311802
  • tomsolo
    #198486
    :D
  • Rapid81
    #198485
    ARMA 3 az Intersparban 999 HUF.
  • MerlinW
    #198484
    A videók alapján ez ingyen sem kell:)
  • tomsolo
    #198483
    "Köszönjük támogatásod!

    Kérjük, alább hagyj hozzászólást és tudasd a fejlesztővel, miért vagy izgatott a játéka miatt."


    Ezek hülyék.
  • darkling
    #198482
    Panzer Corps steamen, ha valaki szerette/szereti a Panzer General-t.
  • wantonly
    #198481
    Project Cyber ingyen steam kulcs.
  • Rony94
    #198480
    Ja jólvan, ostorozz, értem már mit akartál írni. Bocsi. :)
  • Rony94
    #198479
    Te miről beszélsz? :D Alapból itt kezdünk. Most elkezdtem farmolgatni az erdőben. Egész jól megy. Már 3-as szintűek a karaktereim. :)
  • Botond #198478
    Temple of elemental evil, egy börtönben (?) kezdesz, ahol csak egyenesen lehet előre menni, a második csatánál szétkapták a csapatot. Akkor még 1.0 volt a játék, ami bug hegyeket és 0 optimalizáltságot jelenetett, szóval itt ment rá az unistall. Ennek már sok éve. :D
  • Rony94
    #198477
    Elkezdtem a Final Fantasy első részét. Már a második csatánál meghaltam. xD Lehet hogy alapból rossz felé indultam el.
  • Shep
    #198476
    Meglepő ,hogy vannak még olyan nóném játékok amik eddig nem voltak bundle-ben, van még azért hely ezen a piacon számunkra is :)
  • Rony94
    #198475
    Nem csak neked.
  • genndy
    #198474
    Ezt Dzsini is pontosan tudja :)
  • MerlinW
    #198473
    DaS2-ről beszél:)
  • zorrobomber
    #198472
    Modern Warfare 3 gőz - 20 dollár
  • tomsolo
    #198471
    Spring Bundle - 4EUR min
  • tomsolo
    #198470
    Might & Magic X - Legacy van valahol 3k alatt?
  • Fpocok
    #198469
    Há me játszanék már vele, de még várni köll :D
  • Dzsini
    #198468
    Nem olvasta / látta még a Galaxis Útikalauzt :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198467
    Miért remeg?
  • Fpocok
    #198466
    Eddig sikerült minden spoilert elkerülnöm, de már remeg a kezem. :)
  • Dzsini
    #198465
    Sok sikert a próbálkozóknak a H2G2 játékhoz, én még előző verziókkal (nem ilyen csini kezelőfelület) játszottam, igazi oldschool szöveges kalandjáték, fiatalabbaknak és akik nem képesek Adams elborult gondolkodását befogadni nem ajánlott :)

    Viszont olyan poénok vannak ebben is, amik se a hangjátékban, se a könyvben, se a tévésorozatban, se a filmben, se a hanglemezben nincsenek meg (ezek mind különböznek valamennyire).
  • IMYke2.0.0.0
    #198464
    Ingyenesen játszható a The Hitchhiker's Guide to the Galaxy

    Dark Souls II - melyik platformot válasszam?

    "Nos, a Digital Foundry elemzéséből az legalábbis kiderül, hogy mindkét konzolos változatnak vannak előnyei és hátrányai. Örömteli tény, hogy az előző rész 1024x720-as felbontása helyett most már mindkét gépen teljes 720p-ben, vagyis 1280x720-ban fut a játék. További változás az elődhöz képest, hogy mindkét verzió FXAA-t használ, ami kicsit jobban elmossa a képet (mint a korábbi 2xMSAA).

    Innentől azonban már jönnek a különbségek. PlayStation 3-on jobb minőségű textúraszűrésnek örülhetünk, amivel szemben Xbox 360-on közelebb kezdenek el mosottá válni a textúrák. Viszont a Microsoft konzolján magasabb felbontású alpha effektusokkal találkozhatunk, ami azt jelenti, hogy a lángoló, felrobbanó dolgok, vagy épp a víz jobban néz ki.

    További különbségek adódnak a framerate-nél. PS3-on leginkább 30fps alatt teljesít a játék, de sosem esik le olyan mélységekbe, mint a sokszor játszhatatlanná lassuló első rész. Ezzel szemben az Xbox 360 a legtöbb helyen 30-40fps között teljesít, ami simább játékot eredményez, viszont screen tearinggel jár."

