311802
  • arty
    #208024
    Nem kell erőszakolni, van kulturált megoldás, ami x360 padnak mutatja a ds3-at.
    Vezetékkel vagy BT adapterrel is működik:
    Ha nem tudod 1 perc alatt megcsinálni, béna vagy! :PPP
  • Sippie
    #208023
    Nálad dollárba van?
  • Tinman #208022
    Mortal Kombat Komplete Edition 1080 Ft

    Háááát ennyiért eléggé elcsábítva érzem magam...
  • Tinman #208021
    Kövezzenek meg a többiek nem igazán érdekel, de sok fantáziát nem láttam benne. Mocskosul jó volt anno letolni, igazán felejthetetlen élmény volt, de:

    1. Akik akkor imádták, talán csak azok adtak most is rá pénzt.

    2. ...de akik akkor imádták, lehet sokan voltak úgy vele, hogy ott és és akkor szerették, letolták, de nem kívánják a remake-et, pont, mint én. Kell nekem mondjuk a Terminator-ból egy remake? Nem kösz, inkább újranézem 20x az eredetit. Meg is van valahol a fiók mélyén az Outcast dupla lemez, ha időmilliomos lennék azt hiszem örömmel letolnám újra a RÉGI KLASSZIKUST.

    3. Nekem ezek a rimékek, mindig "nincs eredeti ötletem inkább megcsinálom egy legenda újra feldolgozását" szagúnak tűnik. Pénz. Pénz. Pénz.

    Ettől függetlenül, ha mégis megjelenne 1x, az esélyt 5 dollárért megkapja majd.
  • Tinman #208020
    Miben zavar? Nem tartom etikusnak.

    Előrevetít számomra egy olyan világot, amit én nagyon nem szeretnék.

    Minél többen szavaznak ilyen cuccokra, ergo minél inkább dől a pozitív visszajelzés, hogy erre is van igény, annál inkább terjedni fog ez a modell is.
  • Tinman #208019
    Wut?

    Mondom: Giana nem véletlenül kapott bizalmat kickstarteren, szóval nem értem miről beszélsz.
  • Tinman #208018
    Mások vagyunk.

    Szerintem pl. a Dark Souls sem egy minőségi játék. Egy kikúrt jó játék, de a minőségtől olyan mocskos messze van, mint ide a DS9.
  • Tinman #208017
    A Hotline Miami történet, összhatás, gameplay, és zene terén egy GTA-like sandbox-ot is lazán elvitt volna a hátán. Nem kell minden áron fullba tolni a NES-style-t, főleg nem 2013-ba.
  • Tinman #208016
    Valójában nem ritka, hogy 12-14 órát is letolok a 106 centi előtt. Ha párom éppen szüleinél van, csak klotyóra megyek ki :-D

    Ellenben az tényleg érdekelne, ahogy a 10 órát leülöd a wétén'.
  • Dj Tommy
    #208015
    Rendes útra nekem Ford GT és Focus RS, föld útra meg majd lesz az SVT-150 Raptor. :)
  • ratgab
    #208014
    Másik tipikus viselkedésforma a gamer világban. Minden szar, az is ami végülis elmegy abban is találunk hibát, mert már mindenki olyan baromi nagy szakértő, elemző, meg különben is szakavatot teszter is meg egyébként is mindennel játszott, amire a kis enyves warezos kezét rá tudta tenni (senki ne sértődjön meg ezen az itteniek közül, aki esetleg a véletlen folytán magára ismerne, mivel nem rájuk értem ezen sorokat!)

    Mindig ezeknek a legnagyobb a pofája. És ők felejtik el a legjobb a játék lényegét, hogy szórakozzunk vele. Én már eldöntöttem. Ami engem nem szórakoztat kötelességből se játszom végig, törlöm a vérbe. Se időm, se kedvem már tesztert játszani. Kikapcsolódni akarok semmi mást (mielőtt kérdezitek a hc gaming is már inkább munka kategória... persze lehet valakit az szórakoztat. Én egyre jobban kezdem rühellni az olyan játékot, ahol folyamatosan tanulásra vagyok kényszerítve... Mire megtanulom meg vége... hát marhajó mondhatom).
  • ratgab
    #208013
    Casual ótósjátékos vagyok, nekem az nem is igazán igényem. Legyen jó nagy placc, legyen jó sok verda, lehessen vele mókolgatni, állítgatni, offroddá varázsolni a ferrarit és én elleszek vele.

