311802
  • IMYke2.0.0.0
    #211679
    Jómagam nem tudom próbára tenni, és nem is izgat a hekkelős-GTA, de a topikjába be-benézegetek, szinte már perverz módon, és olvasgatom a minden hibája ellenére váltig védelmező és a hibáit a hype miatt sokkal nagyobbnak, és vérforralóbbnak látó ellentábor vélemény ütköztetéseit.
    Néha-néha becsúszik pozitív + negatív kritikával élő hozzászólás is, ami alapján az ember akár "reális" képet is kaphat, de aztán jönnek a fennebb említett táborbeliek, és jönnek a harcok.

    Képek, videók, vélemények stb. alapján én azt merem állítani, hogy a játék fog annyi javítást, és tartalmat [DLC?] kapni, hogy az emberek el fogják felejteni a start körüli mizériát. 2015 január-február még messze van, és addig simán lehet a kategóriájának Év Játéka... persze, ehhez az kell, hogy jól megválogassák, mikkel szembe küldik csatába, de hát ezt az újságírók, offline és online lapok úgyis megteszik, ahogy tették eddig is.
  • zorrobomber
    #211678
    Te mi a jó égről beszélsz? Arról volt szó, hogy nyitni kéne egy off topikot, ahol lehet beszélni arról amiről akarunk. Hogy jön ide hatalmi jelkép meg tombolás? Ma már vagy 8 hsz-emet törölted és egyikben se volt sarlókalapács meg horogkereszt. Istenem...
  • ZsZso
    #211677
    Van benne valami.
  • Evoluti0N
    #211676
    Tényleg elég siralmas az idei felhozatal. Legalább lehetőség van pótolni. :) Nem emlékszem, hogy mikor volt legutóbb ilyen gyenge év. Tavaly két pofára habzsoltam a vadiúj játékokat, idén pedig még csak kettőt játszottam végig és már június van.
  • IMYke2.0.0.0
    #211675
    Hiszed vagy sem, nem oltogatlak: nem tudok mit kezdeni már az üldözési mániáddal.
    Azt ugye nem hiszed komolyan, hogy egy OFF-topikban bármit lehet? Próbálj meg valakit sértegetni, ilyen-olyan hatalmi jelképekkel, származással stb. más kárára tombolni, és megtapasztalod, hogy igazából egyedül a Gumiszobában [létezik még egyáltalán az a szekció?] tobzódhatsz a szabad fórumozás biztonságos és hamis illúziójában...
  • TBTPumpa
    #211674
    Mondjuk ebben a vérszar játékfelhozatalban, ami idén van, nem könnyű Game of the Year "díjat" összeszedni.

    Évek óta nem volt ennyire siralmas a felhozatal, mint az idén.
    Bezzeg, ha most jelenne meg a Tomb Raider... 100% GotY esélyes lenne.
  • grebber
    #211673
    Az ilyen típusú játékokból akkora hiány van hogy csak na.
    Ha nem is minden kategória feletti király lesz de a sajátjában erősen GOTY lesz.Mivel idén nem igen lesz mivel küzdenie a címért!
  • zorrobomber
    #211672
    "A proaktivitáshoz semmi kedvem." Itt be kellett volna fejezned a mondatot, a többi már csak oltogatás rész.

    "bebizonyítod, hogy neked jobban megy" - ezt mire érted? Az off topik legyen jobb mint a sima? Az off-nak pont az a lényege hogy ott megy az offolás...
  • TBTPumpa
    #211671
    Watch Dogs egészen biztos nem lesz az év játéka. Ez már borítékolható. Persze, ha az Ubi megint a zsebébe nyúl, akkor talán meg tudják győzni a "szakmai kritikusokat", de a játékosok mérhetetlen csalódottságát nem tudják másabb irányba fordítani.
    Oké, hogy 1-2 javítással meg lehet oldani sok hibát benne, DE, attól még ugyanolyan kibaszott unalmas marad a játék.
    Másrészt pedig 2013. novemberében jelent volna meg, fél évvel elcsúsztatták, mert akkor a 2014-ben megjelenő verzió "tökéletes" lesz. Az is lett...

    Dragon Age 3-mmal kapcsolatban hatalmas elvárások vannak. Főleg a Dragon Age 2 (és Mass Effect 3) csalódottsága után. Nem biztos, hogy a hatalmas elvárásokat teljesíteni fogja a Dragon Age 3, de ne legyen igazam.
  • Evoluti0N
    #211670
    Nálam eddig két játék küzd idén a GOTY címért. Az egyik a South Park, a másik a Child of Light. Nem tudom még, hogy melyik lesz a befutó. Persze a jövőben még érkezik pár játék, ami letaszíthatja őket a trónról.
  • Rony94
    #211669
    GIGA OFF
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Remélem Imy nem fogja leharapni a fejem a méret miatt. Az lenne az utolsó hogy őt magamra haragítsam. :-

