311802
  • tomsolo
    #215529
    Ja és még annyi, hogy Bulletstormhoz fel kellet raknom a legújabb GFWL-et ami le is kúrta az offline profiljaimat, így pl. GTA IV-et kezdhetem újra.

    Szóval GFWL akár van akár nincs, nem barátja az senkinek.

    Más: nem tudok belépni a humble az egyik accountommal. Hiába kérek password resetet nem küldi el az e-mailt. Már próbáltam a supportnak is írni arra se válaszolnak. Nem örülök mert vagy 15 aktiválatlan stuff hever ott. Más járt már így?
  • zorrobomber
    #215528
    Gunpoint +1, akár Watch_Dogs helyett is!

    OFF:
    Az új rágcsálóm:
  • tomsolo
    #215527
    Pár gyors olcsóáras vélemény:

    Urban Trials Freestyle - 0.99EUR Steam
    Tényleg egy sima sima ripoff a Ubi féle motoros játéknak - viszont legalább van olyan látványos. A pályák elég trükkösek - és nehezek - több féle út is van a legtöbbön. Ennyiért megéri, bőven.

    Contagion - 1.5 TF2 kulcs
    Szokásos multis zombis 3D-s dolog, de egyedül is játszható. Elég gépigényes - optimalizálatlan - meg nem egy nagy szám a karakterek animációja. Viszont jók a felvehető cuccok - pl fogóval csípni tudunk csak, kalapáccsal kalapálni. Mivel saját szerverként is megy sztem marha jó Dead Island potlásnak főleg ha ketten vagytok (ala coop).

    Skydrift: 1 EUR F2PLAY
    Biztos volt vmi bundliba, aki szereti az adrenalinpumpás versenyeket annak ajánlott a stuff. Az írányítást szokni kell és nagy a kihívás mert elég hardy a gép által írányított versenyzők.

    Betrayer - 1 TF2 kulcs + 1 TOD
    Szerintem tök hangulatos kis kalandjáték, nekem nem jött be ff színek, sznesben kis mókolással de egész szép a cucc. Remélem loastprohet hamarosan le is fordítja ha már látom a neve mellet, hogy néha tolja :D

    Gumpoint - 1.5 EUR Steam (vagy 1 TF2 kulcs)
    Kötelező továbbra is, már csak a marhajó zenék miatt is. 0 gépigény maximum élvezet.
  • MoRT2195
    #215526
    Tudtam, hogy valahonnan ismerős ez a játék. :D Amúgy nem tűnnek rossznak, egyszer lehet beszerzem őket, de egyelőre hanyagolom. :)
  • zorrobomber
    #215525
    Azért is kérdezem, mert most vettem én is optikai gamer egeret, és egyelőre rajongok érte.
  • Dzsini
    #215524
    Nagy gamerek az aktuális szponzorra esküsznek :)
  • davidka003
    #215523
    Nagy gamerek az optikaira esküsznek.
  • zorrobomber
    #215522
    lézer-hez képest mi a hátránya?
  • tomsolo
    #215521
    cirka 4000 Ft egy optikai egérért? Hm...
  • zorrobomber
    #215520
    Azta, na ez aztán hörcsög ajánlat... várhatunk mikor lesz ilyen a Media Markt-ban :)

    Free $50 Steam Wallet Card with Razer DeathAdder 2013 Gaming Mouse -> 70 dollár
  • IMYke2.0.0.0
    #215519
    A Blackwell kalandjáték sorozat így néz ki [640*400-as felbontás etc.]:

    1. - "The Blackwell Legacy" - 2006.12.23.
    2. - "Blackwell Unbound" - 2007.09.04.
    3. - "Blackwell Convergence" - 2008.06.
    4. - "Blackwell Deception" - 2011.10.12.
    5. - "Blackwell Epiphany" - 2014.04.24.

    Nekem csak 1 rész van meg, és addig neki sem állok, míg meg nem lesz az összes :)
  • ZsZso
    #215518
    Ha szereted a kalandjátékokat akkor mindenképp vedd meg. Én imádtam minden percét.
  • Dzsini
    #215517
    Ez a baj, hogy én arra szavazok, amiről úgy gondolom, hogy még akár vásárolnék is valamit :)
    mondjuk nem dől össze a világ, van így is bőven olyasmi, amire örömmel költöttem a felgyűlt játékpénzem
  • #215516
    Jól számolom, hogy a Blackwell Legacy-t nem éri meg kártyaharácsolásból és eladás miatt megvenni? Valaki ismeri a játékot? A játékmenet miatt érdemes megvenni?
  • IMYke2.0.0.0
    #215515
    Én eddig 90%-ban eltaláltam.

    //A varázslat: meg kell nézni, melyik csomagban lesz a legtöbb "legolcsóbb" és 99%-ban arra szavaz a többség. Még a játékcímet sem nézik.
  • IMYke2.0.0.0
    #215514
    Érdemes elolvasni a játék adatlapján, az oldal alján a hozzászólásokat.
  • Dzsini
    #215513
    Érdekes lenne azoknak valami ajándék, akik mindig a nyertesre / vesztesre szavaznak a választási lehetőségek között (persze csak utólag szólnának, különben egy villanás lenne meghekkelni)... nálam kezd tendenciózus lenni, hogy mindig a másik nyer :P
  • Fpocok
    #215512
    wat?
  • Fpocok
    #215511
    DÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖRT
    Na végre! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #215510
    arty: Mi a helyzet a DiRT 3-al?
    Tényleg igaz, hogy:
    * nem lehet menteni benne, mióta migrálva lett STEAM-re
    * nem lehet végigjátszani DLC nélkül, mert az nem vehető meg STEAM-en?