    Komjuniti? Nem kötelező használni tudtommal, ha meg igen, akkor majd másnak adom a pénzem. Semmi probléma...
  • Totti5
    #208012
    Most azon döbbentem le hogy egyik nagyobb magyar gémer oldalon arra a hírre hogy nem lesz NFS idén örömünnep tört ki + eddig is szar volt és minek, amúgy sem kell. Rakat komment jött és mindegyik ezt éltette... ez most kinek jó és miért?
  • ratgab
    #208011
    Első mondatod annyira, de annyira igaz sok emberre, hogy az hihetetlen. Sőt a játékosok 80%-a ilyen és maximális tisztelet a kivételnek. Mindig elfelejtik sokan, hogy a játék szórakozásra való és semmi másra.

    Felhívnám a figyelmet, hogy az AC-re még csak nem is reagáltam. Tessék szépen megdícsérni!
  • ratgab
    #208010
    Én is féltem a ps3-astól, hogy majd kicsit lesz, de mára a kezemhez nőtt. Pedig előbb próbáltam az Xbox 360-ast, mint a dualshockot. Érdekes módon dualshocknál nem izzad a tenyerem a box 360-asánál meg nagyon is. Mindenesetre az is nagyon kényelmes kis cucc.
  • Totti5
    #208009
    Csak fizika nem lesz benne:( a napokban látott videók lehangolóak voltak. Az meg nonszensz hogy sportkocsival offroadon... ott vesztettek el végleg + folyamatosan komjuniti részingnek hírdetik.
  • ratgab
    #208008
    Amúgy a Crew egy nagyon jó kis gurulós játék lesz hatalmas játéktérrel, sok gépjárművel, amik alakíthatóak is lesznek. Bármikor rá lehet majd gurulni a földút mellett gyakorlatilag bárhova.
  • ratgab
    #208007
    Csak Dualshock van, azt meg nem fogom ráerőszakolni a pc-re. Majd egyszer egy boxosat kéne venni, mert az igen kényelmes és plug'n play... az olyat meg szeressük.
  • grebber
    #208006
    Május közepén jön a DreadOut Hoho jöjjön csak jöjjön szeressük az ilyet főleg amelyik el is indul!
  • arty
    #208005
    giana kickstarteres volt? basszus már el is felejtettem.... :(
  • Rapid81
    #208004
    Groupees Ajay's Bundle

    Az Enola miatt simán megéri! Én még 10$-ért vettem Gamersgate-en 1 éve és brutál jó a gamma. Amint megjelenik Steamen, jár hozzá Steam kód is.
  • Totti5
    #208003
    Offisöl : Elhasalt az Outcast HD Kickstarter-kampánya.

    'A készítők mentegetőznek, de megígérték, hogy újraindítják a gyűjtést.'

    Jön a szánalom menet?
  • Zóanagyvarázsló
    #208002
    Pontosan így tudtam eddig is.
  • Totti5
    #208001
    Bugbear saját oldalán fizettem be, direkbe nekik ( bennük vakon bízok ), atán később lett steamos.
  • Zóanagyvarázsló
    #208000
    Kickstarteren is voltak - és gondolom vannak is - és szinte helyből demóval induló projektek, melyek a befejezéshez kalapoznak. Lásd Giana. Ráadásul a Bugbear is bepróbálkozott ott is, csak lelőtték a nem túl jól álló kampányt.
  • Totti5
    #207999
    De ezek meg fognak jelenni, max a fejlesztési fázibsa fizetsz és játszhatod. Nem most találták ki, nem most kezdték el... Kiksztárternél eleve úgy kezdődik hogy fizetsz egy semmire, egy leírt ÍGÉRETRE aztán vagy lesz vagy nem.

    Team 17 Early Accsess játéka

    'Welcome to Flockers. The Early Access game is already in a very playable state with twenty-five levels ready to play'

    Akit érdekel az miért ne? kap egy majdnem játékot... aztán megkapja A játékot. ( van róla videó, gameplay, képek, látod milyen... )

    De mondhatnom a Bugbeart is ott is már bőven használható a cucc, az alapok keményen le vannak fektetve.

