311802
  • grebber
    #211552
    Igen már meg!
  • Fpocok
    #211551
    Látom már igen.
  • Fpocok
    #211550
    De ez már megjelent konzolra?
  • grebber
    #211549
    Az első rész kicsit bővítve Unreal Engine 3 alá rakva!
  • Fpocok
    #211548
    Ez mi? Az első rész hd verziója?
  • Shep
    #211547
    Hát engem a 3. rész után már nem tud érdekelni a Fable még akkor sem ha állítólag a 2 elég jó.
  • grebber
    #211546
    I LOVE MS!!!!!!
    Na valóban tesznek valamit a pc-sekért.A második résznek igaz jobban örültem volna ,de egye fene ez is jó lesz.
    A következő áldozat ilyen alapon lehetne a Halo Anniversary és akkor nem is kértem sokat.
  • Evoluti0N
    #211545
    Jön a Fable Anniversary PC-re.
  • Fpocok
    #211544
    Remélem valóban rebootolják a RE sorozatot, különben nem érdekel.
  • grebber
    #211543
    Rizikós igen,de én pont ilyen nálunk nem aktiválható kulcsot cseréltem el egy sokkal értékesebbre.Először azt hittem átfognak verni ,de gondoltam én úgyse tudom aktiválni hát legyen boldog vele.
    Konkrétan valami 1xxx ft-os game-et cseréltem GTA Complete pakkra :D

    Egy próbát megér mindenképpen.
  • TBTPumpa
    #211542
    1 hét múlva E3.

    Amit AKAROK:
    Mirrors Edge 2 videót, SW Battlefront videót, Dragon Age 3 videót és rakat hype-ot, hogy miért is lesz jobb az én életem, ha kicsengetek érte 14 000 Ft-ot 0day.
    Witcher 3 videót.
    Resident Evil 7 bejelentést, videót Adá-val a főszerepben!

    Aminek nagyon, de nagyon örülnék, de úgysem fog megtörténni:
    Új Tomb Raider játék bejelentés + StarCraft II: Legacy of the Void bejelentés.
    (Oké, Blizzard nem lesz kint, de attól még bejelenthetik nem? Úgyis időszerű lenne már. Lassan másfél éve megjelent a Heart of the Swarm!)
  • arty
    #211541
    kockázatmentes?
    te már cseréltél többször, jók a tapasztalataid? félek, h valami lopott ukrán kulcsot sóznak rám és bannolnak :)))
  • grebber
    #211540
    Steamtrades-en meglepő ,de néha elég jó cuccokat adnak érte cserébe.Érdemes megpróbálni ott elcserélni veszíteni nem veszítesz semmit.
    Ott aztán kapsz olyan ajánlatokat hogy a hajad égnek áll vagy kapsz valami jót.
  • arty
    #211539
    igen, én is szívesen aktiválnám - csak mivel usa régiós így vpn trükközős volna, azt meg remélem nincs olyan hülye, h megkockáztatja (vagy legalábbis nem a fő accára....)
  • DarkSector
    #211538
    Szarban süllyedsz ne kapálózz. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • RoboKutya78
    #211537
    na valaki gyors volt:)
    már el hapotlák:)
  • Szabi #211536
    szép felajánlás
  • Scooter
    #211535
    Akkor jó, mert amit nyertem ott, azt mindig tudtam aktiválni. Kivétel 2 kódot aminél ez egyik az Enclave kódja volt, nem azt amit nyertem. A másik meg egy DLC, amit már aktivált valaki.
  • MerlinW
    #211534
    Ez világos, viszont VPN-el a lakóhelyedet álcázod, hiszen gyakorlatilag pl. Oroszországban leszel pár percig és ott aktiválod a játékot. Majd a következő percben ismét itthon vagy. Régen csináltam én is 1-2 alkalommal, 5-600 játék mellett én már nem merném ezt megkockáztatni.
  • Dzsini
    #211533
    Ha ott nyersz olyan kódot, amit nem tudsz aktiválni a régiódban, akkor így jártál - lásd az előző hozzászólásom utolsó bekezdését. De orosznak álcázni magad azért, hogy aktiválhasd, szigorúan tilos.
  • wantonly
    #211532
    Ha a Steam-en veszed vagy itthon dobozos verzióban, akkor semmi gond. Ha máshol és véletlenül régiókorlátos kódot kapsz, akkor nem fogod tudni beaktiválni vagy az alább említett kockázatos módszer segedelmével, ami nem éri meg a rizikót.
  • Scooter
    #211531
    Akkor mi van, ha én már nyertem gameminer-en? Az egy orosz oldal. Ott nincs ilyen veszély?
  • Dzsini
    #211530
    #211065
  • MerlinW
    #211529
    Valószínűleg olcsó orosz/ukrán kulcs, orosz áruházból.
  • Scooter
    #211528
    Ebben a játékban viszont mi a gáz? Steam-en is kapható és nem látok az adatlapján semmi infót a VPN-el kapcsolatban. Nekem is a Whistlisten van, de akkor megjegyzem, ha ez a játék ilyen.
  • ACE
    #211527
    Be akarok lépni ebbe az Indiagala-ba és azt írja hogy "Profile not claimed" mi a pöcs van? Nem tudom aktiválni így az Afterfall Insanity-t.
  • MerlinW
    #211526
    A VPN nem veszélyes, a veszélyes az, amikor az áruház (Steam, Origin, Uplay) talál egy játékot a könyvtáradban, ami nem a te régiókódoddal van ellátva. Mert azt ugye minden EULA szerint azonnali account banánnal jutalmazzák.
  • Scooter
    #211525
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az mit takar? Olvastam már VPN hálózatról. Mi abban a veszélyes?
  • MerlinW
    #211524
    Látványra is sokat javult, bekerültek az iOS-es blur, árnyék effektek, lesz végre sötét téma, flat menü, stb. Fícsörök viszont kiba*sok van. Az automatikus iPhone hotspot kapcsolattól, a teljes iOS-OSX fúzióig, új okos notification center, az iMail komplett képszerkesztés, audio és video küldés, teljes iCloud támogatás, Mac-en tudsz telefonhívást kezdeményezni, olvasni az SMS-eidet (amivel szintén egy kattintásra tudsz hang és videóüzenetet küldeni), stb. És ez csak 15 percnyi új fícsör a 2 órányi adagból:) Emellett mocsok gyors az egész.

