311802
  • IMYke2.0.0.0
    #209586
    Nem kaptam fel a cukrot, csak tájékoztatásul közöltem, hogy ezentúl igyekszem nem partner lenni a dologban.
  • Shep
    #209585
    De tudtam ,hogy felkapod a cukrot :D
  • IMYke2.0.0.0
    #209584
    Olvass vissza légy oly kedves... nem kellenek a bölcseletek.
  • Sippie
    #209583
  • Botond #209582
    Ők is és te is, és szinte mindenki a topikban akkor szokott besértődni, amikor vki finoman vagy kevésbé finoman felhívja a figyelmét, hogy

    1. más szemében a szálkát sajátjában az erdőt nem látja
    2. bort iszik és vizet prédikál
    3. ő sem különb a deákné vásznánál.

    És ehhez még egy grátisz bölcsesség:

    mindenkit az igazsággal lehet a legjobban megsérteni.

    Hát ennyi történik itten nap nap után.
  • IMYke2.0.0.0
    #209581
    Én fogok is így, mert már rohadtul utálom az iróniát, beszólogatásokat, és a kényszer válaszokat [mert valakinek mindig kell az utolsó szó] ebben a topikban, amik OFF-okat, és flame war-okat szülnek.

    Tinman nem ok nélkül távozott innen. Rapid81 haragudott egy időben a topikra, ezekért.
  • arty
    #209580
    pedig ott szívesen válaszoltam volna ....
  • Shep
    #209579
    Jól van, így is lehet játszani.
  • #209578
    Nem tudom Mit esznek a Halo-kon. Öcsém is imádja, pedig csak az első 2 résszel tudtunk PC-n nyomulni valami emulátor segítségével anno. De lényeg, hogy nekem annyira nem adja. Story is csak a szokásos. Megtámadnak az idegenek, te meg egy "Balls of steel" katona vagy, aki szétb*sz mindenkit :)
  • TBTPumpa
    #209577
    Halo 5: Guardians
  • IMYke2.0.0.0
    #209576
    Igen, tegnap én már be is aktiváltam.
  • IMYke2.0.0.0
    #209575
    Far Cry 3-ban is halomra kellett lőni szegényeket a fejlesztésért.
    A 4-esben vélhetően hegyi kecskéket (is) kell majd... szintúgy a buksza, íjtároló stb. fejlesztésért :)
  • zorrobomber
    #209574
    ARMA: Cold War Assault - free, örökre
  • Micsu
    #209573
    nah mondjuk én csak örülnék neki hogy csak 1 tyúkféle lenne mert legalább kilőnék a kötelező vadászatot, amit már nagyon unok
  • IMYke2.0.0.0
    #209572
    Az nem az én problémám, ha te nem értesz valamit.
  • Renjike
    #209571
    Mivel a PS3 topik nem nagyon pörög : Vettem egy gépet és egy God of War Sagát de letöltős kód a két psp epizódhoz nem szeretne működni . (Magyar regisztrációm van)
  • Shep
    #209570
    Hát a Himalájában elég sok állat él, úgyhogy nem nagyon értem a problémádat. :)
  • Micsu
    #209569
    egyébként meg sztem teljesen hasonló lesz a terep mint az fc3 esetében csak ügye nem trópusi lesz meg valszeg a szigeteket itt hegységek foglyák elválasztani vagy nagyobb folyók, meg valszeg lesz hóterep is, mount everestel a háttérben
  • Micsu
    #209568
    sztem kevered a himaláját a mount verestel :)
  • tomsolo
    #209567
    Atr mondjuk emeljük ki FC4 kapcsán hogy végre otthon karosszékből, oxigén palack nélkül is bárki megmászhatja majd aMount Everestet :D
  • #209566
    Pont ezt akartam írni mint Dzsini, hogy valszeg nem 6-8000m-en fog játszódni a játék. És alatta sokkal változatosabb a táj. Ha 6-8000-en játszódna, akkor kéne a egy hópihe megtervezése és annak a rendelelése :)
  • IMYke2.0.0.0
    #209565
    Divinity 2-ben meg konkrétan a nyúlból esett az XP.
  • Botond #209564
    Most hogy mondod, a fable2ben is lehet csirkéket terrorizálni.
  • Botond #209563
    Gothicban a csótányok, akiket terrorizálni lehet 10 xpért az fun volt. Meg AC3ban is lehet vadászni a nyuszikat/őzikéket. WOWban is lehet gyilkolni kisebb állatokat, és megnyúzni (de xp-t nem adnak). Ezek amik így hirtelen beugranak, de necromancia annyi nem rémlik, hogy lett volna már. Főleg nem egy far cryban. :D