    "Míg az első rész PC-s változata legendásan rossz volt, és csak tulajdonképpen egy rajongói módosítással lehetett elfogadható szintre hozni, addig a From Software megígérte, hogy ezúttal különös figyelmet szentel a portnak - ezért is jelenik meg pár héttel később. A grafikai butításokat figyelembe véve tehát lehet, hogy akkor járunk a legjobban, ha megvárjuk a PC-s kiadást, megfelelően erős géppel ugyanis vélhetően jóval szebb grafikát hozhatunk majd ki a játékból - már ha ezek a hiányzó effektusok tényleg visszakerülnek."
  • IMYke2.0.0.0
    #198463
    Nem tudom - de az biztos, hogy kevesebb infót kapnánk. :(
  • Dzsini
    #198462
    csend, rend, nyugalom? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #198461
    Mi is lenne velünk nélküled.
  • Dzsini
    #198460
    Az Egyesült Államokban máskor van az óraátállítás, mint az EU-ban, mi majd március végén "utánaállunk" és újra este 7 lesz. (ősszel is van egy pár hetes időszak, amikor a szokásostól eltérő az USA - EU órakülönbség)
  • IMYke2.0.0.0
    #198459
    Átálltak 6-ra már.
    Nekem tegnap úgy tűnt.
  • grebber
    #198458
    Little Street Racer 1.14 dollár és 2 példányt ad!
  • genndy
    #198457
    Akkor is ott szokott lenni, hogy "New deals every day!" Most meg nincs ott.
    Mindegy, este 7-kor kiderül. De van rá egy COD 1+2-m hogy nem lesz leakciózva
  • Micsu
    #198456
    vak vezet világtalant? :D
  • Tinman #198455
    Az hagyj ám, de ez nézd meg hányadik hsz volt!

    1 9 8 4 1 8 !!!

    Vagyis 1 9 + 8 az éppen 27 és pont 27 voltál amikor meghalt! A hármas számmisztika alapján az utolsó 3 karakter ez esetben elhagyható.

    8 4-ből levonjuk az első karaktert ami 1 és mit kapunk? 83! És pontosan 83 éves volt, amikor meghalt!!! (Lirien metódus, ha valaki nem tudná.)

    De ez semmi! 1927-ben született! Add össze a hsz számait!!! OMG!

    1+9+8+4+1+8 = 30

    Igen ám, de az eredmény első karakterét a Muliáré-elv alapján évkor meghatározásakor le kell vonnunk, tehát 30-3 = 27!!!! VÁÁÁÁÁ!!!

    Mondjuk ki: Columbo reinkarnációja vagy valamely módon. A felségedet meg rommá keféltem, miközben te mindig sejtelmesen hivatkoztál rá. IJ!
  • DarkSector
    #198454
    Yippi Yee.....

    Ezennel végre végeztem a Resident Evil 4-el, szép volt jó volt ez az 1 hét nyomulás, meg is lett az eredménye. :)
    Krauser meg leszophat. :D

  • grebber
    #198453
    Linux támogatást kap a CryEngine

    The Collectables jöhetne már mióta várom
  • Shep
    #198452
    Thief 4 végére értem, 18+ óra volt a steam szerint, tiszta játékidő valamivel kevesebb. Szerintem nagyon jó játék, hozza a hangulatot, éppen ezért aki nincs hangulatilag felkészülve a lassú, kimért játékmenetre az ne is kezdjen neki, mert nem fogja élvezni! Egyedül a végével nem vagyok kibékülve, sikerült, még a Castlevania 2 befejezésének színvonalát is alulmúlni de legalábbis egy szintre kerülni vele bizonyosan, minden egyéb viszont kiváló, bár az ablak nyitogatás egy idő után marhára unalmas tud lenni, ahogy a minden egyes átbújásnál gerenda eltaszitósdi is, igazán futhatott volna még legalább 1 animációra a készítőktől, de ezek csak ilyen apróságok. 9/10
  • ratgab
    #198451
    Csak nehogy megnézd a globális teljesítményeket, mert rögtön lerombolod a nekem épített oltárt :-D(brutális 90 perceket cleandrive-oltak össze egyesek, amihez hozzá tartozik, hogy ha bizonyos sebesség alá lassul a verda, akkor vége a cleandrive-nak és persze mindezt bárminemű ütközés nélkül kell abszolválni.... Nehezebb ám, mint ahogy leírtam.)
  • ratgab
    #198450
    Franchise Sale (ami azt jelenti, hogy adott termékcsoportból lesz ajánlat, ami a Cod, eddig stim).

    March 11-13 (ami azt feltételezi, hogy naponta lesz új ajánlat, mivel akkor mi a francnak írták volna oda... eddig is volt Midweek és nem sűrűn írták oda, hogy mely napokon tart, csak alulra, hogy mikor lesz vége. Lásd pl. Banner Saga, ahol nem szerepel az elemzett felirat, csak hogy mikor lesz vége az ajánlatnak). Ezekből joggal feltételezhető, hogy holnap új ajánlat lesz.

    Még ha igazam is van egyébként nagyon meglepne, ha 50%-nál többet kapnának az említett játékok. Ellenben az is könnyen előfordulhat, hogy nem lesz igazam.
  • Rony94
    #198449
    Most miért kell összetörni ratgab álmait? :<
  • DarkSector
    #198448
    kb 1 hete vettem... :D

  • genndy
    #198447
    Nem lesz. Nem akciózták le, és nincs kiírva hogy lenne naponta más CoD akcióban.