311802
  • Rony94
    #194598
    OFF
    Közületek figyeli valaki az ukrán tüntetést? Eléggé durva. Sorra halnak és haldokolnak az emberek Kijev-ben. :S
  • ratgab
    #194597
    Gala-t múltkor leadták a retróbuliban. Akkorát partiztunk rá mint állat.
  • Rapid81
    #194596
    Ha energia kell zenéből, akkor:
    Blümchen - Herz an Herz
    Blümchen - Boomerang
    Culture Beat - Mr. Vain
    Dune - Million miles from home
    Dune - Hand in hand
    GALA - Freed From Desire
    Imperio - Return to Paradise
    Music Instructor - Friends Will Be Friends

    És még sokan mások ebből a korszakból. Azóta sincsenek ilyen zenék.
  • ratgab
    #194595
    Első valahol hallottam már (én Nightwishre szoktam felüléseket csinálni..:-D)

    Második rendesen megküldi az adrenalinszintet, meg a szívműködést is gyorsítja, az tuti felpörget.

    Utolsó meg kicsit olyan, mint amiről szól. Belassulsz tőle, eleve a ritmusa is lassúcska.

  • TBTPumpa
    #194594
    Még nem. Majd a nyáron. Jelenleg Tuomas még a rajzfilmes zenéjét csinosítgatja.
  • ratgab
    #194593
    Egész kellemes, jó kis pörgős! Ment könyvjelzőbe.
  • ratgab
    #194592
    Új énekessel most stúdióban vannak, ami remélem azt jelenti, hogy jövőre meg tudom élőben nézni kishazánkban!
  • Tinman #194591
    Apámat is felnyomták, mert részt vett a fia keresztelőjén, de leszarta. Szőnyeg széle, bünti és munkásőrködött tovább :-D
  • Tinman #194590
    Mennyire brutálisan mások vagyunk :-D

    Nem baj, nincs ezzel gond!

    Fekvőket szoktam erre nyomni. Abs. energiaadó számomra.

    Ha ez szól éppen a fülesbe futás közben, az később a grafikonon PIROS zóna 14-16km/h. :-)

    Ez a szám pedig teljesen leszívja az energiám. Majdnem gyors sétába megy át, mikor ez szól. Ki is dobtam a francba.
  • TBTPumpa
    #194589
    Bár én geci vagyok, mert baromira örülök ennek a felállásnak. Sokkal szimpatikusabb ez az énekes, mint az eddigi 2.

    Na egy ilyen koncertre vevő vagyok.
  • Botond #194588
    Én azt kihagynám. Apám látogathatta az apját a börtönben 6 évesen, mert a nagyfater kulák volt és nem akart belépni a tsz-be. Szar idők voltak azok.
  • Botond #194587
    Frisset is hallgatok, de a házibuli az ugyanaz mint 20 éve volt. :)
  • zorrobomber
    #194586
    Hehe, a másodikat nem ismertem, jó!

    Ha energia kell zenétől ez mindig beválik nálam.
  • Micsu
    #194585
    nameg az ottani 70-80as évek az igaziak
  • Tinman #194584
    Persze, pont arra gondoltam, hogy 40-es években nem lettem volna ott 20 éves, mert lehet, hogy a háborúban kötöttem volna ki :-/

    Mondjuk engem nem lehet besorozni, inkább lőjenek le. Letesznek valahová és az ellenkező irányba indulok. Nem fogok ismeretlenekre lövöldözni. (Hit + meggyőződés.)

  • Sippie
    #194583
    ja bár te is ezt írtad, ha ott születsz ok :D
  • Sippie
    #194582
    pedig a 40-es években ott volt jó születni, mivel odáig egy bombázó sem ért el
  • Tinman #194581
    Jah, zalaegerszegi Tescoba is lófax se volt!

    Se akció, se Bioware pontok.

    Sőt! Az a kínálat, ami ott játékokból van azt a saját gyűjteményen nevetve elveri és most csak a dobozos címekről beszélek. Szánalmas bagázs.
  • TBTPumpa
    #194580
    Túl jó szövegeket gyárt, bár nem csak magának, hanem másoknak is.

