311802
  • Rapid81
    #207621
    Szerinted miért írtam, hogy "vágyom".
  • DarkSector
    #207620
    25000ft amúgy. :)
  • DarkSector
    #207619
    Hát elhiszem, nem mondtam hogy az én fém egérpadom nem kopik hamarabb. :) Mert az enyim recés, ez meg egy fólia. :D
  • ratgab
    #207618
    Ezt élmény lehet takarítani...XD
  • Rapid81
    #207617
    Mindenfelé állítható a mérete. Hossza, szélessége, súlya, súlyközéppontja... Szóval olyanra állítod, ami neked a legjobb.
  • zorrobomber
    #207616
    Nehéz elhinnem hogy ez tényleg a legkézreállóbb formavilág. Nyilván jó meg egy darabig hajt a kinézet élménye, de utána marad egy ilyen izé :) Az újabb Logi-k jobban tetszenek csak a nagy részükön sok a gomb, Razer-el én megjártam, szóval most elvagyok az ezer ft-os Dell egérrel.
  • Rapid81
    #207615
    14 éve van egy Nescafés leragasztott egérpadom. Még csak meg sincs kopva...

  • DarkSector
    #207614
    Ja ezt ismerem ezt is nézegettem már, de ez nekem túl futurisztikus. :)
    Ez inkább kinézetben kemény, de összeségében nem felelne nekem meg. :)
  • DarkSector
    #207613
    :D
    mert használom is sokszor azt amikor a pontosságra van szükség. :)
    Játékokban a mai faszlaggok végett nem is lenne jelentősége
  • Rapid81
    #207612
    Én egy ilyen egérre vágyom. :)
  • DarkSector
    #207611
    Ja és a választáskor 1 nagyon fontos dolog van.
    Egérnék csak és kizárólag:

    - éles idomokkal rendelkező
    - 4000dpi <
    - programozható
    - erős kábellel rendelkező
    - sulyozható
    - dpi kapcsolós

    egerek jöhetnek szóba.

    Egérpadnál:

    - kizárólag fém (lehetőleg teflon bevonatű aprószemcsés)
  • DarkSector
    #207610
    Jah és régen Gigabyte egerem és az a Razer pad 26000 ft volt, és kb 10 éve használom szeretettel.
    Előtte volt kb 6 másik bóvli 1000-5000ft-os egerem.
  • DarkSector
    #207609
    Jó én egérbe meg egérpadban nem ismerek pardont.
    Ott ha 100 000 ft akkor annyi, de az nézzen ki ugy, tudjon annyit, müködjön úgy és szolgáljon ki. Itt nincsen kec-mec, de ha veszek 10-15 évig nem is kell cserélnem.
  • ratgab
    #207608
    Akcióban 8000-ért viszont azonnal venném már csak a mutatóssága miatt is....:-D
  • ratgab
    #207607
    Amúgy nem azt mondom a rágcsáló és a pad is mutatós, de hogy mezei user ezt ki nem használja az is biztos.
  • ratgab
    #207606
    16000 egy egérért.... hát....az kissé sok szerintem. Súlyozást kihasználnád, 8200 DPI-t kihasználnád, profilokat és programozhatóságát használnád és a jobb/bal kéz állítási opciót? Ha nem akkor mi a bánatnak ilyen drága egér?

    JAh és + 7600 ft még az egérpad...

    Profi játékosnék még aláírom, hogy kell egy ilyen vagy valami speciális szerkesztési műveletre (mittudomén nem értek hozzá, de ahol fontos a súly, meg a DPI is akár mondjuk hajszálvékony egérmozgást végezni), de hogy mezei otthoni használatra nem az is biztos. Jöhet megint az én vagyok a hülye, mert nem értek hozzá nyugodtan.
  • wantonly
    #207605
    Erre csak ennyit mutatok. Nem tudom már hány éves, de még mindig perfektül működik. Szerkesztésre, játékra is pontos.

