311802
  • IMYke2.0.0.0
    #208544
    Én otthon fogom ledemózni - itt ugye nekem drága az internet-időm - de még érdekel a játék.
    Aztán, lehet, hogy holnap én is kissé csalódottan fogok nyilatkozni.
  • Botond #208543
    Lenyomtam egy három órás sessiont a játszóházban castlestormot meg hearthstonet játszva. A gyerekek meg tomboltak. Irány haza, megkajálnak, én meg nézhetem az F1-et.
  • grebber
    #208542
    A harc mivoltából fakadó nehézsége kellő kihivással bír.
    Én ahogy játszok vele azt mondom hogy legnehezebb szinten simán alázza a Dark Souls-ot nehézségben.

    Én normálról sokszor vettem vissza legkönnyebbre és még néha úgy is megfingok!

    Vannak benne irritáló dolgok pl ha lerúg az ellenfél akkor egyből 3 csapást tud bevinni úgy hogy közben semmit nem tudunk ellene tenni és ez normál nehézségen kb az életerőnk 70+ százalékát szedi le.
    Tehát ha a blokkolás ütemére nem érez az ember 2 rúgás és game over!
  • Fpocok
    #208541
    MOBA féle, de egy picit más, mint a lol és a dota2.
  • Botond #208540
    Ez ilyen moba lesz, mint a dota2? Vagy ez nem az a játék?
  • Totti5
    #208539
    Az az 1 óra amit megdemóztem beőle elég lehangoló volt. KoAR pl egy jó pár kategóriával magasabb minőségi szint minden téren. Szerencsére lesz itt több AAA RPG is, így ilyen zsé kategóriákkkal nem kell foglalkozni. Persze biztos ennek is megvan a közönsége, de könyörgöm 2014ben ne 10+ évvel ezelőtti szintet adjanak ki 18 ezerért full AAA áron.
  • genndy
    #208538
    Bannert lehet még szerkeszteni modik zaklatása nélkül, de tényleg kell egy minimum hsz-szám a hsz-joghoz, úh szerintem sem fogják még megadni.
  • davidka003
    #208537
    Amúgy meg nem nagyon látnám, hogy kellene oda HG. Az a pár komment nem szorul moderálásra, másra meg nem igazán jó a HG-ság.
  • davidka003
    #208536
    500 hozzászólás alatt nem is adnak HG jogot csak úgy mondom.
  • TBTPumpa
    #208535
    Off:
    Érdekes kéréssel fordulok hozzátok. Ebben a topikban szeretnék házigazda lenni, de sajnos még nem nagyon látogatott a topik és szükségem lenne néhány szavazatra, hogy házigazda lehessek. Sajnos az előző házigazda inaktív lett.

    Aki megtisztel a szavazatával, annak nagyon nagyon köszönöm!
  • IMYke2.0.0.0
    #208534
    ratgab kollégánkkal beszélgettem én is róla korábban, és nekünk is a KoAR jutott először eszünkbe.
    Nekem is a figyelő-listámon pihen a kicsike.
  • tomsolo
    #208533
    Kurva jó kis game, sztem megéri majd megvenni még ha nem is teljes áron.

    Vannak ugyan szokásos Spiders betegségei, de túl lehet lendülni rajta. Nem egy Dark Souls és nem egy Dragon Age - sőt még a KoAR-ra is hasonlít kicsit. Eddig amit toltam vele olyan min. 75-80 pontot tud hozni a 100-ból de ez lehet hogy több lesz, mert elég sokat lehet benne variálni -pl. milyen npcket veszel magad mellé társnak - és dönteni.
  • IMYke2.0.0.0
    #208532
    ratgab - Még nem meséltél a "Bound By Flame"-ről.
    A magyarítása viszont elkészíthető.
  • IMYke2.0.0.0
    #208531
    Kooperatívban az a 13 szintkülönbség kábé 1 óra alatt eltűnik. Nem vicc.
    Annak idején, amikor MerlinW-ékkel nyomtam, egy óra alatt 5 vagy 8 szintet léptem.
  • IMYke2.0.0.0
    #208530
    Én időben ugye előbb játszottam az X-Blades-szel, és bizony akkoriban nekem még nehéz is volt [főképp az aktiválós rejtvény valahol a játék közepén], és az ellenfelek is erősebbekké váltak. Jó játék az bizony.
  • Botond #208529
    Na végére értem BL1nek, már csak 3 dlc van hátra. Hát elég kurtafurcsa vége lett. :o Tegnap próbáltuk coopot is, de 13 szintkülönbség soknak bizonyult, még szinteznem kell a teljes élményért.
  • Sir Quno Jedi
    #208528
    Nna, ha már a blades of time-ot letoltam, letoltam az x-blades-et is. Persze bad endinggel (naná ). Nem is rossz kis gamma. Nem tom miért írjk sokan, hogy a legrosszabb játk amivel játszottak?! Tök korrekt kis HandS.
  • DarkSector
    #208527
    ja de a mobiltelefon nem elég rá? :D
  • darkling
    #208526
    Nem emlékszem, h. lett volna és persze csak "állítólag", de azt írják jön a Final Fantasy III PC-re.
  • DarkSector
    #208525
    :)
  • Maak
    #208524
    Nem azt mondtam, hogy 100db-ot vennek, de 2-3-at tuti...olyasvalakitol van az info aki benne van a dolgokban.
  • DarkSector
    #208523
    Várj ez csak feltevés és utána gondolom mindenki akció után várni fog a vásárlással hogy drágábban megvehesse. :D
  • Maak
    #208522
    ruszkiknal nem elerheto az ultimate, hiaba 5 euro most steamen, 4 kulcs az ara...szamold ki, sale utan 6 kulcs lesz...lenne walleten penzem tuti vennek.
  • wesker24
    #208521
    Tölem is sokan megkérdezték hogy nem-e tudok el olcsóbban megnéztem és mondtam hogy nem éri meg mert a kinti árak és nálunk lévő árak között csak pár száz FT különbség van !
  • Fpocok
    #208520
    Ok
    Bár múltkor az 5 eurós defianceot megkaptam 1000ft alatt. Csak megkérdeztem, hogy van-e.
  • wesker24
    #208519
    Ezt már nem fogod olcsóbban megkapni már sokan kérdezték hogy mennyi lenne a Dragon Age Ultimate de kiderült hogy a különbség csak pár száz FT igy jobban megéri ha nálunk veszi meg az illető !
  • Fpocok
    #208518
    Mi a f*szért fizessek többet, ha esetleg olcsóbban is megkapom?
  • Dzsini
    #208517
    Alaszkai mitológiára építő platformer készül - a trailer alapján kellemes lesz :)
  • Anonymusx
    #208516
    Mf3 helyett Dead space 3-at akartam írni.
  • Anonymusx
    #208515
    Érdemes a steamtrade-n is nézelődni, én onnan szereztem be Mass effect 3-at, és ma egy Witcher 1-et kb 500 ft volt darabja.
  • Totti5
    #208514
    Ballépés abban amit akartak nem volt, csak a Sonyt nem vették számításba, ami viszont hiba volt. Egy víziót mutattak be, ami el fog jönni, már itt van minden sarkon vele együtt élünk, de egy konzolt erre még nem lehetett teljes egészében felépíteni, mert nagy volt a fika hisz a Sony nem lépte meg, így bukott a dolog. De ami késik nem múlik... mindegy is, maradt minden a régi, mindenki nagyon boldog lehet:). Ami biztos a két géppel kapcsolatban hogy a Sony most erősebb gépet rakott össze ( előző genben az MS tette ugyan ezt, meg előtte is ), de szoftveres foronton-keretrendszerben, supportban, fejlődési görbében az MS a jobb ( ebben nincs semmi meglepő, eddig is az volt, és hát szoftver cég ).

