311802
  • grebber
    #211919
    DR3: Ennyi....Mégis megéri pcre kiadni ha konzolon nem fogy?
    Várom ezerrel a többi egy rakás fos amugy is.
  • Fpocok
    #211918
    Most akartam írni, hogy az A Story About my Uncle készítői lokalizálót keresnek, de úgy látom már lost prophet bejelentkezett rá.
  • Troger911
    #211917
    Hat ingyenes apróság: SteamGifts fórum
  • Fpocok
    #211916
    Az egyetlen xbone ekl cím, amit irigyeltem, erre bamm... lehet jön pc.
  • Fpocok
    #211915
    Dead Rising 3 pcre!
  • Troger911
    #211914
    Szép gyűjtemény! A könyveket érdemes elolvasni?
  • MerlinW
    #211913
    Liberation is van dobozosan, meg Black Flag könyv, csak a kép még megjelenésük előtt készült:)

  • tomsolo
    #211912
    Ezen felnevettem.
  • dartonite
    #211911
    Awesome,kosz!
  • gszp
    #211910
    Fejlesztőktől meg lehet venni dollárban is. 3$ a 4pack. Ki száll be?
  • Evoluti0N
    #211909
    It's off time: Kettő van. Az egyik két évvel fiatalabb nálam (26), másik városban él, szoftverfejlesztőként dolgozik, de hétvégenként hazajön. A másik 10 évvel fiatalabb nálam és gimnazista. Az utóbbi művelte a géppel a csodát. :D
  • #211908
    Pff, akkor a következő pár hónapban nem veszek semmit :D Amennyi időm van játszani, ezekkel most legalább egy évig elleszek... :)
  • genndy
    #211907
    Ööö... nem csak egy van?
    Főleg a múltkori gép-újrarakás után, ezek szerint megkímélted az életét
  • Evoluti0N
    #211906
    Injustice-t bezsákoltam ma. Itt volt már az ideje, hogy ne csak a MK-ban verjenek el az öcséim. :D
  • genndy
    #211905
    Pénztárcád kímélése miatt szerintem egyelőre csak azt vedd meg amivel a közeljövőben tényleg játszani is akarsz/fogsz (mondjuk 2-3 hónapon belül). Ennyi idő alatt úgyis jön majd akció a többire is, bundle, nyári nagy Steam Sale, akár még alapár-csökkenés is. Jó dolog a hörcsögölés, meg látni a sok játékot a polcon/Steam/Origin/GoG/... fiókon, de én inkább már kicsit elszomorodom hogy még mennyi van, ami csak porosodik ott, pedig tényleg még akarok is játszani velük, csak az idő kevés rá. Egyiket sem bántam meg hogy ott és akkor és annyiért megvettem, de azóta mindegyikre jött akció, bundle, amiből még olcsóbban megkaptam volna.
    Ja, és persze ott a SteamGifts, amire vágysz arra jelentkezzél lelkesen, aztán simán megnyerheted, és akkor ingyér megkaptad, ez a legjobb.

    Injustice-t nem ismerem, nem játszottam vele, Mortalt frissiben vettem, nem bántam meg, netkód miatt vagyok csak elszontyolodva, nem kimondottan magam miatt, csak hogy bőven játszanának vele még a PC-sek, de szerintem kihalt az online.
  • #211904
    Maros árulja 2500ért tudom hogy mi miért nem tudjuk megvenni, de ugye több mint a duplája mint a mortal. Aztán amiatt kérdezem hogy megéri-e, mert legutoljára a Mortal 4-el játszottam de az nagyon jó volt :)
  • genndy
    #211903
    Ha jó géped van és gyors neted, akkor egy fokkal jobb a helyzet netes játékkal. Meg magyarokkal azért nem olyan szaggatós, de sajnos tényleg ramaty a netkódja, és nem fogják már peccselni se
    maross meg megbízható eladó, és a játék 1100-t bőven megér, mert régen jött már PC-re Mortal, és ez tényleg jól is sikerült.