  • zorrobomber
    #211668
    Megkövetem magam, nincs nagy gond a házirenddel(bár még egy nyírbálást lehet elbírna). Egy sokkal hosszabb TLDR él még az emlékeimben.
  • IMYke2.0.0.0
    #211667
    Először is, a proaktivitáshoz semmi kedvem egy olyan közösségben, ami évek óta együtt van, kivéve téged, aki viszonylag újonc vagy itt.
    Másodszor, nem a szabályzat hossza, vagy a szóhasználat a lényeg, hanem az, ami benne foglaltatik.
    Harmadszor, megcsinálod, kialakítod az ottani környezeted, elkéred a házigazdai jogosultságot, bebizonyítod, hogy neked jobban megy, és utána be is kerül a bannerbe. Bizonyíts!
  • ZsZso
    #211666
    Kedves naív barátom. Ez a jéghegy csúcsa... Sokkal sokkal butább emberek is vannak :). Nekem utóbbi időben az tetszett a legjobban, amikor jegyet lehetett vásárolni a világ vége előtt pont Földünkre ellátogató űrhajóra.
  • zorrobomber
    #211665
    Úgy van értelme ha bannerbe is kikerül.
  • zorrobomber
    #211664
    Miről beszélsz? Házirend? Ne haragudj, de az egy olvashatatlan katyvasz, és nem házirend. Ha megkérsz rá, akkor rendbe teszem neked. Az egyetlen eszköz ami házigazdaként rendelkezésedre áll? Fantáziátlanabb vagy mint azt gondoltam. Érted azt a fogalmat hogy proaktív?
  • IMYke2.0.0.0
    #211663
    "Egy offtopik kellene, már régesrégóta"

    Nyitsz egyet, házigazda leszel ott és mindenki el lesz - ha valami gond van, át lesz küldve oda a renitens, ott pedig mehet ami csak belefér.
  • IMYke2.0.0.0
    #211662
    Nem kevés ideje ki lett alakítva a topik házirendje, csak ugye be kéne tartani. Bocs, ha nehezedre esik... ebben nem tudok segíteni, csak az egyetlen eszközzel, ami házigazdaként a rendelkezésemre áll. Ha admin lennék [annak minden nyűgével], akkor nekem könnyebb, neked, mint renitensnek nehezebb lenne az életed.
  • zorrobomber
    #211661
    Bullshit. Egy offtopik kellene, már régesrégóta. Akkor legalább joggal mondhatnád, hogy sipirc az off-ba, és nem kellene a törölgetés (ritka bunkó) eszközével élni.

    Másrészt ezt komolyan gondolod, hogy cenzúra? Arra nem gondoltál, hogy mint házigazda, proaktív eszközökkel alakíts ki kultúrát? Lennének ötleteim, de nem enyém a feladat és nem is vágyok rá különösebben.
  • IMYke2.0.0.0
    #211660
    Ha attól tartasz, hogy csak Te kerülsz büntibe, akkor nem kell aggódnod.
    Ha megint a szokásos Shep-stílust próbálod, és visszafordítani arra, akinek válaszolsz, akkor pedig le kell hűtselek.
  • Shep
    #211659
    De akkor mindenkire egyformán vonatkozzon :)
  • Shep
    #211658
    Hát pedig ezt akárhogy is nézem ... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #211657
    Nyilván, én sem vagyok ártatlan, de ettől függetlenül, nem fogom odatartani a másik arcomat is, amikor oltogattok, és feszegetitek a topik határait. Ez van.
    Totti5 és arty is jól leírta, és igazuk van és volt. Nem való az engedékeny környezet ide.
  • davidka003
    #211656
    Off lesz de komolyan vannak ilyen buta emberek?
    Spirituális előadás
    2 nap, 40 ezer Ft.
    De korlátlan vízfogyasztás. xd

    Hát most komolyan? Ennyire idióták az emberek?
    Undorító.
  • zorrobomber
    #211655
    Mondja ezt a finoman oltogatás mestere. Mondjuk volt kitől tanulni. Na de ő legalább nem törölgetett utána, mint bérgyilkos a tetthelyen.
  • ZsZso
    #211654
    (és nehogy úgy interpretáld a smiley-kat mintha puszit adtam volna a popódra)
  • IMYke2.0.0.0
    #211653
    "Itt mindig is béke volt" - kivéve, amikor elkezdtél írogatni, oltani másokat, és kontrázni zorrobomberre. Amúgy, igen.
  • Shep
    #211652
    Itt mindig is béke volt, csak a Mester veszi mindig túl komolyan a dolgokat :) Ja, és hülye vagy! :D
  • ZsZso
    #211651
    Písz van srácok! Itt mindenki hülye (élen velem), csak mindenki máshogy. :)
  • Shep
    #211650
    Nyilván, mindenki hülye és te jobban tudod, hogy pl. Zso mire gondolt, mert gondolatolvasó is vagy. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #211648
    Inkább te és ti nem értettétek meg, hogy miről szólt a beszélgetés, csak jött a "természetes" ellenreakció.
  • zorrobomber
    #211647
    Lefoglalja a törölgetés.
  • Shep
    #211646
    Sok a duma, de azt amit fél napig magyaráztunk neked, továbbra sem fogtad fel :)
  • IMYke2.0.0.0
    #211645
    Á, itt a személyeskedés kártya tőled is. Hiányzott, mint tevének a púp. Ja, nem.
  • Shep
    #211644
    Végre valami jó hír :)
  • IMYke2.0.0.0
    #211642
    A poén jó, de tartsuk be a kulturált fórumozás és a topik szabályait, rendben?
    Spoilerben beszúrod, és mindenki elmosolyodik rajta.
  • Shep
    #211641
    Igen, mindig én vagyok a hülye, de én legalább tisztában vagyok vele, bezzeg te ... :DDDDDDDDDDDDDDD
  • Botond #211640
    De jön a lego batman 3!
  • IMYke2.0.0.0
    #211638
    A GOTY versenyben ott lesz helyette a Watch_Dogs, és kései befutónak például a Dragon Age: Inquisition [nagyon fogadkoztak].
    S ugye pont fél évnél tartunk, jön az uborkaszezon, és ősszel robban a játékpiac.
  • grebber
    #211637
    Ha igaz akkor sajnos tévedtem, így nem a Batman lesz az áv játéka idén :(
    Jövőre már nem sok esélye lesz mert raklap jó cím fog megjelenni.
    Az idei hurkák között bődületes fölénnyel lett volna GOTY!