311802
  • Rapid81
    #185767
    Nem nagyon látok indokolt esetet vagy nem tudom, hogy az utóbbi időben merült-e fel bárki neve is. Meg igazából azt sem tudom, hogy ki nincs benne azok közül, akik mindig itt lebzselnek. :)
  • wantonly
    #185766
    Ma lesz Humble Weekly váltás, talán lesz benne valami jó is.
  • DarkSector
    #185765
    az a tovább miatt nem sg.hu. :D
  • grebber
    #185764
    Ezek lesznek amazonon akciózva

    Asszem meg is marad 2 kuponom semmi jó.

    How To Survive volt ami megérte semmi más nincs.
  • lalakov
    #185763
    Jöhetne már egy normális csomag is, ez nem az:
    Groupees
  • Shep
    #185762
    Van, de az titkos és egyébként is van egy fontos feltétel azzal kapcsolatban ,hogy ki nem kerülhet be és ez a következő: Középszar
    Játékok Királya nem nyerhet bebocsátást :D
  • ratgab
    #185761
    Mint mindig a többség akarata dönt indokolt esetben. Viszont az alapokból nem engedünk. Egyike ezeknek a rendszeres jelenlét a topikban. Beesünk, kérjük a felvétel nem esik pozitív elbírálás alá. Legalábbis részemről nem.
  • Rapid81
    #185760
    Az is SG.hu-s. Csak van még tovább is.

  • DarkSector
    #185759
    az egyik SG - eredeti játékaink. Azt egybe kell nézni. :D
  • Rapid81
    #185758
    Mind a kettő sg.hu csoport, csak az egyikbe belépésnek vannak a feltételei. Vagyis már nem nagyon, mert megvan a létszám. :)
  • ratgab
    #185757
    Egyikbe az is bekerül aki nem akar, másiknak meg ismerjük a feltételeit. Van még olyan amiről még nem tudok?
  • DarkSector
    #185756
    nem.
    van egy "SG" csoport, és egy "SG - eredeti játékaink" csoport. :)
  • DarkSector
    #185755
    rövid , tömör....gyönyör. :D
  • Rapid81
    #185754
    2 SG.hu-s csoport van ugyibár.
  • ratgab
    #185753
    Mivel All DLC bundle a neve, innentől feltételezem az az alapjátékot nem tartalmazza.
  • lalakov
    #185752
    Nem a méret a lényeg, nem tudtad? :-D
  • ratgab
    #185751
    Miért van olyan csoport, amiről én nem tudok?
  • Shep
    #185750
    Engem meg a DS2-s érdekelne.
  • Shep
    #185749
    Én szeretném a hosszút :D
  • Rapid81
    #185748
    Ennek örülök, de nekem nincs és ha a játék is jár mellé, akkor ennyiért még érdekelne is. :)
  • Rapid81
    #185747
    Először az derüljön ki, hogy melyikbe. :)
  • ratgab
    #185746
    A rövid választ szeretnéd vagy a hosszút?
  • wantonly
    #185745
    Értem és nem értem. Ez valami nagyon irreális összeg. Tehát valaki képes közel 200 eurót (50-60k) kiadni, hogy két hónappal előbb megkapjon ilyen-olyan in-game cuccokat, amit amúgy is megszerezhetne a játékban? És ez még nem is az egyetlen.
  • wesker24
    #185744
    A Two Worlds 2 nem hardver függö szóval bármikor telepitheted akármikor csak akarod !
  • RoboKutya78
    #185743
    Fel tudnátok venni a steam csoportba?
    köszönöm.
  • RoboKutya78
    #185742
    Srácok egy kérdés
    A Two world 1 és 2 még mindig hardver függős telepítésű játék azaz ha feltelepítem és cserélem alatta a gépet kukázhatom?
    Mert van egy Two Wordl 1 cds verzióm és nem tudom használni a jelenlegi hardver felépítésű gépemen mert a régin aktiváltam be. A steames verzió is így működik?
    Mert ha hardver függő a steames verzió is akkor nem tudom hogy nyerhetett ez a játék bebocsájtást a steames játékok birodalmába hiszen a steam arról szól hogy bárhol bármikor bármilyen gépre telepíthetek játékot nem?
  • Fabio Capello
    #185741
    ez nem DLC, ezek ingame itemek, benne több olyannal, amiért amúgy is fizetned kéne az in-game shopban. Van ilyen a Star Trek Online-nál is (ugyanaz a cég csinálja), az is rohadt drága Steamen, viszont cserébe megkapod szinte az összes adott fajhoz tartozó hajót. Tipikusan olyanoknak jók ezek a csomagok, akik nem akarnak heteket, max két hónapot várni, hogy összegyűljön az adott cuccra való zen pont - ugyanis a játék belső pénzeszközét át lehet váltani zen pontokra, amivel a shopban lehet vásárolni.
  • wantonly
    #185740
    Az "ingyenes" Neverwinter egyik DLC-je mindössze 190 euróba kerül. :)
  • ratgab
    #185739
    Játék megvan.
  • Rapid81
    #185738
    Játék is járni fog mellé vagy csak a DLC-k? :)
  • ratgab
    #185737
    Most Wanted Bundle ennyiért kell majd.
  • Tinman #185736
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lenovo Z710. Sokkoló, komolyan.

    Se ATK driver, se ACPI, ami van az hibásan települ, se normálisan működő audio driver. USB 3.0 drivert inteltől kellett vadásznom, mert az sem szerepel az oldalon. Wireless LAN ugyan ez! Felteszed ami ott van 64 bithez, restartot kér és lófax, nem megy a wifi. Inteltől kellett azt is, meg hw azonosítók alapján keresgetni. Szánalmas.

  • tanulo91
    #185735
    ha nem adtak volna anno driver cd-t az enyémhez (G580) lehet vissza küldtem volna. W7 telepítés után alapból azért LAN/Wlan közül valamelyik szokott lenni. na most itt egyik se volt. driver lemezen a meghajtók valami 18 mappára különszedve, mindegyik után újraindítás (tudom, nem kötelező de azért na), egy élmény volt.
  • Dzsini
    #185734
    Biztos jó verzió-alverzió? Az Acer laptopomnál például ugyanahhoz a laptophoz a support oldalon 3 féle wifi-driver (és két bluetooth) van fent, mert annyi változatban gyártották - és ha a rosszat próbáltam telepíteni, akkor csinált ilyesmit.
  • DarkSector
    #185733
    ja hogy ez ilyen modernebb széria, azt hittem régebbi laptop. Akkor elég érdekes.
  • Tinman #185732
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Win7 + Win8 driverek vannak csak az oldalon. Meg sem merném próbálni korábbi rendszerrel.
  • DarkSector
    #185731
    fogadjunk xp-vel vagy vista-val meg menne a cucc. :)
  • Tinman #185730
    Akkora mocskot, mint ez a Lenovo... pfffej.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az összes drivert leszedtem a gyártó oldaláról ami Win7 64 bithez szükséges. Feltettem őket.

    A végén 3 sárga felkiáltójeles, meg egy feltelepített, de felkiáltójeles eszköz maradt.

    +1. Az audiodrivert feltéve nincs hang + error üzenet.

    +2. 2 driver telepítésénél is kiírta a Win, hogy nincs digitálisan aláírva a driver.

    Utoljára ilyen szívásaim Windows Millennium idején voltak -.-

  • ZsZso
    #185729
    Magas labda volt, gyönyörűen lecsaptad! :)
  • zorrobomber
    #185728
    és tényleg ez már nem csak vicc :)