311802
  • Dzsini
    #210590
    Te nem amerikai lakosként azt hazudod az Amazonnak, hogy ott laksz, és így vásárolsz náluk. Az, hogy egy kapott kód neked végül is működik-e, az már nem az ő felelősségük, ők olyan kódot biztosítanak, ami US címről működik - hogy magyarral épp igen vagy nem, az lutri.
    (a Mortalnál lehetett olvasni, hogy voltak, akiknek fennakadt)
  • lalakov
    #210589
    Konkrétan itt látnom kellett volna, hogy nem lesz jó?
  • lalakov
    #210588
    Csak ez volt odaírva:
    "Note: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address."
    És ez van a Mortalnál és az Injustice-nél is, azokat meg bevette.
  • Dzsini
    #210587
    Vannak olyan kódok, amelyek külön zónákra vonatkoznak (mert ott más kiadás van, vagy egyéb okból külön eljárásban részesül), az ezen kívüli "mindenki más" a rest of the world.

    Például a SimCityből van dobozos, magyar-lengyel-orosz változat, amit csak nálunk lehet megvenni, és csak ezek a nyelvek vannak benne. Jóval olcsóbb volt megjelenéskor, mint az Originen kapható változat, viszont a kódjával nem nagyon lehet kereskedni, mert egy amerikai vásárló nem sokat tud kezdeni vele.
  • IMYke2.0.0.0
    #210586
    Azt, hogy a világ bármely táján aktiválható.
    A régiókorlátosok esetében meg ugye ott az ország kód.
  • lalakov
    #210585
    Ez mit jelent? "Rest Of the World"
  • IMYke2.0.0.0
    #210584
    Ha nem írtak semmit a termékhez, akkor az Rest Of the World kód.
  • lalakov
    #210583
    Amazonról van.
  • IMYke2.0.0.0
    #210582
    Összes Saints Row gond nélkül aktiválható.
    Persze, ha orosz, régiókorlátos kódot veszel / vettél szürke emberkéktől...
  • lalakov
    #210581
    Na de akkor pont a Saints Row-val mi a fene baja volt?
  • zorrobomber
    #210580
    Annyira nekem sem, de ha átjön pár haver akkor még jól jöhet.
  • IMYke2.0.0.0
    #210579
    Emlékeztetnem kellett magam, hogy ez ilyen bunyós játék. Nem az én stílusom.
  • tomsolo
    #210578
    Az elején emlékeim szerint még így sem jelent meg a telepített játékok között.
  • benőmenő
    #210577
    Én annyira nem. Szvsz elég lesz a témából a sima is. Bőven.
    Nincs mese, le kell nyelned ezt az iszonyat 1400 Ft-os buktát :D
  • Troger911
    #210576
    Nagyon bánom, hogy humbleből nem a fullos packot vettem :(
  • IMYke2.0.0.0
    #210575
    Dead Island Riptide - CDGalaxis - 1990 Ft.
  • zorrobomber
    #210574
    Nem jártam hétvégén a topikban, a hörcsög viszont nem aludt, behúztam amazon-ról az Injustice-t, és gond nélkül aktiváltam...
  • Maak
    #210573
    Megvenni az, aktivalni nem. Valami hulye skin miatt.
  • IMYke2.0.0.0
    #210572
    Igen, a szomszédos helyiségbeli szavazás miatt nem volt net. Szó szerint kihúzták a polgármesteri hivatalban a hubot, és csak este 7 után, kérésre, helyezte áram alá a szavazó bizottság elnöke, kulcs elkérést követően [paródia volt] - FPS Józsi barátommal kuncogtunk is... nem igazán örömünkben.

    Ő most a Killing Floor 2-re van ráizgulva, és azért jöttünk be voltaképp tegnap este - hiába mutogattam neki, hogy még nem jelent meg, neki kell :)
  • grebber
    #210571
    Sylia - Act I - desura
    Aveyond Lord of Twilight -steam

    Még ez a 2 db játék vihető ingyen!
  • lalakov
    #210570
    Örülök neki bár pont erre nem gondoltam volna. Mindeni azt mondta, hogy lehetetlen. :)

  • grebber
    #210569
    Ezer köszönet!Azt hittem az Injustice-el is gondok lesznek ,de megette a steam és már tölti is le!
  • wantonly
    #210568
  • Fpocok
    #210567
    Niiiice...

  • DarkSector
    #210566
    Nekem nincs életem, csak vegetálok, ez nem élet.
  • Fpocok
    #210565
    Hát azt nem mondta, hogy az a prioritás... mi csak ilyen járulékos veszteség szinten vagyunk.
  • wantonly
    #210564
    Hát elég szarul, mint mindig.
  • MerlinW
    #210563
    "A politika meg 30 éve hidegen hagy. :D"

    Végül is a te életedről döntenek...:)
  • Scooter
    #210562
    ...de én nézni akarom a watchdogs 2 copys linkjét
  • Sippie
    #210561
    hát de ne lépjél be :D Csak azé mondtam, hogy magad is nézhesd a watchdogs 2copysat :D
  • Scooter
    #210560
    Akar írni a halál. Valahogy jogos amit kaptam. Nem olvastam sose a szabályzatot. Őszintén kicsit se érdekelt, hogy mit lehet és mit nem Itteni szabályokat ismerem...mondjuk
  • DarkSector
    #210559
    Srácok van 2 nyertes a gift-emhez, oda szeretném adni a játék kulcsát, de nem enged be a Bundle Starts oldal.

    Nem értem e-mail jó, jelszó jó.
    binztonsági kód beirva, mégis ezt irja ki:

    "Sorry, some missing information is required. Please see highlighted fields below:"

    Hogy kell belépni? :D
  • tomsolo
    #210558
    Felesleges írni nekik, leszarják. (btw 1 nap ról van szó.)

    Nekem volt már ott egy hetes is. :P
  • Scooter
    #210557
    Értem én. Nem megy. Új böngészőből léptem be. Steam küldött új hozzáférési kódot, de ugyanaz van onnan is.
  • Sippie
    #210556
    nem egészen arra gondoltam. Én firefoxon vagyok bejelentkezve, de ha megnyitom a chrome-ot úgy hogy még egyszer sem voltam a steamgift oldalon ezzel a böngészővel, akkor nem is vagyok ott bejelentkezve, hanem kéri hogy "sign trough steam", vagyis nincs suspended felirat sem.
  • DarkSector
    #210555
    1 hónapja nem jártam kint az utcán egyfolytában melózom.
    A politika meg 30 éve hidegen hagy. :D

    De amugy ja észrevehettem volna. :D
  • genndy
    #210554
    Európai Parlamenti Választások. Ma van/volt. Képben lehetsz belügyekkel... meg nyitott szemmel járhatsz, legalább egy hónapja ki van plakátolva mindenhol.
  • DarkSector
    #210553
    Mi a baj ezzel? A kisujjamban nem tudtam szopni hogy hol van szavazéás. :)
    Én itt elsősorban itteni szavazásra gondoltam, és csak 1000000.nek egy goggle-n látottra.
  • Scooter
    #210552
    Sajna nem megy más böngészőből se. Az account van tiltva. Tök mindegy miből lépsz be.
  • Sippie
    #210551
    másik böngészőben esetleg? Ott talán "kijelentkezve" van először az ember.