311802
  • Sir Quno Jedi
    #209946
    Ezek nem azok, amiket ha 10x megöl, utána már nem respawnolnak?!
  • Sippie
    #209945
    kill it with fire...
    nuke them from orbit...
    :D
  • zorrobomber
    #209944
    Részvétem az agyadér' :)
  • Shep
    #209943
    Ú, azok halálbogarak, éjszaka kirágják az agyadat :)
  • davidka003
    #209942
    OFF:

    Az utóbbi napokban találtam 5 bogarat az ágyamban és az ágyam körül. Kb 5-6 mm és fekete színű. Kis lába is van. Repülni is tud.
    Mi lehet ez? És mit kéne csinálni velük? Ezeket agyonnyomtam, mert még a fülembe is beleszállt egyik este. De félek, hogy van több is. Szőnyeget most jól átporszívóztam, azon is volt 2-3 db.
  • Shep
    #209941
    Én a Forgotten Sands-el játszogatok pár napja (tudom a széria egyik leggyengébb darabja) és meglepően jól néz ki, fel is tettem egyből a kérdést, hogy a szar Dark Souls 2 miért nem tudott legalább így kinézni?
  • Fpocok
    #209940
    Szerintem ez a videó nem elfogult :D

  • zorrobomber
    #209939
    Egyetértek hogy szép, tök jól tartja magát(SoT-ot indítottam el nemrég, mint írtam). Alapesetben én is mindig amellett kardoskodok, hogy gameplay>gfx. Most ilyen kedvem van(úgyse fogom végigtolni) :)
  • IMYke2.0.0.0
    #209938
    Hát nem tudom, nekem 27"-en sem okozott gondot a trilógia végigjátszása - a grafika másodlagos lenne, ha belevágnál, nekem elhiheted :) -, és bizony szép is volt.
    Nyilván, az újabb és újabb részek technóban jobbak, de---

    Mindegy, a te döntésed.
  • zorrobomber
    #209937
    Újra belefogtam a Sands of Time-ba nemrég, de valahogy nincs most kedvem a kopottas grafikához.
  • IMYke2.0.0.0
    #209936
    Nem mondhatom meg, hogy mit tegyél s mit ne, de ha megfogadod a tanácsomat, akkor csak is jól járhatsz [szerintem]:

    * Prince of Persia: The Sands of Time-trilógia
    [The Sands of Time, Warrior Within, The Two Thrones]
    * Prince of Persia (2008)
    S csak utána a Prince of Persia: The Forgotten Sands.

    Akkor érteni fogod, hogy miért olyan jó a korábbi modernkori trilógia, és miért olyan "más" a megítélése a 2 újabbnak...
  • Troger911
    #209935
    Igen, de azért rizikós, attól függ épp, hogy vág a gép.
  • zorrobomber
    #209934
    Csak a Sands of Time-ot..
  • ratgab
    #209933
    Vagy nem... Darksectornak se hiányzott a teteje állítása szerint.
  • ratgab
    #209932
    Egyelőre még nem tudom melyiket rendelem (van már vagy 10 verzió különféle témákban), de 2-t szeretnék mindenképp.
  • Fpocok
    #209931
    Tetején hiányozni fog egy darab szöveg.
  • Troger911
    #209930
    Azt Wii-n nyomtam, tetszett :)
  • Shep
    #209929
    Egyébként akinek már megérkezett az egérpadja azoktól kérdezném ,hogy a szövet alatti anyag milyen vastag, mennyire merev?
  • Troger911
    #209928
    Csak vigyázz, nehogy levágjanak a szöveg tetejéből!
  • IMYke2.0.0.0
    #209927
    A "Prince of Persia: The Forgotten Sands" is jó - bár engem halálba szívatott a végén a kombózás -, de a korábbi részeket is bátran ajánlom.
    De, gondolom, azokat már ismered, végigjátszottad :)
  • Troger911
    #209926
    Akkor már én is: DayZ egérpad
  • davidka003
    #209925
    Szuper.
  • ratgab
    #209924
    Erről vélemény Uraim?