    Biztos van ellenpélda, de most így ezekkel találoztam, ez pedig erősen pozitív.
  • Zóanagyvarázsló
    #207998
    Szerinted a Hotline Miami nem minőségi játék?
  • zorrobomber
    #207997
    Natural Selection 2 - 2 euro
  • Botond #207996
    106 centi előtt egy ültő helyedben nyomtad le a 10 órát? :)
  • arty
    #207995
    hotline-t csak kifarmolta, ha jól értem a profilját - neki abban lesz vagy 12 órája :) (arty + 50% _minimum_ ugye a képlet :D )
  • arty
    #207994
    te is és tinman is kerülitek a kérdéseim: mit/miben zavar téged, hogy ott van 1-1 banner early access csíkkal a nyitólapon?
    mitől lenne neked/neki jobb, ha ezek a címek nem lennének ott?

    hogy mitől lenne rosszabb, már levezettem: elvesztenétek egy esélyt egy-egy jó (vagy épp kevésbé jó) játékra, amit én és a többi early access várásló (aki szintén adna szívesebben pénzt a KÉSZ játékokra, csak azok adott témában nem léteznek és ez az egyetlen esélyük a megjelenésre)

    kattints a kickstarteres linkemre plz és nézd meg mi történik a giana készítőinek új játékával és gondolkodj el azon, h azon fejlesztőknek mit is jelenthet egy esetleges steames címlap (ahol neked továbbra SEM KÖTELEZŐ kattintatni, épp csak meg kellene tűrni...)
  • grebber
    #207993
    "A STEAM ott vesztette el a komolyságát, hogy negyedkész [alpha, vagy az alatti] játékokat kezdett el propagálni, pénzé"

    Ők se ingyen tarják fent a 5+ millió ember ellátását képes szerverparkhegyeket.A kártyás baromság se a mi kedvünkért jött létre, hanem pont emiatt hogy innen is csurranjon cseppenjen nekik valami.
  • zorrobomber
    #207992
    Most kérdezhetném azt hogy végigjátszottad ezeket mielőtt nyilatkozol róluk? Mert ugye véleményt csak így lehet alkotni :) Igen, engem ezek is szórakoztatnak.
  • IMYke2.0.0.0
    #207991
    Nincs ágálás - csak ellenérzés.
    A STEAM ott vesztette el a komolyságát, hogy negyedkész [alpha, vagy az alatti] játékokat kezdett el propagálni, pénzé'.

    Tinmannel értek egyet: az ilyen játékok kússzanak át Kickstarterre - az ERRE lett kitalálva.
  • Evoluti0N
    #207990
    OFF: Csak nálam kaki az legújabb Firefox? Random fagyások, sokszor nem nyit meg videós és képes linkeket (értsd: csak szöveghez rendelteket nyit meg) és hasonló vidámságok.
  • Evoluti0N
    #207989
    Erről jut eszembe, hogy szinte teljesen megfeledkeztem a Steamgiftsről. Nem tudom, hogyan és miért. Rendszeresen jártam fel egy időben, de mostanában valahogy mindig elfelejtem. Újból aktivizálnom kéne magam egy kicsit. :)
  • wesker24
    #207988
    Na ezt örömmel hallom ! Ha bármiben kell segitség állok rendelkezésedre !
  • lostprophet
    #207987
    Ja, nekem is elegem volt belőle, hogy nem volt normális csúnya változat, így megvettem, és lesz hozzá magyarítás is :)
  • arty
    #207986
    Giana?? az nekem lesz jó példa :D

    1.)
    Developer: Black Forest Games
    Publisher: Black Forest Games
    2.) mi történt a giana után? köv játékuk is kickstarteren vergődik - ezt érdemlik? :( talán össze se jön az 50k szegényeknek :(((( ha nem felejtem el, utolsó napokban ránézek és ha nem nagyon jön össze, lehet rádobom a 14$-t .... a giana miatt végülis bízhatnánk bennük :)
  • arty
    #207985
    De ha már otthon vagyok, ahol elérhetőek a nagygépek, minek tapicskolnék? :)
    Az említett orvosi váróterembe tényleg jó egy mobiljáték, de a legtöbb(!) kb t ényleg 15 percet elütni alkalmas.