311801
  • Rapid81
    #214326
    Feltételezem, hogy felezési időt akartál írni, csak félrement. :)
  • Scooter
    #214325
    Akkor én kussolok itt az alvégen. 2007. május 19.-óta vagyok steam-es és 133 játéknál tartok. Persze csak azokat lövöm be amik érdekelnek...khmmm
  • Troger911
    #214324
    Ez a Gunpoint elég érdekesnek tűnik. Ráadásul playfire rewardokból visszajön majdnem 1 font :)
  • ratgab
    #214323
    Ha ez közismert tény, akkor csak a szánkat jártatjuk. Mondani persze lehet....:-)
  • grebber
    #214322
    Ez a Stickman game mekkora már Ahogy a neve is mondja valóban Epic
  • tomsolo
    #214321
    A Magrunnert mindenképp vidd végig - a kezdeti bénáskodás után lesz hol fejet vakarni... :)
  • Dzsini
    #214320
    Tudom magamról, hogy a világ összes pénzét el tudnám költeni, mert "egyszer majd még talán jól jöhet" :) Így van egy olyan korlát, amit magamnak állítottam, és odafigyelek rá, hogy ne lépjem át.

    Most egészen felgyűlt már, úgyhogy ha jön valami olyan a kiárusításokban, ami tetszik, akkor nem kell a fejemet vakarni vagy szomorkodni, hogy lemaradok :)
  • ZsZso
    #214319
    Remek technika. :)
  • Dzsini
    #214318
    Az FFVII után nem sokkal letettem jó időre a lantot (nem volt gépem se játszani, meg igazából nem is érdekelt a dolog), és nagyjából a Skyrim környékén "vettem fel" újra. A gépem most se túl erős, úgyhogy inkább a kimaradt időszak nagyjait gyűjtögetem össze, amikkel játszottam-játszanék szívesen (pl. új Tomb Raider (meg a Chronicles óta ami kimaradt), Heroes VI, Portalok, és az indie/kisebb játékok világának gyöngyszemei a FEZ-től kezdve a Mark of the Ninjan át a Binding of Isaacig)

    ... emellett pedig várom, hogy a warezban játszott és nagyon tetsző játékokból kiadjanak olyan változatot, amiért hajlandó lennék pénzt adni (pl. Mass Effect teljes változat)
  • lalakov
    #214317
    A motorba lövést én sem értem, de engem a tanksapka lövés is zavart. Ok, nehezebb mint eltalálni magát a tankot, de ez sem valóságos. Én is várom, de túl drága még nekem. :(
  • Dzsini
    #214316
    GoG-on az "ingyenkapott"-okon kívül talán 3-4 játék van. Alpha Centauri, Heroes 5 complete, Dungeon Keeperek... hm, azt hiszem ennyi, amit ott vettem.

    A Steames pedig azért duzzadt ekkorára, mert a bundle-okban sok jó kis platformert, puzzle játékot láttam, és azokkal jött a resztli. Komoly "érték" (amiért önmagában fizettem) nincs olyan sok, és egyre lassabban növekszik, hiszen egyre ritkább az olyasmi bundle-ban, ami még nincs meg, olcsó és kellene.

    Ahogy már párszor leírtam, minden hónapban átutalok a webes kártyára egy keretet, és addig, csak addig lehet költekeznem. Ha elköltöm, és beleakadok valamibe, ami kellene, akkor vagy várok, vagy így jártam (az FX Pinball új Star Wars pakkja óta csak kártyapénzt költöttem).
  • genndy
    #214315
    Leendő játékos, vagy az eddig warez-játékokat pótlod utólag?
    (nem köcsögölés, nekem is sok "utólagos" vásárlásom van, meg ratgab még aki szintén sok játékot vesz meg ezért)
  • ZsZso
    #214314
    + ehhez jönnek még a GoG -os játékok (ha jól emléxem, Te azokért is oda vagy). Azon a fiókon hány játék lelhető fel? :)
  • ZsZso
    #214313
    Te szerencsétlen. :) Üdv a klubban!
  • tomsolo
    #214312
    Nagyon várom ezt a Sniper Elite 3-at bár elég marhaság lett benne ez a belelövök a motorba felrobban az autó. A 2-ben a benzintank sapka vadászat "értelmesebbnek" tűnt.
  • tomsolo
    #214311
    hát nem hiszem hogy gamefly-os Day of Defeat árat megfogja közelíteni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214310
    A Sumér Szél alatt bizonyosan akciós lesz a Narancssárga Doboz, benne minden Fél-Élet játékkal :)
  • Troger911
    #214309
    Most meg pótolhatom a HL2-őt, de azthiszem Orange Box lesz belőle :) Meg elkelne a HL1+összes kieg. is!
  • Troger911
    #214308
    És a legdurvább az, hogy ez árban még annyi sem volt, mint egy újabb AAA cím... Összeadom, de az összeg még csak el sem éri az öt számjegyet.
    Az első steam accom egyidejű a HL2-vel. 0 day vettem. Aztán nem igazán használtam az accot, nem foglalkoztam a steammel és oda adtam tesómnak a fiókot. Aztán regeltem egy újat, a videokártyához tartozó kupon miatt, de más nem került rá két játékon kívül. És belebotlottam az első bundle csomagomba...
  • tomsolo
    #214307
    Humbliban még 4 óráig 5 dodó az Age of Empires II. HD....
  • tomsolo
    #214306
    Jó ez a GOG. 241 MB-os update felrak egy 61 megásat.
  • IMYke2.0.0.0
    #214305
    Jéééézus! :)
    Igazi Hörcsög :)
  • Dzsini
    #214304
    Akkor én meg se szólalok, múlt augusztusban regisztráltam Steamre... és ha jól rémlik közelebb vagyok az 500-hoz, mint a 250-hez (fejből nem tudom mennyi).
  • IMYke2.0.0.0
    #214303
    3 év alatt... [2011 óta vagyok STEAM-es]
  • IMYke2.0.0.0
    #214302
    Ez tényleg gyors tempó volt :)

