311802
  • Rapid81
    #215368
    Nem a Gunman Chronicles-re gondolsz?
  • IMYke2.0.0.0
    #215367
    Delirium Bundle erről beszélek.
    Mondjuk, ebből a Scourge-dzsot néztem meg az Amazonon, és Garshshap-ot.
  • IMYke2.0.0.0
    #215366
    Csak kíváncsi voltam, mert Amazonos árakat nézek, és az egyik játékcímnél a bundle-k között az Enhanced Steam megmutatta a Bundlestars-t.
  • Troger911
    #215365
    Melyiket szemelted ki?
  • Troger911
    #215364
    Eddig külön adta kulcs formájában!
  • kigyi
    #215363
    Elvileg működik máshonnan is a top up-nál lehet banki feltöltést választani kívánt összeggel és kapsz egy azonosítót amit be kell írni a megjegyzésbe meg ugye számlaszámot ahova utalhatsz. Nekem ment másik számláról is :)
  • Scooter
    #215362
    Igen az a játék. Nekem megvan eredetiben, DVD tokosan. Half-Life motoros cucc. Nem egy nagy durranás. 1x végigjátszható típus.
  • IMYke2.0.0.0
    #215361
    Öööö, Bundle Stars külön adja a játékokat ugye és nem profilra?
  • Sir Quno Jedi
    #215360
    Hátő elvileg eredetileg úgy volt, hogy egy founding számlád lehet egy paypal acchoz. Ezzel zárják ki a kereskedőket, hogy ne utalgasson nekik mindenki, miközben sima paypal accuk van. A founding számla még ugyanazon a néven is kell legyen, mint a paypal accod, ha kicsit is eltér már nem engedik. Értsd. ha Kis Boróka néven van a paypal-od, akkor a bankodban is Kis Boróka néven kell legyen a számlád. Namost hogy most hogy van, vagy ez változott-e, azt nem tudom, de én nem hiszem hogy csak úgy lehet vadidegennek utalgatni így. Először felutalod a saját paypal-odra (ha lehet founding számlád a számlád) és utána paypal-on keresztül neki.

    Aztán lehet, hogy tévedek és már van rá mód...
  • IMYke2.0.0.0
    #215359
    Tudtommal, igen.
  • lalakov
    #215358
    PayPalra tudok banki átutalással pénzt küldeni? (nem a saját számlámra)
  • #215357
    Erre gondoltam :) Gunman Chronicles
    De rájöttem most hogy ez csak Sierra-s nem Valve-os és azért nincs benne az Valve packban a steamen... :)
  • Szabi #215356
  • Fpocok
    #215355
    A MotoGP13-nál éreztem, hogy valami hiányzik belőle (és az az igazság, hogy az összes motoros játékból). Erre jött a 14- és megvilágosodtam. IGEN. ILYET AKAROK A MOTOROS JÁTÉKOMBA!
  • ZsZso
    #215354
    @genndy, @mulli, @ratgab:
    Köszönöm, nem tudtam róluk. Tényleg elég vegyes a felhozatal.
  • Evoluti0N
    #215353
    ARGH! Lehet, hogy majd megint belekezdek, mert ez így tök jó, amiket leírtál. Engem is pont azok a dolgok zavarnak, amik téged is. Emellett még az az idegesítő, hogy sokszor nehezen megyek el a térképen, plusz sokszor nem ad semmi támpontot, hogy merre is kéne menni és nagyon erős ellenségekbe futok bele. Az a baj, hogy emígy nagyon bejön, csak ez a néhány idegesítő dolog ne lenne.
  • genndy
    #215352
    Turok? Ott egy indiánnal voltál.
  • Dzsini
    #215351
    Carnivores sorozat talán?
  • #215350
    Anno mikor a Half Life kijött. Szerintem ugyanazzal a motorral csináltak egy játékot, ahol dinoszauruszokat is kellett ölni. Ilyen jövőbeli western stílusú fegyverek voltak benne. Annak nem tudja véletlenül valaki a címét?
  • ratgab
    #215349
    Van.
  • Dzsini
    #215348
    Az is jó ebben a listában, mert néhány olyannal kiegészítettem a kívánságlistámat, amiről már tudom, hogy kiosztották (és érdekel, és amúgy elfelejtettem volna).
  • grebber
    #215347
    Nekem nem fáj mivel egy fillért nem költök kártyákra kraftolásra magyarán nem is akarok nyerni.Ami kell egyszer úgyis megveszem majd!
  • #215346
    Ott ahol meg tudod nézni, hogy melyik csapat hogy áll, előző nap ki nyert, lentebb van olyan, hogy ingyenes ajándékok. Elvileg az a lista mutatja, hogy miket kaptak eddig a nyertesek :)
  • genndy
    #215345
    Van: http://store.steampowered.com/promotion/summer2014faq/
    Itt a The Rewards-nál az Ingyenes játékok.

    Valve azt nyilatkozta, hogy kiadótól függ hogy ki hajlandó állni éppen a napi ingyen játékokat, olyat kapnak. Ahogy nézem van itt mindenkitől.
  • zorrobomber
    #215344
    Igen, téged meg titokban minden éjszaka finoman megerőszakol Gaben, azért fáj.
  • ZsZso
    #215343
    Ami kérdés, hogy hogyan működik (én pl. olyanokat választanék, akiknek a wishlistjén rajta van a kisorsolni kívánt játékom...).

