311802
  • tomsolo
    #188495
    Ezekből még lejön a kupon? :)
  • grebber
    #188494
    Gamersgate Grid 2 7.5 dollár.
  • DarkSector
    #188493
    Hitman Absolution $5
    Hitman Blood Money $1.8
    Max Payne 3 + Seasson Pack $7.5

  • DarkSector
    #188492
    Hitman Absolution $5
  • lostprophet
    #188491
    De hát olyan szééééép (meg egyébként is végig akartam már játszani a teljes sorozatot) :D
  • Sir Quno Jedi
    #188490
    Újkori alapszabály: N.E.M. VESZÜNK D.O.B.O.Z.O.S. SZARSÁGOKAT! Never ever! Azok az idők elmúltak végleg.
  • lostprophet
    #188489
    Jó tudni :D
  • IMYke2.0.0.0
    #188488
    Közel egy éve mi ezt már kitárgyaltuk ám a topikban, amikor legalább 3-an megvettük a díszdobozos gyűjteményt.
  • Tinman #188487
    SteamOS teszt

    Esküszöm nem én írtam :-DDDD
  • ZsZso
    #188486
    Tegnap érkezett meg az Amazontól a The Godfather 40th Anniversary Collection [Blu-ray] [1972] [Region Free] csomag. Egy monitor nagyságú dobozban jött, volt vagy 5 kiló. Igaz még sose ruháztam még be ilyen sorszámos kiadásra, de majdnem leesett az állam. ~12k -ért szinte ajándék volt. Tudom ajánlani! (nincs rajta magyar felirat)
  • Tinman #188485
    Ismerlek! Te is a függők közé tartozol :-)
  • MerlinW
    #188484
    A tavalyi év nálam az MMO-k éve volt:) Mondjuk összességében nem játszottam sokat, bár a napi 2 órás átlag megvan:)
  • DarkSector
    #188483
    Ha valaki tud 9 euro alatt Resident Evil Revelations játékot az szóljon.
  • tomsolo
    #188482
    én torrenteztem mellette szal :P
  • Sir Quno Jedi
    #188481
    Szép lenne, ha nálam diavetítés lenne vaze. :D Mondjuk nem 2560-ra tervezték az is igaz, node mégis. Megy ez rendesen még a kilátókon is, vízi csatákban is, meg cut-scene-ekben is, de ha az erdőben rohangászok, pl. az assasin után, akkor van hogy bericog. Az is lehet, hogy ilyenkor tölt, szal. lehet át kéne tennem SSD-re?! Vicces, me memóriát alig eszik a szemettye, pedig van neki 15+GB.
  • ratgab
    #188480
    Menj át a topikjába oda leírtam mit hogy érdemes belőni, hogy ne legyen diavetítés.
  • Sir Quno Jedi
    #188479
    Há gyerekök ehhe az assa creed 4-hez elő kellett venni az nvidia saját guide-ját, hogy hogyan érdemes belőni mék kártyájukon a grafót. Így is fura.
  • Sir Quno Jedi
    #188478
    február?
  • Sir Quno Jedi
    #188477
    1 epizódost nehogy vegyé, az már a hörcsögségen is túlmutat!!!
  • ratgab
    #188476
    Basszus már nem is 0 day vásárolok, hanem - day.... Csúnya.
  • ratgab
    #188475
    Hörcsög megint puffadtabb lett....
  • ratgab
    #188474
    Aztarézfánfütyülőjét már neked. Beszéltem marossal nem megvettem.... HAmár ott voltam befigyelt egy Men of War Assault Squad 2 meg a egy State of Decay Breakdown is... Francba is már...

