311802
  • Maak
    #209826
    Deadfall Adventures velemenyek? Megvettem latatlanban a ce-t es elegge leszoljak a jatekot mindenhol.
  • ratgab
    #209825
    Egyszer elég volt mindegyik számomra... Annyira azért nem jó.
    Még a Heavy Rain kapcsán reménykedem.

    Egyszer azért ezeket illik látni egy gamernek én azért úgy gondolom. Nem bántam meg hogy letoltam őket, csak másodjára már nem lenne hozzá kedvem (ami azért elég sokat elárul szerintem).

    Na viszont RDR-t bármikor újrakezdeném. Az tényleg etalon!
  • Botond #209824
    Mindkét platformon végigtoltam, amikor még működött PC-n rendesen a live (tavaly nyáron-ősszel). Az xboxos verzió egy ponton gyengébb a PC-snél, hogy nincs a vége előtt egy kérdés, hogy na most akkor tuti végeztél mindennel, mert ha igen, akkor jön a "főharc" és az the end. PC-n van ilyen, ott még be tudtam fejezni pár küldit (a maradékot), xboxon, meg nem kérdezte meg, benéztem és korábban vége lett, mint terveztem (bent ragadt 3-4 acsi ami még simán meglehetett volna). Bosszantó, de apró különbség, nem mondanám, hogy a PCs annyival, de annyival jobb, sőt, amúgy xboxon jobban adta nekem, mert azon nyomtam másodikra, már jobban el tudtam mélyülni benne, tudtam a trükköket, de nyilván ha fordított sorrendben csináltam volna, akkor a pc adta volna jobban.
  • Totti5
    #209823
    GoW-ot nem játszok, mert nem tetszik ( első PSPs spinoff rész megvolt végig, de pont annyi elég volt egy életre belőle ).

    Uncharted-eket nehéz nem hypolni lévén kimagasló minőségű alkotások mint ahogy a GoW is. Hype egy dolog, attól még nem kell játszani:)
  • ratgab
    #209822
    Nem a Fable 3-ról beszélek. Uncharted, Gow-k egyiktől voltam annyira elájulva, mint ahogy be lett harangozva előre, meg mint ahogy a kritikusok is olvadoztak tőlük (Sőt Gow collection 1-et lehet el is adom... nem fogok én azzal többet játszani asszem).
  • Troger911
    #209821
    Lenne egy kérdésem, de nem fűzök hozzá sok reményt. Valakinek esetleg megmaradt a Dead Islandos Humbleból az 1 dolcsis + Dead Island GOTY (SR DLC)? Havernak megtetszett nálam a Dead Island és persze már kéne neki! Amikor meg akciós volt hiába mondtam...
  • Dzsini
    #209820
    A PC-s változat a Fable III-ból jelenleg a "torka véres de nem tudjuk túléli-e" állapotban van - a DLC-ket már nem lehet megvenni (akinek van kódja, az supporton keresztül esetleg(!) aktiválhatja), a játékot még pár helyen árulják, de nem biztos, hogy aktiválható, és a törésen kívül a Lionhead-es társaság se tudja, hogy mi lesz vele (főleg a multival), ha kipusztul a Live.
  • Totti5
    #209819
    Miért a Fable 3 nem konzolos?:) s milyen játékokról van szó ami túl van rajongva?

    Még végig sem játszotta, sőt elmondása szerint még nem merült bele a dolgokba, de ettől még lehet hogy neki nem fog annyira tetszeni mint a 3.

    ( amúgy a 3. PC verziójában több dolgot kijavítottak, amit elbasztak a konzolsoba vagyis ahogy ki lett adva, így simán lehet hogy PCn már rendben van a cucc, de konzolon nem volt és tudomásom szerint most sincs )
  • Botond #209818
    Ja, és hétvégén lepörögtem castlestorm dlc kampányok is. Megjelent közben iPadre is, most ott is tolom. Nagy jóság, köszönet mindenkinek aki itt vagy xbox topikban javasolta megvételre, sok kellemes órám volt vele!
  • Botond #209817
    Ha vége a fable2nek, akkor végre belenézek abba is. Már egy éve ott csücsül a vinyón, de sose jutok hozzá. :(
  • ratgab
    #209816
    Ahogy a Bound By Flame is így jártam (előbb toltam újra 1,5 órát.... Nem világmegváltó az tény, de hogy 2-4 pont... röhög a vakbelem. Tisztességes 7-est simán megérdemel!)
  • ratgab
    #209815
    Látod-látod. Jönnek itt sokan a konzolos játékok mennyire jók, aztán megnézed és kiderül, hogy megint csak túl volt rajongva a cucc.

    Eddigi konzolos játékok nagy részével így jártam én is. Húú, de nagyon jó cuccként volt beharangozva, meg etalon, aztán végigjátszottam és nem estem hanyatt.

