311802
  • #210509
    Pityu és JimMorison nyerte a 2 példányt. Hamarosan indul a következő kör. Steamen elküldtem a felvételt, majd üzenetben elküldöm a kódokat! :)
  • Rapid81
    #210508
    Nem, ez egy amcsiknak szóló amcsi szolgáltatás... Az, hogy engedik, hogy te kijátszd ezt a korlátozást, nem azt jelenti, hogy figyelembe is kell venniük azt, hogy nem vagy amcsi...
  • Sippie
    #210507
    that's racist!
  • arty
    #210506
    ki van írva: only US citizens ... (minden játék mellé)
  • DarkSector
    #210505
    Az a zene kéne nekem ami akkor megy mikor a karakter a korházban ül a székben és jönnek a katonák!

    Ha tudja valaki, kérem dobja nekem el! THX
  • DarkSector
    #210504
    Huh ez a Wolfenstein jó játék, nem lenne rossz magyarul.

    Eddig a 3d-s W-ok nem jöttek be, de itt nagyon fasza minden, ami meg nekem kurvára tetszik, hogy jól indul a story, nagyon fasza, hogy nem csak unalmas történések vannak és csak mész és lösz , de nem érted miért.
    Na és azok a zenék benne. :D
  • Rapid81
    #210503
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Tele(ra)kom meg bekaphatja. Holnap lesz 2 hete, hogy meg van rendelve az új net, ráadásul nem is általam, hanem a cég által, és eddig annyi történt, hogy 1 hete felhívtak este fél 8-kor és lezajlott a következő beszélgetés:
    - Jó estét! A Magyar Telekomtól telefonálok. XYZ-t keresem ADSL bekötése ügyben.
    - Jó estét! Én vagyok.
    - Az után érdeklődnék, hogy a ZYX címre van-e légkábel bekötve?
    - Nincs.
    - Köszönöm, akkor továbbítom a kollégáknak. Viszont hallásra.
    - Visszhall.

    Ráadásul jövő héten ügyeletes leszek. Érdekes lesz 4KB/s mobilnettel...

    Szóval amint lesz normális net, gyüvök én vissza. Feltéve, hogy hiányzom valakinek.
  • Rapid81
    #210502
    A kiadó döntött úgy, hogy itthon nem adják ki, mivel létezik egy törvény az önkényuralmi jelképekre. Nem tiltott be senki semmit és nem volt semmilyen szűrő...
  • MerlinW
    #210501
    Mégis 99%-ban a nyugatot majmoluk. Azt is rosszul:)
  • genndy
    #210500
    Hivatalosan nem is tudsz Amazonról vásárolni itthonról. Akik meg tudnak, azok aktiválni is tudják az ott kapható termékeket. Ezért nem fogják jelezni külön.
    SteamDB-n elvileg utána lehet nézni ezeknek, de azon se könnyű kiigazodni.

    Scooter: ingyen osztogatott kulcsokat nem is tudsz feltenni. Ha még most ki is tudod választani a listából, a SGiftes modik is követik ezeket és úgyis törlik. Sőt még büntit is kapsz érte. Ne tedd föl.
    Ha van felesleges kulcsod, sorsolj pü-kkel, random.orggal vagy dobd be a ninja topikba.
  • wantonly
    #210499
    Ja, meg Internacionálét énekelnek, azt is lehet, de egy skin az nem megy át a szűrőn.. Megint valaki fontosnak érezte magát, hogy betilthat valamit.