    Walking dead 2-t és Wolf among us-t hálistennek még mindig sikerül elhesegetni, mivel mindkettő még csak 1 epizódos és lesz ez még olcsóbb is címszó van.
  • lostprophet
    #188473
    Apró megjegyzés, ha esetleg valaki beruházna egy Spellforce Complete dobozos változatra.
    A 3 játékból mindösszesen a Faith in Destiny Steam kódos, a többit hagyományosan kell telepíteni DVD-ről és ott megadni a kódot.
    Ha én ezt tudtam volna előre -.-''' (én naiv azt gondoltam, ha már a szép doboz hátulján ott fityeg a hatalmas Steam logó, akkor mindhárom aktiválható).
  • Was
    #188472
    Kösz az ötletet!
    (A Design Works nekem már megjött a múlt héten)
  • ratgab
    #188471
    Milyen 10-én? Mármint melyik hónap?
  • MerlinW
    #188470
    A hiba nálad van, nem az UPlay-ben.
  • Sir Quno Jedi
    #188469
    És?
  • MerlinW
    #188468
    Nekem nem Steam-es az AC4 és simán telepítettem az F partíciómra.
  • Sir Quno Jedi
    #188467
    Helyes. Nem vettem volna meg, mer még csak early access, de 10.-én lesz aktív a full release, az meg a szülinapom, szal. addig úgy sincs semmire időm, kibírom és nem biztos, hogy lesz ilyen olcsón release után egy ideig.

    Nameg a körökre osztott harc fáin egy ilyen mászka rpg-ben. :D Ez nem diabloSZAR, mégha hasonlít is ránézésre a stílus.
  • ratgab
    #188466
    Van neki készleten. Szóval nem maradok le róla ha minden igaz.
  • Sir Quno Jedi
    #188465
    Nah, má 16gb le is ugrott a 23,45-ből, nemsoká kipróbáljuk. Különösebben nem fogok vele játszani most, mer időm az nuku.
  • Sir Quno Jedi
    #188464
    Miszerint EZ EGY SZAR. Mer steam oda install, amit beállítottál és nem baszakszik. (pedig az is szar)
  • tomsolo
    #188463
    Játéktól függ nem a uplaytől.

    SC: Blacklist __installert odaszedte le ami be volt állítva, rendes telepítővel azt meg raktam ahova akartam
    AC4-nél éreztem, hogy nem így lesz azt csak leszedte - amit be/átállítottam és már nyomhattam is.
  • Sir Quno Jedi
    #188462
    Elhiszem, steames uplay játékok nekem is ott vannak. De ez nem akarta. Mások is szopnak ezzel, olvastam. Átállítos a change-dzsel és UGYANAZ marad a könyvtár emitt kint.
  • Rapid81
    #188461
    WTF?!

    Én eztet nem ismertem. Mondjuk ennyiért, meg Originen nem is fogom. Ahelyett, hogy a 2. rész jönne PC-re...
  • tomsolo
    #188460
    Nekem simán ment a G:Games akárhova.
  • Sir Quno Jedi
    #188459
    Szétkarmoltam az arcomat. Uplayben beállítom defaultnak, hoyg hova installáljon (a g: driveon stb.), erre nemes egyszerűséggel a c-re isntallálja az ac4-et AKÁRMIT is csinálok. Van gomb, amivel meg lehet változtatni, de ő visszaírja a c-re, ha belegebedek is. Na mondom anyátok. Ezé elkezdtem letölteni, majd lelőttem, majd átmásoltam mindenét az új könyvtárába, ahova (fölé) az új beállítások is mutattak és aztán play, nem megy neki, uninstall, reinstall és akkor már ÍME át volt írva a path magától az újra. HALLELUJJA testvérek. Mán töltődik is le megen. Viszont hogy menni is fog-e az jó kérdés.

    Na aki ezt írta, az haljon meg, ez nem nagy kérés.
  • Sir Quno Jedi
    #188458
    Szóljál marossnak mer egy duo packot bontottunk meg és ha beaktiválja magának a másikat, me megtetszik neki, akkor neked ugye nem lesz má ilyen...
  • Scooter
    #188457
    Nincs mit! Örülök, hogy nyertem már tőletek, amióta itt vagyok
  • ratgab
    #188456
    A picsába, nehogy elvidd már a Divinity-t előlem...XD