311802
  • TBTPumpa
    #207220
    Ipon-nál már megy is az akció. Daylight és Watch Dogs kupon Nvidia kártyák mellé (újonnan vásárolt felsőkategóriás Nvidia kártyák mellé!)
  • DarkSector
    #207219
    hát nem mind1 hogy AC vagy WD. :D
  • Sippie
    #207218
    pláne ha más játékot kaptál érte, akkor mit akarsz? :D
    Amit én kinéztem, ahhoz most semmi se jár, csak ingame kredit free-to-play játékokhoz... há köszönöm.
  • DarkSector
    #207217
    Online megtekinthető az összes Robotzsaru!!!

    7 alap rész
    + a 22 részes sorozat :D

    Akit érdekelne netán és nem szeretne töltögetni torrentről.
  • ratgab
    #207216
    Hát azért ennyire nem jófejek nvidia-nál hogy utólag is elküldik. Némileg naivitásnak érzem még a feltételezést is egyébként.

    Amúgy ez azért hír értékű számunkra, mert ez alapján lesz olcsó kuponos verzió (értsd meg lehet venni majd elég olcsón) annak akinek kell a játék.
  • DarkSector
    #207215
    :)
  • Béluska74
    #207214
    Igen! Köszi a felvilágosítást... Tudtam mindezt magamtól is. De! Itt ugye az van,hogy : Ingyen Watch Dogs Nvidia kártyák mellé. (semmi flame vagy erőszakoskodás) Csak azt hittem,hogy van valami különleges akció. (reménykedni csak szabad...)
  • wantonly
    #207213
    Persze, majd visszamenőleg minden Nvidia tulajdonosnak kiosztanak egy Watch Dogs-t. Abban mi a biznisz? :D
  • grebber
    #207212
    Nem tudom kit mennyire érint de 2.5 euro steam-en a BF2 Complete!
  • TBTPumpa
    #207211
    Vannak bajok. Mostantól jár hozzá Watch Dogs játék. Ha korábban vettél ilyen kártyát, akkor kimaradsz belőle. Ha mostanában veszel Nvidia kártyát akkor kapsz hozzá Watch Dogs kupont. Így már érthető?
  • Béluska74
    #207210
    Assassin`s Creed 4-et kaptam hozzá.
  • Béluska74
    #207209
    Nem kaptam hozzá kódot. De ezek szerint akkor még sincs ingyen...
  • TBTPumpa
    #207208
    Kupon lesz az új kártyákhoz (el kell adni őket valahogy). Értelemszerűen, ha már van ilyen kártyád, akkor kimaradsz belőle. Vagy veszel új Nvidia kártyát, amihez már lesz ilyen kupon.
  • Fpocok
    #207207
    Kaptál hozzá kódot? Volt a dobozban? NEm? Akkor sehogy :D
  • Béluska74
    #207206
    És hogyan lesz ebből ingyen Watch Dogs-om? Mert nekem ilyen kártyám van.
  • TBTPumpa
    #207205
    Ingyen Watch Dogs Nvidia kártyák mellé
  • TBTPumpa
    #207204
    A múltkor nekem is volt ilyen vágyam. De 10 perc játék után uninstall volt és inkább Diablóztam.
  • IMYke2.0.0.0
    #207203
    :)))

    Akkor a Crysis a mi "Cursed Crusade"-ünk :)))
  • wantonly
    #207202
    Én sem. Kétszer elkezdtem az első részt, egyszer a Warhead-t, de mind a kétszer ráuntam.

    A 3. részt ezek után ki is sorsoltam köztetek. :-)
  • IMYke2.0.0.0
    #207201
    Mondjuk, már nem egy ilyen ajánlat esetén fordult ez elő,,,
  • IMYke2.0.0.0
    #207200
    Hangulatember vagyok :)

    Ma délután, foggggalmam sincs miért [talán a filmes topikban a Robocop-téma, és a kép miatt - ne keress összefüggést, valahogy ebből szép sorjában jött minden], de eszembe jutott, hogy talán ha 1 órát Crysis-oztam életemben... és nem is igazán ismerem rendesen azt a techdemo "világot".

    :)
  • Fpocok
    #207199
    Igen, de csak bug. Nem tudsz rákattintani.
  • MerlinW
    #207198
    Annyi jó játék van és te krájzisszal akarsz játszani. Szégyen:)
  • IMYke2.0.0.0
    #207197
    Mindenki ez fogad, ha rákattint a napi akcióra a STEAM-en?