    Én 4 év alatt hoztam össze - jómagam és az ajándékozó [steamgifts és más úton] játékostársaim által - 400 felettit.
    Durván nyomod :)
  • Troger911
    #214301
    Már most annyi játékom van, hogy nem fogom tudni őket végignyomni. A kicsit több mint 1 hónap alatt mióta rákaptam a hörcsögölésre, több mint 100 játék gyűlt össze a steam fiókomon. Ebből csak kb. 10-15% „szemét”, a többi mind érdekel. És most jön a sale...
  • IMYke2.0.0.0
    #214300

    Videó alapján nekem tetszett - kíváncsi vagyok, mit tud a valóságban, ezért is fogadtam el ezt grebbertől :)
  • Troger911
    #214299
    Az volt az első amit aktiváltam a pakkból :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214298
    grebbernek itt is köszönöm az "Antisquad" c. játékot - aprócska, még nálam is gyorsan lenn lesz, Single Player, és sok öcsi van benne - körökre osztott
    Nekem való.

  • Troger911
    #214297
    Ejj! Ez lemaradt:
  • Troger911
    #214296
    Copy-paste :)

    ZsZso-nak köszönhetően 1$-ért meglett a Be Mine 13
    Itt is köszönöm szépen neki!

    Copy-paste vége!

    Nekem csak két dolog maradt, mert a többi megtetszett:

    Alpha Kimori™ 1
    Alcarys Complex - desura kulcs

    Ingyen és bérmentve viheti bárki aki privátba jelzi :)

    Ezen kívül van pár desura kulcsom is (egy ember egy játék):
    Heileen
    Bionic Heart
    Eve Burst Error
    dUpLicity ~Beyond the Lies~
    Little Trus Man
  • grebber
    #214295
    ZsZso-nak köszönhetően 1$-ért meglett a Be Mine 13
    Itt is köszönöm szépen neki!

    Ezek maradtak belőle:

    Alcarys Complex - desura kulcs (az összes többi steames)
    Alpha Kimori™ 1
    Journey of a Roach
    Legend of Dungeon
    Mechanic Escape

    Ingyen és bérmentve viheti őket bárki aki privátba jelzi (Annyi a kikötésem,hogy egy ember egy játék)
  • Botond #214294
    Nekem iOSen lepörgött, ott nincs egér, nem kellett klickelni. :D
  • genndy
    #214293
    Single-hez elég a Stasis Interrupted. Az most is csak 2,5€.
  • genndy
    #214292
    A -75% csak a szóba kerülésre vonatkozott. Vásárlásról akkor még szó sincs. :)

    tomsolo: a szmájli az egész hsz-re vonatkozott. Semmi bajom az indiekkel (utolsó nálam pont a Dear Esther volt, amivel határozottan tervezek még foglalkozni).
  • IMYke2.0.0.0
    #214291
    Bezzeg ahhoz nincs DLC-pack [és nem Season Pass!], amit mondjuk 75%-al akcióznának, és kerülne 2 euróba... :=(
  • Troger911
    #214290
    Egyébként még sale előtt napiban az Alien CM -75% 4.99€ Steamen!
  • tomsolo
    #214289
    Nem, és lehet nem is fogom. De nem tartom rossz játéknak(mert minden másban zsír), csak eddig az is klikkelőfeszt volt és arra érzékeny vagyok.

    Már a Titan Questnél is írtam, hogy nem igazán szeretem az ilyet - bár vannak játékok ahol nem zavar annyira. (Pl. KoAR-ban is szorgoskodni kellett, bár ott volt chakram amit nem klikkelgetni kellet.)
  • Troger911
    #214288
    Ja, hát végül is fizethetnének walletra egy-egy játékért :)
  • Botond #214287
    A hónapokkal ezelőtt vásárolt bastiont lepörgetted már?