311802
  • genndy
    #202417
    Paypallal enged, vettem már én is onnan játékot, de szerintem régiózárasnál nézi az IP-t is, tökmindegy mit adtál meg címnek. Azért kérdezem én is arty-t hogy neki hogyan sikerült.
  • Sippie
    #202416
    és tényleg, angolul kiírja hogy not available for your region... wtf :D
  • kigyi
    #202415
    Én nem értem mi ír azt sem :D Csak kiírja, ha beakarom tenni a kosárba, hogy nem engedélyezett számomra.
  • Zóanagyvarázsló
    #202414
    A sörnyitó hasznos, de mi nem az? Arra akár a játék lemeze is jó

    Mondjuk a csapolt sör bontogatásához valóban ajánlott céleszköz, de kevés játékhoz adnak sörcsapot. Na, az hasznos lenne!
  • Sippie
    #202413
    ?? nem enged paypallal fizetni vagy mi? Én nem is értem ezt a régió dolgot, alapból csak "brazilként" regisztrálhatsz.
  • wantonly
    #202412


    A Gunslinger után megjött a kedvem, úgyhogy a Bound in Blood-t én is berántom, de az első rész vicc, hogy még ilyen drága. Majd egyszer megveszem, a Cartel viszont úgy érzem ki fog maradni az életemből.
  • Micsu
    #202411
    sztem ha nem lenne láda lenne benne max 8 órád osz csókolom :P
  • IMYke2.0.0.0
    #202410
    Én még tartozom magamnak a meglévők végigjátszásával... de szép sorjában haladok végig a játékaimon.
  • kigyi
    #202409
    Sajnos én nem tudok onnan vásárolni, VPN-el vetted meg? Vagy mi az okosság, mert nekem is kellene a pack :)
  • genndy
    #202408
    Azt hogy? A régiónkból tiltva vannak az EA játékok. Sőt asszem mindenhonnan, csak brazilok vehetnek.
  • arty
    #202407
    nuuvemről is beharácsoltam 3 nfs-t:



    maradt a pakkból efgy shift2 kulcsom 700ér' (privi!)
  • Botond #202406
    Én se, másra kell a pénz. :D
  • lalakov
    #202405
    Ügyes. :-D

    Dzsini: Oké. :) Én sem iszom, de kicsi volt az esélye ennyi pasi között. ;-)
  • arty
    #202404
    végre bezsákoltam az utolsó, hiányzo COJ-t is steamre!

  • Dzsini
    #202403
    Nekem nem, soha nem iszom sört :)

    Erre próbáltam rámutatni, hogy a "hasznos" teljesen szubjektív - ha valaki szereti a gyűjtői példányokhoz kapott szobrokat, van hova kiraknia, akkor az neki hasznos. Ha egy szép posztert kapsz hozzá, azt kirakod, és naponta örülsz neki amikor meglátod, az is hasznos. Ha csak a helyt foglalják nálad az előzők, akkor nem hasznosak.
  • Tinman #202402
    Ha olcsójancsi vagyok, azt likeolja... egyszerűen meg kell neki mutatni, hogy pl. a DVD Galaxisnál 15.900 Ft-ba kerül és máris belátja, hogy igazam van.

    Amúgy most tényleg eléggé örülök... nagyon várom, hogy megérkezzen :-)
  • lalakov
    #202401
    És az asszony mit szól hozzá? :)
  • lalakov
    #202400
    A sörnyitó sem hasznos? ;-)
    Nem tudtam milyen jelzőt használjak, hogy senkit ne bántsak meg. :)
  • Tinman #202399
    Vitrinbe megy. Tényleg.
  • Dzsini
    #202398
    Mit jelent a "hasznos" egy játékhoz kapott tárgynál? Fát lehet vele vágni? Megfőzi neked az ebédet? :)

    Egy kulcstartó "hasznos"? Egy dísztárgy "hasznos"?
  • lalakov
    #202397
    És amit hozzá adnak tárgyakat, azok hasznosak vagy kiteszitek a polcra? Még a póló jó lenne, de az L-es kire megy rá? :-)
    Tegnap marosstól vettem 1300-ért, DLC-k nélkül, de azok csak skinek szóval nem számítanak számomra nagyon.
  • Tinman #202396
    Köszi szépen, múltkor nagyon bántott, hogy lemaradtam róla, pedig kedveltem Dead Island-et :-(

