311802
  • Rony94
    #185366
    Én is láttam. Mintha pisztolyt tartottak volna mindenki fejéhez hogy muszáj megvenni. :D
  • wantonly
    #185365
    Elindult a Humble Bundle.

    A Starbound volt 1000 példányos, kb. 2mp alatt elfogyott.
  • Shep
    #185364
    Lehet játék is kell, hogy fusson kicsit, nem tudom nekem egyszer csak megadta a 0,5 fontot. Már csak a szinkronizálás kellene, hogy sikerüljön végre.
  • wantonly
    #185363
    Én elindítottam, de semmit sem kaptam.
  • Shep
    #185362
    Playfire: nos szinkronizálás még mindig nem sikerült viszont azért is fizetnek ha elindítod a vulkánt.
  • wantonly
    #185361
    Ez akár még jó is lehet. Végre nem zombik.
  • grebber
    #185360
    Outrise - emberek és robotok online harca
  • Fpocok
    #185359
    2013:
    Xbone: 3m
    PS4: 4,2m
  • ratgab
    #185358
    Steam leárazás: Brothers -50% offal is teljes áron...XD
  • tomsolo
    #185357
    Nem tudom, mi lepett meg nem véletlen nyomták ingyen - már akkor sejteni lehetett, hogy...

    Egyébként a GOG is egy szenny - illetve generálja a szennyet -, például egy csomó helyről leszedették az Incubation ISO-kat, miután lett mire verni a mellüket, hogy de hát újra pénzt lehet kérni érte.
  • IMYke2.0.0.0
    #185356
    Engem ez most meglepett:

    "Removed from catalog: Fallout 1, 2, & Tactics

    "Due to circumstances beyond our control, we needed to pull the three classic Fallout games, that is Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics, from sale and remove them from our DRM-free catalog. These classic titles have been with us since day one, that is for over 5 years now, and they were always one of the highlights of the selection of games that we offer. There are very few titles in the history of computer role-playing games, that have had so much impact on the gaming landscape, players' expectations, and even the popular culture. The iconic setting, the memorable quotes, and unparalleled amount of fun and challenge these games provide--it's all burned in the memory of a whole generation of gamers. Probably even more than just one generation. It was an honor to have you here, Fallout. Take good care of yourself out there, try not to mistake a gecko for G.E.C.K. (not even remotely the same thing!), and remember to take your Rad-X pills!"

    Remélem, azért még az accountomról bármikor le tudom tölteni.
    Habár STEAM-en is megvannak.
  • IMYke2.0.0.0
    #185355
    Csak emlékeztető az év legütősebb megjelenésével kapcsolatban:

    "Remember: "The Witcher 3: Wild Hunt" will be available DRM-free on GOG.com in 2014. We'll be keeping you updated on all developments in this matter."
  • wantonly
    #185354
    Én sem kaptam. Mondjuk én a Diablo III miatt külön regisztráltam egy e-mail címet, amit semmi másra nem használok.

    Viszont a játékkal már én sem játszok... Azért el nem adom. :)
  • TBTPumpa
    #185353
    Ott azért érdekes, mert nálam egy szeptemberi hírt mutatott a Konzolos megjelenés előtti időről. És a levélben pedig Reaper of Souls megjelenésről írtak, amiről szeptemberben még nem lehetett tudni. Egész konkrétan 2013. december 20.-án jelentette be a Blizzard a kiegészítő PC-s megjelenését. Tehát az akkori szeptemberi hírre mutató hivatkozás is érdekes.
  • Rapid81
    #185352
    Valószínűleg az emailben a link alatt másra mutató hivatkozás volt. Ott megette volna. ;)
  • TBTPumpa
    #185351
    Amúgy nem úgy volt, hogy veszel egy StarCraft 2 Wings of Liberty + Heart of the Swarm játékot?
    Vagy nem sikerült az adásvétel?
    Talán nem is baj... Majd face to face elmondom miért.
  • TBTPumpa
    #185350
    Kipróbáltam, de nem fogadta el. Azt mondta, hogy érvénytelen.
    De azért Password change + SMS alert + Authenticator aktív. Hátha.
  • Rapid81
    #185349
    De van, de nem enged belépni Paypalra. Mindig a kártya adatokat akarja bekérni, hogy azzal vásároljak. Hiába megyek rá, hogy már van PP acc-om és be szeretnék lépni, mindig visszaugrik.
  • Evoluti0N
    #185348
    Ez mondjuk inkább a #185331 üzenetre ment. :)
  • Evoluti0N
    #185347
    Nem hiszem, hogy a minőséggel gond lesz, de például a The Wolf Among Us első epizódja még október közepén kijött, a másodiknak meg még mindig nincs hivatalos megjelenési dátuma... Nehogy a többi játéknál is ez legyen.
  • Fpocok
    #185346
    Ezt nézzétek meg. Nagyon jó!
  • Tinman #185345
    Peches vagyok gondolom... de nem érdekel. Párom a lényeg, a többiek tőlem elmehetnek egy zombi apokalipszis közepére is :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #185344
    Nekem van B.net accountom, de még nem kaptam ilyet.
    Úgy látszik, a StarCrat 1 + kieg és a Diablo 2 + kieg nem érdekli őket.
  • Tinman #185343
    Steam flame...

