311802
  • wantonly
    #200210
    Ingyenes lett:

    Heroine's Quest: The Herald of Ragnarok
  • wantonly
    #200209
    Az összeset kontrollerrel játszottam végig 3 éve.

    Ok, akkor jó, kösz az infót! Csak mert a steam-es oldalon nem szerepelt a kontroller támogatás.
  • IMYke2.0.0.0
    #200208
    Az összeset kontrollerrel játszottam végig 3 éve.
    Annyit elárulhatok, hogy bár egyik epizód sem maga a tökély, összességében mindegyikkel remekül szórakoztam.
    A Forgotten Sands nehezebb is volt, mint a többi (főképp a végén) - számomra.
  • wantonly
    #200207
    A klasszikusokat én is imádtam, korának meghatározó játékai, az új részek közül a Warrior Within-t és a The Two Thrones-t nyúztam, mindkettő remek játék, de valóban nehezek, mind az ügyességi, mind a verekedős részek okozhatnak fejfájást. Amíg nem volt normális vasam, addig nagyon sokat játszottam ezekkel, mert grafikailag nagyon szép volt és mégis jól futott. Azonban eddig nem volt lehetőségem kontroller-t használni (remélem támogatja mindegyik rész), talán így könnyebb lesz. Nagy szégyenteljes hiányosságom, hogy kimaradt a The Sands of Time, ez most pótolva lesz és a legújabb részekre is kíváncsi vagyok, de majd szépen sorjában.

    Imi: köszi a megerősítést, megvásárolva. Belegondolva a 700Ft/játék elég jó üzlet, csak egyben hangzik nekem soknak. :)



    A The Forgotten Sands Deluxe Edition-t vettem meg, mert az tartalmazza (legalábbis remélem, hogy nem csak az előrendelésnél volt ez) az első részt is és így olcsóbb volt a kettő.
  • Sir Quno Jedi
    #200206
    Demonicon

    Na el is feledtem megírni, hogy letoltam. 18 óra, mellékküldikkel (majd mind).

    Jóféle, sötét, vége sem leányálom. Az uccsó helyszín uncsi tán a sok mászka miatt (pedig az is jó).

    Korrekt rpg, kaland, komoly, sötét sztorival, kemény döntésekkel.
  • Maak
    #200205
    Okay...inkabb arra celoztam, hogy nincs aranyban a 4pack ara az 1db araval...nemhogy olcsobb lenne, ahogy a logika diktalna.
  • Botond #200204
    Elég ha egyre van pénzed, meg még három steam havernak ugyanez, és szoktatok egyszerre online lenni. :o
  • Maak
    #200203
    Biztos nem tokeletes, de azt olvasom jobb az elsonel, 4 fos coop meg bejovos szokott lenni, csak epp 4packra nem volt eleg lovem.
  • ratgab
    #200202
    Jó a játék? Lehet mennék én is lopni néha...
  • wantonly
    #200201
    Köszönjük! Bár nincs meg, de ezúttal meghagyom másnak a lehetőséget!
  • Maak
    #200200
    Csak mer' kellene emberke akivel majd megyunk lopni. :D
  • genndy
    #200199
  • Maak
    #200198
  • Dzsini
    #200197
    Én amennyire szerettem a klasszikus Prince of Persiakat (1-2, egy kicsit a 3D), annyira nem tudtam dűlőre jutni az újakkal. A platformozás még csak-csak, de a bunyókra nem tudtam ráérezni, és csak szenvedtem vele.

    Viszont a világot nagyon kedvelem [off](mondjuk a nevemből sejteni lehetett), így a Youtube HD mozit választottam :) Nagyon rendben van az a sorozat, nekem még a rajzfilmesebb stílusú reboot és a filmből készült rész is tetszett.
  • IMYke2.0.0.0
    #200196
    Szerintem bőven megéri a sorozat ezt a pénzt.
    Ha mindegyiket végigjátszod, akkor remek 1 hónap elé nézel.
  • wantonly
    #200195
    Ez tényleg egy nagy semmi.
  • wantonly
    #200194
    A Prince of Persia Franchise szerintetek megér 3500Ft-ot? A játékot ismerem, ár szempontjából kérdezem. Amazonon DRM nélkül akciózzák, máshol nem szoktam látni, hogy akciózva lenne. A steam-es verziót pedig csak itt lehet megvenni (gondolom).
  • Szabi #200193
    soha nem fogok konzolt venni miatta.. viszont ha kiadnák pc-re, azonnal rendelném is elő..
  • Dzsini
    #200192
    ja, devkitnek szokták hívni, az E3-on azokkal demózták az X1 / PS4 tartalmakat :)
  • Tinman #200191
    "A Forza Motorsport 5 PC-s verziója is feltűnt, ami azt hivatott bizonyítani, hogy a DirectX 12-vel működhet a játék PC-n is. Ez sajnos egyelőre csak demonstráció, mivel a Microsoft nem tervezi a program kiadását erre a platformra."

