311802
  • The Protector
    #207341
    NEm akarsz a youtube channeledre egy videót csinálni dokumentumfilm jelleggel ahogyan egy magyarítás készül és pl a telepítőt csinálod meg?
  • DarkSector
    #207340
    Kimaxoltad? Hát akkor sokáig tarthatott. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #207339
    "ha sikerül fordítást csinálni hozzá"

    A kínaiak [nem elírás] módszerével megoldható lenne, de a motor nem támogatja az ékezetes karaktereket, a fontok pedig nem buherálhatók meg.
    Kép:
  • IMYke2.0.0.0
    #207338
    "Ennyi mese..."

    Ezer éve talán én is így gondoltam volna.
    De csak egy tipp: "Another"...
    S ez még csak a 'lájtosabb'.
    De még a fanservice-animék is erős sztorikkal szoktak jönni - amik nem, azokat be sem szerzem. Tehát, amit a képen láttál, azt mind megnézésre méltattam, méltatom, vagy érdekel.
  • tomsolo
    #207337
    Na, kimaxoltam a Child of Light-ot.

    Az utóbbi idők egyik legszebb játéka a 2D dacára, remélem lát a UBI fantáziát a dologban, mert jöhetne sok ilyen stuff akár önnálló franchise-ként és lehetne bele tenni még millió dolgot amitől még szuperebb lehetne, mindenesetre nálam csillagos ötösre vizsgázott a UBI Framework mert kb. bugmentes játékot sikerült összerakni, és ez a mai világban nagy szó.

    A nehézség érdekes kérdés mert a grebber féléknek még normalon - casual - fokozaton is rakétatudomány, míg szerintem Tinman konkrétan nem fog benne találni kihívást hardon se, bár ez a játék talán nem is erről szól mivel nehézség ide vagy oda iszonyú addiktív kis cucc - 20-24 órát raktam bele, kényelmesen, önfeledten.

    A UBI iszonyúan teletömte uplay pontokkal, kimaxolva vagy 650 pontot ad szóval ha van sok uplayes játékod ahol nem volt erő összeszedni eddig a rewardokra pontokat innentől nem lesz gond.

    Nekem pár száz forintot mocskosul megért, hogy 2-3 napig ilyen jól szórakoztam - de sztem a 2000-3000 forint se sok érte és gyereknek is oda lehet adni, ha sikerül fordítást csinálni hozzá akár kisebbeknek is.
  • Fpocok
    #207336
    Te jó ég. Ennyi mese...
  • DarkSector
    #207335
    Hát igen de hörcsögöknek játék iso? :D minek? :D
  • grebber
    #207334
    Nekem kb 6 Tbnyi írható felületem van.
    Mégis mindig helyhiánnyal küzdök.
    Sok 3Ds film ,iso game,telepített game-ek, ezer körüli film mennyiség, xbox360,ps3 játékok.
    És mégis mindig a régi játékokhoz térek vissza sokadszorra amiért az újak nem pusztulnak a gépről.
  • IMYke2.0.0.0
    #207333
    Igen, 3.3 TB-nyi tárkapacitásom van - nagyon nagy részét a képen is látható anyagok [animék, animációsok, élőszereplősök], a fennmaradó pár GB-ot a csúnya offline játékok, és persze "Kicsi" meghajtóra telepített játékok, fordítási anyagok teszik ki, meg pár program.
    Póresz nincs :)
  • IMYke2.0.0.0
    #207332
    A gépemen lévő animék stb.
    A linken megnyíló képre klikk [bárhol] és teljes méretben, olvashatóan látható a kép.
    A képen ott van minden infó, de:

