311801
  • genndy
    #213803
    Egyébként meg nem írtam hogy nem csalás. Azt írtam "valakinek még belefér".
  • Szabi #213802
    írogasd csak a listáidat én meg addig vásárolgatom az ingyen játékaimat.. :D
  • genndy
    #213801
    Akkor azonnal írd fel Fpockot! AZONNAL! Csupa nagy betűvel. Irgum-burgum.

  • Shep
    #213800
    Hát akik nagyon ráérnek, ilyen értelmetlen dolgokkal foglalkoznak :D
  • MerlinW
    #213799
    Van egy másik listám is azokról, akik azokról készítenek listát akik vezetnek másokról listát és akik szerint ez nagyon szomorú :)
  • MerlinW
    #213798
    Vezetek egy listát azokról akiket még nem kaptam csaláson. Üres a papírlap:)
  • tomsolo
    #213797
    persze, de semmit sem ért mivel az ötös feladathoz tartozó rendes képet csak ma raktam fel :)
  • tomsolo
    #213796
    Én egy másik listát vezetek arról, hogy kik vezetnek másokról listát. Ez is nagyon szomorú.
  • Moby
    #213795
    A végére megfejtettem a négyest, de így már le sem kell ellenőriznem :D Az ötösre a megfejtést kis csalással előre tudtam (a kép url-je lekérhető volt), azt tudtam a 30 számból, hogy ascii-t kell majd keresnem :D
    De a négyes első segítségénél totál elmentem az erdőbe, mert a párokat rosszul írtam fel, mert én ezt láttam meg elsőre:
    1+2+3+4+5=5+4+3+2+1=15
    5+1+8+6+5=1+9+6+2+7=25
    És innen ment minden a lecsóba... :DDD
    Köszi, k. jó játék volt, a megfejtőknek meg gratula
  • ratgab
    #213794
    Hát ez tényleg könnyű volt (dehogy volt az....)
  • Fpocok
    #213793
    [apro][off]Vezetek magamnak egy kis listát azoktól, akiket csaláson kaptam az SG-n. Most tartok egy tucat névnél. Nagyon szomorú ez...
  • Fpocok
    #213792
    Persze sokan inkább hazudnak saját maguknak, mert úgy kényelmesebb elviselni a csalást.
  • Szabi #213791
    a legszebb hogy új írja mintha utána arra verném a mellem hogy én feloldottam ezt az acsit.. addig érdekel amíg GMG kifizeti aztán törlöm is ezeket az acsikat.. majd utánna feloldom újra amikor lesz rá időm :D
  • Fpocok
    #213790
    Nincs olyan, hogy kicsi csalás meg nagy csalás. Csalás van és fair.
  • genndy
    #213789
    Fpocoknál az, a legkisebb is, úgyhogy nem fogod meggyőzni. Valakinél ez már az (főleg ha a pénzről szól), valakinek meg belefér. Fpocok az előző csoport, te/én az utóbbi.
    A legjobb ha a két csoport nem találkozik, mert csak flame a vége
  • Fpocok
    #213788
    Mégis melyik univerzumban nem csít ez?
  • Szabi #213787
    a SAM nem csalás.. és amúgy is egy eredeti játékomról van szó.. :D
  • Rapid81
    #213786
    A 3. feladatnak ennyi erővel lehetett volna az is a megoldása, amit itt valamely kolléga leírt, hogy szorozd kettővel, oszd el hattal, majd vonj belőle gyököt és emeld a köbre... Nem elég, hogy bele kellett vonni a második feladatot, de a négy alapműveletből tippeljük be a szorzást is, majd vagy jobbra vagy balra kezdjük el forgatni a tárcsát... Na szóval, inkább nem fejtegetem tovább. Szerintem érthető...
  • 062020
    #213785
    áh, a 4 pofont így már értem :D
    Köszönöm ezeket a nagyszerű fejtörőket, és gratulálok pkrc-nek.
  • genndy
    #213784
    Végigolvastam a megoldások menetét, csak ennyit tudok reagálni:
    Édes jó szentséges szüzmária idesanyám, milyen jó hogy nem töltöttem vele sok időt.
  • Fpocok
    #213783
    Jajj ne. Akkor most nem tudsz CSALNI?
  • Szabi #213782
    közbe kipróbáltam manuálisan a listához adni és a SAM szerint nincs meg nekem a játék, de a Steam szerint meg igen, ezek szerint itt is van egy kis átfedés amíg frissül, a frissítés gombot hiába nyomogatom :D

  • genndy
    #213781
    Micsoda, PlayFire? Asszem 12 óránként szinkronizál, ha van még az akcióból 24 óra, akkor azért sanszos. Nem baj, a "First Time"-játszásért járó 0,1£-t azért megkapod ;)
  • tomsolo
    #213780
    Nekro Negro - megoldások

    A vége elég izgis lett sajnos csak egy nyerhetett.

    A nyertesnek (pkrc) gratula a többieket vigasztalja az a tudat, hogy talán ők nem csesztek el rá olyan sok időt. :)
  • Sirch
    #213779
    300 forintért kár kihagyni. Majd rájösz, mikor végeztél az alapjátékkal, és még akarnád folytatni...
  • Szabi #213778
    akkor ez bukóvári, mert ha még végig is játszanám a Dishonoredet amit nyertem, már akkor se szinkronizálná holnap estig :S

    bár attól még hamar végig lesz játszva, mert tetszik.. csak zsetont nem ad majd érte :D
  • Troger911
    #213777
    Köszi! Akkor azt hiszem csak az AW megy wishlistre :)
  • ratgab
    #213776
    God of War 3 credits-e legördült. Eddig a legjobb Gow, amivel eddig játszottam. Kevés volt az agyvérzéses rész (talán 2 vagy 3 egész játék alatt, ami igen jó arány!)

    Összességében nagyon tetszett. Első GoW amire azt mondom esetleg egyszer még nekiülnék szívesen.

    Bossfightok nagyon jók voltak, halálok meg még inkább. Brutális elégtételt kaptunk itt kérem szépen! Legalábbis Kratos biztosan!
  • genndy
    #213775
    Nem mindet látja. Amihez kell valami külső bejelentkezés is, azokat asszem nem. De lehet hogy más a kínja, lényeg hogy nem látja mindet.
  • MerlinW
    #213774
    Nálam high-on 40-50fps
  • Szabi #213773
    off: az vajon mitől lehet hogy SAM nem látja az új játékomat, Steam-et és SAM-et is újraindítottam már, SAM-et többször frissítettem de semmi.. :-/
  • zorrobomber
    #213772
    Köszi!
  • arty
    #213771
    AW:AN egy köpedelem, repetitív, erőltetett dlc, az AW pedig egy zseniális játék :)
  • arty
    #213770
    Ez így nem igaz.

    AMD csúcskártyáin szarabbul fut, mint az nvidia csúcskártyáin.
    Más osztályokat "nem érint" a probléma.
  • arty
    #213769
    sghu-s és még így is alig jelentkezte(-k/-tek rá! :) )

  • arty
    #213768
    kösziiiiiii
  • wantonly
    #213767
    Gratula! Most értem haza, mindjárt küldöm. :)
  • genndy
    #213766
  • Fpocok
    #213765
    A kulcsot nem a steamen kell beregelni, máshonnan kell letölteni a játékot.
  • grebber
    #213764
    Mivel nem steam-es nem is csodálkozom. (Legalábbis úgy tudom nem az)