311802
  • ratgab
    #214648
    Helyesbítek: Nem magyar fizetésre van szabva. Tőlünk nyugatabbra a 0 day játékár is kb. bagó kategória. 1000 eurós fizetésekből hav 50 euró az molyfing és akkor még nem is ügyeskedtél a vodkakedvelő barátaink által kínáltak irányában.
  • #214647
    Ez az eredeti játék dolog nekem mindig is tetszett. Első játékom eredetiben a Stalker 1-3 volt. Aztán PC Galaxisban vettem néhány agyon akciózott játékot. De ettől függetlenül warezoltam mindig. 2 hónappal ezelőttig nem is tudtam hogy ilyen olcsón is be lehet lehet zsákolni játékokat. Persze az elmúlt 2 hónapban mesélem haveroknak, hogy mennyit költöttem gammárkra és hülyének néznek. Meg kérdezik hogy minek. Mondom mert multi az verhetetlen. Meg nem is akarom magyarázni, hogy az már a tiéd, kényelmesebb a felhőből letölteni bárhonnan, ahelyett hogy a warez foglalja a helyett a vinyón és csak magát a játékot kell letölteni. Mondjuk ilyenkor már elkezdenek bólogatni, hogy végülis nem is olyan rossz, főleg hogy ha elsütöm, hogy kb mennyi 1 játékom ára. 49,600 HUF-ot költöttem játékra és kb 120 játékom van szerteszéjjel. Ez 413HUF/ játék és én nem veszek ilyen 1-2 euros bundle-kat, ami tele van gagyi indi játékokkal. Azt hiszem 3 játékom van, amivel életbe nem fogok játszani, csak benne volt egy bunle-ba és véletlenül azt aktiváltam be. Ja meg ebben benne vannak azok a játékok is kb 10e értékben, amik ki lettek szórva ajándéknak, illetve még elajándékozásra várnak. Van vagy 10 kulcsom kb. Szóval itt csak kicsit fel kéne világosítani a népet és egyből rájönnének hogy mennyivel jobb, mint a warezokkal szívni....
  • IMYke2.0.0.0
    #214646
    16 euro... sok az még :(
    A vélemény (review) izgalmas, az ára meg szívszorító :)
  • genndy
    #214645
    Több acca is van (több trades, meg saját, meg legalább egy orosz/ukrán, biztos ami biztos ), valami 5000 kártyát pakolt föl minap a Steamre, tele van pozitívokkal, PH-n rendszeresen segít hogy régiózáras-e adott játék, nem hiszem hogy ezeket kockáztatná egy átverésért.
  • ratgab
    #214644
    Hát ha a környezetem tudná, hogy mennyit áldozok újabban erre a hobbimra, mennyiért veszek origi játékot, akkor tuti már gumiszobában lennék holnapra. Kényszerzubbonyt vennénk az biztos.
  • wantonly
    #214643
    Ez igaz, az 576-al én is így vagyok. :-)
  • Fabio Capello
    #214642
    Nyilván, de az se segít sokat, hogy bemegy teszem azt a galaxisba vagy az 576-ba, és olyan árakat lát, amit szerencsétlen 16 éves valószínűleg életében nem látott még készpénzben együtt, nemhogy annyit fizessen valamiért - azért ez egy elég elrettentő dolog ("minek megnézni egyáltalán, valószínűleg úgyse lesz pénzem rá")
  • Rapid81
    #214641
    Aki szeretne játszani az elmúlt évek legjobb játékával, annak muszáj beszereznie a Lifeless Planetet.

    Számomra magasan veri a Bio Infet. :) Ha az 10/10 volt, akkor ez legalább 12/10.
  • wantonly
    #214640
    Szerintem nem ezen múlik, ez csak nekünk számít, akik eredetiben gondolkoznak. Lehet játékot olcsón is venni, egyszerűen vannak (és sokan) akik 100Ft-ot nem hajlandók erre kiadni. Ezeknek adhatod akármennyiért, nem fogja megvenni, akkor is megy a virágboltba. Nem is érdekli őket, hogy mennyibe kerül, fogalmuk sincs róla, mert nekik ez ingyen jár. Kizárólag akkor gondolkoznak el, ha multis játékról van szó, de akkor is első a tört szerver keresés. Nekem ez a tapasztalatom.
  • Troger911
    #214639
    Még egy új kiadású felső kategóriás játék ára is bőven túl van a tűréshatáron az átlagfizetésekhez képest. Amúgy egyik kollégámat kezdem megfertőzni eredeti játék vásárlás terén. A múltkori tesco-s akcióból kapott ajándékba egy Dead Islandot meg egy Magicka-t és látta mennyibe került... Azóta szólok neki ha van jó cucc olcsón :)
  • Fabio Capello
    #214638
    Sajnos nagyon sok a "minek vegyem meg, ott az ncore, onnan ingyen van" mentalitású ember, főleg a fiatalabbak körében. Viszont egy részről őket is meg lehet érteni, sajnos a legtöbb gyártó nem a célcsoport (16-23) pénztárcájára szabja az árakat. ha egy új játék nem 10-12e környékéről indulna, hanem 6-7e környékén, már akkor szerintem ugrásszerűen növekedne az eredeti játékot vásárlók száma... És ezek még csak a PC-s árak, a konzol vs. pc flamewar elindítása nélkül mondom, de a konzoljátékok árai egyenesen vérlázítóak, 16-17e-t simán elkérnek néha.
  • IMYke2.0.0.0
    #214637
    Az egyik legjobb a kategóriájában!
  • wantonly
    #214636
    Dettó. Rám is úgy néznek, mintha valami őrült lennék. De Magyarország amúgy sem piac, egy nagy semmi. Szintén egy közeli ismerős van, aki vásárol eredeti játékot. Van olyan is, akinek lenne rá pénze, de elvből(?) nem hajlandó pénzt adni játékért és nagyjából kiröhög. Közben ilyen-olyan ingyenes szarokkal játszik, szenved, ahelyett, hogy venne egy normális játékot. Játszanánk multiban, de nem tudtam még rávenni semmire, amihez pénz kellene, ehelyett ő csak ingyenes játékokat mutogat nekem. Akkor játsszon egyedül. :D
  • Fabio Capello
    #214635
  • lalakov
    #214634
    Sajnos ismerős a téma. :(
  • Troger911
    #214633
    Berakom ide is, hátha valakit érdekel!