    * Már megnézve - az infókat, extrákat megtartottam, minden más törölve
    * Vannak már megnézett, de későbbre megtartott animék is, amiket újranézek
    * A hardcoded sorozatok többnyire nagyon régi, még a HD-korszak előttiek, vagy más forrásból nem sikerült szert tennem rájuk
    * Minden más anime, sorozat minimum 720-as BD-rip.
  • DarkSector
    #207331
    Az komoly. :D Ekkora tárhelyed van? Vagy sok ki van irva lemezekre? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #207330
    Besírnál, ha a tárolt animéimről mutatnék ilyet :)
    S közben már megnéztem 290 teljes sorozatot [ergo töröltem, vagy kiírtam]... mégis tele a 3,3 TB szinte.
  • Tinman #207329
    Nah, van 3 hetem :-D
  • DarkSector
    #207328
    pazarlás, én legalább játszottam kb 40-el a 340-ből. :D
  • DarkSector
    #207327
  • tomsolo
    #207326
    Nézegettem a toppos steam userek statjait.

    A lv 300-as gyerek kb. a Dota 2-n kívül szinte nem is "játszik" semmivel, de azért így is berántott 1000 játékot.

    A másik szépség meg már 2.7K játék birtokosa, elég nehezen tud kimozdulni a L4D,L4D2,TF2 háromszögből lényegében 50 játékot játszott komolyabban a 2700-ból.
  • Shep
    #207325
    Majd rájössz :D
  • arty
    #207324
    freemail. hotmail nem játszik.

    gmail igen, kettőt is csináltam - cookie törlés kell a második előtt ;)
  • genndy
    #207323
    Eredetileg "eladja a játékait" volt a szerződésben, de ezt inkább módosította "a testét"-re
  • Sippie
    #207322
    eladja a testét, ha nem tud fizetni
  • DarkSector
    #207321
    Xbox Live Gold 1 hét ingyen!
  • Botond #207320
    Hanem? :D
  • Rapid81
    #207319
    A hitelt a lehető legkevesebbre próbáltuk leszorítani és az sem jelzálog. :)
  • ratgab
    #207318
    Úgy néz ki lesz 1200 Ft-ért Call of Duty Warchestem steamre. Azért ennek örülök most.
  • genndy
    #207317
    Jó is az
  • arty
    #207316
    részvétem és egyben gratulációm :)) (ha nincs rá hitel vagy legalább nem túl sok ;) )

  • Rapid81
    #207315
    Ha valaha akartok igazán finom (barna búza-) sört inni. Tegnap voltak a német támogatóink és kaptam egy rekesszel. Most vakarom a fejem, hogy ha elfogy, honnan szerzek, mert iszonyatosan finom.
  • DarkSector
    #207314
    Ezt lesd majd meg.

    Tárolt filmjeim. :D
  • Tinman #207313
    Dehogy nincs.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    1. Majula - Hole felé indulj az elején. Simán összeszedhető a Cat ringre a cash is, mégis rossz választás.
    2. Vagy indulj Heide's Tower of Flame felé.
    3. Vagy miután megkaptad az elhagyatott ház kulcsát, indulj le a csontik felé.
    4. Vagy indulj a mérgező dögök felé.
    5. Egyértelmű, hogy a Forest of Fallen Giants az első helyes út.


    Na ugye.
  • TBTPumpa
    #207312
    Személyes ajánlatom:
    Sam & Max Első évad (magyar feliratos verzió) - 299 Ft

    Ez a játék még ennél jóval többet is megér! Telltale cucc! És még a házhoz szállítás is ingyenes!
  • TBTPumpa
    #207311
    Anno 2070 - Complete Edition - 4999 Ft
  • DarkSector
    #207310
    Jah és a story nem nagy dolog szerintem, arról nincs mit spoilerezni, a játék egész egyszerűen egy piszokszép hentelős odabaszós játék.
    Ez enm egy Alan Wake ahol szánkra vesszük a történetet. :)
  • DarkSector
    #207309
    Én nem fogom az tuti mert alig hogy elkezdem vakvágányon van. :D
  • IMYke2.0.0.0
    #207308
    Az nem baj, ha nem tudod - zsigerből ment, és ez a lényeg :)
  • wantonly
    #207307
    Valóban, de én sem értem hogyan. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #207306
    Akkor csak megjavítottad :)
  • wantonly
    #207305
    Pici hardver OFF a téma iránt fogékonyaknak arról, hogy milyen az én formám.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elsősorban asztali gépeket javítgatok, de hoztak hozzám egy Acer laptopot, hogy egy másik szervizes szerint "alaplap hibás". Indítás után üres egyszínű képernyő és nem történik semmi. Se BIOS, se sípolás. Miután fél-egy órát csesztettem (aksi ki-be, memória, reset, stb.), nekiálltam szétszedni, hogy megnézzem benne a dolgokat, de elsősorban a HDD-t.

