311802
  • genndy
    #188775
    Hm, tényleg. Csak a játékkal játszottam, nem is tudtam hogy képregény is volt belőle, nekem sose tűnt nyúlnak, pedig tényleg az.

    Ja, kellett nekem megnézni a videót, tényleg mindegyik szereplő állat. Akkor ezt benéztem
  • DarkSector
    #188774
    Itt éppen leküldi egy csávó 18 percen bellül...szép. Ma ez egy DEMO se.
  • Moby
    #188773
    Szerintem mindenkinek ugyanazt jelenti a c64-es usagi yojimbo :)
    És az pediglen nyúl volt a lelkem, minthogy nem is e játékra lett kitalálva.
  • DarkSector
    #188772
    Persze, voltak emberek, de Usagi egy nyúl volt nagy kibaszott fülekkel és voltak benne állatok mint ellenfelek!
    Szarrá játszottam. :D

    2:16-nál van pont egy vaddisznó vagy orszarvú nem tudom.

    Azért a régi bites játékok nem voltak annyira ocsmányok hogy egy embert nyúlnak láttasanak. :D
    az valóban nyúl. :D
  • Dzsini
    #188771
    Igen, Usagi Joyimbo egy híres nyúl, rajzfilm és képregény alapján készült a játék.
    A bal felső sarokban jól látszik is a fején, de ha rákeresel a nevére, akkor a képek között megnézheted magad is.
  • genndy
    #188770
    Biztos hogy egy játékról beszélünk? Kapálgató parasztok meg fáról leugráló ninják voltak benne, ember volt mind.
    Tehát erről van szó, mielőtt tök félremegy az egész beszélgetés: Samurai Warrior Usagi Yojimbo C64 longplay
  • Zóanagyvarázsló
    #188769
    Mindig ment a küzdelem a limittel, és arty is több aspiránst tudott felsorolni most is. Ugye nyilván nem azokra gondolok, akik első és egyetlen itteni hozzászólásukban a csoportba való felvételüket kérik.
  • genndy
    #188768
    Ilyen mondjuk szerintem sose volt, hogy több jelentkezőből kellett volna választani, úgyhogy emiatt simán beférnél.
  • DarkSector
    #188767
    Ja mert egy nyúl is. :D
    Mivel állatok voltak a játékban. :D

    A nyuszizásba semmi rossz nincsen, mert egy nyúl volt, ahogy az ellenfelek pl vaddisznók meg ilyenek.
  • genndy
    #188766
    Szerencsétlen szamurájt (sőt asszem ronin volt egészen pontosan) mindenki nyuszinak nézi...
  • Zóanagyvarázsló
    #188765
    Mivel limitált a tagság, ezért inkább elvből nem jelentkeztem soha, nem szívesen veszem el más elől a helyet.
  • Zóanagyvarázsló
    #188764
    Már a régi Realms of Arkaniában is az ment, hogy mindenki melléütött, egyébként is gyenge volt a harc bennük (négyzetrácsos harctér, és srégan nem tudsz távolsági támadást, varázst SEM kivitelezni, ha a társaid takarásából pedig szintén nem).
  • DarkSector
    #188763
    Ejjha.

    FF 7 Cloud Buster Strife Sword

    FF 8 Squall Gunblade

    FF 8 Sephiroth Masamune

    alsót meg is tudnám venni.
  • DarkSector
    #188762
    Már nem 1x volt amugy téma, hogy sokan verték a faxukat a mai játékzenékre, régen csuklóból nyomtak olyan néhány bites lofasz dallamokat hogy ma már megkkönnyezem szinte.
    Nemám a mai játékokban a sok szarság. Van persze jo kivétel, de nagyon ritka.
  • DarkSector
    #188761
    Jo persze izlés kérdése, nekem is sok más kedvencem volt.

    Mondjuk etalon a Usagi kis nyuszi.
    Az nálam a király.
    De pl itt van chungee haverommal együtt asszem kijelenthetem egyik nagy játékunk:

    Ninja Ryukenden (én a prevgen korszakban tudtam meg hogy ez valójában a Ninja Gaiden előzménye, mármint nem story alapján hanem hogy abból jött a Ninja Gaiden)

  • DarkSector
    #188760
    Arty akiket említett, azok mellett, a Zó nevű felhasználót nem ismerem elnézést, de bizom Arty itélőképességében, támogatom, illetve Moby és szerintem VG is azért szokott erősen lenni.
    Még ha néha pár emberrel egymást baszogatjuk, de hát ilye a házas élet. :D

    Elnézést ha valakit nem emlitettem meg akik újabban gyakran aktivak....
  • darkling
    #188759
    A Street Rod nekem annyira nem jött be anno, de Stunts, GPC, Sim City trióval sokat játszottam, igaz már 386-oson :D
  • DarkSector
    #188758
    Jah, most ez a kocka dolog, én nem érzem függőnek magam, bármikor el tudok szakadni ettől ha más dolog jön közbe, de ha otthon unatkozik az ember naná hogy próbálja magát lekötni , és ha ezt úgymond mondjuk azt hogy így tudja aránylag olcsón megoldani, akkor ez van.

    persze ha valakinek ez nem teszik, akkor ez van.
    Én hiába mennék többször mondjuk be pécsre vagy pestre ha tehetném de nincs anyni pénzem, hogy buszozzak-kocsizzak.

