311802
  • MerlinW
    #184604
    Indiaiak, akik sosem nőnek fel:)
    Ez is aranyos tőle:), Ahogy egy csomó "feelgood" musical-jük is:)
  • Micsu
    #184603
    Meggyőztél :)
  • Rapid81
    #184602
    Amazon hiba elhárítása folyamatban...

    "Hello,

    I'm very sorry to hear about the trouble you had with applying the $5.00 promotion. That's definitely not what we want our customers to experience.

    I've checked our records and see that this is an ongoing issue and I'd like to inform you that, we've already reported this issue to our technical team, and they're working on taking care of it.

    Be assured that we always endeavor to provide the best service and we'll continue working hard to ensure that we provide the quality product support you expect from us.

    I'll personally follow up with the issue for you and get back to you as soon as I receive an update from the technical team. I’ll send you an email with the resolution.

    Situations such as this are rare, and errors like this are usually corrected shortly after they're reported. I'm sorry I couldn't solve this problem right away and will write back soon with a resolution pertaining to this matter.

    I know that I couldn't provide you with a satisfactory resolution but hope you try and understand the situation and give us another chance to serve you better in the future."
  • Zóanagyvarázsló
    #184601
    Már elkezdtem az átllást, de egyelőre csak a PS Plusos játékokat gyűjtöm rá. Szóval mire megveszem a konzolt, legalább lesz egy halom indiemocskom rá, melyek 90%-a PC-s bundleben is lesz addigra. Kár, hogy az én malmaim ennyire lassan őrölnek, így nem tudok élni az efféle jó tanácsokkal se :(
  • Moby
    #184600
    Állj át ps4-re. Olyan hamar pörgeted végig a listát, hogy el sem hiszed. És az a három elem bármilyen szempont szerint rendezve, mindíg átlátható marad!
  • Zóanagyvarázsló
    #184599
    Akkor ez az,a mit én is jól ismerek PS3-ról. De hát minek is mondom: te is rendelkezel azzal a csodával is.
  • arty
    #184598
    tudja, ám ott kb tizesével látod, utána "betöltés...." majd megint látsz "tizet" .... :D
  • arty
    #184597
    tudtam, h van letöltési sor, de h ott ennyire megvan minden, kategoriákra szűrve, azt nem

    ettől még, ha én elfelejtem, h megvettem a The Darkness-t, nyilván nem fogom előkapni a download histroyt félévente, h átnézzem miről is felejtkeztem el....

    totti: oké, de lássuk be: egy library a megvett cuccokkal NAGYON kéne!
  • Zóanagyvarázsló
    #184596
    Amúgy csak én vagyok olyan eszelős, hogy ezt a konzolnak is tudnia kéne, nem csupán a böngészőnek PC-n? Többnyire PS3-ra is a konzolon szoktam vásárolnak, nem túl gyakoriak a pár órás akciók. A lista kényelmesebb PC-n, de ott is hosszú. Na meg ugye a PS+-os játékok többszöröződnek, hogy több száz elem legyen mindenként. Hülyék! Hülye japók! Japó hülyék!
  • darkling
    #184595
    Én nem túl sokat "költöttem" a sale alatt:

    Bulletstorm (végig is vittem, baromi jó móka)
    Wizardry 6-7-8 (nosztalgia)
    Mark of the Ninja dlc
    Pinball FX Star Wars BOTF pack.

    Minden kártyapénzből.

    Még AC 1-2-n gondolkodtam, de majd legközelebb.

    +nyertem
    Dishonored GOTY
    FFVII
  • Tinman #184594
    Letöltési sor?

    Ezeknek simán felét soha le sem töltöttem, csak megvettem :-)
  • Totti5
    #184593
    Beírtam gugliba hogy xbox.com letöltési sor :)) support oldalt kiadta és ott volt a link.

    Amúgy meg saját fiók és ahol az acsikat nézed bal oldalt az avatar alatt van

    Saját fiók
    Kód beváltása
    Letöltési sor
    Saját profil

    Még eldugva sincs:)
  • Tinman #184592
    A plázacicák DRÁGÁN vesznek szart.

    Én olcsón veszek szart.

    Feel the difference :-D
  • Tinman #184591
    Na de akkor csak nem én vagyok a vak... te sem találtad meg!
  • Tinman #184590
    Totti!

    Erre órákat baxtam el, erre kiderül, hogy csak tőled kellett volna megkérdezni. Viszont azért az durva, hogy én ezt nem találtam meg. Tudom béna vagyok... vagy MS rejtette el.

    Baz... olyan játékaim vannak, amikről már teljesen elfeledkeztem ^^

    Pl:

    - Toy Story 3
    - Splinter Cell - Conviction - ezen döbbentem le a leginkább ^^
    - Cloudy with a chance of meatballs
    - Haunt
  • Totti5
    #184589
    Szóval hajrá Tinman minden adott!
  • Totti5
    #184588
    Ez sem igaz, rá lehet szűrni a témákra az oldalon ( mivel most látom először még tanulom:D )

    Alkalmazások
    Arcade-játék
    Avatarok
    Teljes játékok
    Játékbővítmény
    Játékdemók
    Játékoskép
    Játékelőzetes
    Független játék
    Próbajáték
    Xbox-téma
    Xbox SmartGlass
  • Totti5
    #184587
    Keresőből rászűrsz arra hogy JÁTÉK = GOD , Arcade-játék és máris könnyen végig lehet pörgetni. Összes demó, összes minden megvan akármit is letöltött az ember Lájvról:D 80 oldalnyi anyag összejöt, ennyi demót amit leszedtem a világon nincs:D
  • Tinman #184586
    Krrish-t nézzétek!