    Ennek a játéknak meg a borítóján van a sarló-kalapács, az nem baj? (költői)
  • Sippie
    #210498
    úristen, ezt a rohadt képmutatást... jah, világ number one problémája, egy sarlókalapácsos skin idehaza, ahol a politikai elit 80%-a komcsi...
  • tomsolo
    #210497
    Beírod steampoweredbe és ki se dobja ha magyar vagy.
  • Sir Quno Jedi
    #210496
    Na bebannersaga-ztam marosstól. Már gyün is le. A demója anno bejött, csak rohadt uncsi volt amulti egy idő után a limitációk miatt. Na majd most a szinglibe! :D
  • lalakov
    #210495
    A topikjában azt írta valaki, hogy ő máshonnan vette és fut. Holnap kiderül. Ha meg nem akkor meg lesz a nyertesnek egy 30 dollár értékű kulcsa, amit megpróbálhat elcserélni.
  • MerlinW
    #210494
    A kiadónak azért nem mindegy, mert ha kiadja akkor milliós pert varnak a nyakába, miután a Magyar állam azt mondja hogy ezt nem adhatja ki itt. Hogy miért nem azt ne kérdezd. Ezer millió más komolyabb kommunistás, nácis és egyéb játék van a piacon. Éljen a szabad Magyarország:)
  • tomsolo
    #210493
    Injustice: Gods Among Us eleve nem aktiválható nálunk az orosz(red star) skin miatt....
  • Prince23
    #210492
  • #210491
    Én láttam a kiírásod, de passzolom. Talán steamgiften van rá most topik, biztos aktuális lett a sok multis kulcs miatt.
  • Sippie
    #210490
    ez a régiózárás mekkora egy patkányság. Annak a tetvedék steamnek, vagy játék kiadónak nem baromira mind1, honnan veszem meg a szarját? Inkább örülne neki. Ha elmegyek nyaralni a ruszkikhoz, és látom hogy hoppá ez a játék jó árba van, akkor jó hogy már nem az én k*rvaanyámat, hogy hogy képzelem hogy megveszem a játékot, más országban... hányadék.
  • Scooter
    #210489
    A kérdésem még mindig fenáll. Azért kérdezem, mert csak a teljes játék nevével tudom kreálni!
  • lalakov
    #210488
    És ezt hogy lehet legközelebbre nézve kiszűrni? Semmi különbség nincs az oldalon. :(
  • #210487
    Vehetnék a fáradságot és kiírhatnák az ilyen infókat, ha már eladnak valamit...
  • lalakov
    #210486
    Töröltem a két felajánlást, kérlek titeket holnap este 7-ig írjon nekem egy privátot az, aki szeretné a játékot, sg.hu tag és van 30,01 pontja. A random.org segítségével kisorsolom majd a kulcsokat, amiket a nyertesek próbáljanak beaktiválni. Ha sikerül akkor örülök, ha nem akkor meg elnézést kérek mindenkitől.
  • genndy
    #210485
    Biztos hogy nem minden Amazonos játék régiókódos, de úgy tűnik a SR4-el meg az Injustice-al belefutottál. Erről a kettőről mintha pont hallottam volna régió-híreket, de nem érdekeltek annyira úgyhogy nem nagyon figyeltem. Ezek szerint tényleg azok. Amazonos SR3 is lehet hogy az.
  • #210484
    Azért kicsit örülök, hogy nem vettem végül semmit az amazonról. Ezek szerint nem jártam rosszul...
  • lalakov
    #210483
    Nem tudom, hogy nem jók-e. Hogy csak ez az egy játék szúrt-e ki velem vagy végleg búcsút mondhatunk az Amazonról való vásárlásnak.
    Nem, senki ne játsszon VPN-nel, csak arra gondoltam, ha jó használja, ha meg nem akkor meg ennyi volt.
  • genndy
    #210482
    :(
    Hát, hacsak a jelentkezők be nem vállalnak VPN-t, akkor szerintem sehogy... arra meg rettentően ugrik a Steam...
    A legjobb ötletem hogy Steamtradesen megpróbálod elcserélni (nem-régiósra, olyannal akinek az Amazonos is jó, vagy akkor legalább egyenértékű cuccokra).
  • Panzeradler #210481
    Papír és kamera, vagy random.org
  • lalakov
    #210480
    Elnézést kell kérjek minden jelentkezőtől, de vissza kell vonjam a holnapi felajánlásaimat.
    Az Amazonról vásároltam őket, mint a Saints Row-t is és annak a kódját nem ette meg a Steam "Not Available
    Sorry, but the following items are not available for purchase in this country. Your purchase has been cancelled"
    Ugyanaz a megjegyzés volt a játéknál vásárlásnál, mint a régebbi felajánlott és sikeresen beaktivált játékoknál.
    Mivel a játékot ntex megnyerte, felajánlottam neki, hogy a IV. részt megveszem neki Steamen is (a másik kettő megvan neki).
    Ez alapból tökön szúrás számomra, nem tetézném a holnapi 3 játékkal, ha azokat sem lehet beaktiválni. :((

    Van valakinek ötlete arra, hogyan lehetne ezeket a kulcsokat kisorsolni a Steamgifts kihagyása nélkül? Persze csak úgy, hogy nem vállalok rájuk semmi garanciát.
  • Botond #210479
    Euró jel kellett volna, de attól kifekszik a fórummotor, ugye? :)
  • Scooter
    #210478
    Company of Heroes 2 multiplayer kulcsot kreálhatok? SG csoportnak? Szabad?
  • tomsolo
    #210477
    $
  • Scooter
    #210476
    Nagyon úgy tűnik, hogy a Company of Heroes 2 tényleg csak multiplayer. A kampány mellett egy lakat van. Valaki próbálta azóta? Esetleg fel lehet oldani valahogy a kampányt?
  • #210475
    SWTOR topikban szokott feljönni. Én még életemben nem láttam, de tényleg oda meg vissza vannak érte. Mondjuk Én azt hittem hogy a SWTOR is beszippant és mégis alig játszok vele. Olyan nagy a világ, hogy ennek neki kéne ülni legalább egy hétig, hogy valahova juss benne. Mellékküldiből annyi van, hogy össze se lehet annyit szedni...
  • Troger911
    #210474
    Na, már csak két nap maradt...
  • genndy
    #210473
    Az, de így az első hónap 1$-ért van, kipróbálásra tök jó. És állítólag a legjobb MMO (nem tudom, mert nem merek belevágni, félek hogy beszippantana ).
  • MerlinW
    #210472
    Ez nem havidíjas?

    Szerk. De az. Kösz nem kérjük:)
  • IMYke2.0.0.0
    #210471
    Humble Bundle:

  • Scooter
    #210470
    Oké