    Van arról infó, hogy milyen játékokat kaptak ajándékba a wishlistről a nyertesek?
  • Dzsini
    #215342
    A csapatgyőzelmeket egy külső fórumot látogató közösség befolyásolja, a sorsolást belül végzi egy dobókocka-függvény.
  • Fpocok
    #215341
    random
  • grebber
    #215340
    Egyébként a győztes csapat esetében ki sorsol ,hogy ki nyeri a játékokat?
    Mert ha előre le van zsírozva melyik team nyerjen nem tartom kizártnak a 30 győztes kiválasztását sem.
  • ratgab
    #215339
    *helyére (hülye antifogalmazin....)
  • ratgab
    #215338
    Téma átimportálva a helyre...
  • IMYke2.0.0.0
    #215337


    Itt játékokról szívesebben. Ott kártyákról. Harmadik helyen STEAM-es mizériákról.
  • ratgab
    #215336
    Elnézésedet kérem, hogy megint én voltam a témaszító...
  • Dzsini
    #215335
    Szombaton még 30 volt, most jó esetben 20 vagy még kevesebb :) És nagyon hétvégére 3 cent lesz belőle (egy kis felszúrással, mikor az utolsó órákban mindenki legyárt még pár ócsó jelvényt, hátha esik valami maradandó).
  • IMYke2.0.0.0
    #215334
    Kártyás topikban szívesebben olvasgatunk ilyet, az biztos.
  • ratgab
    #215333
    Hát mióta a kártya árak 20 cent körülre esnek nincs értelme kraftolni sem summer kártyáért. Nyerés esélye meg igen csekély.

    Botond: 20 cent a piaci ár, ami azt jelenti 18-ért tudod eladni. Már nem éri meg kártyára hajtani szerintem. 18 centből nem veszel 3-5 kártyát a set kiegészítéséhez.

    Na de off vége, mert Imy leszaggatja a búránkat.
  • Botond #215332
    A nyerő csapat résztvevői +1 kártyát kapnak. Az 30 cent vagy mi. Szóval azért van.
  • Dzsini
    #215331
    2 kártya az 1 helyett (plusz néhány cent / hamarabb gyárthatsz badge-et), és azon a két napon biztos esélyed van arra, hogy nyersz, míg ha valós verseny lenne, akkor lehet, hogy több, de lehet, hogy nulla. Főleg ha az utolsó percekben dől csak el, és akkor esetleg az aznap befektetett dolgaid feleslegesek voltak.

    Szinte csak előnye van az összefogásnak azok számára, akik tudnak róla.
  • ratgab
    #215330
    Még ha lenne értelme az összefogásnak, de nincs. 30 ember nyer... Nem éri meg a többinek.
  • ratgab
    #215329
    Jaja én voltam.

    Idén nekiugrottam egyszer-kétszer huzamosabb időre.

    Fekete csík alul-felül murvagáz, de megszokható. Irdatlan sokat kell benne kutyagolni, de ha Dark Arisened van, akkor tudsz venni pl. fővárosban teleportkövet bagóért (ez alapjátékban is benne van csak egyrészt nem bagóért árulják, másrészt meg elfogy a kereskedőnél utána már nem fog feltöltődni a készlete, míg Arisenben végtelen készlete van ebből).

    Hatalmas nagy a terület, ami jó és kicsit Darksouls-os, ugyanis könnyen összefutsz megüt fekszelalszol ellenségekkel. Ellenben nagyon szórakoztató a játék, de sok időt kell belevágni, hogy kiismerd. Nagy böszme ellenfelek legyűrése fantasztikus élményt ad az egésznek és úgy egészében a harcrendszer is szuper (Rengeteg támadás van, több kaszt, fejlődési rendszer is érdekes és a segítőrendszer is jóféle). Kábé olyan 30 órám lehet benne, de egyszer újra is kezdtem, mivel jó japó szokás szerint nem szól semmiért a játék. Véletlen megcsináltam egy főszálhoz tartozó küldetést és emellett bebuktam egy olyat, amely egy szép nagy területet nyit meg (mellékküldetés volt) és ezt a játék szépen nem közölte előre, csak mikor már kijöttem a főszál questjét tartalmazó dungeonből.

    Ha van konkrét kérdésed megpróbálok rá válaszolni, azonban kb. oylan 1/3-ánál lehetek én is a játéknak. Kimaxolós első végigjátszásra törekszem és elég sok mindent kipróbálok (pl. Warrior kasztból váltottam először assassinra, ami egy tőrös, íjas típus, majd mystic knightra, ami egy pajzsos varászolós battlemage gyakorlatilag).

    Amúgy maga a kasztrendszer úgy működik, hogy a fővárosban változtathatod a kasztodat. Pl. Átállsz némi fejlődési pontért Warriorból (3 kezdő kaszt van ez az egyik) Assassin-ra, akkor a Warrior kasztra bármikor visszatérhetsz és minden addig megnyitott skilled megmarad. Új kasztnál azonban kezdheted a nulláról a fejlődést, de viszont ugye magas szintű ellenfelek ellen ez viszonylag gyorsan megy.

    Apropó ellenfelek: Mindegyik másképp viselkedik. Ilyet se láttál még más játékban. Pl trollnak van egy olyan hülye szokása, hogy a női csapattagokat támadja meg elsőnek. Goblinok ha nincsenek túlerőben menekülőre fogják. Kímérák annak függvényében változtatják harci taktikájukat, hogy mennyire sérültek (először ugye a kígyófejjel mérgezenk, majd a kossal varázsolnak, végül mikor csak oroszlán van akkor meg nagymacskásan ugrál-karmol a felállás, persze nagyon leegyszerűsítettem most a dolog).

    Lootból rengeteg van, ahogy NPC-ből is. Fegyverek, páncélok fejleszthetőek, igen kiforrot a kraft rendszer is. Dióhéjban ennyi és bocs a wall of textért... Ha too much voltam IMy töröld és átrakom spoiler tagba... Most lementem a szöveget, megoldjuk akkor másképp, ha úgy érzed így nem fér el!