311802
  • wantonly
    #211312
    Afterfall Insanity Extended Edition ingyen!
  • Shep
    #211311
    Hát konzolon biztos nem :)
  • Botond #211310
    Akinek kinect kell pl.
  • Totti5
    #211309
    Fix 60 az optimalizálás szent grálja. Wolfot nagyon ügyesen megcsinálták hibátlanul, így kellene mindent, erről lehet példát venni.

    Watch Dogs közel fix 30 fps mindkét konzolon. Sandbox sosem lesz 60...
  • Shep
    #211308
    Kár, hogy a Wolf nem igazán volt jó példa lévén ott az egész engine arról szól ,hogy fix 60 fps még gyengébb hardveren is, ellenben a WD-ot megnézném ,hogy viszi fix 60-al :)
  • TBTPumpa
    #211307
    Azért a TressFX-től a PS4-nél is vannak komoly FPS dropok!
    XBox One közel stabilan hozz a a 30 FPS-t, de a PS4 szépen ingadozik 35-60 FPS között.

    Még mielőtt lebaszás vagy fanboykodás lenne - egyik konzolt sem szóltam le. Csak úgy tűnik a TressFX mindent felzabál.
  • #211306
    Nekem azt tűnt fel, hogy a 30fps feltűnt :D Úgy tudtam, ott már az emberi szem nem szúrja ki az akadást. Mégis a 30fps úgy akadt mint a disznó. Am ha konzolt veszek, akkor engem idegesítene a 30 fps így. Mivel elvárom, hogyha kitalálnak egy csak játékra szánt szart, akkor az vigye a nyomorult játékokat!
  • wantonly
    #211305
    Biztos velem van a gond, de nem látok érdemi különbséget a kettő között.
  • Dzsini
    #211304
    Akinek a csak oda megjelenő játékok jobban tetszenek, és ha már megvan, akkor a többivel is tud játszani - anélkül, hogy pixelvadász videókat nézegessen a neten.
  • Sippie
    #211303
    "ki az a barom, aki a gyengébbet veszi meg?"

    a fanboyok :D
  • Totti5
    #211302
    Fix 30 fps > unlockolt 60

    Ha megy a felesleges erőfitogtatás, akkor optimalizálták volna fix 60ra ( mind a kettő verziót ) és lenne értelme mutogatni, de így nem.

    Megvettem és köszi nagyon jól megvagyok. Éppen tegnap végeztem a Wolfensteinnel ami 60.0 frém volt az elejétől a végéig, egy tizedet sem esett soha semmikor.
  • Fpocok
    #211301
    Csekkoljátok ezt a videót. Tomb raider almost definite edition ps4 vs xbone.

    Ha valaki vesz játék konzolt és tudja, hogy nagyon sokáig, akár 7 évig is azzal kéne el lennie... ki az a barom, aki a gyengébbet veszi meg?
  • Botond #211300
    Amúgy ez miez már, hogy most jelenik meg a hónapban és még nincs percre pontos release date?:D
  • Botond #211299
    Na hát nem gondoltam, hogy még valaha bármit veszek megjelenés előtt, de az élet tele van meglepetéssel. Remélem a 2014 júniusi megjelenés az ma van, mert már tolnám nagyon. :D
  • arty
    #211298
    +1
  • Bence94
    #211297
    Guerilla után szerintnem ez egy elfogadhatatlan rész.
  • genndy
    #211296
    Játékbeszámoló:
    Red Faction - Armagedon
    Wall of text következik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát sajnos ez nem több mint egy közepes lövölde. Cső tps, (elvileg) megbolondítva a jól ismert Red Factionos rombolhatósággal. Sajnos csak elvileg. Ugyanis a cső-jelleg miatt sokkal kevesebb erre a lehetőség. A Guerillában ott volt a nagy nyílt terület, meg a bázisok, amiket boldogan lehetett zúzni. Itt ilyen nincs, szinte végig a föld alatt vagyunk, és néha betévedünk egy-egy kolónia maradványára, ahol lehet jobban pusztítani. De azért ez nem az igazi. Vannak járműves pályák is, de a kötöttség miatt itt is limitált az útvonal, lényegében egyszer jobbra, egyszer balra kell lőni egy rakétát, és akkor összeomlik az ottani épület. De ha lövés nélkül végigmegyünk, az is járható. Csak nem élvezetes.
    És sajnos az ellenfelek sem partnerek ebben. Van egy, ami a falon-plafonon ugrándozva lövöldöz ránk (ezzel találkozunk talán a legtöbbször). Na egy ilyen ellen nem jó se a rakéta, se a gránát (úgyis elugrik), nem jók a gravitációs rombolófegyverek (nem lehet megfogni vele, és a sziklákon ugrál, amik sérthetetlenek), nem jók a sniperek és rádobni se lehet semmit (túl gyors). A szörnyek alagútjaiban meg már egyáltalán nincs pusztítható cucc. Egyszerűen nem lehet kihasználni a terepet, nem lehet a rombolással pusztítani, csak lőni. Marad tehát a hagyományos gépfegyver/pisztoly - de akkor ez mitől is lesz Red Faction? :(
    A szörnyek nem gondolkoznak, csak jönnek. Ez még nem lenne gond, de néha már erősen unalmas, mert végeláthatatlanul özönlenek. Sokszor inkább már továbbszaladtam, csak hogy elérjem a következő mentési pontot. A vége meg rohadtul idegesítő, mert minden halálnál a pálya elejéről kell kezdeni (lehet manuálisan menteni közben, de totálisan fölösleges, úgyis az elejére dob vissza), és nehéz is, hiába a legkönnyebb fokozaton nyomtam. És amikor az ember végignézi az utolsó átvezetőt, akkor a játék még a főmenü előtt kilép. Hát anyád. 6x vagy 8x próbálkoztam, a végén már trainerrel, mert már rohadtul untam, de sose jutottam vissza az elejére, mindig kivágott. Elvileg ekkor feloldódik valami új játékmód, de én ezt nem fogom látni. Meg már nem is érdekel, rohadjon meg ahol van.
    A sztori is közepes, semmi különös fordulat, a szokásos menetrend. Nem rossz, de közepesnél nem is jobb. Grafika szép, még mai szemmel is megállja a helyét, de senki ne várjon kánaánt, egyszerűen tisztességes munka. A szörnyek jópofák, színesek, tüskések - sablonosak. Szinkron jó, van élet a hangokban, ezt legalább nem csak simán felmondták. A zene játék közben jó aláfestés, de azon kívül felejthető.
    A DLC-t még végigtolom (a sztori érdekesnek tűnik, mert a játék elejét más nézőpontból ismerjük meg), és több a járműves pálya, de már az elején látszik hogy ez is repetitív és unalmas. Hiába a nagydarab tank, amivel lehet zúzni, csak kötött úton lehet menni (ha máshol próbálkozunk, elakad), úgyhogy messze nem olyan nagy móka mint a Guerillában volt.