    //ezeket írták a játéknál mások.
  • Dzsini
    #215509
    Villámakciók
    Guacamelee! Gold -80% 2,59€
    Starforge -75% 4,74€
    Dirt 3 -75% 4,99€
    Sonic All-Stars Racing Transformed -75% 4,99€

    A Közösség Választása
    Kerbal Space Program -40% 14,99€
    Simcity 4 -75% 2,49€
    Garry's Mod -75% 1,99€
    Game Dev Tycoon -60% 3,59€
  • lalakov
    #215508
    Ez se rossz ötlet, köszönöm. :)
  • Maak
    #215507
    Esetleg keresobe ird be, hogy saints row es hatha van olyan aki keres...ez is be szokott jonni.
  • tomsolo
    #215506
    Ja most már rá is kattintottam mit akarsz... :) Akkor viszont várj egy kicsit vagy csökkents árat.

    Jelenleg 5-6 kulcsért árulnak Saints Row Ultimate Franchise pack-ot azzal ez nem lesz versenyképes.
  • Scooter
    #215505
    Jól nyomod!
  • ZsZso
    #215504
    The Elder Scrolls Anthology PC 20 USD. Az Amazon szerint kb. 9 300 Ft lenne a végösszeg.
  • lalakov
    #215503
    Köszönöm a leírást.
    Most én szeretnék megszabadulni az elszúrt Amazonos vásárlásomtól (USA régiós SR IV).
  • tomsolo
    #215502
    Nincs erre szükség hidd el.
    0-ás rep még mindig jobb mint x/-1 -es. A steam profilod ne legyen nullás.

    Pár jó tanács a cseréhez:
    - ez nem vásárlás, időbe telik(türelem és nyugi)
    - kinézed ami ott van hagysz üzenetet és vársz szépen míg nincs reakció csak ezután vedd fel friendlistbe
    - ha jó fej és megadta a trader linkjét akkor is hagyj ott üzenetet ellenben már beletudsz kotorászni a raktárába és tudsz ajánlani cserét a tiédben lévőkkel
    - vannak mindenféle botok akiktől lehet venni, nem mondom hogy kerülendő de ha van vmi gáz, még ráírni se nagyon tudsz
    - azzal nagyon óvatosan ha nincs a raktárában amit hirdet vagy (pl. bot) és csak s játék nevét tudod megnézni(dispencer.tf és társai)
    - ha nincs válasz/ignore semmi probléma keresel mást, sőt te is posztolhatsz ajánlatot: beírod mennyik kulcs, cucc ér meg neked bizonyos játékot pl. [H]1 TF2 key + 2 TOD [W] Contagion
    - a TOD-dal lehet trükközni kicsit: elvbe 1 TOD = 0.5 TF2 key viszont a marketen olcsóbb 2 TOD mint 1 TF key (1.2 vs 1.61-1.67)
    - legyél mindig udvarias és jól nevelt - végtére idegenekkel beszélgetsz
  • grebber
    #215501
    Semmit nem számít az értékelés tradeltem már sokszor.
  • lalakov
    #215500
    Nagy kérés lenne azoktól, akik cseréltek már velem vagy tudják hogy nem verném át őket, hogy adjanak pozitív értékelést? itt (Steamtrade) Mert 0-ás értékeléssel senki nem fog hozzám szólni. :(
  • tomsolo
    #215499
    + a Scania Truck Driving Simulatort :)
  • tomsolo
    #215498
    SS alatt ezeket húztam be, pár dolgot vettem csak Steamről közvetlenül (ilyen egy dolláros izéket):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Betrayer
    BioShock Infinite - Season Pass
    BioShock Triple Pack
    Bulletstorm™
    Contagion
    Dragon Age: Origins - Ultimate Edition
    Defy Gravity
    Don't Starve
    Don't Starve - Reign of Giants
    FLY'N
    Journey of a Roach
    Gunpoint
    Marlow Briggs and the Mask of Death
    Sleeping Dogs Collection
    SkyDrift
    Sniper Elite 3
    Spintires
    SkyDrift: Extreme Fighters Premium Airplane Pack
    State of Decay - Lifeline
    State of Decay - Breakdown
    State of Decay
    The Cave
    The Bureau: XCOM Declassified - Code Breakers
    The Bureau: XCOM Declassified - Light Plasma Pistol
    The Bureau: XCOM Declassified - Hangar 6 R&D
    Urban Trial Freestyle
  • grebber
    #215497
    Valaki esetleg kapott már a csapatos témában játékokat?
  • dartonite
    #215496
    En eddig csak kiszortam a kartyakat,bar egy set-et lehet hogy osszerakok majd ha olcsobbak lesznek.
    Venni nem vettem semmit,egyelore ez az en izlesemnek nagyon keves a steam-tol.
  • #215495
    Én még SS előtt sikeresen elköltöttem a pénzem nagy részét, de nem buktam még semmit, ha jól láttam, mindent a legolcsóbban szereztem be :) Viszont SS-en így is behúztam pár dolgot. Az SS kártyákkal meg a vásárlásaim árának felét bedolgoztam legalább :) Szal minden fasza! :) Am Én 2 hónappal ezelőtt 2 játékkal tobzódtam + az a tizen valamennyi dobozos. Most meg van 3 progin kb 120 játékom :)
  • IMYke2.0.0.0
    #215494
    Oké, kellett ezt beírnom.
    Jó tanács: NE nagybetűkkel írjátok be [a képen láthatókkal ellentétben]!
  • tomsolo
    #215493
    De hogynem keres :)

    Ha ügyesen keresekedik ezen kb. 900-500Ft haszna van. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #215492
    Ti betudtok lépni a Bundle Stars-on?

    A captcha-t nekem nem fogadja el! :(
  • genndy
    #215491
    A IV viszont igen.
  • ratgab
    #215490
    Harmadik rész tuti nem.