311802
  • DarkSector
    #201692
    "Vicces vagy vicces hogy az X360-as MGS Ground Zero 2990-ről felemelték 5590-re? VICCES VAGY VICCES?
    Még jó hogy megvettem mikor 50%-os off volt.

    Még 2990ft-os áron is filóztam nemhogy itt.

    Ellenben lesz egy EXCLUIVE Raider DLC, amit feltétlen megveszek majd, csak nem értem még hogy mire lesz jó, tekintve hogy a Rising-ben nem éppen a lopakodás volt a cél, na de mind1."
  • benőmenő
    #201691
    Ha már az Arkham Originsről volt szó mostanában, ezen még mindig elképedek, hogy hogyan nem jutott eszébe senkinek, hogy ez így gáz.
    Batman video
  • Rapid81
    #201690
    Még van idő.

  • arty
    #201689
  • davidka003
    #201688
    Nem volt nagy szám a vége. Gyakorlatilag az utolsó évaddal olyan volt, mintha az azt megelőző évadok meg sem történtek volna. :D
  • lalakov
    #201687
    Már nem is emlékszem mi volt a vége, pedig csak tavaly lett vége. Lehet túl sok sorozatot nézek. :)
  • Tinman #201686
    Skip, nem fér bele...
  • Tinman #201685
    Öreg vagyok én már ehhez :-)

    IT Crowd-ot bírtam ilyen "bejátszósröhögős" sorozatból, de máshoz most nincs kedvem. Csípem az Star Trek tudományos, komolykodós légkörét. Lehet öregszem.
  • Rapid81
    #201684
    Borzasztó jól lezárták a sorozatot a végén, amikor minden szál összefutott... Szerintem az egyik legkerekebb tu-fa sorozat volt. Kár, hogy vége. Nincs is jelenleg rendes sorozat ilyen témában.
  • Rapid81
    #201683
    "Gondoltam ezt mindenki nézi"

    Még csak RTL 2 sincs nálunk...
  • ratgab
    #201682
    Egy-két részt megnéznék a helyedben. Nyomokban jót lehet rajta derülni... Főleg ezen a fickón szoktam jókat röhögni.
  • Tinman #201681
    Sport off:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1 év eltelt azóta, hogy a fejembe vettem, hogy félmaratont, majd maratont futok.

    Honnan indultam?

    - Cirka 10 évig semmit nem mozogtam. Fahordás, fűnyírás, egyéb házi munkák persze voltak, de az nem sport.
    - Pár emeletes lépcsőzés után magas pulzus (160 körül), lihegés.
    - Füldobogás, emésztőrendszeri gondok, ízületi fájdalmak, recsegő ízületek.
    - Terhelés után gyakran lezuhant a vércukrom, gyenge voltam, erőtlen.
    - Ritkán volt jó kedvem.

    Mit értem el?

    + Régen a nyugalmi pulzusom 65-70 között volt. Most 55-58.
    + Régen a terheléskor elért pulzusom 150-160-ra is felment, most 45 perc futás után is maximum 120.
    + 15 percet úgy lefutok 10km/h sebességgel, hogy a szám még csak ki sem nyitom... utána persze nyitom már én is.
    + Lépcsőzés? 10 emeletes se megterhelő :-)
    + 10 km-et nem gond lefutnom kevesebb, mint 1 órán belül, 21km-re készülök, júliusban futom le, ha minden jól megy.
    + 5-8 km az már két naponta teljesen természetes.
    + Sorra döntögetem a saját rekordjaim. (X idő alatt Y táv, átlagsebesség, legmagasabb sebesség.)
    + Füldobogásom nagyon visszaszorult, van, hogy hetekig nincs. Korábbi éveken át tartó emésztőrendszeri gondjaim, már az edzés első KÉT HÓNAPJÁBAN szinte teljesen megszűntek és azóta se jöttek vissza!
    Ízületi fájdalmaim nincsenek, a térdem az viszont stagnál :-/
    + Nincsenek már futás utáni rosszullétek. Terhelés után talán még jobban is érzem magam, mint előtte, sokkal jobban bírom az éhezést.
    + Sokkal szebbnek látom a világot, közelebb kerültem a természethez, jobban értékelem a környezet szépségeit. Örülök, hogy élek, hogy van 2 lábam és futhatok.
    + Gyakrabban vagyok jó kedvű.
    + Tudtam pár embert egészségesebb életvitelre motiválni.
    + Kevésbé vagyok fázós, sokkal jobb a vérkeringésem ^^
    + Az elmúlt 1.5 évben 1x voltam csak beteg, de az is rendkívül enyhe lefolyású volt.
    + Jövő szombaton indulok az először, egy "barátságos" futóversenyen. Igazából jótékony célra megy. Sajna betonon végig, ez azt jelenti, hogy biztos egyéni rekordot döntök majd, de utána fájni fog a térdem. Nyerni nem akarok és esélyem sincs, de jó tempóban akarom lenyomni. Lesz ott egy hölgy, aki már futott párszor 2-300km-t(!!!) is, szóval kicsit más liga :-D

