311802
  • tomsolo
    #209026
    Ezzel Blade Symphony-val játszik itt vki? Megér 9 ejrót?
  • ratgab
    #209025
    Azért érdekes, hogy aki kicsit is foglalkozott a játékkal az nagyon nem állt a cikkíró mögé és nem szállt fel a fikatenger hullámaira.
  • tomsolo
    #209024
    Persze, nem kell telepíteni is rögtön.
  • #209023
    Figyuzzatok már, lenne egy nagyon noob kérdésem. Ha megvettem a TurboBundle-t és megkaptam a 7 steames kulcsot, akkor mikor aktiválom lehet olyat, hogy nem telepítem? Csak a végén rányomok a mégsére? Rohadtul nem akarok most telepíteni 7 szimulátort úgy hogy nincs is kormány a közelemben :)
  • arty
    #209022
    2012 oktober -> 2014 április :D
  • Evoluti0N
    #209021
    Az is jóféle. Csak jöhetnének gyakrabban ki az epizódok. Erre mondják, hogy sokat akar a szarka... Borderlands, The Wolf Among Us, The Walking Dead. Kicsit sok a Telltale-nek. Nah, meg ott van a Game of Thrones játék is. Mondjuk azt nem tudom, hogy abba mennyire merültek eddig bele.
  • zorrobomber
    #209020
    lesz addig egy teljes farkasos izé évad is(wolf among us)
  • Tinman #209019
    Idén karácsonyra talán végre full lesz... győzzem kivárni.
  • Evoluti0N
    #209018
    The Walking Dead második évad harmadik rész. Wow. Csak wow!
  • Sippie
    #209017
    :D
  • tomsolo
    #209016
    dishonored the order
  • Sippie
    #209015
    Dishonered régiózáras, nem lehet a cartba rakni...
    the fuck?!
  • tomsolo
    #209014
    Mondtam már, hogy a Bound by FLAME nem is lett olyan rossz kis játék? :D

    #ratgab a falu utáni pályán találkozni fogsz egy marha vicces figurával és lesz benne egy olyan marha jó aláfestő zene - a kastélyban - hogy kelleni fog majd mp3-ban.
  • Prince23
    #209013
    Hát ezt nem hagyhattam szó nélkül, kommentálva :)

    Hihetetlen hogy mennyi divatfikázó van itt.

    Gameinformer cikke korrekt lett, és a játék is az!
  • Sippie
    #209012
    tényleg azzal kevertem :)
  • genndy
    #209011
    Nem, szerintem te az Epidemic bétára gondolsz, abból szórtak ki egy csomó kulcsot.
    Riptide rendes játék, én még nem is láttam itt felajánlásban (főleg nem a Complete-t).
  • Sippie
    #209010
    :O :O
    mennyire régen kellett ahhoz előfizetni? :D


    amúgy ez a dead island riptide complete, aminek a steam giftjeit itt osztogattátok pár hete?
  • genndy
    #209009
    Átgondoltan kell hörcsögölni, kérem. Odafigyelve. Költségeket számontartva. És akkor nem röppen el.
  • arty
    #209008
    3 honapnyi tagságot azoknak, akik régen fizettek be :D
    keveset nyomom, mert nekem nagyon HC, de ennyit 1-2 óra körözés is megér
  • ratgab
    #209007
    * jah és a felszerelés nem csak fejleszthető és bónuszt is ad, de még látványosan meg is jelenik, hogy épp milyen kinézetű cuccot fejlesztettünk.
  • Botond #209006
    Riptide nincs meg csak.
  • ratgab
    #209005
    Én már régóta tudom, hogy sajnos az a havi 10k úgy elröppen játékvásárlásra, mint a huzat.
  • Sippie
    #209004
    mit adnak 1 dolcsiért iRacingbe? :O
  • ratgab
    #209003
    Whatever... Mennek a kolomp után, mint a marhák. Egyre lentebb csúszik ez az onlány sajtó is.... Száni.

    Nem megyek bele a részletekbe, de tele van csúsztatással (3 fejlesztési ág van, melyek egyedi taktikákat nyújtanak, minden fegyver, páncél, sisak stb fejleszthető, mely különböző bónuszokat ad, nappal és éjszaka váltja egymást más-más élőlényekkel, bossokban olyan kihívás van, hogy én pl. tegnap 20 percig gyepáltam az elsőt mire felfordult, úgy hogy minden nálam lévő cuccot bevetettem, harcban amúgy is rengeteg a kihívás, kell időzíteni és tervezeni, taktikázni. Történet egészen érdekesnek tűnik itt az elején, az NPC-k némelyike is egész jól sikerült, némelyik annyira nem. A táj szerintem csodásan van megkreálva, szépnek mondható és maga a játék sem nevezhető csúnyának.

    - Átlagos harc nem jelent kihívást (akkora baromság, mint ide Nagykáta): Tutorialban meghaltam egyszer, amilyen még játékban velem nem sűrűn fordult elő.
    - Érdemi változás nincs a harcosunkban (lehetsz ám mágus is, meg settenkedős beállítottságú is baszod), amúgy meg élet-halált jelenthet egy-egy jól elhelyezett skill vagy feat pont.
    - Bossok ellen ugyanazt csinálod (hát nem, lásd fentebb az első is megizzasztott és én csak két fegyvernemet használtam, meg minden kütyümet).
    - 10 órás kalandot kínál (5 óránál tartok és még ki se jöttem az első falu környékéről... van még baromságözön, amit nem sütöttetek el?)

