311801
  • genndy
    #213363
    Gratula, jó játékot!

    Más:
    S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl
    Hát ez még mindig egy baromi jó játék, még így sok évesen is (2007-ben jelent meg). Complete moddal 10 óra alatt csak gyorsan átszaladtam a főszálon, meg pár fontos mellékküldit megcsináltam. Még mindig bazi jó az a sötét, nyomott, komor, kelet-európai hangulata, meg persze az egész Zóna horrorisztikus, parás atmoszférája. Lövöldének is jó, jó fegyver- lövedék- és sérülésmodellezéssel, meg lehet szabadon kóborolni, meg küldetéseket megcsinálni, meg képződményeket keresgélni, vagy egyszerűen csak túlélni, amihez kedve van az embernek.
    A millió moddal föl lehet turbózni a grafikát, a fegyvereket, a küldetéseket, mondjuk ilyennnel most nem tököltem, a Complete 2009 elég kiforrott modcsomag, javított küldetésekkel meg szebb textúrákkal, az bőven elég volt, főleg hogy magyarítás is van hozzá. Meg amúgy is vagy 6x játszottam végig, úgyhogy azért sem volt már kivesézős. Klassz, na. Jöhetne már egy újabb single player STALKER.

    RF Armageddon DLC-t meg befejeztem a harmadik küldetésnél, kiharcolt magának egy szőrös bunkót (shift+del) az állandó kifagyásával. Nincs kedvem már nekem ilyennel szarakodni. Inkább végigviszem a Staler COP-ot újra (CS már korábban megvolt, most játékbeli időrend szerint akartam haladni)
  • tomsolo
    #213362
    hmm
  • IMYke2.0.0.0
    #213361
    Visszaszívom:

    * Orcs Must Die (1) -STEAM szerint- = Single Player
    * Orcs Must Die (1) -STEAM szerint- = Single Player / Coop

  • ZsZso
    #213360
    A videók tanulsága szerint van.
  • IMYke2.0.0.0
    #213359
    Semmit sem tudok a játékról.

    Ellenben, a két korábbi, és teljes játék eleve a koopra épült.
  • Fpocok
    #213358
    Ebben van coop, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #213357
    Aki mégsem tud élni az "Orcs Must Die! Unchained Alpha" nélkül, annak tudok adni egy kódot.
    Igényeltem egyet saját kontómra, direkt ajándékozási célból, a topik lakóinak - már ha akad valaki bátor, és negyed-kész (se) játékkal akarja elütni a drága idejét és tesztelni.
  • ZsZso
    #213356
    MMOknál én nagyon sok jó tapasztalatot szereztem régen, egészen más mint amit pár Early Access játék tud nyújtani.
  • Sir Quno Jedi
    #213355
    +1
  • ZsZso
    #213354
    LINK
  • IMYke2.0.0.0
    #213353
    Alpha és Béta verziókkal játsszon az, akit két anyuka szült - szerintem.
  • grebber
    #213352
    Orcs Must Die! Unchained alpha key-t osztogat az alienware!
  • TBTPumpa
    #213351
    Gratula neki!
  • kill3r21
    #213350
    Gratulálok LostProphet-nek! Ő nyerte a Thiefet! :)
  • tegla
    #213349
    GoG Jóságok!
  • shaddam
    #213348
    Van egy 20%-os gamersgate kuponom. Valakinek?
  • IMYke2.0.0.0
    #213347
    Gratulálok a "Thief" nyertesnek.

    //Anonymous. Dobjuk össze a pénzt, és küldjünk rá bérgyilkost erre az Úrgére:)
  • Fpocok
    #213346
    Co-op game-sharing will be a PlayStation-exclusive feature. Reports from Eurogamer and Gamespot details the steps that PS3 & PS4 owners will take to invite their friends to the Himalayas. If you've got a PlayStation Plus subscription, you'll get ten invites to pass out when Far Cry 4 hits retail. The experience is referred to as a "trial"
  • Fpocok
    #213345
    Basszátok meg, ez megvolt?

    "Sony VP Adam Boyes just announced that PS4 players will be able to invite friends into a game of Far Cry 4, even if they don't own it."