    0 - egyetlen dekát se híztam, de nem is fogytam. Nem is akartam. Futás után mindig jól bekajálok... ellenben a hasamról szépen kopik a szalonna, sípcsontom/vádli/comb viszont sokat nőtt.

    - Simán 100k-t kifizettem a futáshoz szükséges kellékekre.
    - Jobb térdem a gyenge láncszem. Kattog, nyikorog (sajna ezt futás előtt is tudta üzembiztosan) és 40+ perc feletti futások után megfájdul. Ha nagyon odafigyelek rá és kímélem, akkor nem vészes. Betonra nem nagyon merek menni.
    - Látásom mintha picit romlott volna. Sajnos sokáig betonon futottam, az semminek nem tesz jót... igen a látásnak sem :-/
    - Kevesebb idő jut gamingre, olvasásra még kevesebb. Futás után eléggé jól esik az alvás :-/

    Bonus:

    Grebber 1x betett egy fotót, ahol Rubint Réka 8.1km-t futott le 41 perc alatt. Jelenleg 41 perc alatt 7.5km-t tudok lefutni, de úgy, hogy abból az első 5 perc lazább tempó, amolyan bemelegítő körök, az utolsó 5 perc pedig "cool down" körök... elméletben már meglenne, de nem kapkodom el. A türelmetlenség ebben a játékban komoly sérülésekhez vezethet.

    1 év. Csak 1 év. A faxért nem kezdtem el előbb? -.-
  • lalakov
    #201680
    Szerintem a Fringe egyre rosszabb lett évadonként, de nehéz kiszállni, így végignéztem.
  • DarkSector
    #201679
    Ja :D
    Meg ha ilyet tudnék a valóságban. :)
  • Szabi #201678
    a kommenteidet olvasva gyakran Jim Parsons sorozatbeli karaktere jut eszembe.. :D

    szerintem érdemes lenne elkezdened nézni :)
  • Totti5
    #201677
    Gondoltam ezt mindenki nézi, tudja, látta, hisz géming, internet, filmek és minden ami most van ( STAR TREK is erőteljesen ) jelen van benne. Ess neki majd ( 20 percesek a részek ).

    DS9 nagyon jó, pedig azt csak tavaly néztem végig először teljes hosszában, mert a Star Trek nekem űtbázisról szól, de nagyon megkedveltem és rengeteg infó tartalmazott amit eddig nem értettem a többi sorozatban.

    Babylon 5 után a Fringe-t kezdtem el. Első 2 évad rettentő jó volt ( így kell 18+os sorozatot csinálni! ). A harmadik gyengébb, de remélem visszatér a régi feeling.

    Meg végignéztem a Under the Dome eddigi részeit a múlthéten. Ez is érdekes, kár hogy minden részt ízeire lehet cincálni a sok következetlen dolgai miatt, ez pedig sokat ront az élvezhetőségen, mert kiszúrja az ember szemét. Talán a másdik évadban ezekre odafigyelnek...
  • Scooter
    #201676
    Másnak se működik a steam felhője? Tegnap óta nem tudok feltenni képet.
  • Tinman #201675
    Mit próbálnál ki? A Sony Vegas trükkmester plugin-jét? :-D
  • Tinman #201674
    Köszi.

