311802
  • DarkSector
    #211432
    Unom a szar trailereket..... inkább meoldottam magamnak! :D

    Quantum Break!

  • wantonly
    #211431
    Az előző hsz neked ment. :)
  • wantonly
    #211430
    - Csatlakozol az Indiegala steam csoporthoz
    - Megadod az e-mail címed
    - Beírod a biztonsági kódot.

    Utána hozzá kell rendelned a steam fiókod az Indiegala-hoz, hogy beválthasd a játékot és kész.
  • #211429
    Arra gondol hogy ellenkampányol az Ubinak és a vetélytárs a Rockstar pénzeli az egészet :)
  • #211428
    Én nem unom. Neten nem keresem a vidiket, amit Fpocok belinkel azt megnézem és elszörnyedek vagy jót nevetek. Ennyi. Szerintem elfér...
  • Shep
    #211427
    El vagy te tévedve! Mi köze ehhez a R*-nak?
  • Fpocok
    #211426
    Mármint ubisoft, nem?
  • Rapid81
    #211425
    Nem. A Rockstar azoknak az online és papíralapú sajtóorgánumoknak fizetett csilliókat, akik ezt a játékot az egekig magasztalták... Azért forog "közszájon", mert azt emberek képébe hazudtak/nak...
  • Scooter
    #211424
    A Type:Rider-t biztos, mert az már akkor megfogott, amikor videókat néztem róla. A Giana Sisters: Twisted Dreams-ről meg már annyit áradoztatok, hogy tényleg kíváncsi vagyok rá. A grafikája mindenképpen csodálatos.
  • Fox44
    #211423
    Itt hogy lehet key-t kapni? Nem értem.:(
  • grebber
    #211422
    Ott van ok bőven a fujjolásra köpködésre ugyanis az a cég már ezer éve fps eket gyárt hegyekbe szóval ott van mit elvárni.
    Ubinak meg ez az első "GTA"-ja ami szerintem lazán 8/10-esre sikerült.
    Ami lejáratások mennek vele kapcsolatban azokat a hibákat megmondom őszintén 1 azaz 1-et se vettem észre!

    Mert én játszottam a játékkal nem ökörködtem és direkt pixelről pixelre haladva hibát kerestem. Jól jártam? Kurvára mert érdekes modon nem jöttek ezek elő.

    Egy végigjátszást bőven el lehet vele lenni nem lesz az év játéka ,de ebben az évben amik megjelentik eddig semmi nem alkalmas erre a címre :(

    Majd jön az új Batman és bődületes mcoskosmod lealáz mindent
  • Sippie
    #211421
    nájszos :) mondjuk én a tescoba ilyeneket sose látok, hogy rohadjon meg. Vagy túlárazott szutykok vannak, vagy semmi :D
  • Troger911
    #211420
    Mindet be tudtuk regelni steamen! A magickan, a Dead Islanden és a Deus Ex-en ki is van emelve.
  • Sippie
    #211419
    ezek steamesek? mondjuk a dawn of war?
  • Fpocok
    #211418
    Hát a BF4-el most hasonló történik.
  • grebber
    #211417
    Én sem értem attól még hogy a világ 55%-a divatból szétfikázza ,még nem fogják újraírni a játékot!
  • Evoluti0N
    #211416
    Egyetértek. Nagyon unalmas már. Ha nem tetszik egy játék, akkor nem foglalkozom vele és kész. Maximum egyszer kifejtem, hogy nem tetszik és miért. Nem tudom, hogy miért kell napokig ezen lovagolni.
  • Troger911
    #211415
    Szerintem mindkettőt élvezni fogod!
  • grebber
    #211414
    Nem unjátok még? Ha ennyire fáj a játék minek foglalkoztok vele vagy a Rockstar fizet valamit?
  • Scooter
    #211413
    Köszi a Giana Sisters: Twisted Dreams-et és a Type:Rider-t, Rapid!
  • Fpocok
    #211412
    Jött új trailer a watch dogshoz.

  • Troger911
    #211411
    Grat. még 1x. Az én kisebbik fiam a filcet szedte le az asztalról és fél perc alatt kék lett a zöld kanapé...
  • darkling
    #211410
    Gratulálok Grebber-nek, ő nyerte a Shadowrun-t, el is küldtem.

    Köszönjük a jókívánságokat! Megvolt a szülinapi parti, a fénypontja az volt, amikor Emese belekente a csokitortát a matracomba, biztos a jó szándék vezérelte, hogy apa tudjon mit enni, ha hajnal 2-kor megéhezik
  • genndy
    #211409
    Itt is köszönöm Rapidnak az Antichamber nyereményt!
  • Totti5
    #211408
    Blur nemes egyszerűséggel akkorát bukott, hogy az Activision megszüntette létezni a Bizarre Creations-t.
  • Rony94
    #211407
    Lehet a forgalmazó nem lát már benne profitot. Azért annyira sikeres játék nem lett.
  • grebber
    #211406
    A Bullettstorm ismét kapható steamen.
  • Fpocok
    #211405
    Digitálisban kéne. Semelyik boltban nem látom. Mi történt vele?
  • Rony94
    #211404
    Link

    Egész olcsó.
  • Fpocok
    #211403
    Korábban említettétek a Blur-t és eszembe jutott, hogy milyen jó játék. Ez most komoly, hogy nem lehet megvenni sehol?
  • Rapid81
    #211402
    Groupees Be Mine 13 hamarosan.
  • Rapid81
    #211401
    Steamgifts V2 Open béta

    Hasznos!!!
    "The new site has some improvements when it comes to controlling who can enter your giveaways. First off, you can create a giveaway for multiple Steam groups. It's fairly straightforward, you're presented with a list of your Steam groups, and you can select any number of them. Users can enter if they're a member of any group you select."
  • w77d
    #211400
    szarni kell a feladatra és kész. Én elég sokat elautókáztam benne.
  • Fpocok
    #211399
    Az a baj, hogy nem lehet csak úgy kocsikázni, mindig valami feladat van. Ebből a szempontból jobb a WD.
  • Troger911
    #211398
    Mai tesco-s családi bevásárlás eredménye: Deus Ex HR Gold 600 Ft, Dawn Of War 300 Ft, Magicka 300 Ft (havernak vettem), Dead Island 900 Ft (havernak, persze lecsúszott a bundle-ról...)
  • Totti5
    #211397
    Mafia 2 openwörldsége nagyon primkó, amivel nincs gond. Egy nagyon fasza TPS, némi autókázással.
  • Rony94
    #211396
    A Battlefield 3 DLC-ket le szokták árazni valahol? Mert oké hogy az alapjáték most ingyenes, de olyanokat hallottam hogy a legtöbb szerveren már a DLC pályái vannak. Meg azért mégis csak a DLC-kel lenne teljes az egész.
  • Rapid81
    #211395
    Nekem Telekomos DSL-em...
  • Botond #211394
    Adta magát a téma. :)
  • Shep
    #211393
    Én azon lepődtem meg, hogy ezt így előadtad :)