    Megnéztem, a Librarymban nincs benne.
  • IMYke2.0.0.0
    #207196
    Amúgy meg, fogalmam sincs miért, de Crysis-ozni támadt kedvem.
    Egyetlen (!) részt sem játszottam még végig.

    Használt dobozosban [offline-ra jó az] megvan az 1. rész, és a Warhead.
    FPS Józsi barátom nem akar megszabadulni a dobozos Crysis 2 Limited-től - pedig már 1000 Ft-ot is ajánlottam érte -, közben a Maximum Edition ott csücsül a STEAM-fiókomon, de bazi sok hely kell neki.
    A 3. epizód meg semmilyen formában nincs meg.
  • IMYke2.0.0.0
    #207195
    Eredetiben van meg a "Most Wanted 2012" (arty: ), és bizony az Autolog ott is szépen szakadozik.
    Látszik, hogy nagyon-de-nagyon le akarják már pattintani a "régi" EA-játékokat használókat, hogy vegyék a rövid szavatosságú*** újabbakat...


    *** = Csak emlékeztetőül:

    "1. - 1-2 éven belül be is fejezik a játékot...
    2. - aztán még fél évig mennek a szerverek, és...
    3. - bumm, lelövik őket, mert kiadják a következő félkész játékot:
    4. - Titanfall 2., és kezdődik minden elölről.

    Igen, ez minden játék(sorozat)ra igaz."
  • TBTPumpa
    #207194
    Nekem is csak warezban van meg. Annyi előnye van, hogy benne van minden DLC, illetve nem kell hozzá folyamatos netkapcsolat.
    Nem tudom, ki volt az a nagyon okos ember a fejlesztőknél, aki eldöntötte, hogy folyamatos netkapcsolat kell egy autóversenyzős játékhoz.
  • Shep
    #207193
    Hát nálam az elővenném-e nem kérdés, hiszen ha az lenne nem vettem volna meg :)
  • IMYke2.0.0.0
    #207192
    A Rivalst újra beszereztem, ínséges időkre - amikor elkap a harci hév, és NFS-ezni támad kedvem offline :)
    Amikor baromi olcsó lesz, akkor lehet megveszem majd Originre. :)
  • TBTPumpa
    #207191
    Hát még a második rész sincs 990 Ft-os kategóriában. Oké, volt humbli csomagban, de most a dobozos verzióból induljunk ki.
    Én egy NFS Rivals-t várok olcsón, de a legtöbb shopban már el is tűnt a dobozos verzió. WTF
  • IMYke2.0.0.0
    #207190
    Épp ezt írom - ez nekem drága.
    Én úgy képzeltem, hogy már 990 Ft-os kategóriában van.
    //Nem irónia, tényleg.
  • TBTPumpa
    #207189
    Már nem annyira drága. 2990 Ft-ért utánad dobják.

    Amúgy a Hunter változat nem tartalmazza azt a DLC-t, extra XP-t ad multiplayerben + Íj külsőt (Hunter Bow skin) tartalmaz.
  • IMYke2.0.0.0
    #207188
    Á, akkor a Hunter azt takarja.
    Gondolom, presztízsből ilyen drága még maga a játék :(
  • TBTPumpa
    #207187
    Csak 1 DLC van hozzá. Multiplayer mapokat tartalmaz. Szóval lópáncél szintű a dolog.
  • IMYke2.0.0.0
    #207186
    Crysis 3-hoz milyen DLC-k vannak?
    Miért ilyen drága még mindig?
  • IMYke2.0.0.0
    #207185
    CDGalaxis (még mindig/újra van) "Dead Island Riptide Collectors Edition" - 3990 Ft-ért.
  • IMYke2.0.0.0
    #207184
    Gamefly is igyekszik
  • IMYke2.0.0.0
    #207183
    Értelemszerűen: 10 font felett érvényes a kód.
  • IMYke2.0.0.0
    #207182
    "This voucher offers 20% off a huge selection of games including titles like Trials Fusion and Child of Light, and is also usable against our Rockstar Deals (up to 80% off) that launch later today. This includes the LA Noire Complete Edition, Max Payne 3 and the Complete GTA Bundle!

    FUSWJT-B1DU64-JBV8UY"
  • wantonly
    #207181
    GMG: Rockstar Weekend (ismét)

    Complete GTA Bundle £6.99