    Valamiért nem szégyellem magam, hogy nem ismerem. Igazából a sorozat címét hallottam már, de nem forr tőle a média, hogy kihagyhatatlan.
  • Tinman #201673
    Stat Trek DS9-nél tartok éppen, szóval nem, nem nézek más, nem tudom ki ez.
  • Tinman #201672
    Itt a lényeg. Rengeteg embert NEM zavar, rengeteget zavar. Akkor minek van? Elvégre akit nem zavar, annak hót' mindegy, hogy eltörlik-e vagy sem, akit meg zavar, annak meg megkeserít pár hetet az életéből.
  • lalakov
    #201671
  • DarkSector
    #201670
    Ezek az új játékok most olcsóbbak Game-en mint használt társaik!!! :)

  • ratgab
    #201669
    Egyetértek!
  • Totti5
    #201668
    Szerintem egy király sírva röhögős vígjáték azokról a dolgokról ( is ) amikkel mi is erőteljesen foglalkozunk és átszövi az életünket.
  • Scooter
    #201667
    Erre kíváncsi leszek. Magyar fejlesztés és végre a single player-re koncentrál. Úgy néz ki, hogy multija nem is lesz.

    Meridian: New World
  • IMYke2.0.0.0
    #201666
    Rövidre zárom a filmes témát a topikban:

    Első 2 évad oké is volt. S ezek szerint, jól is jártam, hogy csak azokat néztem meg.
    Amúgy sincs kedvem futó szériákat nézni.
  • ratgab
    #201665
    Bing Bang Theory-ban az egyik "főszereplő". Egy rendkívül elvont elméleti fizikus, aki mindent tudományos alapon közelít meg.
  • Rony94
    #201664
    Már többször elgondolkodtam hogy elkezdjem-e nézni. De most inkább tovább halogatom.
  • DarkSector
    #201663
    y
  • Csokiturmix
    #201662
    Annak oka van ha nappal is világít az adott szakaszon a közvilágítás, mégpedig többnyire szervizelési okok, nem pedig azért, mert valaki elfelejtett lekapcsolni egy kapcsolót, pláne, hogy ma már leginkább számítógép szabályozza a közvilágítást.
  • Fpocok
    #201661
    Kockás? Max az első 2-3 évad. Utána átmegy tucat szarba.
  • Rony94
    #201660
    Ez az a kockás sorozat, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #201659
    Szerintem, jól is teszi.
    2 évadot bírtam.
  • DarkSector
    #201658
    RTL2-őn megy ez a sorozat, bár én nem szeretem, 2-3 részbe belenéztem de nekem fárasztó ez a sorozat, a vv6 előtti időpontba szokott kezdődni.
  • Totti5
    #201657
    Nem nézed a sorozatot???
  • TBTPumpa
    #201656
    Spórolnak a világítással? WTF
    Nyáron nem egyszer látni azt, hogy délelőtt, estefelé világít a közvilágítás. NYÁRON, nem ősszel vagy télen, hanem nyáron. A legvilágosabb évszakban. 10-11 óra fele még mindig világítanak a lámpák, dél fele lövik ki őket, 17-18 óra fele kapcsolják fel őket, amikor még mindig világos van. Nyáron még 22 órakor sincs teljesen sötét. Egy kis odafigyelés kéne, és máris nagy összegeket lehetne spórolni. Szerintem ez több pénzt hozna vissza, mint az óraátállításos megoldás.
  • Csokiturmix
    #201655
    Akkor lehet kezdeni :)
  • Sippie
    #201654
    már többször kiszámolták, hogy nagyon minimális az a spórolás, lebontva a 10 millió lakosra 100 Ft se kb.
  • DarkSector
    #201653
    1 dolog van tudtommal ami miatt csinálják, hogy spórolnak vele állítólag, világítás szempontjából.
    Én ennyit hallottam hogy ez végett használjuk.