311802
  • DarkSector
    #206980
    Nextgen alatt azt kell értened ami KIZÁRÓLAG nextgen, és nem portolnak gyenge gépekre.
    Az új kód is kizárólag nextgen semmi ps3-x360
  • Shep
    #206979
    Melyek azok a játékok? Egyet sem láttam még :)
  • Shep
    #206978
    De egyébként valaki téved, mert a kép nem igazán első VH-s, de az E3-on úgyis kiderül minden-
  • DarkSector
    #206977
    a kettő közt, egy szebb prevgen ja, a nextgen játékok jóval szebbek.
  • DarkSector
    #206976
    Jah a gattling gunra érted?
    én a páncélra gondoltam hogy fasza. :D
  • Shep
    #206975
    Akkor szerinted mi? pre nextgen?
  • IMYke2.0.0.0
    #206974
    Inkább idiótán :)
    De minden nézőpont kérdése ugye - arról nem is beszélve, ha egy ilyen beragad... akkor élő céltábla a katona.
  • DarkSector
    #206973
    De faszán fest. :)
  • DarkSector
    #206972
    crysis 3 nem nextgen.
  • IMYke2.0.0.0
    #206971
    Jajj... má' ezek is majmolják az Edge of Tomorrow-ban is látható [ami meg ugye az "All You Need Is Kill" anime feldolgozása] kütyüt.
  • Shep
    #206970
    Valamiért mindig kell, amúgy nem gond ha next gen ha nem kell neki Crysis3-tól erősebb gép.
  • DarkSector
    #206969
    Eddig azért sirtak miért nem nextgen most azért fognak hogy miért az.
  • DarkSector
    #206968
    PS4 vagy Xbox1 elég hozzá. :)
  • Shep
    #206967
    Gépigény meg Paks 2?
  • DarkSector
    #206966
    Elvileg CoD nextgen.....

  • Fpocok
    #206965
    Meg is találtam: How A Dumb Gaming Rumor Spreads
  • DarkSector
    #206964
    Mondjuk az egyik kép amit mutattak neten nekem modern stílus jött inkább le, nem világháborús.
  • Fpocok
    #206963
    Tök jó, hogy én kb két napja olvastam, hogy az egész hír FAKE és hogy honnan indult, de azért látom van még oldal, aki lehozza a nézettség miatt.
  • DarkSector
    #206962
    "Amíg nem kerül fizikailag felülírásra a film adatai által foglalt egyetlen szektor sem ,addig telejsen lejátszható lesz" jah ezt gyanitottam énis. THX. :)
    Mielőtt előjött ez a dolog volt egy kis bibi és valami levágta a biztosítékot.
    Lehet kapott szegényke. :S

    Azért thx az infót.
  • IMYke2.0.0.0
    #206961
    Amíg nem kerül fizikailag felülírásra a film adatai által foglalt egyetlen szektor sem ,addig telejsen lejátszható lesz - a sérült indexek miatt láthatóak az elvileg törölt anyagok, amiket ugye törlésre jelölt a meghajtó, a parancsodra, és csak akkor töröl [és nem egyszerre, hanem véletlenszerűen megírva a szektorokat], amikor új anyag kerül a meghajtóra [a HDD-k is így működnek, sőt a CD/DVD/BD-kre sem egymás után kerül az összes összetartozó bit].
    Szóval, előfordulhat, hogy nézel egy ilyen "törölt" filmet, és bumm, egyszer csak artifaktok, rosszabb esetben filmugrás, és/vagy beakadás...

    De a téma megbeszélhető videós topikban is.
  • DarkSector
    #206960
    Lejátsza mindegyik nem létező filmet. :D
  • genndy
    #206959
    Nincs a médiaboxnak valami cache része, amibe beragadtak a filmek és kézzel frissíteni kellene? Mi történik ha megpróbálod elindítani a nem létezőt?
  • Scooter
    #206958
    Remélem, hogy nem csak pletyka, mert ilyenkor még nehéz elhinni bármit is. Amikor már bejelentik, akkor talán hihető. A végén még visszatérek a Call of Duty-ba. Nálam csak a világháborús téma a nyerő. Mégha az I. világháború is lesz.
  • DarkSector
    #206957
    igen. :D vagyis akkor nemsokára beszarik?
  • IMYke2.0.0.0
    #206956
    Igen - pendrive esetében.
    Ez akkor történt, amikor beadta a kulcsot a meghajtó.
  • DarkSector
    #206955
    Srácok ezt tegyétek nekem rendbe. :D

    van egy médiaboxom, amibe usb-re tettem filmeket.
    A PC-be dugva 2 film van, de a médiabox egy tucat másik filmet is lát a pendrive-on, ami amugy már nincs is rajta. :DDDDDDD

    Ez hogy lehet, ilyennel találkoztatok már? :)
  • Sippie
    #206954
    ugyanennyiért civ4 complete is van amúgy.
  • Sippie
    #206953
    köszi, veszem is
  • DarkSector
    #206952
    igen szar az egész élet. :D
  • grebber
    #206951
    Az első világháború vár ránk az új Call of Duty-ban?
  • grebber
    #206950
    Szívesen! Jó játékot hozzá!
  • Tinman #206949
    Szarasteam.
  • Scooter
    #206948
    Köszi a Naval Warfare!
  • DarkSector
    #206947
    Majd szépen megkapja ezért a magáét. :D
  • DarkSector
    #206946
    Magyarul? :D
  • Tinman #206945
    Arty, ha nem piszkál vele nem fejezem be... :-)
  • Tinman #206944
    De szép bugra akadtam...

    Ha offline van a delikvens akinek küldöd a giftet "offer" formájában, akkor nincs az a gép amin végtelen ciklusba ne állna a kliens. A túloldalon persze annyi offer jelenik meg, ahányszor próbáltad... esetemben kb. 15 offert kapott szerencsétlen srác mikor online lett.
  • TBTPumpa
    #206943
    A League of Legends mint játék nem szar. Csak a community minden erővel azzá teszi (rengeteg balfasz játszik vele, csak azért, hogy mások játékát tönkretegye).
  • DarkSector
    #206942
    Ez egy játék. :D
  • grebber
    #206941
    FM 2013 1.99 font (Steam-en már nem kapható)