311802
  • Szabi #191384
    nálam 9.99 €

    viszont, ha tényleg 2,50és ad 2dolcsi bónuszt, akkor 2játék 3 dolcsi.. :D
  • grebber
    #191383
    Nem figyeltem eddig az ARMA III árát,de szerintem ez az eddigi legjobb vétel CDG-nál 1990 FT

    Splinter Cell Blacklist The Ultimatum Edition 3990FT (Ha ezresésrt elszorja az ember a cd kulcsot már megérte az óra miatt)
  • arty
    #191382
    HAWX 1 - uplaybe regelhető kulcsot dob!

    2.5$
  • Shep
    #191381
    Persze, tudom de azért durva amit a smink dob rajtuk.
  • genndy
    #191380
    Nem kell, tényleg jól néznek ki idősebben is. Nemrég volt az a japán(?) csaj, aki negyven-X éves, és majdnem jobban néz ki mint a lánya

    Közérdekű: CD Galaxisban játékvásár
  • Zóanagyvarázsló
    #191379
    Én 2001-től 2006/7-ig voltam, és utána is kezeltem még másét évekig. Amikortájt otthagytam őket rendre annyi ideig töltött egy tranzakciónál, hogy letelt az idő, kilépett, és kezdhettem újra mindent. Bődületesen lassú volt különböző gépeken, különböző felhasználókkal.

    Ennek megfelelő visszajelzéseket kaptam mindenki mástól is. Elhiszem, hogy nálad viszont szuper volt, én váltottam, és utána csak röhögtem magamon, hogy addig szenvedtem, mert hatalmas volt az ugrás. A lelépésemtől viszont megijedtek, mert utána sokat javult a szolgáltatás
  • wantonly
    #191378
    Igen, van benne coop, lehet külön irányítani mindkét karaktert.

    A barátnőmnek adtam a kontrollert, én meg billentyűvel nyomtam.
  • Shep
    #191377
    Na meg azért a fél kilónyi vakolat sem hátrány :)
  • genndy
    #191376
    Azt hittem, a szmájli elég, nem akartam senki beetetni De nem hazudtam, mert 42 évesen is így fog kinézni (vagy legalábbis nem úgy mint egy európai 42 éves. Máshogy öregszenek).

    Ja, Imynek kösz az új logót, felhasználtam Csak az ürgémnek visszaraktam a pofazacskóit, mert a nagy elmosásban azt eltüntette.
  • Shep
    #191375
    Na kikalapálták az első bölcsességfogamat. Bementem, előkapta a Makita ütvefúrót és szétbombázott mindent. Na jó nem. Fúrt, faragott, tört meg ami kell pár perc alatt megvolt aztán volt dupla annyi amíg összevarrta. Jelenleg még mindig csordogál a vér de lassan mintha már megszűnne, emiatt enni sem mertem még úgy igazán, pedig már rohadtul éhes vagyok. mondjuk ha nyelek akkor fáj, meg fent az állam és a nyakam közötti részénél a fogsor alatt nem túl kellemes. Remélem 1-2-re meggyógyul és mehetek a második menetre! Ja, holnap mehetek vissza mert kivesznek valami jódozott, lidokainos gézcsíkot. Nem is baj, mert marhára szar íze van.
  • Botond #191374
    Szemben a film/manga vonallal, ami sose merül fel napokon keresztül több 100 hozzászólásban. Szóval most vagy közösségi fórum vagyunk, vagy tessék fasisztáskodni a többi offal is. :D
  • Rapid81
    #191373
    Jaja. Az én tangámba is belenyúltak, amikor rózsaszín tüllszoknyában utaztam a tokiói metrón.
  • lalakov
    #191372
    Tapasztalat? :-P :-D
  • Rapid81
    #191371
    Tehát ha tömött a járat, akkor no etiquette? Okés... Akkor mégsem veszik azt annyira komolyan, csak a rendőrség próbálja betartatni. Szvsz nem egészen ugyanaz.
  • arty
    #191370
    Fukusima környékén most olcsók a telkek ...

    etikett = képmutatás? ;)))
  • Totti5
    #191369
    Csak éppen bunkók, az alapvető tiszteletet sem ismerik, tökéletesnek hiszik magukat akik nem hibáznak, szó nélkül megaláznak + csámpásak, csoszognak, nem ismerik a zsebkendőt stb stb...
  • arty
    #191368
    pénzmosás szagot érzek... (ha nem is konkrétan, de mintha a dolgozóktól így akartak volna megszabadulni -> át angliába és ott talán egyszerűbb a lapátra kerülés)
  • hugopareiros
    #191367
    Tehát mivel teli van spongyát rá? o.O
  • IMYke2.0.0.0
    #191366
    Ó, persze... az aduász.
    Pesten is tennék, ha tömve lenne.
  • Rapid81
    #191365
    Bezzeg a tömött metróban még a bugyiba is nyúlkálnak...
  • IMYke2.0.0.0
    #191364
    Én amúgy is szívesen költöznék oda. [Ott amúgy is sokkal komolyabban veszik az etikettet, mint Európában - úgy bevisznek a rendőrségre gyanús viselkedésért, de még a lányok fényképezéséért is, mint a sicc.]
  • zorrobomber
    #191363
    Öö, ebben van coop?? Vagy hogy oldottátok meg?
  • Evoluti0N
    #191362
    Na! Akarom mondani 20! Ajj, de nem vagyok ma észnél.
  • Evoluti0N
    #191361
    Ok. Genndy jól beetetett. :D Akkor, ha Japánban minden 42 éves így néz ki, akkor tudom, hova kell költöznöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #191360
    Csak 20 éves.
  • wantonly
    #191359
    Szombaton asszonnyal végigjátszottuk a Brothers - A Tale of Two Sons-t.