    öööö... na várjunk csak, ez dicséret lesz ^^

    Sok meló volt ma, de belehúztam rendesen, így d.u. volt egy szabad órám melóba.

    Gondoltam teszek egy próbát céges roncson (amin az Ace Patrol EL SEM INDUL!) a King's Bounty Wotn-al.

    És minden mint a karikacsapás úgy ment. Cégben gyors a net, baromi hamar lejött és a Steam Cloud mentésnek hála ott folytattam ahol tegnap 50km-el arrébb abbahagytam.

    Az ilyet azért nagyon tudom szeretni. Nem nagy ügy, de jól esett! :-)

    A Wotn is nagyon szépen ment, skálázható ahogy kell.
  • Botond #185342
    Minden emailcímre küldik, amit valaha bárhonnan meg tudtak szerezni. Én rendszeresen kapok sw nemtommi az mmojuk meg guildwars2 izéket, is hogy itt lépjek be az accomba és jó lesz, meg megpróbálták feltörni adjak meg új jelszót, stb. Próbálkoznak.
  • Tinman #185341
    De miért kapok ilyet, amikor már eladtam rég a D3-at + accot?
  • Tinman #185340
    Komolyan nem tudom.

    Arra mail címemre jött, amin van a Bnet accom.
  • Botond #185339
    Már csak egy darab volt. :)
  • Botond #185338
    Bnet account lopási kísérlet.
  • TBTPumpa
    #185337
    Április még odébb van, de amúgy nagy fake. Blizzard kód nem így néz ki.
  • IMYke2.0.0.0
    #185336
    Hát ja - végül is csak 5 teljesen új sorozattal kacérkodnak idén.
    Kábé 500 ember kéne hozzájuk.
  • Tinman #185335
    Kaptam egy ilyet, fogalmam sincs mi ez, de nem is nagyon érdekel:

    Blizzard gives you Diablo III Reaper of Souls!

    Game Number:

    9PC6RKJH8R7MZXPTB2V2DGW8N

    The game will be released on 2014/3/25 12:00 noon.

    A few steps to get the game serial number:

    Open this link in your browser: http://us.battle.net/d3/en/blog/10873782/diablo-iii-console-play-free
    Type in the Game Number above, and start the game.
    After you successfully get the serial number, you can pre-install the game file. So that on 2014/3/25 12:00 noon, when the game is released, you can start the game directly.
  • Zóanagyvarázsló
    #185334
    Na igen, nem kellett volna az újságírói kérdésre válaszolniuk.
  • TBTPumpa
    #185333
    PlayON dobozos olcsóságok:

    Witcher Enchanced Edition - 830 Ft
    Witcher 2 Assassins of Kings Enhanced Edition - 2 080 Ft
    Assassins Creed 3 Special Edition - 2 080 Ft
  • TBTPumpa
    #185332
    Eléggé semmilyen lett a Diablo3.hu-s srácok Reaper of Souls kiegészítő előrendelői akciója.

    Eddig volt bögre, kulcstartó, hűtőmágnes, emléklap, poszter és bétakulcs.
    Most meg adnak egy posztert, meg részt vehetsz egy Diablo szobor sorsolásán. Ráadásul ugyanannyiért adják itt is, mint mindenhol máshol (eddig olcsóbbak voltak kicsikét a srácok), de akkor marad a CD Galaxisos megrendelésem. Ott legalább a GLS szállít és velük csak jó tapasztalataim vannak.
  • TBTPumpa
    #185331
    Sokat akar a szarka?
    Csak aztán nehogy a mennyiség a minőség rovására menjen!
  • grebber
    #185330
    Alig van játékuk kell valamit kiadniuk nem a múltba élni
  • ratgab
    #185329
    Én inkább azt szűrném le, hogy valami űberkirály bundle lesz, ha ilyen korlátozott mennyiségben szórják. Valószínűsítem mire kiderítjük mi az már egy darab se lesz belőle.
  • IMYke2.0.0.0
    #185328
    TellTale leállhatna már.
  • grebber
    #185327
    A TellTale James Bond játékot szeretne csinálni