    A kistesóját 1500Ft-ért vettem. Hozzá textil egérpad 200Ft-ért. Mehet a headshot. Ennyi. :D
  • DarkSector
    #207604
    Ezzel csodákra lennék képes. :D
  • DarkSector
    #207603
    Ja úgy más, mert ezeket max egy irodába kiteszem de otthon, asztali gépnek, és nem csak játékra még szerkesztésre vagy asztal használatára sem. :D
    Én most fontolgatom lecserélni, mert a közel 10 év alatt sokszor zsiros kézzel hadonáztam és kikoptatott 2-3 kis foltot és azon ugye megcsuszik a lézer... :S
    De ha veszek csakis valami komolyabbat erre meg egérre nem sajnálom a pénzt, ez az egerem egy idős az egérpaddal, és még máig eszméletlen perfect müködik 1 baja hogy a fényes rétegen az ujjamtól picit kopott, de müködére 10/10

    És sokszor le is lett verve de a kábelen hálisten van szitásvédelemnek valami lyukacsos szar, amitől ha erősen megrántod akkor sem szakad meg a zsinórban a fém szál, vagyis "elpusztíthatatlan". :)





    ****************************************************************************************************************
    Ha netán megunnám, akkor ezt venném (mert tönkre nem fog menni):

    Avia Crypton set.

    Egér:


    +

    Egérpad:
  • wantonly
    #207602
    Nem használni akarom, arra van textil egérpadom, csak kitenni dísznek. :D
  • DarkSector
    #207601
    Basszameg még ha 1 euro vagy dollár is egy egérpad, nemár. :D

    Énnekem ilyenem van.
    Igaz 10000ft volt de meg is van néhány éve. :D majdnem 10 szerintem. :D

  • ratgab
    #207600
    És tényleg. NA most akkor hogy a viharba döntsem el, hogy melyik legyen a sok közül...XD
  • wantonly
    #207599
    Közbe megtaláltam. Igen, a PH-s eredeti játékok topikban mutogatják.
  • ratgab
    #207598
    Azt már meg nem mondom. De keress rá.

    Amúgy láttál már olyantól képet, akinek megérkezett?
  • wantonly
    #207597
    Mi is volt a kuponkód? Lehet mégiscsak rendelek.
  • Fpocok
    #207596
    Az komoly bazmeg... ilyet még nem láttam. Child of Lighthoz drágább az összes day1 dlc mint maga a játék. A pofám leszakad. A POFÁM. LESZAKAD. Szégyelje mindenki magát, aki megvette.
  • ratgab
    #207595
    Így bizony, én is kíváncsi vagyok. Még mindig van lehetőség rendelni.
  • ratgab
    #207594
    Majdnem írtam rá a topikban is. De gyógyulófélben vagyok mert kibírtam, hogy nem tettem (így magamban röhögtem ki a birkáját XD).
  • Scooter
    #207593
    Future Wars -111%-al olcsóbb és nem lehet behúzni, de megvenni se XD
  • wantonly
    #207592
    Azt csiripelik a madarak, hogy a múltkori akciós egérpados rendeléseket sokan megkapták ma.

    Tinman: ha megkaptad te is várjuk a képeket, hogy irigykedhessünk. :)
  • wantonly
    #207591
    Ha most megvenném egy hét múlva tuti lenne bundliban. :)
  • Scooter
    #207590
    Kihívás az biztos van benne, mert kegyetlen nehéz. A Stormregion (magyar fejlesztők) játékai híresek a brutális nehézségről. Sajnos már megszűntek.
    Az egységekre nagyon vigyázni kell, mert utánpótlás nincs. Igaz itt már vannak olyan épületek, ahol gyártani is lehet.
  • DarkSector
    #207589
    Tipp: Várj még vele.
  • wantonly
    #207588
    Outlast £3.75 / €4.75

    Erre már régóta fenem a fogam.
  • DarkSector
    #207587
    Gyerekek limitált példányszámban!
    Siessetek!

    66%-os kupon Portal 2-re, csak 5 Euro most a 15 euro helyett!!!!!!!!
  • arty
    #207586
    nekem egy kínai-piacos: Liberty a "márka" - 15(!!!!) éve teszi a dolgát, anno 1200ft volt. kicsit mamár hangoskodós, de amíg megy, marad :))

    (apámnál volt filipsz, remington - mind atomgyenge az én gépemhez képest :D és még élezve se volt, bár erre lassan rászorulna...)
  • arty
    #207585
    :DDD
  • DarkSector
    #207584
    Akkor az az oldal amit linkelt egy postás ?
  • IMYke2.0.0.0
    #207583
    Én még filózok, mire költsem a rengeteg (1,75) eurómat... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #207582
    Többször is szerepelt már, igen.