311802
  • zorrobomber
    #196723
    Soouth Park!!!
  • ratgab
    #196722
    Utóbbi nálam már itt figyel péntek óta. Szerinted elindítottam?
  • DarkSector
    #196721
    :DDDDDD
  • Rapid81
    #196720
    LOL
  • DarkSector
    #196719
    HAJRÁ!!!!!!!!!!!
  • ZsZso
    #196718
    Köszi. Végre itt figyel nálam a Sleeping Dogs és a Thief is. Hétvégén nagy játék lesz.
  • Rapid81
    #196717
    Gratula. :)
  • Shep
    #196716
    Majd visszarakok egy régebbi drivert és megnézem azzal.
  • ZsZso
    #196715
    28-án az Alienwaren nyert használt Silver kupon kódom helyett most kaptam egy másikat az AMDtől. Aki hasonló cipőben járt, az ticketben zaklassa az AMD, a RadeonRewards oldalon keresztül
  • Fpocok
    #196714
    Én is így kezdtem ma :D
  • Shep
    #196713
    Ez csak valami szoftveres gond.
  • Fpocok
    #196712
    Elkaptad tőlem :D
  • davidka003
    #196711
    FEZ-t bírtam 3 órát. Ötletes de kegyetlen agyzsibbasztó. Nincs nekem időm ilyen időrabló játékokra. Sztoriban nem nyújt annyit, hogy szenvedjek vele.
    Igazából a tesztben leírt dolog tett be nagyon:
    "Kissé átláthatatlan térkép
    "Könnyen el tudunk veszni a rengeteg helyszín között"

    A térkép egy nagy szar. Azt se tudja az ember, hogy melyik ajtó hova nyílik.
    500 Ft volt Xbox-ra akcióban. Gyakorlatilag nem érte meg.
  • Szabi #196710
    gmg-n egész jó árban van pár egyszerűbb árkád autós játék, hogy is lehet euróra vagy dollárra váltani? a 14 fontcreditemből költenék egy keveset.. :D
  • ratgab
    #196709
    Haldoklik a VGA?
  • Shep
    #196708
    Mitől lehet az ,hogy az új driver felrakása óta (vagy legalábbis azóta tűnt fel) a piros színt pixelesen jeleníti meg a monitor, pl. yt video, vagy a Castlevaniánál is játék közben, élő sport streamnél is.
  • Shep
    #196707
    Na így pár pálya után a Thiefben én azt mondom jó lett ez a játék, hozza a Thief érzést, történetről sokat még nem tudok mondani, vannak persze zavaró elemek és fura megoldások de eddig nekem tetszik.
  • Botond #196706
    Tinman! Kings Bounty: Legionst most toljad! Kivették a staminát, már annyit lehet menni, harcolni, gyógyítani, amennyit akarsz, így már már szinte játszható!
  • ratgab
    #196705
    És tényleg. Hörcsögördögként megjelentél és kísérted itt a jónépet. XD
  • genndy
    #196704
    Hörcsög! Hörcsög! éjszakánk
    Erdejében barna láng,
    Mely örök kéz szabta rád
    Rettentő költési vágy'?
    bocs

    Ezt csak annak apropójaként, hogy Steamen -75% a BF:BC2 (nincs különösebben reklámozva), én meg ennyiért már behúztam.
  • TBTPumpa
    #196703
    Jah. Azért érződik a mostani Blizzard játékokon, hogy a régi nagy fejesek nincsenek már a csapatban (pölö Bill Roper).
  • kifli
    #196702
    Miután se egy szexjelenet, se pucér csöcsök, de még csak bikinis lányok se voltak benne, és mégcsak Róbert Gida sem gyújtott egy spanglit, szívott fel egy csík kokaint, hogy aztán elkenje a hétholdas pagony lakóinak száját egy shotgun-al vagy láncfűrésszel, majd rájukgyújtsa az erdőt, így nem éreztem azt a bizsergést. Amúgy elmegy még így is, de már nem élem át.
  • ZsZso
    #196701
    Pont a Micimackó? Én 30 éves fejjel nagyon jókat nevettem a 20-25 (?!) évvel ezelőtti filmen.
  • kifli
    #196700
    tegnap megnéztem egy micimackó részt, már nekem sem jön át annyira mint régen :(
  • DarkSector
    #196699
    Nem tudom kikről beszélsz de biztos igazad van.
  • DarkSector
    #196698
    :DDDDDDDDD
    a kis szemfüles. :D én most kezdtem el. nem rossz. :)