    SG is beállt a lekopizzuk szépen a nagyok fikaáradatát, de át se gondoljuk, hogy mit írunk le típusú írók közé (Na nem mintha eddig is becsültem volna őket bármire is).

    Amúgy olyan méreteket öltött már a játékkal kapcsolatban a negatív kampány, hogy az eszméletlen (minap néztem a videógamer tesztjét ott azt nehezményezte a paraszt, hogy miért van kivágott ruhában az egyik NPC mikor az nem túl célszerű ruházat, mert kiesik belőle a melle. Meg miért sopánkodik mindig a zsoldosvezér a pénz miatt (azért bazdmeg, mert attól hogy világvége van még kell kaját, fegyvert, meg egy kibaszott ágyat venni, borral karöltve a kocsmában, ugyanis a gazdaság még működik te seggfej), amikor épp világvége közelében vagyunk, meg, hogy miért beszélnek annyit csúnán a játékban. Ilyen és ehhez hasonló válogatott baromságokat szednek elő.

    Érdekes módon ha bementek a játék topikjába(tudom Totti neked nem tetszett, de meddig is vitted az első 1 óráig? NA addig még nekem sem tetszett). nem azt olvassátok majd, hogy húú de fos lett, hanem, hogy ez igaz nem etalon, de tisztességes iparosmunka!

    Többet nem hiszek online tesztereknek abban biztos lehettek. Ha nem kapják meg a csúszópénz adagjukat, akkor sárga földig leszarnak mindent.

    Kirohanásért elnézésteket kérem, csak már tele van az összes tököm a valótlan blődségek állításával a játék kapcsán. Felháborító!
  • arty
    #209002


    éstényleg!
  • arty
    #209001
    amugy nemtudom, szokta valaki összeszámolni a havi játékvásárlásait? én most megtettem és ... juj.
    mondhatnám, hogy volt 1-2 "extra", be nem tervezett, de basszus - majd minden hónapban van :/

    600 battlestations pacific
    1119 ascreed3
    312 supreme commander
    226 iracing
    1127 lego lotr
    3599 trials fusion
    1247 deus ex dc upgrade
    1131 timeshift
    1800 flatout 1-2-uc
    225 egérpad
    11386 summa :O

    (azt hittem olyan 4-6k körül van a hobbim... mondjuk ez ugye 1db AAA day1 játék még így is csupán, de na :) )
  • genndy
    #209000
    Originen van elrejtés.
  • arty
    #208999
    ajóéletbe, véletlen megvettem a plants vs goty-t originen - pofámba ugrott a kliens elé egy splash screen, hogy van ez ingyé (kösz, már megvan egy nagyságrendekkel jobb kliensben kedves EA!) és a mögöttes ikon helyett erre kattintottam, aztán megerősítésnél is mellékatt és kész - ott az accomon :(
  • zorrobomber
    #208998
    Ide azt akartam írni, hogy pont ezt tettem fel még a hsz-ed előtt :) Meglátjuk.
  • zorrobomber
    #208997
    Age of Empires II HD - 4 euro
  • tomsolo
    #208996
    Ez a cikk is remek:

    "Az egész Bound by Flame-ről érezni lehet, hogy a Spiders meg akarta alkotni a saját maga Mass Effect játékát"

    Mass Effect? Ezt így hogy?
  • arty
    #208995
    szörnyű lesz látni, hogy a profilomon az FM5 egyszerűen hiányzik ;)))
  • arty
    #208994
    gtlegends

    kb ebben van autógyüjtögetős, erősebb ligában indulós, könnyed karrier, ráadásul a régi kocsik miatt talán ez a legkevsébé "koros" grafikásnak tűnő - ki ne akarna ford caprit látni, esetleg cortinával körözni :) gamepad a minimum, de lehet azzal is beleunsz majd - itt a szórakoztatási faktor igen nagy részét a vezetési élmény, a kocsi terelgetése adja, ami kormányon kívül szerintem nem biztos, hogy bármi mással "átjön"
  • Sippie
    #208993
    nein problem, mert sprehhenzi english :D
    Goty mennyivel ad többet?
  • Tinman #208992
    SG is... Bound by flame :-D
  • tomsolo
    #208991
    Nem GOTY és nem magyar. -.-
  • ratgab
    #208990
    Ha nem zavar, hogy nem Goty, akkor azonnal vevős. Eddigi legjobb ajánlat.
  • Sippie
    #208989
    2,5 fontnál olcsóbban lehet valahol dishonoredet kapni, vagy ez tuti vétel?
  • arty
    #208988
    ezt pl törölhetted volna a 'csába ... warez-troll-kreténkedés illik ide a legkevésbé.
  • arty
    #208987
    :D

    gtr1-2 nincs meg, de nem véletlenül (sose szerettem őket igazán)
    a többi meg már megvan ... :(