    The Walking Dead egérpad
  • zorrobomber
    #209923
    Apropó hülyeség, tegnap elkezdtem a PoP Forgotten Subtitle-t, há' ez baromi jó móka, miért halogattam eddig?? (Hallgatni kellett volna rád :))
  • davidka003
    #209922
    Email címenként 1 dollár postával együtt.
  • #209921
    Én pld, most estem neki megint az FC3-nak vasárnap. Annyira szép a környezet, hogy hihetetlen. Jó a játékmenet is, nem tudom megunni, hiába ugyanazt kell benne csinálni küldiről küldire. A környezet teljesen megfogott...
  • genndy
    #209920
    Csinálsz még egy email címet, és lesz mind a kettő. 2x3$ postával együtt, vagy hogy írta DS.
  • Evoluti0N
    #209919
    Hm... Meghoztátok a kedvem ehhez az egérpad dologhoz. Úgysincs már évek óta. :) Csak azt nem tudom még, hogy Mass Effectes vagy The Last of Usos legyen. Az élet nagy kérdései...
  • IMYke2.0.0.0
    #209918
    " mennyi időt elb*sztam már ilyen hülyeségekre"

    Én nem érzem így sem akkor, sem utána, ha jól szórakoztam közben.
  • Troger911
    #209917
    Jó lenne tudni, hogy meglettünk-e nyolcan :) Már csak kicsit több mint 3 óra van vissza.
  • Botond #209916
    Pont tegnap este, hazafelé gondoltam át, hogy milyen játékok amik 10/10esek (voltak) nálam, és arra jutottam, hogy az 500asok klubja, vagyis azok a játékok amikben 500+ játékórám van. Ezek pedig (nem idősorrendben):

    Civilization2
    Colonization (az eredeti)
    Baldurs Gate1
    Heroes of Might and Magic4
    Civilization5
    Heroes of Might and Magic2
    Dark Age of Camelot
    World of Warcraft
    Imperialism
    Imperialism2
    Settlers3
    Civlization4

    És ha sorrendet kellene felállítani, akkor DAoC nyerne toronymagasan, ott volt olyan karakterem amiben 1 egész évnyi játékidő benne volt, nyilván WOW lenne a második, de ezek MMOk, nem annyira relevánsak, szóval a CIV2 nyerne a normál játékok közül szintén toronymagasan, és Imperialism2 is tekintélyes előnyt halmozott fel a futottak még többiekkel szemben. :)

    Ilyen 1-2-300 órám már jóval több klasszikusban van, de a fentiek voltak, amikkel hónapokig, évekig elvoltam.

    De ez se jó mérőszám, csak vmiért pont tegnap futott át a fejemen, hogy mennyi időt elb*sztam már ilyen hülyeségekre. :)
  • wesker24
    #209915
    Na akkor már én is rendeltem egy egérpadot 1 dolcsiért simán

    Pont olyat rendeltem ami illik is hozzám

  • Shep
    #209914
    Hát annak igen.
  • ratgab
    #209913
    Én veszem 0 day. Engem meggyőzött (minap láttam újabb videót, ami meg még inkább!). AC in Middle Earth... Jöhet!
  • ratgab
    #209912
    Természetesen igazatok van. Nem kizárólagos szabály. Unchartedekre azt mondom egyszer mindenképp látnia kell annak, akinek van rá módja. Tényleg minőségi cucc a történet, a tálalás. Nekem ahol elcsúszott a második végigjátszás felé vezető úton az a játékmenet, ami nem tud visszarántani még egy körre.
  • Maak
    #209911
    hatezz, jolesz remelem
  • Sir Quno Jedi
    #209910
    Most is győzködhetik, me opnak jó.
  • Shep
    #209909
    Ne nekem mond, hanem akik pár hónapja győzködték a itt a jónépet :)
  • Sir Quno Jedi
    #209908
    60gigás az régen volt jó, de opnak most is elég. Most a 240-esek vannak terítéken.
  • Shep
    #209907
    Nesze neked "elég a 60 gigás ssd". 43 giga az új Wolf.