    Ez betonkemény!

    Tehát elvileg jönni fog egy kalóz XBOX One emu ^^
  • tomsolo
    #200190
    Nem hanem csak nextgen. Az UBI store oldalán nincs PC opció...
  • kigyi
    #200189
    Szimulátorozok az iRacing-el teljesen kompatibilis, ott nincs gond vele és közben jól működik sok más játékkal is már.
  • IMYke2.0.0.0
    #200188
    Jól döntöttél, hogy megvetted.
    Én imádtam még a nehéz harcot is benne. Volt egy ellenfél, akivel jó ideig szívtam, míg rájöttem, mi a megoldás.
    Kontroller erősen ajánlott.
  • ZsZso
    #200187
    Amazon AppStore (Android) ingyenes alkalmazások:

    Some have been freebies before but this should be the list of free titles for the occasion.
    These should all be free Friday the 21st and Saturday the 22nd;
    King of Math Junior
    PrintHand Mobile Print Premium
    Runtastic PRO GPS Running, Walking & Fitness Tracker
    SketchBook Pro
    Worms 2: Armageddon (Kindle Tablet Edition)
    Swype Keyboard
    POLARIS Office
    Worms 2: Armageddon
    mSecure - Password Manager and Secure Digital Wallet
    Fruit Ninja: Puss in Boots
    Dr. Panda's Airport
    SpinArt
    MONOPOLY
    Ski Safari: Adventure Time
    Battle Maiden Yuko Runner
    Toca Lab (actually today's free title anyways).


    http://www.amazon.com/gp/feature.html?docId=1000620471

    Félkövérre vettem a szerintem nagyon érdekes címeket. Frankóságos!!!
  • IMYke2.0.0.0
    #200186
    Miért nem csodálkozom, hogy továbbra sem értesz...
  • Dzsini
    #200185
    Elite: Dangerous alfa változathoz, ahova 200 fontért be lehetett szállni :)
  • Sir Quno Jedi
    #200184
    Mihez is?
  • kigyi
    #200183
    Mert a végleges még legalább 1 év és ez is használható már jelenleg is rendesen.
  • Sir Quno Jedi
    #200182
    minek neked devkit vaze
  • ZsZso
    #200181
    Szerintem ez az. Nem dobtam el tőle az agyam.
  • Evoluti0N
    #200180
    Hát, a Child of Light, ami a legjobban érdekel. Az Amnesia-t nem mertem játszani, szóval a Daylight is kimarad :D. A Watch Dogs és a Murdered ígéretesnek tűnik, de mindkettőnél megvan a veszély, hogy egy idő után monotonitásba fog torkolni a játékmenet. A Bound by Flame-től nem várok sokat, mivel a fejlesztőcsapat eddig nem csinált semmi kiemelkedőt. Ez a Max akármi pedig még kérdéses kategória.
  • kigyi
    #200179
    Elérhető az Oculus Rift Dev kit 2. Javított felbontással gyorsabb válaszidővel, szebb külalakkal stb. Halad a cucc a megjelenés felé, de még azért addig eltelik talán 1 év is :( Lassan kezdek begizdulni, hogy előrendelem a dev kit 2-t így a nagyobb felbontással, már viszket a kezem csak pénzem nincs :D :D
  • wesker24
    #200178
    Nem a Carmageddon Reincarnation egyenlöre csak Early Access lesz !
  • Krisztiam #200177
    A carmageddon az dobozos lesz?
  • grebber
    #200176
    A ninja gaiden már a multé, azért nem is írtam fel!
  • sz4bolcs
    #200175
    Bocs, akartam még írni a hozzászólásom végére még, hogy 'de majd meglátjuk'. :-)
  • wesker24
    #200174
    Mert még csak Early Access és csak pre alpha statusban van ! :D
  • Szabi #200173
    igen, PC, Xbox One, PS4
  • tomsolo
    #200172
    A The Crew tényleg csak nextgenekre jelenik? :o
  • sz4bolcs
    #200171
    Nem tűnik valami nagy játéknak :/