311802
  • arty
    #215248
    ma még nem! tehát JOGOS!
  • ZsZso
    #215247
    Én emlékszek valami hasonlóra :).
  • Evoluti0N
    #215246
    Mondtam már, hogy utálom az Uplayt?
  • DarkSector
    #215245
    Értem hogy ideges vagy de azon kivül hogy te minden egyes hsz-t figyelmesen aprólékosan végig mazsolászol, és minden link mögött elolvasol mindent és honnan vettem volna hogy a 213-as az én hsz-ra ad választ?

    Én azért nem olvasom el a napi 500 hsz-t és úgy hogy minden link mögött a szöveget is, mert a hsz-t amugy önnmagában elolvasva kurvára nem derül ki, hogy mi mulik rajtuk, csak ha te figyelemmel végig kisérted az előzményeket, na akkor elhiszem.

    Nemtudom érted-e mit mondok?

    Ha és elmondtam sokszor másnak is, magyar vagyok, magyar forumban, magyarokkal társalgok, nem érdekel az angol szöveg, értem amit irnak ha nem is az összes angol kifejezést, csak egyszerűen baszok külföldi belinkelt szövegeket elolvasni mert nem érdekel, de ez mindegy is, mert most nem ez volt a lányeg, hanem amit írtam, ha nem vagyok itt fél napot és írnak 200 hsz-t és nem nekem akkor nem feltétlen veszem a fáradságot visszaolvasni.
    Ezért elnézést is kérek amúgy.
  • DarkSector
    #215244
    Magyarul irták azt a hozzászólást amúgy, a linkben van csak angol szöveg.
  • Totti5
    #215243
    Jajjmá. Nem a Ryse miatt. Elbaszta a vezetés és hosszú évek után most jön ki, nem tudják tovább elsumákolni hogy szarban vannak. Lassúak, sok az ember és talicskával hordták el a pénzt. Tipikus... Át kell szervezni és hatékonnyá tenni, vagy byby.
  • arty
    #215242
    jaja, egy pécé port után a takarítónő is ferrarin járna!
  • arty
    #215241
    a redditről is gabe tehet ? :DDD
  • Rapid81
    #215240
    Komolyan ennyire nem tudtok angolul, bakker? Ez már fáj.
    A Reddites emberek szervezték le, hogy a 10 nap alatt minden csapat 2x nyerjen, hogy a reddites emberek (140k fő), az előre megbeszélt napon, az előre megbeszélt csapatban kraftolnak mindent. Így a Sale 10 napja alatt minden csapat szépen 2x nyerni fog és mindenkinek meglesz az esélye.

    Tanuljatok már meg olvasni!
  • grebber
    #215239
    Valaki aki otthon van kulcsos trader körben vegye meg nekem ha talál max 3kulcsért a Kingdom of Amular Collectiont.Holnap majd kifizetem csak nemigen leszek gép közelben holnap 3-ig és nem akarok lemaradni.
  • DarkSector
    #215238
    Mi köze a Ryse-nak a PC-hez?
    Pc-n a warezra érted? abból nem lenne bevétel, meg az 1 dolcsis budle-kból sem.
  • tomsolo
    #215237
    Az előbb összeraktam egy SS kitűzőt - ha már ma pink napja van.

    1 eurót szántam rá - eddig mind eladtam a kártyákat újra kellet vennem mindet. 2 féle bidet nyomtam egy "erősen" low-ot, meg egy hajszálnyival a low alatt. 1 óra alatt lett húsz kártyám - 10 ből lett kitűző, a másik 10 meg eladtam "erősen" a low felett.

    10 euroval indultam a walletben - most 10.31 van és van kitűzőm.
  • grebber
    #215236
    Nagy bajban a Crytek, a Ryse fejlesztése katasztrofális
    Maguknak akarták no pc no bevétel ennyi.

