311802
  • Rony94
    #210389
    Kár hogy nem orosz játék, hanem ukrán. Ugyanúgy mint a STALKER is. És ne mondjátok azt hogy tök ugyanaz mindkettő, mert ez nem igaz. Elég csak az ukrán helyzetre gondolni.
  • TBTPumpa
    #210388
    Dat Ass #2

  • Shep
    #210386
    Öccse, ez szép letisztult design, gratula!
  • Fpocok
    #210385
    DAT ASS

  • Micsu
    #210384
  • arty
    #210383
    Betámadtalak téged, mert te kezdtél el moderációval fenyegetőzni, ami PONT engem is érzékenyen érintett (volna).
    Mindez azért, mert esett napi 5 hsz a teljes 200-ból az egérpadokról.
    Vállalhatatlan/kibírhatatlan, valóban.

    Következetlenül próbálsz vasfegyelmet tartani - amit utána ráadásul nem is tartassz, csak ha épp neked az jólesik - ez a valódi "szétszarás".
    Szerintem már elmondtuk elégszer: vagy engedd az offot és görgesd át ami nem érdekel vagy tartsd be a saját topikod saját szabályait, legalább.
    Ami most van, a létező legrosszabb megoldás, láthatod mennyi idióta vitát szított.
  • benőmenő
    #210382
  • Fpocok
    #210381
    Ez az. Csak én más linkről találtam meg.
  • genndy
    #210380
    Ugyanez osztogatta/osztogatja DLH.net is regisztrációért. Mondjuk ha itt elég csak az emailcímet megadni, akkor jobb.
  • Fpocok
    #210379
    Hiába régi játék, támogatja a 16:9 et és nativeba tudom nyomni!
  • IMYke2.0.0.0
    #210378
    Betámadsz engem, majd olyat látsz oda, amit nem is írtam... Van ennél még lejjebb?

    "ha az itteni közösség szétszarása a cél" - nem cél, de megteszitek.
  • Fpocok
    #210377
    2gb holy shit :D

  • Fpocok
    #210376
    És steames bassza meg!
  • Fpocok
    #210375
    INGYEN ENCLAVE!
    Régen gecisokat játszottam vele!
  • Fpocok
    #210374
    Unreal4 motorral készült flappy bird. Fuck yea.
  • arty
    #210373
    én pl hány offot ejtettem az egérpadról a linkemen túl?
    és hányban megy oda-vissza méltatlankodás az off-ról?

    ha az itteni közösség szétszarása a cél, jó úton haladsz/haladtok ....
  • IMYke2.0.0.0
    #210372
    Akkor torkollj le, ha napokon keresztül csámcsogok OFF-ban és egy adott témával szétbombázva a beszélgetéseket!

    //Rettentően sajnálom, hogy intelligens ember létedre így betámadsz, csalódtam.
  • Dzsini
    #210371
    Tetris :)
  • Scooter
    #210370
    Oroszoktól mit vársz. Sose tudtak optimalizálni vagy nem is akarnak sose. Nem láttam még orosz játékot ami jól futott volna.
  • Fpocok
    #210369
    Tényleg. Pedig az egyik oldalon eurót mutat, a másikon meg tényleg fontot.
  • arty
    #210368
    nah, ráadásul elírtam :( sry!
  • grebber
    #210367
    Sajnos nem 5 hanem 10$ és az sok :(
  • arty
    #210366
    Azok után, hogy hányszor linkeltél be filmet, zenét - én inkább meghúznám magam.

    Jó volna, ha te is és a többi nagyokos off-ellenes észrevenné, hogy ez a topik réges régóta nem az, aminek képzelitek, hanem szépen lassan egy játékok (és játékkal kapcsolatos hardverek) körül forgó chat-topik. Amit te/ti csináltok egyik nap, azért ledorongoljátok a népet másnap.

    Röhej.
    És kikúrt mód unalmas is az offoláson offoló rinyálásotok.

    ---

    Ma nekem is megjött az egérpadom: [URL=http://imagerz.com/QBZOCktvAwMDU1hOEwVR]örülök neki, mint állat és csakazért is szeretném megosztani az örömömet azokkal, akikkel napi X órát "együttvagyok"[/URL].
    Mivel van törlés gombod, megteheted hogy rányomsz, max többet nem jövök ide én se (és akkor legalább a többi álszent offoló ámde offolásért beszólógató visszatérhet). Minusz egy, plusz egy(pár), osztály létszáma változatlan.

    ---

    Ratgab! amazon 5$ COD: WAW
    sok ez még? én má' agyalok, nem tudom lesz-e ez még olcsóbb....


  • Shep
    #210365
    Csak most tűnt fel neked?
  • IMYke2.0.0.0
    #210364
    Kemény 7%-ot (hét százalékot) engedtek az árából: - Gamersgate - "Disciples III Reincarnation" - 28 euro.
  • IMYke2.0.0.0
    #210363
    Egyik szemem sír, a másik meg örül :)
  • grebber
    #210362
    Már az első percbe :D
  • Maak
    #210361
    fontod van
  • IMYke2.0.0.0
    #210360
    Youtube-link: Among the Sleep.
  • IMYke2.0.0.0
    #210359
    Elkeltek már?
  • benőmenő
    #210358
    Én nem vettem észre ingadozást, mert belső tereken 40-50 frém volt, ezért lekorlátoztam 30-ra Radeon proval, így konstans 30-cal tudtam játszani amíg játszottam, külső-belső területeken egyaránt.
  • mooo
    #210357
    Ráadásul minden játéknál az az első,hogy kikapcsolom a Motion Blur-t,mert engem meglehetősen irritál.Itt még azt sem lehetett külön...
  • mooo
    #210356
    Nekem külső területeken nagyon rosszul futott a játék,belső területeken fix 60 fps volt.De ha lehetett volna értelmesebben konfigurálni és kivenni a legtöbb erőforrást használó effekteket,mint a Tessellation és társai,akkor be lehetett volna lőni faszára.Máig nem értem mért így oldották meg a fejlesztők...
  • grebber
    #210355
    De én maxon akarom ezeket tolni,de sok más játékkal karöltve jelenleg csak álom
    De ami késik nem múlik 2-3 év és úgyis ráveszem magam a 200+k költésére gépfejlesztés ügyileg.
  • benőmenő
    #210354
    Nekem megjelenéskor még HD4850-em volt, mediumon szépen elfutott még azon is.
  • grebber
    #210353
    Majd 3 év múlva én is "ugrade-elem a csomagom" csak hát akkor se futott jól amikor kijöttek most se de majd 3 év múlva lesz hozzájuk gépem.

    Amúgy is csömöröm van már tölük mert mindegyik kapott vagy 4 végigjátszást már :D
  • benőmenő
    #210352
    Akkor a Last light már így lesz meg.
    Szvsz simán megér 6k-t, összes dlc-vel, meg feljavítva...már akinek még nincs meg.
  • Fpocok
    #210351
    Hosszú idő után beléptem playfireba és látom, hogy van 6 euróm. Klassz. :D
  • grebber
    #210350
    Amazonon lesz CoJ:Gunslinger 3.40$ért! Na most fogom megvenni végre
  • Maak
    #210349
    SQJ, errol mit hallottal/lattal?