311802
  • Sir Quno Jedi
    #210830
    Jah, és ezt tudod használni a bűnözők ellen is, ha kergetnek sokan.
  • zorrobomber
    #210829
    Áhhá
  • Sir Quno Jedi
    #210828
    Me ugye az arra szolgál, hogy ha ügyesen csinálod, akkor rommá törik az autóikat a zsernyákok mögötted. Csak időzítés kérdése és a szerencséé, hogy milyen a forgalom. Ha sikerül, akkor látni is fogod lassítva amint ez megtörténik velük.
  • ZsZso
    #210827
    "Tank jú!", ahogy az angol mondaná.
  • zorrobomber
    #210826
    Igen, ilyeneket vártam:
    "-Hacking the traffic lights is useless as an evading tool as the cops ignore the pile up. "
  • Dzsini
    #210825
    itt egy másik - vajon hányan fogják elsütni ezt a poént?
  • zorrobomber
    #210824
    jah, nincs benne kutyha
  • genndy
    #210823
    Társfiók nem én voltam, hanem fpocok. Én csak a megvételben segítettem volna.
    SteamDB szerint csak egy változat van belőle, úgyhogy nem lehet gond az aktiválás.
  • Maak
    #210822
    Watch dogs reviews

    legjobb
  • zorrobomber
    #210821
    Assassins Creed III Steam - 5 dollár
  • ZsZso
    #210820
    GTA Complete -ot garantáltan lehet itt aktiválni, vagy rizikós (emltetted, hogy társfiókra aktiválod)? (bocs ha volt már)
  • genndy
    #210819
    Nem azért írom, hanem pl. én is szeretem elkerülni a felesleges regisztrációt. És Nuuvemen is már egyre nehezebb vásárolni, egyre több a régiózáras játék, tehát nem is biztos hogy megéri.
  • #210818
    Ja, azért mondom, hogy 4 szót le is kellett fordítanom, hogy mit írjak oda....
  • genndy
    #210817
    Regisztrálnia akkor is kell a Nuuvemre, meg messze nem mindig ilyen egyszerű a vásárlás, mint most a GTA-knál. Meg azért szenved vele, mert most itt a legolcsóbb, marhára megéri.
  • #210816
    Nem tudom mit szenvedsz ezen a hol veszem meg témán... Nekem be van írva a paypalhoz is hogy Hungary. Nem hisztizett, nem kért enni, Steam is megette szó nélkül.... Kb 10 perc alatt végigmentem rajta, anélkül, hogy tudnék Portugálul. Kb 4 szót szótáraztam ki. :)
  • Fpocok
    #210815
    Jó mindegy. INkább most nem veszem meg.
  • genndy
    #210814
    Dehogy fél óra, van még 2 nap (meg 15 óra). Ne csak a visszaszámlálót nézd, hanem az óra mellett azt is hogy "2 dias".
  • Myselor
    #210813
    hát igen a nőknek mindent szabad,de szerintem SE :)
  • grebber
    #210812
    Van új indiegala pak.Happy Hour áron való hozzájutáshoz nálam lehet jelentkezni akit érdekel!
  • Fpocok
    #210811
    [off]Tanulságos
  • #210810
    Köszi a tippet! Elhülyéskedtem egy darabig mire beregeltem, de legalább behúztam egy komplett pakkot a GTA-kból :) Lesz miket halálra moddolni :)
  • Fpocok
    #210809
    Na jó, átlogolok akkor a másodlagos accountomra aztán nyomom a GTA4et. Összekapcsoltam a két accountot family sharinggel, szóval elvileg onnan is tudok játszani a többséggel.
  • Fpocok
    #210808
    Fél óra van az akcióból, inkább hagyom. Talán jobb is... nem jó kapkodva dönteni.
  • arty
    #210807
    add meg a paypal accod, megveszem neked
  • arty
    #210806
    Az ilyenek remélem véletlen upalyben aktiválnak maguknak az accukra nyóc Raymen demót, egymás mellé a többi játék közé.

    (egy nekem is van)
  • Scooter
    #210805
    Arra nem de Y-ra igen
  • tomsolo
    #210804
    E-re is adott kódot? :O
  • genndy
    #210803
    Nem hablaty, portugál az. Chrome biztos lefordítja.
    Megy végig, PayPal oldalán canceleztem már le az ordert. Nincs beírva semmi lakcím nekem, csak ami feltétlenül kell (név, szül.idő, gender, email, jelszó).
    Ha nem akarsz szenvedni vele, megveszem, aztán leboltolhatjuk természetben is (veszel majd nekem valamit leárazottan 900-ért valahonnan).
    De ma már nem, csicsika van.
  • Scooter
    #210802
    Aki ismeri a házigazda nevét, azt nem tudja megzavarni
    Ezer Köszönet!!! Ninja...
  • Fpocok
    #210801
    A GTA4 csomagot akarom. Elvileg 900 ft, maradt a hónap végén még 1100ft, azon venném. Utalni nem tudok, csak paypalon keresztül, szóval magamnak kell intézni, csak nem tudok olyan hablatyul beszélni... de ha neked megy, akkor megpróbálom utána. Jó lenne, ha a fő accounton is meglenne (lustaság lvl9000)
  • genndy
    #210800
    Illetve pont most indult a Dose Supla 2K (te tudsz valamit :D), és le van árazva a GTA Complete is. Van idő, még 3 napig.
    szerk.: egyféléből csak egyet tudok venni, úgyhogy több darab nem játszik.
  • genndy
    #210799
    Az melyik, a Vice City? Nem kell semmi, csak regelni az oldalon+PayPal. Ehhez úgy tűnik még lakcím se kell. Most csinálom a próbavásárlást, és dobna tovább simán a paypal oldalra.
    Kell? Mennyi?
  • tomsolo
    #210798
    Egyszer leírtam egy kódot kb így 987456321 és oda írtam hogy fordítva. Volt aki nem értette.
  • arty
    #210797
    na, most jól összezavartad a potenciális nindzsákat :( :D
  • Fpocok
    #210796
    Imi vagy valaki van itt aki tudja, hogy kell venni nuuvemről vagy mi a fasz a neve? Kéne GTA4. Megint.
  • genndy
    #210795
    np :P

    benőmenő: szívesen!
  • tomsolo
    #210794
    Jahogy fasz vagyok. :P

    Jóvanna az új humblit nézegettem egyáltalán mi érhet belőle vmit .D
  • benőmenő
    #210793
    Köszi szépen a Tropicot itt is!
  • tomsolo
    #210792
    I=Y=Edömér
  • genndy
    #210791
    Tök jó, de még mindig zavaros :)
    "Breach and Clear talán érdekelne v. a Shogun" - ezeket honnan akarnád? Ebben (#210776) a Reboot Bundleban egyik sincs. Én ezt vettem meg.