    Szóval itt a remek alkalom, írj a készítőknek, hogy legyen necromata a FC4ben, aki kiszívja az életérőt a havasi gyopárokból meg a yetikből. :D
  • tomsolo
    #209562
    A Nekro-ban pl sült csirke lesz az odatévedt szárnyasból. Az más kérdés, hogy az embereket is fel lehet hamizni. :D
  • Sir Quno Jedi
    #209561
    Azé fenteziben lehet értelme az állatoknak, mivel pl. a varázsló tolhat egy kisajtolást, amitől jókora körben elhalnak, elüszkösödnek a növények, múmiává aszalódnak az állatok és emberek stb. ahogy kivonja az életerejüket/esszenciájukat és az manaként megjelenik nála, amit már képes a hatalma kifejezésére használni. Nekromancia a javából.
  • Botond #209560
    Milyen állatok? Mint a warcraft 1-ben a bárányok, akik ha nem tetszettek akkor agyon tudtad ütni, de amúgy semmi szerepük, vagy mi? :)
  • Dzsini
    #209559
    innen kezdd el szerintem - a hegység nem 7000 méteren kezdődik, ott már nem élnek emberek, és továbbra sem hegymászószimulátor lesz valószínűleg.
  • zorrobomber
    #209558
    Amúgy én nem tartanék hülyeségnek(manapság vannak nagyobb baromságok is) egy hegymászó szimulátort. Játszottam is régebben ilyennel. A hegyoldalról sárkányrepülés pedig kifejezetten ígéretes lehetőségnek tűnik!
  • IMYke2.0.0.0
    #209557
    Mindenhol élnek állatok ezen a bolygón, de a fejlesztők gazdag és levadászható állatvilágról karattyolnak... mondjuk, lehet, hogy tyúkvadászatra gondolnak? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #209556
    Írják akkor vazzer, hogy a Himalája ott lesz a háttérben [jó-de-jó messze], de X kisváros és környéke...
  • Dzsini
    #209555
    Azért a Himalája se csak függőleges sziklákból áll (lásd a linket), és ha jól rémlik az előző részben is volt például sárkányrepülés.
    A gazdag állatvilág pedig szintén jelen van, 10-20 állatfaj bőven sok egy ilyen játékba.

    Nem hiszem, hogy hegymászószimulátor lesz, és az a cél, hogy az alaptáborból fagyhalál nélkül felmássz a Csomolungmára.
  • zorrobomber
    #209554
    Vannak állatok ott is :)
    "Az egyetlen állat, amivel találkozni szoktam lefelé jövet az előretolt alaptáborból, az egy kövér gyöngytyúk féleség. Ez az egyetlen olyan élőlény, amelyik rajtunk, embereken kívül önszántából ilyen magasra feljön a hegyen. Nagyon szeretem őket, mert 5400 méter környékén a kietlen tájon ők az élet hírnökei."
  • IMYke2.0.0.0
    #209553
    Máshol, ahol bővebb infókat írnak, olvasom, hogy járművezetés, és "gazdag állatvilág" vár ránk...
    ...biztos, hogy a Himalájában játszódik ez???
  • Dzsini
    #209552
    Sokkal több figyelmet lehet (és kell remélhetőleg) fordítani az időjárásra, a felhőkre, esetleg a rombolható környezetre (robbanószerek plusz sziklafalak és hasonló vidámság).
  • Dzsini
    #209551
    A sivatag az ideális helyszín, hiszen csak 1 homokszemet kell szépen legyártani, renderelni, és utána megszorozni 10^27-el :)
  • IMYke2.0.0.0
    #209550
    Nyilván nem thai lánykák fogják fél kézzel a lábukat, fél kézzel helyettük a kódsorokat írni, de azt azért mondanom sem kell - remélem - hogy egy Himalája szetting [sziklák, hó, egy kis olvadt hó-patak, néhol mutatóban egy őshonos bokor, kisebb fa] nem ugyanaz, mint egy [na jó: 4] szigetes környezet, tele épületekkel, állatokkal, vízzel, stb...
  • zorrobomber
    #209549
    Miért kell kevesebbet dolgozniuk? Amúgy ha kevesebbet is kell dolgozniuk, akkor azt ne úgy képzeld el, hogy akkor láblógatva masszíroztatják a hátukat egész nap, aztán dolgoznak 1-2 órát.
  • IMYke2.0.0.0
    #209548
    Wazzer.... veszek lottót!

    "A hivatalos leírás alapján rengeteg fegyvert, vezethető járműveket és állatokat (!!!) is kapunk és itt jegyeznénk meg, hogy reményeink szerint a Jetivel kapcsolatos hírek is végül igaznak bizonyulnak."
  • Shep
    #209547
    Na ugye :)