    Injustice nem megvehető nálunk, a sarló-kalapácsos Szupermen miatt. ha máshonnan be tudod szerezni, és nem orosz verzió, akkor viszont aktiválható (grebbert kérdezd, ő is valahogy így szerezte).
  • #211902
    De basszus a kártyák ilyen 0,1$ ért mennek, ráadásul alig van pár játékom, ami dobott pár kártyát. Tehát abból én még nagyon sokáig nem veszek semmit :)

    Am a havi játékkeret már el is ment, ha meg akarom venni mindent, ami a srácnál van. Szerintetek ad még ezen kívül kedvezményt ha többet veszek egyszerre?
  • grebber
    #211901
    Kártyákat eladod és abból a pénzből.
  • Scooter
    #211900
    Igen, utólag vettem észre Bocsi
  • TBTPumpa
    #211899
    Igen. Csak lejjebb kellett volna görgetni a játék adatlapját!


    De azért az a 36/100 értékelés eléggé vad!
  • Troger911
    #211898
    Ingyen játszhatod pár napig, és ez idő alatt meg is veheted 0,99€-ért!
  • Scooter
    #211897
    0.99€ mégis le tudom tölteni???
  • #211896
    Azért meredek ez a Jurassic park + Star Wars + Halo keverék :D
    AM én szinte ingyennek látom :) 0,91$
  • #211895
    Ne is mond.... már a boltban is ráfagyok 1-1 50%-os feliratra, aztán ezek a 70-80%-os feliratok katasztrófák... Ráadásul ezek a játékok olyanok, amiket tudom hogy ha elérkezik az idejük, akkor végig tolok. Mert tudom hogy a multis része kb mind1iknek érdekel. Mortal és injustice warezos werziói, meg katasztrófák. Le se töltöttem őket...
  • Scooter
    #211894
    Most akkor mi van? Az ORION: Dino Horde is ingyen van?

    ORION: Dino Horde
  • #211893
    Ezt kifejtenéd bővebben? Hogy lehet kártyából gammát szerezni?
  • #211892
    Injustice-nek nem látom am az árát steam-en, meg se lehet nézni, az megér 2500-at?
  • Troger911
    #211891
    Te nagyon rákattantál a hörcsögölésre :)
  • #211890
    Ez a csávó úgy fog engem megkopasztani, hogy önszántamból fogok fizetni neki XD
  • wantonly
    #211889
    Megbízható, többen szoktak itt tőle vásárolni. Ugyanúgy giftet kapsz, mintha magad vennéd, csak általában olcsóbb.

    Legalul vannak az elérhetőségei.
  • Sippie
    #211888
    Van valaki aki közlekedett már Kecskemét-Pest távon autóval, illetve valaki aki tudja hogy 6-7 óra körül mire lehet számítani Pesten a Hungária körúton (beáll-e már akkor is az egész)? Ha igen, az írjon már egy privátot legyen szíves!
  • #211887
    emmeg ki? És hogy lehet vele biznicelni?
  • Sir Quno Jedi
    #211886
    Nem mindenki vár 3 évet, én sem tenném.
  • lalakov
    #211885
    Mondjuk én azt vártam, hogy a 3. rész megvétele mellé adnak egy 2. részt.
  • lalakov
    #211884
    Ha mindig ezt csinálnák, akkor senki nem venne játékot.
  • Fpocok
    #211883
    Az faxa. Belépésnél és kilépésnél a sniper elite egy bazi nagy reklámot nyom a képünkbe... /sigh
  • grebber
    #211882
    Semmi köze a steamnek az ingyen Sniperhez max annyi hogy onnan töltheted.

    Ez a kiadó reklámfogása nem a valve-jé ,mivel nyakunkon a 3. rész mivel lehetne jobban promozni magukat mint az ingyen cuccal.
  • Sir Quno Jedi
    #211881
    Ez csak válasz az origines ingyen bf3-ra. Sajna nem hiszem, hogy ez szokásuk lesz. Pedig megtehetnék, hogy ha jön az új verzió egy gammából (mint pl sniper elit v3, bf4), akkor szépen a régit kiadják INGYEN. Így mindenki leszedi, játszik vele és már várj is az újat, a legjobb reklám a világon. És ingyen van. Nekik az első pár hónap számít az eladásokban (ez alapján zárják is be a studiókat), az hogy 3 év múlva még néha valaki veszi, az őket amúgyis hidegen hagyja.
  • Fpocok
    #211880
    A 4 dlc karaktert. online multizni ne akard, de egyedül megéri simán.