311802
  • IMYke2.0.0.0
    #199769
    "Offline lett a SimCity

    A SimCity több értelemben is offline lett. Egyrészt a játék szerverei most éppen nem elérhetők pár óráig, a Maxis ugyanis éppen implementálja azt a nagy frissítést, melynek köszönhetően aztán megszűnik a játék online függősége és teljesen működőképessé válik internetkapcsolat nélkül is."


    Már volt szó róla a topikban:
    "Egy héttel korábban debütált PC-n a Deus Ex: The Fall

    Az eredetileg mobilos platformokra megjelent Deus Ex: The Fall a menetrendnek nem megfelelően jött ki PC-re, az eredeti tervek szerint ugyanis csak egy hét múlva játszhatnánk vele. Bár gyakrabban lennének ilyen "gondjaink". A játék elérhető Steamen 9,99 euróért, a vásárlók pedig korlátozott ideig megkapják a Deus Ex: Game of the Year Editiont is ingyen."
  • Tinman #199768
    Bízz! Lemegy az, még idén Amazonon.
  • Tinman #199767
    Hát bmeg, most már komolyan készítek egy játékot.
  • grebber
    #199766
    Remember mi -66%-al is 9.5 euro :( Sose fog lemenni 5 euro alá
  • IMYke2.0.0.0
    #199765
    Nézd meg az eredeti képet, és döntsd el magad...
  • IMYke2.0.0.0
    #199764
    Hát igen, a városkában kószáltam pár percet, és hörpikézett is a lányka az amúgy is kevés tiszta víztartalékból - érzem én is, hogy ezzel bajok lesznek :(
  • IMYke2.0.0.0
    #199763
    Köszönöm szépen - azt a hörit egy kínai arcnak köszönhetjük.
    Engem is felderített, amikor első alkalommal megláttam :)
  • IMYke2.0.0.0
    #199762
    Megtanulod elolvasni és betartani a szabályokat, amik a banner alatt vannak közel négy (4) éve, és nem kerülsz ilyen helyzetbe...
  • ZsZso
    #199761
    Amazon -on Androidra ingyenes a Bard's Tale
  • Maak
    #199760
    Sikerult valakinek felkerulnie a g2a jatekban a listara?
  • Botond #199759
    iOS legjobb játéka!
  • DarkSector
    #199758
    Az a kis hörcsög direkt ilyen pixeles a képen? :D
  • arty
    #199757
    Ticket 2 ride complete
    6.3$
  • Shep
    #199756
    Ja és ahogy olvasgattam a steam hozzászólásokat mások is panaszkodnak a hang-ra, úgyhogy nem a demo hibája, egyszerűen sz.rtak rá, hogy már androidon is hibás volt.
  • Shep
    #199755
    Remélem a Betmenes oldalnézetes vita port nem ilyen igénytelen valami lesz!
  • Shep
    #199754
    Én is így tettem. Játszottam még amúgy vele egy kicsit de így ,hogy a hangeffektek szinte mindig hiányoznak elég élvezhetetlen az egész. Amúgy itt is van város, már ha annak lehet nevezni a 2x2-es szobákból álló közben töltőképernyős helyszíneket, vannak ugyanúgy fő és mellékküldetések de valahogy kevés ez már nekem PC-re. Inkább mindenki játssza végig újra a HR-t ha Dx-ezni akar vagy akármelyik régebbi részt, jobban jár majd vele.
  • arty
    #199753
    thx, szedem is le whishlistből :(
  • arty
    #199752
    "Congratulations!
    You are now an official backer of Bear Simulator."

    1$-t dobtam rá, mert vicces a készítő :))
  • arty
    #199751
    first person bear :DD
  • sz4bolcs
    #199750
    xDD
  • Totti5
    #199749
    Egy réteg mindig kapható lesz mindenre, innentől kezdve az a hülye aki nem okád fel valamit a kiksztárterre és nem szed össze egy bőrönd pénzt. Szerintem k jól csinálják! Bár csak én is benne lennék egy ilyenbe.
  • Shep
    #199748
    Most nézem, Steamen is "egekig magasztalják" a játékot :)
  • Tinman #199747
    SG-s is fizetett pre-order a kecskeszimulátorra, szóval...
  • Shep
    #199746
    Ja és a lényeg, a jelenlegi árát meg pláne nem éri meg, aki nagyon ki akarja próbálni az tegye meg inkább mobilon fillérekért, vagy majd valami krumpli nudliban.
  • Shep
    #199745
    Grebber mindig örömködik ,hogy ha valami szir-szar mobilos cucc jön PC-re továbbra sem értem miért. Na de, hogy miért is írom mindezt? Ledemoztam a DX The Fall-t és mobilos cucchoz képest mondjuk egész korrekt, viszont ez PC-re 2014-ben? Vicc az egész. Grafikán túllépünk, mert mobilos, csodát ne várjunk. Gombkiosztást nem lehet változtatni, meg úgy igazán semmit sem, élsimítás van a menüben csak éppen ugyanúgy recés marad minden. Hangok, mint a mesében hol van, hol nincs (fogjuk rá ,hogy a warez hibája de nem hinném, mivel már androidon is volt ilyen probléma). Átvezetők, meg úgy az egész olyan zs kategóriát áraszt, még az irányítás is érdekes. Úgyhogy én még mindig azt mondom a mobilos meg kézikonzolos cuccok maradjanak ott ahova készültek, PC-n még a filléres indie fosok között is igényesebb cuccok vannak.
  • DarkSector
    #199744
    :D
  • wantonly
    #199743
    Az, hogy SZAR.
  • wantonly
    #199742
    Aki erre egy vasat is befizet az meg is érdemli. :D

    Én olyan medvét még nem láttam ami így tartja az elülső lábait a hátsón meg szaladgál, maximum álló helyzetben szoktak így felágaskodni.

    Lehet halászni, mézet enni, nyuszikat kergetni... És aludni. De izgi. :)
  • DarkSector
    #199741
    Mi a fasz van a steam-el??????????
  • tomsolo
    #199740
    Remélem realtime lesz és akkor télen pihen a game... :)
  • Rony94
    #199739
    Hát ez fantasztikus!!!
  • tomsolo
    #199738
    Persze hogy fasság, ellenben hörcsög földén ez hathatós érvnek számít. :P
  • Rapid81
    #199737
    WTH is this? Paypal Gaming Sale
  • ratgab
    #199736
    Nálam speciel nem tölt be az áruház. Böngészőben minden más oldal simán bejön.
  • Shep
    #199735
    Bezzeg a jupléj :D
  • Shep
    #199734
    Hát a hiba nálad van.
  • ratgab
    #199733
    Majd helyreáll. Nekem egy értékes tárgyam veszett el így pár percre aztán meglett.
  • arty
    #199732
    :DDD

    ekkora legalja szutykot, te jó ég
  • wantonly
    #199731
    Az előbb kivettem két kártyát a piacról. Hibaüzenetet dobott. Most se a piacon se a raktáramban nincs egyik se. Eltűnt az éterben.

    A harmadik kártyám ami raktárban van pedig eladhatatlan, mert azt írja nincs a birtokomban. -.-
  • Tinman #199730
    Amikor csattan a hátad mögött a gumikesztyű, ott derül ki igazán ki az igazi férfi...