  • w77d
    #215235
    ja és még a vásárlásra buzdítás is megvan nem létező mögöttes tartalommal, ugyanis ezek szerint nem számolja a pontjaid, viszont az akció keretein belül azt garantálják. Így már már a bűncselekmény kategóriát feszegeti a dolog... gusztustalan na...
  • w77d
    #215234
    az igaz, viszont akkor is adat hamisítás és átverés... akkor ne lenne kraftolási verseny kiírva( bár akkor nem lenne bevétel sem), csak a csoportokat kéne beosztani és kész. Ez így viszont nemes egyszerűséggel csalás.
  • DarkSector
    #215233
    Nem baj, hátradől mindenki azt szarni a pontokra, max ha a te napod van gyors 1 olcsó kitüzőt csinnyálsz azt ennyi
  • DarkSector
    #215232
    Magyarul ez nem egy játék, hanem random előre megvan ki nyerje...szuper.
    akkor nem erőletetm ezt a pontszerzéses dolgot.
  • Fpocok
    #215231
    Mert? Így mindenkinek egyenlő esélye van játékot nyerni.
  • DarkSector
    #215230
    ja akkor minek szerezzek a csapatnak pontokat? :D
    beleszarok ugyis nyerünk. :D
  • w77d
    #215229
    mi? tehát le van szervezve előre? ha ez igaz, akkor visszaszívom az előbbit és Gabe bandája elmehet a búsba.
  • w77d
    #215228
    leírtam... ez esetben a kezdeti pink csapat elhúzás (nem nagyon, csak éppen hogy) szerintem véletlen egybeesés, azonban amikor ezt észrevették a csapat tagjai elkezdtek kraftolni, a többi csapat meg nem akart pazarolni, hanem kivárja azt, amikor ők kezdenek jobban.
  • Fpocok
    #215227
    ott szervezték, hogy melyik nap, melyik csapat nyerje, így nem pocsékolódnak el a dolgok.
  • DarkSector
    #215226
    És miért mindig más csapat? miért mindig dupla annyi és a többi egyforma?
  • DarkSector
    #215225
    Ez nekem nem mond semmit
  • w77d
    #215224
    szerintem a csík első 2-3 órában alakulása dönti el a dolgot, ugyanis ha véletlen valamelyik elkezd picit elhúzni, akkor azonnal mindenki beszáll minimum 1 kraft erejéig, hogy részt vegyen a sorsolásban. Ezáltal természetes, hogy eszeveszett gyorsan nő ez a tábor. Viszont a következő napin értelemszerűen ez a társaság már jóval kevesebb eséllyel indul, mivel a legtöbbjük már kiürítette az inventory-t a részvételért és a hajráért. Mindenesetre kíváncsi leszek, most 25 pontot bepakoltam a pinkeknek, de ha nem nyerek semmit Gabe a fejével fizet XD
  • Rapid81
    #215223
    Olvassál is már néha...
    #215213
  • DarkSector
    #215222
    mekkora bunda ez a csapatverseny, érdekes most a rózsaszin vezet.....ÉRDEKESMÓD duplaanynira mint a többi 4....vicces kicsit.
  • Scooter
    #215221
    Srácok, olyat lehet kérni, hogy adnék egy Men of War-t és egy Men of War: Assault Squad-ot és valaki megvenné nekem az The Elder Scrolls V: Skyrim alapot és a Syberia kalandjáték első részét steam-re? Persze, csak akit érdekel ez a 2 játék. Privátban írjon, ha valaki tudna segíteni.
  • Fpocok
    #215220
    [off]lol, kimentem a konyhába, hogy vételezzek magamhoz egy kis szotyolát... max két perc volt... erre nem arra jövök vissza, hogy az egyik csapat kettőt is rúgott? faxa.
  • zorrobomber
    #215219
    Én is elvesztettem a szüzességem, találtam egy AoM:EE-t 6 kulcsért!
  • wantonly
    #215218
    Köszi, végül is kraftoltam és ki is írta, hogy 1 pontot szereztem.
  • kigyi
    #215217
    Én is abba kerültem, rápróbálok egy kitűzővel arra a szerencsére :)
  • Dzsini
    #215216
    Nem lehet, az ilyenek "csomag" típusúak, és nem lehet kívánságlistázni őket, csak játékot és DLC-t.
    itt látszik jobboldalt, hogy milyen típus.
  • tomsolo
    #215215
    A Dishonored - Game of the Year Edition-t hogyan teszem a kivánságlistába? :)
  • Rapid81
    #215214
    Akkor ezért húzott el a búsba tegnap a piros. XD
  • Dzsini
    #215213
    ha a Reddites gárdán múlik (ideális esetben 140 ezer felhasználó), akkor igen. És az előző 3 összejött nekik, gond nélkül.

    És igen, ha 1 pontot hozzáteszel, akkor már bekerülhetsz a szerencsések közé.
  • Troger911
    #215212
    Köszi, néztem!
  • TBTPumpa
    #215211
    Tuti nyertek. Ott a Steam topikban a Reddit-es link. Le van vajazva előre.
  • Rapid81
    #215210
    A kék meg 3 napja mindig a végén van... Jó csapatba lettem osztva.
  • Troger911
    #215209
    Egyébként a sorsolás eredménye látszik valahol?