311802
  • #209746
    Pont írni akartam :)
    Köszi a tippeket azért :)
  • wantonly
    #209745
    Mert ez Ubisoft. Az Uplay megeszi, oda aktiváld.
  • Shep
    #209744
    Uplayes a FC3.
  • #209743
    Na fasza, nem eszi meg a Steam... -.-'
  • Evoluti0N
    #209742
    OMG. A Final Fantasy X második felében vagy a vége felében (legalábbis gondolom, hogy ez a vége fele) nem normális, hogy milyen kemény bossok vannak. Instakillt nyom az összes karakterre, ha nincs valamelyiken megfelelő buff, meg hasonló finomságok... :)
  • #209741
    XD
    Szar és türelmetlen hörcsög vagyok... :) Ez volt az utóbbi időben az első gamma, amit végigvittem. Story is jó volt. Grafika és játékélmény 5* Nem bírtam letenni :)
    Mondjuk most várom a kulcsot, mert eddig csak "letölteni lehetett" Remélem hagyja azt a kulcsot aktiválni a steamen :)
  • IMYke2.0.0.0
    #209740
    Hörcsög mértékkel drága az még.
  • DarkSector
    #209739
    nem. :P
  • ratgab
    #209738
    De meg ám!
  • #209737
    OK :) Köszi

    Itt meg sok leárazás van FC 3 delux megéri ennyiért?
  • arty
    #209736
    sajnos meglepően kevés a különbség az autók viselkedése közt - driftel mind, mintha muszáj volna nekik :(
    sajnos az adott típusok jellegeztességei kimerülnek kb abban, hogy mennyire könnyű csúszás közben megtartani őket ... :(

    de mondom: játszd pár órát a játékot és ha akkor is azt érzed, hogy neked azok kellenek - egy leárazáson megveszed, ami tetszik/tetszene. szerencsére eddig grid2nél nem csak a "goty" mindenegybe (ezesetben reloaded) verzió volt leárazva, de a dlc-k is, akár külön-külön is, így nem járnál jobban egy teljes pakk megvásárlásával és nem fordulna elő az említett probléma (miszerint a sima mellé a komplett csomagot nem tudod megvenni)

    szerintem tartogasd a grid: autosport (harmadik rész) árára a felesleges pénzed, szvsz abba belekerül minden grid1-2-dlc tartalom
  • Shep
    #209735
    Ha tesztet nem is de azért 3-4 mondatot talán :)
  • ratgab
    #209734
    Ha tesztet vártál, akkor tényleg csalódás érhetett.
  • Shep
    #209733
    Visszaolvastam, semmivel nem lettem okosabb, az 2 szavas válasz nem túl informatív :)
  • ratgab
    #209732
    Írta már csak vissza kéne olvasnod...
  • Shep
    #209731
    *lassú
  • Shep
    #209730
    Lasú voltál :D
    Szerintem mindenkit jobban érdekelne, a játék minősége, hangulata, története stb.
  • grebber
    #209729
    Lepergett a Wolfi kerek 11 óra volt.Most már nyugodtan jöhet a Watch Dogs.
  • Szabi #209728
    ezzel fel is soroltad a pozitív tulajdonságait a játéknak... jól néz ki.. na jó, meg rengeteg liszenszük van amiből majd egyszer kész autó is lehet :D

    az Assetto Corsa-ban meg zseniális a vezetési élmény, lézeresek a pályák és nekik is lesz sok szép autójuk, viszont minden más még kezdetleges :)
  • Troger911
    #209727
    El is fogytak :)
  • #209726
    Húú ez a project CARS igen jónak néz ki. Kár hogy még készülőben van vagy mi :)
  • #209725
    A forzán és a Gran turismon kívül nem halottam a többiről, azt se jókat. Szal valszeg azért maradtak ki az életemből, de kösz a tippet, majd megnézem őket :)
  • Totti5
    #209724
    + Race Injection
  • Totti5
    #209723
    E30: Assetto Corsa, Project Cars, Forza Motorsport, Gran Turismo , amik így hírtelen beugrottak.
  • #209722
    Kössz a tippet. Azért gondolkodtam rajtuk, mert a japán vasak és az E30-at is imádom. Ráadásul ezek a gépek egyetlen autós játékban sincsenek benne...
  • arty
    #209721
    meg tudod venni az autópakkokat, pályapakkokat, de az ég adta világon semmi értelme :)
    2013 egyik legrosszabb 10 eurója volt, amit a dlckre költöttem, annyira nincs értelmük (a pályapakkoknak még kevesebb)