    Rúzsa Magdi 2012-es albumára is írt néhány dalszöveget:
    Tárd ki a szíved

    Nevetni magadon
  • ratgab
    #194579
    Hallgatok én is friss zenéket is, de ezek klasszikusok a szememben és megmozdul a lábam, megdobban a szívem ha bármelyiket is meghallom. Nekem ezek az Etalon. Mai zenékben is van jó, de nem maradnak meg ilyen tartósan az emlékezetemben ezekkel a nótákkal szemben.

    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=y6Sxv-sUYtM]Most ez az aktuális "kedvenc", sugárzik a vidámság ebből a számból, amire nagy szükség van a mai világban[/URL]

    Ez a zene meg ezzel a klippel mindent visz!

  • Tinman #194578
    Igazából ahogy én látom a saját szüleimnek voltak frankó lehetőségei és életük, szóval 1955 körül születtem volna inkább.

    40-es évek amcsi világa a VH miatt nekem nem szimpi, de mondjuk, ha akkor születek akkor úgy ok.
  • Dj Tommy
    #194577
    Attól függ mi számít "friss" zenének?
  • lalakov
    #194576
    Nem. :)
  • Szabi #194575
    2014. 08.29-31. – Acceleration hétvége… buli (Formula Acceleration 1, MW-V6 Pickup Series, Legend Supercup – European Nations Series, European Stock Acc 1000 Series, European Stock Acc 600 Series, traktorhúzás, gokartverseny, Celebrate the ’80’s and ’90’s with the Hoff)

    részletek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, ki ismeri, netán látta a Hot Wheels Acceleracers négyrészes animációs mini sorozatát. A néven túl a Hot Wheels is köthető az idén induló motorsportfesztiválhoz. A Hot Wheels valamelyest az USA egyik jelképe, az eseménynek meg egyik célja, hogy elhozzon nekünk az USÁ-ból egy szeletet. Kezdjük ott, hogy pénteken jön a Knight Indrusties Two Thousandje, kiszáll belőle Michael Knight, és egy időutazásra hív minket az Időgéppel, persze remélhetőleg lesz nála némi szemét Mr. Fusion működtetéséhez. Zavaros? Akkor: megjön K.I.T.T. kiszáll belőle Hasselhoff, és elrepít minket a ’80-as és ’90-es évekbe a promóció alapján a DeLoreannel. A show nem csak film és sorozatbejátszások (Forrest Gump, Baywatch), videojátékok (PS1, Mario) lesznek, hanem rajta kívül olyan ikonikus előadók, mint a 2 Unlimited, Samatha Fox, Rick Astley, a Vengaboys, Snap! és Turbo B, DJ Sash, a Twenty4Seven, Kim Wilde, vagy Nikkershaw… a Hungaroringen… egy este…

    Aztán a hétvégén még Amerikásodunk kicsit. Az FA 1 talán a legnagyobb, mondhatni egyetlen komoly sportértékkel rendelkező próbálkozás, mely voltaképp az egykori A1GP folytatása, ahol a versenyzők a saját nemzetüket képviselik a versenyeken. Ami viszont rajtuk kívül pályára kerül, olyat aligha láttunk még itthon. Elsőre ott vannak azon stock carok, melyek 2004 és 2009 között a Beneluxban versengtek. A „klasszikus” és a truck NASCAR autók keveréke bizony sok jobb kanyart is láttak az évek során. Ez az MW-V6. A Legends Supercupban leginkább a hotrod jelző a találó. Az 1992-ben, USÁ-ban alapított kategória 23 nemzeti bajnokságot számlál már, most pedig lesz Európa-kupa is. Akik két héttel korábban szerették a motorokat, vagy kihagyták, azok se járnak rosszul: a superstock 1000 és 600 köbcentis „kiadása” is eljön a bulira, akárcsak az autósoknál, úgy itt is országok harcával.

    A WSR-hez hasonlóan lesznek demók a szünetekben, miközben gokartbajnokságot és traktorhúzást tartanak. Ez az a különös sport, ahol a hatalmas hátsókerekekkel általában a traktorok elejei felemelkednek a levegőbe… majd lefulladnak. Komolyan, az amcsi hangulathoz talán már csak a Monster Truckok, vagy a roncsderbi hiányzik! Még túl szépnek hangzik, hogy igaz legyen, se a Hungaroring, se az MNASZ naptárában nem szerepel a hétvége. Ami viszont ha lesz, mindössze egy internetes regisztrációt kell majd eszközölnünk – mint az Opel napon – és az útiköltségen túl más kiadásunk nem lesz rá… Mint a mesében!