    Na, ekkor akadtam ki, mert az utolsó csavarig, ripityára szét kell szedni, hogy hozzáférjek. Ráadásul úgy alig lehet hozzányúlni, hogy össze ne karcoljon valamit az ember, miközben próbálja szétszedni ezt az 50 csavarral összetákolt trágyát, és nem is lehetett olcsó, szóval, ha véletlen elcseszek valamit, akkor még én fázok rá. Oké, akkor hagyom a franca, megmondom az ügyfélnek, hogy vigye laptop szervizbe, én nem vállalom. Összerakom és mi történik? Na, mi? Elindul... A semmitől.
  • IMYke2.0.0.0
    #207304
    Return to Castle Wolfenstein - STEAM - 75% - 2,49 euro
  • ratgab
    #207303
    GoW 2 Szumma: Nem játszanám újra, nincs az az isten (annak fényében, hogy több ízben felhúzott. Ami furcsa, hogy ez nem a boss-oknál volt, hanem az időre teljesítendő dolgoknál főleg). A bossok nagyon jók voltak, főleg az utolsó előtti. Az zseniális minden tekintetben. A többi olyan átlagoska, de azért izgalmas volt.

    Sok QTE volt benne (ettől tartok kicsit, hogy szétbarmolja a kontrollert, mert eléggé nyomkodni kell néhol), amit már az első részben is nehezményeztem. Elég sűrűn volt olyan, hogy időre kell átmenni helyeken, vagy iszonyat mennyiségben jön az ellen. Amúgy néhány cuccot felszedtem útközben, de sem az életerőm, sem a mannám nem volt maxos, tehát tuti kimaradtak ládák (ugye ezekkel lehet fejleszteni mindkét attribútumot és általában eléggé el vannak dugva... Mondjuk egy idő után sejthető, hogy hol lesznek).

    Fegyverekből az Athéna pengéket (mégiscsak Kratos kedvenc fegyverneméről beszélünk) használtam azt maxra is fejlesztettem. Mágiából meg a Titan Rage-t és az Atlas féle erőt használtam (ez utóbbin az első fejlesztést meg is vettem). Ha úgy nézzük elég fapados volt Kratos a végére. Bent is maradt egy 40000 piros fejlesztőcucc (olyan 20000 egy fegyót maxra fejleszteni durván, tehát ez elég sok).

    A történet a végére úgy bepörgött, mint a búgócsiga és a végén elhelyezett Olympus méretű cliffhanger pedig olyan szinten kedvet csinált a harmadik részhez, hogy lehet holnap bele is fogok.

    Összességében: Akinek van PS3-ja és megteheti, hogy megvásárolja vagy valamilyen úton-módon végigjátssza a God of War 2-t az tegye meg! Ezt látni és tapasztalni kell. Olyan szintű minőség süt a játékból, hogy az félelmetes. Aki teheti (még akkor is ha nem sajátja a játék stílusa), legalább egyszer játssza végig.

    Néhol egyébként visszasírtam a Darksiders egyszerűbb megoldásait....
  • IMYke2.0.0.0
    #207302
    Remélem, megússzuk, hogy elspoilerezitek nekünk, akiknek MÉG nincs konzoljuk...