    A MŰVEK:
    -------------------------------------------------------------------
    Típusa: PC játék
    Neve: Dead Island Riptide Collectors Edition
    Ára: 3 990 Ft
    Sorozatbeliség:
    Információ: PC DVD [Internet kell] Gyűjtői kiadás, korlátozott példányszámban, a készletek erejéig. Technikai segítségnyújtás: [email protected]

    Típusa: Xbox 360
    Neve: Zone of the Enders HD Collection
    Ára: 1 990 Ft
    Sorozatbeliség:
    Információ: XBX PAL
  • Rapid81
    #202395
    Ennyiért most elgondolkodtam rajta. Kár, hogy L-es a póló.
  • DarkSector
    #202394
    Lol márcsak a poló miatt is megéri.
  • lostprophet
    #202393
    Úgy tűnik találtak még a CDGalaxisban a sufniban néhány Dead Island: Riptide Collector's Edition-t, így aki múltkor lemaradt, most még gyorsan beszerezheti.
    Dead Island: Riptide Collector's Edition
  • Evoluti0N
    #202392
    The Wolf Among Us 3. epizód 9-én.
  • Panzeradler #202391
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Juropnet nálatok nincs? Sárisápon lakom ~20km Esztergomtól, 32/4 6500ft, 1hónapja van(nekünk 64/8as ez 8200) eddig kip-kop elég jó.
  • zorrobomber
    #202390
    Government simulation Democracy 3 coming to iPad, Android a no-go
  • grebber
    #202389
    Mobilos mellékszálat kap a Hellraid iOS

    Remélem később androidra is kiadják majd!
  • zorrobomber
    #202388
    Nekem sem volt egyértelmű, hogy ez most egy készülő mod, vagy csak képz. Szerintem utóbbi.
  • Totti5
    #202387
    Panaszkodni kell? januártól 5260 ( eleddig 5000 volt... ) invitel ADSL 10/0.5

    Esztergom, főtere


  • TBTPumpa
    #202386
    Kilenc oldalas bojlermentes Diablo III: Reaper of Souls teszt
  • kigyi
    #202385
    Az remek itt kb 5-6k a 10/2-es... na persze nem Digi... 4k-ért max 6mbit jár errefelé és a DSL nem alternatíva, mert az meg nagyon nagyon rossz itt.
  • TBTPumpa
    #202384
    BD50 alá én sem adnám, ha bírná a merevlemez. De az nem bírja, sem azt, sem más 15GB-nál nagyobb méretű ISO-kat/M2TS fájlokat. Ekkora/ennél nagyobb méretű fájl letöltése után rohamosan csökkenni kezd a merevlemez kondíciója. Ha leformázom, akkor visszaáll 100%-ra. Érdekes "feature", de ezek a WD Black cuccok már csak ilyenek. Érdekes, mert a 750GB-os változat gond nélkül kezeli ezeket a nagy fájlokat is, a Sata 3-as 2TB-os változat viszont dögledezik velük. Anno elküldtem IPON-ba is a merevlemezt tesztre, de ott azt mondták, hogy semmi baja. Így megnyugodtam, legalább tudom, hogy legközelebb nem ilyet kell vennem.
  • tomsolo
    #202383
    Gamflynak érdekes elképzelései vannak a Hot Deal - Save Big-ről.

    Tomb Raider GOTY 25 font? LOL
  • genndy
    #202382
    Aztaq! Ez jól néz ki. Milyen mod?
  • lalakov
    #202381
    GameFly PC voucher: 20% off
    UKAPR20OFF
    Applicable on all games (possible exceptions)
    expires on 2014-05-01 See Details
    GreenMan Gaming voucher: 20% off
    8KM88H-PPN6L5-SJ9GRU
    Applicable on orders with total price at least 10,00€
    expires on 2014-04-07
  • Szabi #202380
    román Digi-n van 1000/100-as net is.. állítólag idén még lesz 500as nálunk is, talán még az 1000 is :D

    ja és 4000ft-ba kerül az 1000megás net :DDDDD
  • benőmenő
    #202379
    Legkisebb Digi csomagunk van, amit kérni lehetett. Ez 20/10.
    Elég olcsón (pontosan már nem emlékszem, mert rég kérdeztem, a csekket meg még nem én fizetem), és akármikor néztem eddig speedtest.net-et mindig megvolt.
    Nagyobb játékoknál meg kell várni azt a pár órát, viszont a régi chellos egy napok után több, mint kielégítő. Lehetne növelni, de ez nem egészen az én döntésem, mivel nem nekem kell fizetni itthon.
  • tomsolo
    #202378
    Valakinek egy ingyen Arena?