    Besírtok! Viszont a zenék mintha néha egész jók lennének, a maguk iszonyat bárgyú szintjén :-D

    Alap! :-D
  • arty
    #184585
    fáj leirnom is, de jogos :(((

    gondolom tényleg azért van igy, h felejtsd is el, h megvan, NE HASZNÁLD :((
  • Tinman #184584
    2014. első vásárlásom.

    Safecracker: The Ultimate Puzzle Adventure - 250 FT

    Ha 2 éve nem akarok megvenni... mindig sokalltam érte amit kértek.
  • Zóanagyvarázsló
    #184583
    Ez a Live-os dolog komoly? OK, látom azóta Totti kommentjét, de nem hiszem el, hogy ekkora szemét ez is. Rendszerezhető Library a konzolon luxus lenne?

    PS3-on csak a lista lapozása idegesít, egyszerűbb belépni a szaggatós, hulladék store-ba, és ott kikeresni emlékezetből a birtokolt játékot, majd letölteni. Iszonyat jó a PC-n szemétnek számító UPlay a legalja konzolos megoldásokhoz képest!
  • arty
    #184582
    jétényleg :D

    de ember legyen a talpán, aki ebben bármit megtalál :D brutális cuccmennyiséget szipkáztam le az évek alatt lájvon ...
  • arty
    #184581
    indiai ... szemét ...

    erről mi más juthatna eszembe?! :D
  • Totti5
    #184580
    Végigment

    Legelső letöltésem X360hoz a konzol vétel napján

    DEAD OR ALIVE 4 Demo Játékbemutató 2007.07.03. Hozzáadás a sorhoz
  • Zóanagyvarázsló
    #184579
    Bele akartam kötni, hogy Pest az nyugat, de neked tényleg kelet. Tényleg szemétimádók, holnap én is megyek feléjük, már viszolygom is előre :(
  • arty
    #184578
    Zó szerint az egy kikönnyített verzió!

    Cheater!
  • arty
    #184577
    bevallom nem :D
    pedig nagyon hasznos!
  • arty
    #184576
    biztos kivétel vagyok, de én nem :)

    (korábban valami gond volt vele és azóta megszoktam h sg: asztali verza)
  • Totti5
    #184575
    Ez így nem teljesen igaz

    live.xbox.com:443/hu-HU/download/history

    Szépen listázza az összes tevékenységet, most tartok mai naptól visszamenőleg 2010 év vége és nyomja tovább, felételezem 2007ig.
  • Micsu
    #184574
    Én csak digitális plázacicának hívlak mostmár :D
  • Tinman #184573
    Aljas rágalom!

    A tavaly vásárolt PC játékaim legalább 1.2%-val játszottam!

    Amúgy nem ez a lényeg a kiadóknak? Vedd és ne használd, ne terheld vele se a szervereket, se a supportot, se semmit.

    Ezt hozta a digitális világ.

    XBOX360-on már nagy szarban vagyok. 1 évvel korábbi vásárlásokat NEM tudok megnézni SEHOGY! A mocsok MS anno levelet sem küldött ezekről, így egyszerűen vannak olyan digitálisan vett játékaim Live-on, amikor NEM tudok már, mert elfelejtettem.

    Néha éjjel 3-kor felébredek és belém hasít a felismerés, hogy pl. a Surfs Up játék is megvan X-re ^^

    Ez a vicc, hogy ez nem vicc.
  • Tinman #184572
    Valaki tolja fel giftbe... én ezért a mocsokért pénzt nem adok.

    Tudod mi a durva? Anno mikor Onechanbara-t letoltam, kb. 1 hetet se volt fent jatekaim.hu-n és ELVITTÉK.

    Egy indiai srác vitte el, itt tanul Pöstön

    Ezek ottanék' keletebbre imádják a vegytiszta szemetet. Más magyarázat nem lehet.
  • DarkSector
    #184571
    jah nekem ahoz van 5 darab
  • Rapid81
    #184570
    Az Amazonos promó kupon egyelőre CSAK az NBA 2K14-en működik.
  • Dj Tommy
    #184569
    Innét le tudod szedni a Tech Demo-t.
  • Scooter
    #184568
    Az egy jó vétel volt! Imádom azt a játékot a megjelenése óta. Nekem az EVM-es 15th anniversary edition van meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #184567
    Nekem berakja, ha csak úgy írok.
    Ellenben, akkor nem tudom beilleszteni, amikor válaszolok valakinek, mert a SG.hu plugin overlay miatt nem tudok ráklikkelni.
  • Botond #184566
    Nyilván úgy nézed mobilon.
  • Shep
    #184565
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van de nekem csak akkor működik ha válaszolok valaki hsz-ére, amúgy nem rakja be