    Mellesleg a születésnapom is aznap volt, de ez most mellékes.

    A párom alapvetően nem szereti a játékokat, maximum az olyanokat ami egyszerű, mint a faék, úgyhogy nehéz volt rávenni... de miután elkezdtük teljesen beletemetkeztünk ebbe a csodálatos világba, a látvány, a hangulat, a zene mind-mind csodálatos és ámultunk az egészen. A feladatok egyszerűek, de ötletesek, a történet érzelmes, talán túlságosan is. Számomra ez egy feledhetetlen élmény volt!

    A kontroller-billentyűzet kombó nem mindig volt a legjobb, sajnos ide két kontroller kellett volna, de azért így is meg tudtuk oldani a feladatokat.

    Egyetlen hibája van: rövid. Azonban mivel nem egymagam játszottam és a párom türelmetlen típus, így elég sok minden felett elsiklottunk, a 12 acsiból mindössze 2-t kaptunk meg, így újra fogom játszani, kiveséző módban. :)

    Nem tudom ki ajánlotta itt, de köszönöm neki! És én is ajánlom!
  • Evoluti0N
    #191358
    42 éves? O.O Ha Japánban minden 42 éves így néz ki, akkor tudom, hova kell költöznöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #191357
    Több napos... azaz több napja előkerül... vagy a telefon, vagy a bank.
    Miért kell mindig mindent megmagyarázni? :(
  • Rapid81
    #191356
    "Ellenben a több napos telefon- és bank offal."

    Tegnap volt olyan 15-20 hsz erejéig. Szóval nem értem a dolgot...
  • DarkSector
    #191355
    oks thx, majd esetleg ha szükség lesz rá szavadon foglak, de most egyenlőre egy csaj ismerősnek lenne ajándékba, szóval még csak nem is magamnak igazából. :)
  • zorrobomber
    #191354
    "Ellenben a több napos telefon- és bank offal."

    Amiben én egy "aha" erejéig sem vettem részt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #191353
    Biztos olvasta már mindenki, de ide vág:

    "Megszűnik a Ghost UK?

    Úgy tűnik lassan vége lesz a Need for Speed: Rivals fejlesztőjének, a Ghost Gamesnek, legalábbis a brit részlegnek. A munkaerő egy részét leépítették és a stúdió sorsa hosszú távon bizonytalanná vált, az új Need for Speed játék fejlesztése leállt.

    A Ghost Games brit részlege főként a Criterion régi tagjaiból áll, akik korábban a Burnoutot és az NFS: Hot Pursuitot fejlesztették. Az elbocsátások az összes grafikust ill. az összes szerződéses dolgozót érintették, a teljes időben ott dolgozó programozók pedig választhattak, hogy távoznak-e, vagy ott maradnak segédkezni az EA más projektjeiben. Egyesek tudni vélik, hogy Visceral készülőben lévő Battlefield játékán dolgoznak, melynek kódneve Havana.

    A Criterion 2013-ban átadta a Need for Speed szériát a Ghost Games svéd ágazatának (ez volt régebben az EA Gothenburg). Később a Criterion fejlesztőinek kétharmada a Ghost Games UK-hez került, és az eredeti stúdióban csak nagyon kevesen maradtak. Aztán a Criterion két alapítója, Alex Ward és Fiona Sperry is távozott, ők még az EA-t is otthagyták. Az EA akkoriban még úgy nyilatkozott, hogy a Criterion nagyban dolgozik egy újgenerációs konzolos játékon. A fentiek alapján a Ghost Games UK és a Criterion is a lassú kihalás felé halad."
  • IMYke2.0.0.0
    #191352
    Szívesen a semmit :)
    De ha kell még egy valamikor, akkor adom a kódokat, és kiderül melyik jó-e...
  • TBTPumpa
    #191351
    Igen. Az EA igazán elkészíthetné a HD változatokat, DLC-kkel és mikrotranzakciókkal megtűzdelve. EA, pls!
  • IMYke2.0.0.0
    #191350
    Én is bedobtam ma ugye egy ilyet - Twin Tail.
    Nem baj ez, mert tényleg KÖZÖSSÉG vagyunk.
    Az egyensúlyra kell csak törekedni. :)
  • DarkSector
    #191349
    Uh thx! közbe sikerült kapnom ajándékba 1-et. :)

    de azért thx nekedis a lehetőséget.
  • Tinman #191348
    Szvsz igazából 24/7 kizárólag az eredeti játékokról szerintem baromi nehéz beszélgetni és néha úgy érzem mindannyiunkban feltör a kocsma szellem és bedobjuk a közösbe a szerintünk említésre méltó történéseket.

    Reminder: Tinman nem vagy gamer
  • Dj Tommy
    #191347
    Igaz, akkor NFS 1-5-ig mehetne mindegyik HD-ba, jó is lenne
  • IMYke2.0.0.0
    #191346
    Nem a Te hibád - ez egy egészséges eszkalációja egy beszélgetésnek.
    Az már inkább baj, hogy a házigazda nem tudja időben leszabályozni a szelepeket.
    Tényleg, ki a házigazda itt? Verjük meg!
  • IMYke2.0.0.0
    #191345
    Nos, én azt látom, hogy a listámban 2 kód is szerepel a Sims 3-nál. Vajh' melyik működhet?