    Most az hogy látják mások ez egyrészt néha jó, de ugye nekem annyira nem előirás, itt ugis az ember jórészt megbeszéli ha sikerült valamit megcsinálni elérni, alkotni, beszámolunk róla egymásnak azért, most az más dolog hogy valakiket ez érdekel-e vagy nem , de annyi hogy átlapozza azt kész.

    persze én sem feltétlen a giftek végett léptem be mert nem akarok nagyképű lenni de én ellennék ennélkül is, max nektek nem tudnék néha feldobni, hanem a klub végett, ahogy kifejezted magad.
  • IMYke2.0.0.0
    #188757
    Én a csoportra úgy tekintek, mint egy közös érdeklődési körben mozgó klubra: nem érzem magam kockának, ha Ők tudják, hogy éppen most milyen játékot indítottam el, mennyit játszottam vele, mi a véleményem róla stb.
    Arról nem is beszélve, hogy jó látni azt is, hogy mások mivel játszanak, kedvet kaphatok hozzá, netán megismerhetek olyan címet is, amire amúgy rá se szagoltam volna - címe, stílusa, mérete stb. okán például.
  • DarkSector
    #188756
    ez igen, erről van szó inkább egy csoport tagja lenni, ahol mindenféle jött-mentek akár megjelölhetnek haverlistára. :D

    /jött-ment alatt magamra gondolok. :D
  • DarkSector
    #188755
    :D

  • IMYke2.0.0.0
    #188754
    Nem a "rászorultságról" és nem is konkrétan a játékokról szól a dolog. Én úgy gondolom, hogy a társaságról - és valahol w77d ezt akarta jutalmazni a kezdeményezésével.
    S bármily meglepő [remélem, nem az], a tagja vagy.
  • DarkSector
    #188753
    Gran Prix + Street Rod.
    Atyaég régi szerelmeim!
  • lalakov
    #188752
    Köszönöm.
  • wantonly
    #188751
    Bizonyára, mert mindháromnál "drm: steam" van feltüntetve.
  • lalakov
    #188750
    Mind a háromhoz ad kulcsot? Csak kettőnél írja.
  • DarkSector
    #188749
    ja értem, mert ugye tuti nem láttam , nem voltam valszeg gép előtt, biztos megvan a maga dolga.
    Csak azt hittem végleg felhagyott ezzel a hobby-val, mert ugye nem lehet tudni. :)
  • ZsZso
    #188748
    Csak annyit mondott pár hónapja, hogy nem lesz aktív.
  • DarkSector
    #188747
    Télleg Carlos barátunkkal mi a helyzet amúgy? tud valaki valamit? :D
  • Micsu
    #188746
    kösz hogy gondoltál rá arty de meghagyom a lehetőséget egy jobban rászoruló embertársamnak :)
  • DarkSector
    #188745
    Usagi Yojimbo
    Hol merre mikor??, azonnal kell. :D
  • Zóanagyvarázsló
    #188744
    Tévedés, az utóbbira pedig én jelentkeznék, mert sose játszottam vele, pedig szeretnék. Az Usagit viszont sikerült rongyosra játszani, bár a végső összecsapást haver nyomta le nem én, de legalább láttam a végét.
  • DarkSector
    #188743
    Most gondolkodtam ezen a Resident Evil 4 Ulti HD-n ha lemenne félárra a játék még azt mondom 3000ft-ot megérne nekem, ugyis kimaxolnám még1x az kb 50 óra, vagy akár 100 óra, mert párszor restart game lenne. :D

    szóval 10 eruro ha lenne 50% off-al asszem azt már nem sajnálnám talán érte.
  • DarkSector
    #188742
    Ja oké nincs probléma, nem vagyok főnök ez csak egy vélemény volt, ettől még nem azt jelenti hogy valakit ezzel lebaszok csak megjegyeztem, hogy gondolom nem azt jeenti hogy kitörölve lesz a neve.
    :)

    felőlem 100-an is lehetünk ha van annyi tag.
  • lalakov
    #188741
    Már azt hittem ezt a telet megússzuk csúszós utak nélkül. :( Már nagyon várom az igazi tavaszt.
  • Totti5
    #188740
    Bár csak itt is! Tél van, télen legyen hó!
  • IMYke2.0.0.0
    #188739
    'csába! Közel 25 cm hó fog esni vasárnapig nálunk :(((
  • ratgab
    #188738
    Direkt idézőjelbe tettem nem véletlen.
  • DarkSector
    #188737
    Jó csak a helyette az nekem úgy volt értendő elsőre, elnézést ha nem ezt fogalmazták meg, nem akartam senkit megsérteni.
  • DarkSector
    #188736
    Miért mi volt amig nem voltam? :D

    2 Arty az sok lenne szerintem, 2 dark meg nem létezik. :D