    HF miatt nézem meg.
  • wantonly
    #196697
    Nekem ez már annyira nem jön át, mint anno a D2-es átvezetők, videók.
  • TBTPumpa
    #196696
    Diótörő 3: Rípör of Szoulsz TV reklám
  • Shep
    #196695
    Úgy látom akadnak még elfelejtett játékok a fiók alján amiből pénzt lehet csinálni :)
  • Csokiturmix
    #196694
    Mikor is csináljuk az SG-s bundle-t?
  • Dzsini
    #196693
    Adrenaline bundle (Bundlestars)

    Ring Runner: Flight of the Sages
    Etherlords II
    Master Reboot
    Expeditions: Conquistador
    Rock of Ages
    POSTAL
    Gun Monkeys
    Heli Heroes
    Monday Night Combat
    Axis Game Factory
    Bang Bang Racing
    Kaptain Brawe: A Brawe New World
  • Fpocok
    #196692
    Meglepően jó film volt. Tegnap néztem.
  • Zóanagyvarázsló
    #196691
    Engedtessék meg hozzátenni, hogy meglátszik azok tájékozottságán - bocs, de itt a topikba írogatók között is -, akik adnak arra a szennylapra. Na mindegy, részemről csak kértem, illetve leírtam a véleményemet, a továbbiakban ignorálom a témát, ahogy a linkeket is.
  • DarkSector
    #196690
    "Amikor megértem annyira az ellenfelemet hogy le tudom győzni, abban a pillanatban meg is szeretem őt."
  • DarkSector
    #196689
    Ebben most amúgy egyet kell értenem, most azért mert valakinek az az oldal unszimpatikus, még csak 1 dolog, nekemis sokminden nem tetszik.

    nekem a gamestar nem azért hirforrás mert szeretem és mást utálok, hanem mert könnyedén átlátható, miért nézzek 800 másik oldalt? ugyanazok a hirek mennek körbe mindenhol.
  • Botond #196688
    Okos enged, szamár szenved. -.-
  • Fpocok
    #196687
    Nem kell játékra. Csak facebook játékok meg netezésre kell.
    Kipróbáltam ebben a gépben is, szóval biztos hogy a vga a rossz :S
  • wantonly
    #196686
    Ez most az ukrán helyzet miatt (is). Egy pillanat alatt milyen durva lett a helyzet a szomszédunkban. :S
  • TBTPumpa
    #196685
    Sajna ez van, de mindenképp akarok venni egy új VGA-t a tavasszal. Ha találnék jó Nvidia kártyát ilyen árkategóriában az is megfelelne nekem, mert nem vagyok sem Nvidia sem AMD fanboy, csak egy viszonylag erős VGA-t akarok az i7 mellé.

    De lehet, hogy csak egy R270X lesz majd, mert nem biztos, hogy az R280X belefér a gépházamba. A mostani (HD6970) is épphogy elfér, az R280X pedig picit hosszabb nála.
  • Dzsini
    #196684
    ez alapján a 8600gt "utódszériája" a 6xx gt, (a sima geforce-oknak a 210, a gtx széria meg a játékos világ) - lehet, hogy inkább a GT 600-asokból érdemes választani, az is van egy tizesért, a sima az nagyon belépő szintnek tűnik :)