    Na jó RDR tényleg ott van a szeren!
  • Botond #209814
    Grafikán látom, hogy gyengébb, de ez nem zavar. Igazándiból a háromban hosszasan ekézték a kezelőfelületet, pedig azt látom, hogy a háromé 100x jobb, mint a kettőé. A másik pedig a sztori amivel kapcsolatban elvárásaim vannak, de mint írtam ott még korai lenne pálcát törni, mert a háromnál én is túl vagyok két kivesézős végigjátszáson, a kettőnél pedig éppen csak tartok vhol.
    AC-k esetén is beleestem ebben a hibába, hogy az első 4-5 chapter után vártam, hogy adja azt a feelinget, amit az előző rész az utolsó chapterek körül, és ott is mindig csalódott voltam az elején, aztn amikor elindultak, akkor mindig meglepődtem, hogy jé, megint csak tutorial az első 4-5 chapter. Ezt rendszeresen benéztem. :D Itt ezért még türelmesen várok, de a kezelőfelület az zavar nagyon, hogy mennyivel gyengébb, mint a háromban.
  • genndy
    #209813
    Játékokat lehet egész nyugodtan SSD-re pakolni, mert azok nem írnak rá folyamatosan (max. a mentéseket, de az meg lehet máshol is), tehát messze nem veszik annyira igénybe, mint egy oprendszer. Oprendszert meg pont azért érdemes, mert az sokat használja, és azon gyorsít rengeteget. Legjobb ha az oprendszer és a játék is az SSD-n van.
  • kigyi
    #209812
    Igen én 10 évet adtam neki szerintem ez inkább reális saccra, de nem kímélem használom rendesen nem fogom kímélni, mert akkor minek vettem??? Kapja az ívet azért van! Bocsánat az off-ért, de annyira nem off, mert szorosan kapcsolódik ahhoz amit szeretünk a gépünk játékaink és azoknak futtatásához.
  • kigyi
    #209811
    Sokan sajnálják játékok futtatásához nekem is azon van pár játék, csak azt írtam, hogy a legjobb alkalmazási terület még mindig a rendszer futtatás és egyenlőre a legtöbben erre használják. Én nem rettegnék akkor sem attól, hogy elszáll egy manapság gyártott SSD nem olyan hulladék mint az első darabok amik piacra kerültek. Akkoriban is ki lehetett fogni jobb példányokat, de nincs normál felhasználás mellett olyan hibájuk amitől félni kellene.
  • Sir Quno Jedi
    #209810
    Nem tom mik az elvárásaid, de én mindhárom részbe alaposan beleástam magamat (sőt többszöri végigtolások) és a kettő tetszett eddig a legjobban (szabadságban is), viszont a háromnak a legjobb a grafikája. A négy lehetne valami hibrid.
  • Botond #209809
    Most érkeztem meg a szigetre, akkor este kiderül, hogy mennyire veszi felfele az ívet a sztori. :) Bizakodok akkor!
  • Dzsini
    #209808
    ez a cikk lassan 4 éves, azóta legalább egy nagyságrendet javult az élettartam.

    De hogy az elméleti számolgatás helyett életszerű példával szolgáljunk, az általunk használt SSD 3 hónap használat után kb. 1100 GB-nyi írást rögzített, ez felszorozva 1,25-tel 1375 GB 3 hónapra levetítve, ami kb. 5,5 TB évente. 190 TB-tal számolva ez azt jelenti, hogy kb. 34,5 évet bír majd az SSD, de ha ennek a felhasználónak megelőlegezünk napi 30 GB-írást (15 GB helyett) még akkor is 17 évről van szó, és ez már tényleg közelít az elképzelhető legrosszabb eshetőséghez...
  • Sir Quno Jedi
    #209807
    Jó a Fable 3, de a Fable 2 is jó. Nagyon jó a sztori, főleg a szigetes része teszi fel a pontot az i-re. Nagy kár, hogy nincs PC-re, pediglen mivel x-es is, simán át lehetne portolni.
  • Botond #209806
    Második részben nem látom ezt a koncepciót (ha itt arra gondolsz, hogy a történeti szál visz folyamatosan), míg a harmadikban ez a koncepció szerintem elég erős volt, és látszott.

    De innentől kezdve ez akkor ízlés kérdése.
  • Micsu
    #209805
    nekem 2011 óta van ssdm, játékok 90%át arra telepítem, még működik
  • Totti5
    #209804
    Alig 1 éves HDDm most döglött meg ( már megint elhullt egy, már nem is számolom... ) ( bad sectorok, s semmit nem tudok kezdeni vele, halott ). Az a vicc hogy alig használtam. Eleve külső rackban volt és háttértárnak ment, így csak akkor működött ha mentettem rá. Összesen nem ment 10 órát.

