57
Volvo - The Game
  • giorgio81
    #57
    http://www.mediafire.com/download.php?nojhjmymzz2
  • 007 Zolee 007
    #56
    Kösz, akkor jól láttam, hogy csak azt engedi. GTR Evo-hoz honnan tudnám leszedni a Chayka pályát?
  • Tytan112
    #55
    Csak az automata váltót.
  • 007 Zolee 007
    #54
    A segítségeket ki lehet kapcsolni Competition módban?
  • 007 Zolee 007
    #53
    Csak annyira, hogy 1 kerék a vonalon belül (pályán belül) marad, különben jön a figyelmeztetés és nem számolja az időmet. A 3. kanyart jobban engedi levágni.
  • Tytan112
    #52
    Kicsit javulva 480. 50:4 körüli idővel (nem emlékszem pontosan), Tytan néven...a célegyenes utáni balost aztán a jobbost le tudod vágni? Sztem abban van a nyitja az első 10be kerülésnek.
  • 007 Zolee 007
    #51
    Én 111. vagyok 0:49:100-val Speedy néven. A 45-ös idő meg bunda, olyan nincs, hogy valaki 1 és fél másodpercet ver a másodikra 1 körön. Erre senki sem képes ugyanolyan autóval. Talán a nordschleife-i pályán elképzelhető lenne.
  • Tytan112
    #50
    Megjött a reges e-mail, 560. vagyok összetettbe...de aki 45-s kört ment, hogy csinálta elképzelni sem tudom
  • Encore
    #49
    Ez nekem új, én mindig a controlsban állítottam be az ehhez szükséges négy billentyűt és azokkal pozicíonáltam magam a cocpitben és most csodálkoztam hogy az a négy billentyű nem szerepelt a controlsban.
  • Ginger17
    #48
    A FOV beállításon kívül az egérrel (jobb/bal klikk+húzás) lehet az ülés pozíciót változtatni... ez már a GTR óta így van.
  • Nándesz14
    #47
    Ahogy a többi race játékban, ebben is lehet az egérrel állitani az üléspozicíót.
  • Csambo2
    #46
    Nekem tegnap küldtek emailt de 1 óra van aktiválni és arröl lekéstem :( Ma pedig én sem tudok már regisztrálni.....
  • Encore
    #45
    Tudom, épp az előbb körözgettem rajta STCC kocsikkal... :)
  • mcmoha
    #44
    Mar van.
  • Encore
    #43
    Ha nem lenne a Chayka pálya nem is foglalkoznék tovább a játékkal, remélem minél előbb lesz pálya konvert. :)
  • Encore
    #42
    Az igazából a FOV, amivel tényleg lehet szabályozni hogy előrébb vagy hátrébb legyek, de a képet is eszerint nyújtja. A többi race játékban van olyan hogy adjust seat left,right,up,down vagy valami ilyesmi, de itt nincs. Amúgy csak nekem tűnik grafikailag visszalépésnek? Az autó modellek nem épp a legszebbek, gyengébbek mint a race játékokban.
  • TaRka0107
    #41
    A pilóta elhelyezkedését a Visual Settings-ben tudod állítani! Utolsó előtti! Azthiszem 100 on van alapból! Fékerő eloszlást meg ugyanúgy mint a többibe! Ő, ú azthiszem! Nekem ezzel állította!
  • TaRka0107
    #40
    Nekem sem küldött! Próbáltam először freemail-essel aztán meg hotmail-essel és egyikre se küldött! Amikor meg írom be a nevem meg emailem akkor nagy betűvel írja! Pedig nincs bekapcsolva a capslock!
  • Willi Betz
    #39
    Ezt nemértem...nekem nem.
  • Máté94
    #38
    igen
  • Willi Betz
    #37
    A multinál nektek küld a simbin aktivációs emailt mikor regisztráltok?
  • Máté94
    #36
    Pedig nálam a belső beállításoknál nem engedi:(
  • Willi Betz
    #35
    Maxra felvan tolva az egész.
  • Máté94
    #34
    Melyik beállítást használni az árnyékoknál?Mert négyzetes az egész nálam:D
  • Willi Betz
    #33
  • 12346
    #32
    aha:) mind1 sry, utcai kivitelre gondoltam.
  • Willi Betz
    #31
    Túraautók,de gyáriak.
  • 12346
    #30
    gyáriak, vagy ezek szar túra izék, vagy mik, amik pár képen vannak^^
  • Encore
    #29
    Ez a chayka pálya nekem kifejezetten tetszik :D
  • Encore
    #28
    Kár, hogy se törés se sérülés model nincs benne :(
  • Willi Betz
    #27
    Egyész jó kis játék ez. Az S40 és a kombi 850-es tényleg nagyon vadul mennek.
  • norbi2fraktal
    #26
    http://s60game.volvocars.edgesuite.net/Volvo_TheGame_1.0_Setup.exe
  • Máté94
    #25
    Honnan lehet tölteni?:)
  • Encore
    #24
    Egy kis értékelés:
    - Az intro egyszer nézhető, semmitmondó.
    - A Controlsból sok minden hiányzik például a pilóta elhelyezkedését állító gombok, így nem lehet közelebb vagy távolabb tenni a műszerfalat, az alap beállítással kell menni (mondjuk az annyira nem rossz). De például a fékerő elosztást sem állíthatjuk gombról.
    -Nincs setup lehetőség ahol az autót állíthatjuk, ami kínos mert több verseny modell is van köztük azoknál azért lehetneá llítani ezt azt.
    -Az egyik pálya az STCC-ből van, mint ahogy az egyik autó is. Összesen két pálya van.
    -Az S40et és a 850est élvezetes vezetni, remélem ezeket átkonvertálják Evo alá (vagy elég ha csak bemásolom a megfelelő helyre?)

    Persze mivel ez egy ingyenes "mod", aminek csak reklám célja van, így ahhoz mérten nagyon jó, csak olyan tákolmány szaga van, míg az M3 challenge-nek annyira nem.
  • Willi Betz
    #23
    Na végre. Bár lehet,hogy eddig is lelehetett tölteni,csak nem találtam meg.
  • Encore
    #22
    Tölthető....
  • Willi Betz
    #21
    26.-a van de sehol semmi?
  • bulba
    #20
    Május 26-tól ingyenesen tölthető, addig is egy videó a linken.
  • Máté94
    #19
    Mégse csak 1 kocsi lesz:)
  • Pluskast
    #18
    Uncsi