    ??? Durva.
  • Totti5
    #213344
    Lefizethet pár semmire nem jó firkászt, attól még nem fog több fogyni. 10 millió felett megy el midnen évben a többek közt a COD, BF, AC, FIFA.
  • Moby
    #213343
    #213335 :
    Nem, bár a QD cuccaiban a sztori fajsúlyos, emberi kapcsolatokról, érzelmekről szól. Ezekben a nyomiratákban meg van valami asylum szintű "történet" hullahegyekkel, sok-sok csimbummcirkusszal, és a press(A)towin mögött a koncepció az, hogy a fakezűek is méreg nélkül tolattyúzzák végig.
  • Sippie
    #213342
    már csak azért is, mert valszeg marketingre is 20x annyit költ az activision, mint a többi cég, meg az egyéb médiumok lefizet... izé... szóval több szájat kell annál a cégnél etetni, igen :D
  • MoRT2195
    #213341
    A CoD eladásaitól messze van, de az a 3 millió így is nagy szép. Egy multiplatform címnél is már jó a 3 millió, de egy exkluzívnál már tökély. .) A CoD az meg ilyen hiper-szuper eladásokat produkál minden évben, nagyon kevés játék ér fel hozzá. De ha már csak negyede annyi fogy valamiből, mint egy CoD részből, akkor az már szép eredmény.
  • Dj Tommy
    #213340
    Érdemes is rá jelentkezni, NZA 1 se volt rossz, főleg ha volt 4 cimborája valakinek, akivel tudod jókat játszani.
    A 2. rész is meg van már régóta, de még nem próbáltam ki, pedig nagyon kíváncsi vagyok rá.
  • Sippie
    #213339
    ahhoz képest tényleg az, nem ismertem az adatokat. Beyond eladását majd növelem én is, amint kitolom a HR-t :)
  • Evoluti0N
    #213338
    És ez platform exkluzív rétegjátéktól több, mint jó.
  • Totti5
    #213337
    Igen az. Heavy Rain több mint 3 millió példányban ment el. Beyond januárban érte el az 1 milliót.

  • Sippie
    #213336
    sikeresek? van összehasonlítás a cod, és a HR eladásaiból? megnéznék egyet :D
  • MoRT2195
    #213335
    Nem véletlen sikeres a Heavy Rain, és a Beyond: Two Souls. Gyakorlatilag ez a két játék csak egy interaktív film, de mégis nagyon jó, és jókat lehet vele szórakozni. Nem a feltétlen a játékmenettel lehet eladni egy játékot, hanem inkább a történettel.
  • kill3r21
    #213334
    Lehet hogy látják hogy béna játékos vagyok és azért csinálják ilyenre :D
  • Fpocok
    #213333
    Úgy beszélsz róla, mintha ez lenne az első ilyen játék. Pár év és márcsak az előre gombot meg a lövésgombot kell nyomni... de hát a játékostábornak ez kell.
  • IMYke2.0.0.0
    #213332
    Köszi...
    ...wazzer, már megint ez a földrekerülős-elájulós-képernyő-elhomályosulós-feltápászkodós...
    ÖSSZES CoD-ban benne van.
  • kill3r21
    #213331
    Pont ezért epic moment, kerestem az állam és nem azért mert tetszik :D
    Már véletlen gránátfrag élmény se lesz :(
  • MoRT2195
    #213330
    Bírom, hogy az Advanced Warfare-ben látott gránáttal "mindenkinek" baja van, de a The Division-ben látott "földre lerakom és odagurul az ellenséghez, majd felrobban cuccossal" senkinek sincs baja.
  • Fpocok
    #213329
    Nem nevezném epiknek, sőt. Eddig is szarrá volt butítva, most már célozni sem kell a gránáttal SEM.
  • kill3r21
    #213328
    Smart Grenade
  • IMYke2.0.0.0
    #213327
    Linket...
    ...ja és ne spoilerezzé'
  • kill3r21
    #213326
    Számomra az idei E3 epic moment díját az ÚJ COD nyerte az okos gránáttal! :D
  • kill3r21
    #213325
    Az AC az egyetlen olyan sorozat ami addig tetszik amig nézek belőle trailert, de 2 óránál tovább egyik rész sem kötött le, de nem tudom miért :)
  • kill3r21
    #213324
    jaja tudom láttam mindent, csak azthittem hogy ,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem lehet bántani a fánit, és néztem egy camos videót amiben a srác lelövi, és villog is magyarán lehet nyúzni...kicsit visszavetette a lelkesedésem...