311802
  • Dzsini
    #202015
    Én nem is szemeztem vele, úgyhogy sehol nem vagy hozzám képest :)
    (nem szeretem az fps stílusú lövöldéket)
  • Botond #202014
    Kollégámnak PS3 van otthon, ma mondta, hogy még kiadáskor vette, mire belelkesültem, hogy az még a hardveres PS2 emus cucc, bólogatott bőszen, majd befejezte az általam félbeszakított mondatát, hogy na az nem sokkal később ki is fingott vmi alaplap hibával és most egy második generációs PS3on tolja. :D

    Pedig teljesen belelkesültem, hogy egy igazi kincs van nála otthon. :D

    Mindenesetre mondta ő is, hogy neki is olyan sok ideje van játszani két gyerek mellett, hogy a géphez kapott uncsi1-et se bírta még leküzdeni. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #202013
    Próbálkozz csak...
  • tomsolo
    #202012
    Durva.
  • IMYke2.0.0.0
    #202011
    Ja, és nem malmoztam, nem hagytam futni a játékot, stb. Én ha elindítok egy játékot, akkor játszom vele - maximum ha rám írnak STEAM-en, akkor beszélgetek pár percet.
  • tomsolo
    #202010
    Több ideig tart letölteni mint végigjátszani :D
  • IMYke2.0.0.0
    #202009
    Te tudod.

    Bioshock Infinite alapjáték nekem 43 óra volt.
    Burial at Sea 01 kimaxolva (két végigjátszás) és a Burial at Sea 02 után (amiből a 25 begyűjtendő audiónapló és voxofonból 24-et megszereztem, elsőre.
    5 zajkeltős nyitásból 4 megvan - ezekre kell hajtanom csak a teljes kimaxoláshoz. Minden mást, összes mellékküldetést, összes fejlesztést begyűjtöttem. ) a STEAM számlálója 56 órát mutat.
    A Raptr pedig: 2 days 7 hrs 48 minst.
  • Csokiturmix
    #202008
    Lassú tempóban a minden sarokba benéző módszerrel, egyébként a 2 együtt jóindulattal is max 6 óra.
  • IMYke2.0.0.0
    #202007
    Arra határozottan emlékszem, hogy majdnem egyszerre írtuk be Rapid81-el a dolgot a topikba és gondolkozás nélkül okéztam le a vásárlást a STEAM-en. :)
  • Tinman #202006
    Ó te mázlista dög :-D
  • IMYke2.0.0.0
    #202005
    Igazad volt - a "szerencsések" között voltam:

    2014.01.01- STEAM Winter Holiday Sale - 75%-os engedmény, 19,99 euróról 4,99 euróért
  • Tinman #202004
    Kivárom :-)

    Anno itt talán egyedül Rapid volt olyan mákos, hogy 5 euroért gyorsan megtudta venni, de lehet neked is sikerült, nem emlékszem. Annyit természetesen adnék érte, nem kérdés.
  • IMYke2.0.0.0
    #202003
    Nagyon helyes.
    Nem irigyellek azért, mert (talán) évek múlva játszol majd velük - azért már igen, hogy egyszerre kapod a "Bioshock-feeling"-et.
  • IMYke2.0.0.0
    #202002
    Hamarosan feltelepül ez a fránya 64-bites Office és meg tudom pontosan mondani hol és mennyiért vettem, de azt tudom, hogy nem szerencse kellett hozzá.
  • Tinman #202001
    Na jó, de nem volt mindenki olyan szerencsés, hogy a Steam hibájából 4.99 Euro-ért tudott Season Passt venni.

    Mert amúgy szintén 14.5 Euro volt olcsójancsiba a SP.
  • genndy
    #202000
    Szemeztem már a Bioshock Triple Packel, de mivel úgysem tolnám még, ezért várhat. Meg SGiftsen jelentkezek rájuk mindig, de eddig nem volt szerencsém.
  • IMYke2.0.0.0
    #201999
    Season Pass-t (volt) érdemes venni. Más konstrukció egyszerűen nem éri meg.
  • Tinman #201998
    Puszit a procidra!
  • Botond #201997
    Én az 1 vagy a 2 demóját letoltam xboxon, ennyi a bioshock tapasztalatom. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #201996
    Ha jól csinálod [sok idő kell majd hozzá!], akkor rövid időn belül egymás után játszva a három játékot [minden DLC-vel], kiválóan fogod magad érezni, mert "egyben" kapod meg a sztorit.
    Velünk szemben, akik évek alatt falatozták be.
  • Tinman #201995
    Akciós áron: 3.69 + 11 euro
    Jelenleg 15+15 euro