    Használhatóság terén meg, ahogy a mondás szól, aki egyszer leült OSX elé, az sosem néz vissza a Windows-ra, ez többnyire igaz az IOS-re is :)
    Szerintem, ha nem lennének ilyen drágák az Apple termékek, az MS már rég csődbe ment volna.
  • shaddam
    #211523
    1-2 csellendzs is ki van platinázva. Zseniális
  • Evoluti0N
    #211522
    Teljesen elfelejtettem, hogy megjelent a Transistor. Valaki rátette már a mancsát?
  • IMYke2.0.0.0
    #211521
    És akkor szépen te is át leszel irányítva valahová... ;-)
  • Fpocok
    #211520
    Így van, menjetek ár.
    BTW, remélem a héten megjön az egérpadom, majd megmutitom :D
  • IMYke2.0.0.0
    #211519
    Srácok - Operációs rendszer témakört itt valahol
  • tomsolo
    #211518
    Engem is érdekel.
  • Evoluti0N
    #211517
    Szerintem jó lesz ez. Mostanában az UBiart Frameworkkel készült Ubisoft játékok a legjobbak a házuk táján. A két új Rayman, a Child of Light. Ez is biztos jó lesz.
  • Rapid81
    #211516
    Látványra vagy hasznosságra/használhatóságra gondolsz? 10 ével ezelőtt is volt már a Win7 látványvilágát csúnyán alázó Linux Shell, de haszna az nem sok a mai napig. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #211515
    Gamersgate - "Shadowrun Returns" (sima verzió) - DRM:Steamworks - 66% OFF - 4,95 euro

    Nyami.
  • MerlinW
    #211514
    Most megy az Apple Keynote (WWDC), emberek... ha az új OSX 2014, akkor a Windows 8.1 az 1994. Félelmetes fícsörök kerültek bele.
  • Botond #211513
    Nem egy watchdog gfx, de majdnem. :D