    elméletileg ingyenes lesz az egész hétvége, terv szerint mindhárom nap megyek majd! :D
  • ratgab
    #194574
    Mindig elfeleljtem basszus, hogy te csak 5 évvel vagy idősebb, ami szinte semmi. Jó kis időszak volt az.
  • zorrobomber
    #194573
    Csak én vagyok itt egyedül 30 feletti aki friss zenéket is hallgat?
  • ratgab
    #194572
    30 perc alatt előadják a 20 perc alatt bőven előadják azt a pár ismertebb számukat aztán szevasz. Elég is, de ettől még jó kis programnak tűnik.
  • zorrobomber
    #194571
    "viszonylag erkölcsös lányok" erről ez jutott eszembe:
  • Botond #194570
    Mi is ilyenekkel szoktunk házibulizni. Akkor voltunk tinik. :)
  • Dj Tommy
    #194569
    Ez a promo video nagyon jó.
  • ratgab
    #194568
    Kowa albumra majd odafigyelünk, jó szövegeik vannak.
  • ratgab
    #194567
    Én nagyon szeretem és a baráti körömben mindenki. 3 órán át ezeket hallgatni? Simán, még 8-at is mindenféle szemrebbenés nélkül.

    Ezekre még lehetett bulizni, dallamosak voltak és eredetiek. Meghát egyszerűen szeretem ezt a hangzást és kész.

    Ui.: 3 órás időtartam alatt 9 fellépő, akkor hogy zenélnének már fejenként 2 órát.
  • Botond #194566
    94? Ó, ha megint 20 lehetnék!
  • TBTPumpa
    #194565
    Jó, hát nem egy súlycsoport a kettő. Iron Maiden nekem is jöhet, Metallica is, őket is bírom, bár baromi lusták. Az Antal Nimród által rendezett koncertfilmjük nem volt annyira rossz.

    WT-t is bírom, bár azt csak Sharon miatt. Ha csak magát instrumentális számokat hallom (mert ugye azokat is kiadják a vokálos szerzemények mellett), akkor csak egy középszerű banda jut eszembe, egész ügyes megoldásokkal, de ha bejön a képbe a csaj, akkor javul az összkép.
    Nagy különbség, hogy Nightwish esetében a mai napig vállalhatóak az instrumentális verziók. Ott még azt is simán meg lehet hallgatni, mert kellemes szerzemények - Tuomas tud. Az új rajzfilmzenés projektje is nagyon epic.

    Március kellemes lesz zenei szempontból, mert rögtön március elején érkezik az új Kiscsillag lemez, aztán egy új Kowalsky album (4 év után) + Sonata Arctica album is jön, bár ezek nagyon elkurvultak mostanában.
  • ratgab
    #194564
    Na ne szívassál! Ott a helyem ez nem is kérdés!
  • Tinman #194563
    8.2-ön áll IMDB-n, szerintem is túlzás, de 7.5-ös simán kennék rá.

    Ha picit érdeklődsz a csillagászat/kozmológia iránt akkor annyira sok dologba azért nem lehet belekötni. Elméletileg a filmben történtek lehetségesek.

    Bullock nekem is kevés (mindig is az volt), egy igazán jó szerepet nem láttam még tőle.

    A látvánnyal is, de engem inkább a hangulattal fogtak meg. Nagyon jól beletudtam magam képzelni azokba a helyzetekbe és jól hatott az érzelmeimre az összhatás.
  • Rony94
    #194562
    Én vagy a 80-as évek, vagy a 40-es évek amerikájában születtem volna szívesen. Remek zenék, csodás kocsik, még viszonylag erkölcsös lányok (már ha a 40-es éveket nézzük). *.*

    Ehelyett '94-ben születtem és Magyarországon. Remek....
  • zorrobomber
    #194561
    Azért a 3 órás időtartammal a minőséget is belőtték. Én nem is tudom mit csinálnék ha pl. 2 órán át 2 Unlimited-et kellene hallgatnom. Poénnak jók ezek a zenék de ezt te se gondolod komolyan hogy ez "a" színvonal.
  • Rapid81
    #194560
    '94-'98, amiket állandóan élvezni tudok, akár 100x egymás után is.
  • ratgab
    #194559
    Szerintem a legjobb zenék abban az időszakban voltak!