    Mocsok sok pénz.
  • genndy
    #201994
    Bioshock 1-el sem játszottam még, nemhogy az Infinite-el. Mit nyertem?
  • IMYke2.0.0.0
    #201993
    Ne má' - a Burial at Sea DLC 1-2 komoly anyag. Ráadásul, nem is lópáncél, és a kettő együtt Mediumon ~12 óra, ha nem több!
    [1. DLC-t maximumra, a 2. DLC-nél 2 achi hiányzik].
  • Tinman #201992
    Wtf? Mindenki letolta már, csak én vagyok ilyen sóher, hogy sajnáltam még rá a lét? ^^
  • Sir Quno Jedi
    #201991
    Nemigazán használtam pisztolyt. Megfelelő fegyók kellenek, brutálisan felpimpolva. Jó az. Durrbele, robbanjon mindenki stb. A kisluvnya úgyis dob skulót, csak nem mind1 mihez ugyebár! JÓ cucchoz dobja, utána banzai. Meg ott vannak a képességek is. Nekem az összes fegyó ami nálam volt, az valami erősen destruktív fegyó volt végig.
  • IMYke2.0.0.0
    #201990
    Szerintem, Medium-on kell kezdeni mindenképp - a Hardon kezdőket megszívatja a játék, letöri a szarvát az olyanoknak.
    Egy végigjátszás után viszont menni fog az, mint a karikacsapás, csak több lenne a pénz :((
  • IMYke2.0.0.0
    #201989
    Hámekábéakkorhullottamvónamintalégy.

    Nem az volt a cél, hogy állandóan a checkpoint újratöltést lássam - az elején megtörtént párszor.
    Ráadásul, újra kellett kalibrálnom az irányítást, és végül a kézreállás után nem volt probléma. Cserébe, kevés volt a pénz és a lőszer is, a végére meg már nem is kellett ugye.

    Nehezebb fokozaton nem tudom mi lesz, de a lopakodásost mindenképp meg akarom csinálni.
  • arty
    #201988
    3 pisztolylőszered van 4 ellenre. hogyan?
  • arty
    #201987
    történetről még mit se tudok

    hardon kezdtem el, de ott ha meglátnak -> végem volt
    leszedtem mediumra, nem igazán könnyebb. se pénz, se lőszer, se semmi.
    a béna játékmenet itt most igazán rossz, a sztori és a graf fogja megint számomra "eladni" - már, ha az előbbit értem majd, ellenben az infinitevel ;))
  • Sir Quno Jedi
    #201986
    mermármérkellett vón lopakodni??? bummbele a közepibe
  • IMYke2.0.0.0
    #201985
    Én például már Medium nehézségen is lopakodtam, ahol csak lehetett - sőt, kellett is, mert pénzem alig volt.
    Szerintem, kiváló történet lett a 2 DLC-vel, és szépen össze is ért a teljes Bioshock Univerzummal.
    Ha pontoznom kéne, akkor 9,9 / 10.

    Egy tized pontot azért vonnék le, mert szomorúvá tett.
  • arty
    #201984
    rühellem, hogy lopakodni kell egy lopakodásra kvázi alkalmatlan játékben. szutyok, dlchez méltó gyengülés a közepes alapjáték után.
  • IMYke2.0.0.0
    #201983
    Újra, mert elrontottam a BB-t.

    "Bioshock: Infinite - Burial at Sea - Episode 1-2" - Medium nehézségen mindkettő.

    Minden fillért megért a Season Pass itt is, mint a "Borderlands 2" esetében.

    A "Burial at Sea - Episode 1"-t kétszer játszottam végig, a "Burial at Sea - Episode 2"-ben pedig benne van még két végigjátszás minimum, mert:

    Kép:


    S feloldódott egy másik nehézség is, ami nagyon izgalmasan hangzik:
  • arty
    #201982
    ez az online létet hogyan befolyásolja? online profilom van :/
  • wantonly
    #201981
    Gondoltam utánanézek a Dark Shadows játéknak és belebotlottam a kedvencetekbe. :)
  • wantonly
    #201980
    Indiegala Weekly Only for the first 24 hours Pay $1.89 or more.
  • Dzsini
    #201979
    Ahogy írtam: tessék bele energiát és munkát fektetni, a "kikötődött a cipőfűződ" szintű dolgok a mai világban már kevesek :)
  • tomsolo
    #201978
    poéngyilkos :(
  • lalakov
    #201977
    A Twitter oldalukon meg tudod nézni.
  • lalakov
    #201976
    :-D