    Jó lenne ha nem halna ki a vonal, és jönne még valami RF ezzel a Geo-Mod motorral, de igazából a Guerilla nyitott világa után nehéz lenne újat csinálni. Esetleg ugyanazt, csak feltupírozott grafikával és fizikával, mert azt azért élveztem, jó volt a nyitott világ meg a feladatok.


    Verdikt: aki szereti a RF-világot, az nyomja végig, de ne számítson másra, mint egy közepes tps-lövöldére, némi rombolással.
  • #211295
    Sajnos az amazonos vásárlást múltkor nem vállaltam. Szóval nincs tapasztalatom. De ha a többi honlapból indulok ki, akkor ha van rajta valami, még fizetéskor kiírja, hogy mennyi a VAT
  • Steve Q
    #211294
    Én nagyon jelentkeznék rá, de nem vagyok tag :(
  • jetblack
    #211293
    Valakinek van elfekvoben egy Watch Dogs kuponja ?
  • Troger911
    #211292
    Többek között ezért is kérdeztem!
  • #211291
    És mik a tervek a maradék 3-al? :)
  • darkling
    #211290
    Még van egy kis idő :)



    Valószínűleg csak holnap este tudom elküldeni a nyertesnek, akkor leszek gépközelben.
  • grebber
    #211289
    Nekem bejött game-elni is tudtam de a piac része halott mert amiket kiraktam nem vitték el egyiket se holott 1sec alat mindig elmegy minden!
  • Fpocok
    #211288
    Nekem egésznap nem jön be a steam főoldala, komolyan kérdem mi a fax van.
  • Fpocok
    #211287
    ty
  • wantonly
    #211286
    Azt a blog.playfire.com-on. De a playfire oldalon van felül egy zászló, az a notification, én ott szoktam.
  • arty
    #211285
    Ezért is mondtam, hogy laikus vagyok - nem tudtam, hogy ez autentikus, nem pedig fapados :D

    (sajna képtelen vagyok megjegyezni, h melyiknek fut most remake-je, stb. - azt tudom, h a 13 és a 13-2 újak és a 7 az NAGYON régi :D )
  • Evoluti0N
    #211284
    Abból jött HD verzió PS3-ra és dicsérték mindenhol. Nem unom és élvezem, még annak ellenére is, hogy pár dolog mostanra már gagyinak érződik. Csak ne lenne ennyire nehéz. :D
  • Evoluti0N
    #211283
    A másik pedig, hogy mégiscsak eredetileg egy 12(?) éves játékról beszélünk a FF X esetében. Ha megnézünk más ilyen idős játékokat is, akkor azért azok is sokszor sok mindenben fapadosak a mostaniakhoz képest.
  • Seth
    #211282
    Pont a rémunalom 10. részbe kellett belekezdened? :D
  • Evoluti0N
    #211281
    Fasza. Szóval ez a #211271 üzenetre ment.
  • Evoluti0N
    #211280
    Ez a második JRPG-m. Az első a Ni No Kuni volt és azt imádtam. 70 órát belevittem és tök jó volt. Van még pár JRPG, ami érdekel, de ha az összes FF ilyen nehéz, akkor azt hiszem, hogy annak az epizódjai nem lesznek köztük.
  • Fpocok
    #211279
    Azt tudom. Arra gondoltam, hol nézhetem még meg, hogy miért kaphatok.
  • wantonly
    #211278
    A "Balance" részen kattints az összegre és megjelenik tételesen.
  • arty
    #211277
    Nem állítom, hogy mind rossz - csak olvasva más, egykoron jrpg kedvelők írásait, a fapadosság, a játékosszopatás szép lassan bedarálta az elszántabb műkedvelőket is... kb amiről most Evo is beszélt. Néhány (sok) ilyen szerintem el tudja venni az ember kedvét a komplett műfajtól is.

    Mindezt egy laikus, külső szemlélő mondja ;)
  • arty
    #211276
    nincs paypal fizetés és ha rossz államban élsz (pl nem florida ;) ), akkor adó jöhet még rá (áfa)
  • TBTPumpa
    #211275
    Lehet, de azért jön egy Stranger of the Village of the Sword PC-re augusztus 22.-én!
    JRPG eszméletlen artwork-ökkel megtűzdelve.
  • Fpocok
    #211274
    Playfireben hol tudom megnézni, hogy miért kapok pénzt? Már 6 fontnál járok.
  • Troger911
    #211273
    Csak mert gondoltam veszek egy 4 Packot PayDay 2-ből.