    Nekem egy GT7 lesz a PS4 system seller, egy tökéletes, minőségi autós játék ( ha nem egy Uncharted játék... ) más Sony féle futó széria nem mozgat meg ( KZ, GoW, Infamous stb... max játszanám ha lenne a gépem alapon ). Egy Heavy Rain szerű QD játék is érv lehetne a gép mellett, de a Beyound féle út nekem nem jött be.

    X1em van, PS4em lesz a kérdés hogy mikor.
  • ratgab
    #208513
    Itthon a sima is és az Ultimate Edition is 5-5 euró. Nagyon nem éri meg a simát választani szerintem (ultiban kieg és egy raklap küldetés alapú dlc is van... vétek kihagyni).

    Ukránoknál alapjáték alapára 2 euró (ez mondjuk 2,5-3 euróért már kapható), oroszoknál 1,5 euró (ez mondjuk olyan 2-3 euró)... Tehát kapsz durván 6-900 Ft-ért egy sima alapjátékot versus 1500 Ft-ért Ultimate.

    Úgy érzem tovább már nem is érdemes számolgatni( külön kieg árak ukrán:2-3 euró, orosz 2-3 euró, ergó 1200-1800-ért kapsz egy alapjátékot+kieget és semmi dlc-t).

    Ezért nincs listázva mert nagyon nem éri meg onnan venni.

    Tanács: Vedd meg itthoni áron, mert ez így egy brutál jó ajánlat!
  • ratgab
    #208512
    Isten ments, hogy turkolják a zsebedben, de baszod 1500 Ft neked nem elég olcsó?

    Ui.: Maross lehet tud, mondjuk listázva nem látom nála. DE itthon is olyan olcsó, hogy max szerintem 1-200 Ft lehet a különbség, szóval nem hinném, hogy számottevően olcsóbban adná. Szerintem nem éri meg azért nincs listázva.
  • Fpocok
    #208511
    Maross, danih vagy bárki tud szerezni dragon age ultimate edition GIFT-et olcsóbban?
  • arty
    #208510
    nekem meg pl kell a 60fps, ezért szoktam ezt-azt butitani, ez a majom meg ugye felrakná azokat is maxra :(

    nem jók ezek az optimalizáló programok....
  • arty
    #208509
    miről beszélsz?? ott a win8-ban a Windows Store!! :DDD
  • arty
    #208508
    ez csak kevés játékot érint, azokról meg "listám" van ;) legtöbb aktiváció simán revoke-olható amugyis, nem kell uninstall se neki.
  • arty
    #208507
    HA végtelen szabadidővel rendelkező idióták vagyunk.
  • arty
    #208506
    nálam reinstall utáni tapasztalat:
    - steam visz mindent, dx-et, vc++-rak ujra játékonként
    - alap fc3at nem látta uplay win7->8 után, ahogyan semmi mást se (dragonom pont nincs), pedig próbáltam az uplay mappát is visszamásolni, akkorse
    - origin se látott semmit, majd origin mappa visszamásolása a mentésből és megy minden frankón (volt amihez kellett a kimentett registy kulcs, volt amihez az se)
    - nem DD-s játékok: exportált .reg fájl visszaimportja után a legtöbb fut szépen
  • TBTPumpa
    #208505
    Igen? Nálam mindent maximumon akart futtatni 2560-as felbontásban. Mondom OK, de ehhez erőmű is kéne.