    mennyit játszottál vele? 6-8-10 óra környékén majd te is rájössz és hálás leszel nekem, h spóroltam neked ;)
  • IMYke2.0.0.0
    #209720
    Néha tud - néha nem: a fejlesztőkön múlik, nem a STEAM-en.
  • Fpocok
    #209719
    [off]OFF
    Hopp, meg is van az esti film.
  • #209718
    Hali,

    tegnap megvettem a Grid 2-őt, de most látom, hogy az autók egy jó része DLC-s. Mivel kb 75€ az összes. Ha később lesz olyan verzió, ami mondjuk komplett pakk és tartalmazza a DLC-ket, azt meg tudom majd venni? Vagy arra is azt mondja majd a steam hogy neked már megvan és max ajándéknak vehetem meg. Tud különbséget tenni ezek között a progi?
  • wantonly
    #209717
    Körbe is röhögném őket, ha 50€-t adnák.

    Ugyanaz a motor, ugyanaz a ma már megkopott grafika. Ha megnézem ezeket a képeket az egységek is nagyrészt a régiek, csak lesz néhány új, készítettek pár térképet, aládobnak egy sablonos sztorit és ennyi, ismét lehet árulni. Ez a sok önismétlés már a WotN esetében is egyre kevésbé jött be, ráadásul tele volt bugokkal, a korábban megszokott igényesség elveszni látszik. Végigjátszottam, de már kicsit keserű szájízzel és most itt van ez. Lehúzás szaga van a dolognak. Mondom ezt úgy, hogy igenis szeretem a sorozatot, de már kezdek kiábrándulni.
  • Botond #209716
    18 EUR az alapár. 66-75% offal 15 új map 100+ küldivel az korrekt. Nyilván nem egy 50 EUR áru full game, de nem is annyiért adják.
  • wantonly
    #209715
    Szóval megint eladják nekünk még egyszer ugyanazt a játékot! :(
  • Troger911
    #209714
    Van pár vihető Desura kulcsom:

    The Girl and the Robot
    Inescapable
    Loot Hero
    Frederic – Resurrection of Music
    Hunter's Trophy 2 - America
    Sinister City
    Rush for Glory
    Deep Eclipse

    Priviben lehet jelentkezni!
  • IMYke2.0.0.0
    #209713
    És bármelyik Nosgoth-csomag vásárlás mellé jár egy ingyenes "Legacy of Kain: Defiance" is.
  • IMYke2.0.0.0
    #209712
    GreenManGaming:

    "Nosgoth"

    Anyone purchasing one of the Nosgoth packs is to receive a voucher entitling them to 66% off one of the following titles:
    Thief, Thief: Master Thief, Tomb Raider. Hitman Absolution, Hitman Absolution: Professional Edition, Sleeping Dogs: Limited Edition, Sleeping Dogs Pack

    Ugyanez a játék STEAM-en (ez is őrli ekszesz!): Humans versus Vampires in brutal team-based PvP battles ---- azaz csak multiplayer.
  • Troger911
    #209711
    Szeretem az ilyen stílusú játékokat, Heroes sorozat pl. nagy kedvenc. Erre is lehet, hogy benevezek majd.
  • Botond #209710
    Jó lesz! Mikor kijön, akkor legalább 75 off lesz a wotn dlc, mire végzünk vele addigra 1 dolcsis bundliban lesz ez is!
  • IMYke2.0.0.0
    #209709
    Meg kell hagyni, rendesen ütik azt a bizonyos vasat: "King's Bounty: Dark Side" (őrli ekszesz)

    New companion system (different companions for each character);
    New battle companion;
    New units, artifacts, and rage abilities;
    Over 100 new quests and 15 new locations.
  • Dj Tommy
    #209708
    Néhány éve amikor ismerősömnél játszottunk a Fatal Frame 2-vel, kicsit irigykedtem, mert sajna nem jött ki a játék pc-re.
    Mondtam ismerősömnek milyen lenne, ha mondjuk a Fatal Frameben fényképezőgép helyett mobillal kellene "fotózni", erre meg ki jött ez néhány évvel később. (Fatal Frame copynak néz ki, de legalább van valami hasonló pc-re)

    Már kívánságlistára raktam, -75% offban be kell szereznem.
  • Scooter
    #209707
    Nem így gondoltam. Szóval akkor nem. Ezek csak az adott 1 napig nézhetőek az oldalon.