    SSDn nincs ami elromolna, kétlem hogy jobban hullana vagy kevésbé bírja mint a kerregő sata HDD ( pendrájvaim mind hibátlanok, pedig van már köztük 5 éves, amit napi rendszerességgel használok otthon-meló ). Ha meg mégis az ember könnyebben cseréli, hisz normál esetben csak oprendszer van rajta + aktuális játék + van rá álltalában 3 év gari.
  • grebber
    #209803
    Ez itt off ,de nehogy már csak köcsög rendszerre lehessen használni ezeket a "luxuscikkeket" (SSD-ket)
    Olvasgatom pár helyen hogy 80TB-ot vállalnak rá garancia ügyileg stb.Az mi lószar nekem szerintem nincs meg fél éve se és már 2TB-írást kapott úgy hogy csak a rendszer van rajta meg 1-2 kisebb steam-game!
  • Dzsini
    #209802
    .... és pont a napokban voltak olyanok, akik azt mondják, hogy ha valamit sok helyen lepontoznak, az rossz játék, mert az ilyesmi nem igazán szubjektív :)

    (én is jól szórakozom a Fable III-al, amúgy ott pont a meghízás nehézkes, az egyik Demon Doorhoz :D )
  • Totti5
    #209801
    Mert a 2őn még volt egy jól átívelő koncepció az elejétől a végig, a 3 kicsit kisiklott. Szvsz aki tolta a kettőt s majd a 3at azok közt nem sok embert találsz aki a 3at jobbnak tartja.
  • kigyi
    #209800
    Ez a jó öreg media hatása, hogy rettegnek az emberek az SSD-től, meg behal stb. Ha nem torrentezel rajta tehát nem használsz olyan programot ami szinte folyamatosan ír rá amikor működik akkor nem kell aggódni kiszolgál még vagy 10 éven át bár akkor már úgy sem fogod használni :D Persze lényeges, hogy hagyj némi helyet mondjuk 15-20%-ot, de ez sem létkérdés csak élettartam növelő hatású. Oprendszer futtatására kiváló még az a csúnya lapozó file sem probléma, mert a legtöbb mai gépben van annyi memória, hogy nem ír rá folyamatosan csak elvétve egy keveset.
  • grebber
    #209799
    Pont azért amiért a Godzillát is a tisztelt agyonhozzáértők lehuzták a vérbe is szórják rá a 4-5 pontokat a 10-ből miközben egy istentelenül cool film.
    Na kb ezért,mert mindenkinek más tetszik más részesít előnyben mások a számára jó megvalósítások stb.
  • Botond #209798
    Tolom a fable2t, és Tinman meg többen hosszasan ekézte a harmadik részt, amikor azt toltam, és dícsérte a második részt, szóval gondoltam a második rész vmi hűmegha lesz, ha már a három is elég jóféle volt, de nem. Nekem a második kifejezetten nem tetszik. Ezek miatt:

    - Nincs rendes map, mint a háromban. Nem találok vissza sehova, se egy barlanghoz, se sehova.
    - Kajálástól elhízok az egy vicc. Megeszek két burjú szeletet és lelassul a karakter. Jópofa, jópofa, de f*szság. És venni kell fogyókúrás potit, hogy eltűnjön a pocak. Értelmetlen hülyeség.
    - Történet is kevésbé tetszik, bár itt még nem látom a végkifejletet, bár valahol a vége felé járhatok, mert már volt egy ilyen "zárj le minden küldit, mert ha hajóra szállsz, akkor már nincs visszaút" figyelmeztetés, aztán hajóra szálltam.

    Szóval gyenguska ez a második rész, nem értem a hypeot, ahogy nem értettem, hogy a harmadik rész miért volt agyonekézve.
  • Dzsini
    #209797
    Kíváncsi vagyok a jó magyar Ustream mikor kerül eladósorba (azt, hogy kaptak-e ajánlatot amit elutasítottak úgyse fogjuk megtudni).
  • Baxo
    #209796
    Hammerwatch-ért fizetett valaki 8 dolcsinál többet? Egy giftel megajándékozhatna :) Megköszönném!!! ;) :)
  • benőmenő
    #209795
    Kár érte, jó ügynök volt.
  • Fpocok
    #209794
    Most rosszindulatú leszek.
    Youtube állítólag megvette Twitch-et. Örülök neki.
  • arty
    #209793
    "normálisabb hdd" ;)

    ugy néz ki a tieid nem ilyenek ...
  • lostprophet
    #209792
    https://groupees.com/bagb
    I Shall Remainből nincs valakinek elfekvőben kulcsa, amit nem használt még fel?
  • grebber
    #209791
    Soha életembe nem láttam gyorsabban másolni a gépem 50MB/s-nál 30-40 között szokott lenni átlagosan.

    SSD-t nem tudom mert nem merek rá másolni mert behal ez a fos idő előtt :D
  • arty
    #209790
    nem igazán

    normálisabb hdd 120 mbyte/s felett ír (azaz 1000+ mbps)
  • DarkSector
    #209789
    2 normálisabb HDD-közt ha másolsz egy nagy fájlt , még az is lasabb ettől. :D
  • DarkSector
    #209788
    Büdöskurvaéletbe. :D
  • Fpocok
    #209787
    Ki szeretne egy ilyet? :D