    Hogy ne csak a ss-el legyetek elfoglalva :)
  • Evoluti0N
    #214632
    Könnyen meglehet. Olyan országban és környezetben nevelkedtünk, ahol warezolni a normális és játékot venni már-már szinte szégyen. Bárkivel beszélek a gamer ismerőseim közül valamelyik játékról, nekik teljesen természetes, hogy warez verzióval játszanak és minden alkalommal, amikor multit említek, akkor el kell magyaráznom nekik, hogy én bizony veszek játékokat. Csak néznek, mint borjú az új kapura. 1(!) ismerősöm, azaz haverom van, aki vesz is néha játékot.
  • Troger911
    #214631
    Én is erre gondoltam :)
  • ratgab
    #214630
    Ha nem lopott kártyával vette a cuccokat, akkor nagyon kevés esélye van, hogy visszavonják.
  • Troger911
    #214629
    Elég a kettő is :)
  • Szabi #214628
    az egy hulladék, meg ne vedd! :D
  • Troger911
    #214627
    Az ETS 0,79€ steamen :)
  • arty
    #214626
    Jobb mint a netes, az fix... Szal pl en is
  • Fox44
    #214625
    Lehet, hogy az utolsó is!:D
  • #214624
    Igazából csak a csapatról volt szó, a kártya csak megemlítés lett a végén.
  • Evoluti0N
    #214623
    Az előbb írt SMS-t аz öcsém, hogy ő is megvette. Ezt csak azért írom le, emelem ki és azért nagy szó, mert ez élete első eredeti játéka. :D
  • Szabi #214622
    a pink a harmadik, a purple az első :D
  • IMYke2.0.0.0
    #214621
    Előszeretettel akarod itt megbeszélni a kártyázást... itt próbáljunk arról beszélgetni [oda jár ám a fél topik is].

    A csapatversenyhez: vélhetően a NAGY steam-felhasználók [több ezer játékkal] közül pár épp odakerült...
  • Panzeradler #214620
    Amíg nem tervezel adni 30pontot a csapatodnak, addig lényegtelen hol vagy.:)
  • tomsolo
    #214619
    nekem például baszik adni kártyát - se szavazasért se vásárlásért nem adott szóval a retkes k... anyját gabennek és gőznek.
  • #214618
    Hát Én nem tudom mi alapján osztott be ez a mocsok steam minket csapatokba. De az nonszensz, hogy a pink csapat toronymagasan vezet, a magyarok közül meg 1 ember adott a pontokhoz :) Red meg kullog a sor végén csúnyán, pedig mindenki dobálja befele a pontokat...
    Ezt is csak azért csinálom, mert több pénzt veszek ki a Mistery kártyákból, mint ha SS után kezdem el kifarmolni a gammákat...
  • Scooter
    #214617
    Jó vétel. Nagyon jó a cucc.
  • tomsolo
    #214616
    na így mindjárt jobb a Don't Starve, végül is behúztam 1245-ért dlcvel.
  • Troger911
    #214615
    Már csak attól lehet félni, hogy a játék valódi forrását nem ismerni (ezért van némi kockázat, ugye a steam visszavonhatja a játékot). Bár azt írta, hogy megy vásárolni :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214614
    Ez jól hangzik. Akkor a korábbi pesszimista felhangom immáron semmis :)
  • Troger911
    #214613
    Nálam már többször volt :) De rendben meg is van, már a könyvtárban figyel :) Az eladó elég kommunikatív, mindenről küld mailt stb. Egyelőre pozitív :)
  • IMYke2.0.0.0
    #214612
    Na, ilyenkor kapnék szívrohamot - félnék, hogy elveszik az éterben...
  • Troger911
    #214611
    Egyébként a gift megjött csereablakba, csak a steam szórakozik... 11-es kód, próbáld később :(
  • IMYke2.0.0.0
    #214610
    Nekem is van 5 - én is szórnám, de nincs kinek :)
  • Troger911
    #214609
    Beaktiváltam pár giftet a fiókomra, erre kaptam 4 Dead Island Epidemic giftet... Ha valakinek kell szóljon :)