13
Amerika stafford-shire terrier
  • cenobite
    #13
    Nagyon szép kutya! Gratula hozzá!
  • mikiking
    #12
    Ha mar megnyitottam ezt a topicot, akkor megmutatom mennyit változott pár hét alatt Hector ! :)






  • krisz940122
    #11
    de mi baj van ennek a fülével?szerintem így szép.
  • dragon11
    #10
    Hű de ari kutya..=)

    Mennyibe fájt?:)
  • mikiking
    #9


  • mikiking
    #8
    Törzskönyvezést nem tudom,mert vettem ,és elég messze kellett érte menni . Hat oke,koszi...... mindgyart rakok fel kepet a kutyarol
  • cenobite
    #7
    Törzskönyve van? Mert abból vissza tudod nézni a szülőket, nagyszülőket, stb...

    Amúgy sok sikert és kitartást a kutyához! Nem egyszerű esetek a staffik, de nagyon meghálálják a törődést, remek társ válik belőlük! Nekem is az egyik kedvenc fajtám.
  • mikiking
    #6
    Eddig nem volt semmien kutyam igy sajat... családban volt sok kutya,de ilyen féle még csak ez az első... hát elmentem láttam élőbe az anyját, és képről az apjat... az apja nagyon szép ,barna fehér,elég izmos.az anyja kicsit alacsonyabb fekete ! azt modntak tisztaverü termeszetesen,hat megvettem
  • cenobite
    #5
    Ja, és megkérdezhetem, hogy melyik kennelből vetted? Vagy szülőkről, nagyszülőkről esetleg valami infod van?
  • cenobite
    #4
    Staffordshire a neve helyesn, kötőjel nélkül. Kupírozást állatorvos csinál értelemszerűen, csak vigyázni kell vele, mert egyik ismerősöm kiskutyáját túlaltatták és nem ébredt fel. Szerencsére azért az ilyen eset nagyon ritka.
    Nekem pit-em volt, de nem vágattam le a fülét, szerintem úgy is nagyon szép. Sőt egyes országokban nem is viheted kiállításra a kutyád, ha kupírozva van akár a füle, akár a farka.

    Volt már előzőleg valamilyen kutyád, vagy staffi-val kezdtél?
    Ajánlom ezt az oldalt. A fórumban elég sok infot találhatsz.
  • mikiking
    #3
    tudom,de a stafford ugy szép..amugy 5 heteske
  • nonicks
    #2
    hány hónapos a kutya?
    amúgy menj el a legközelebbi KUTYAorvoshoz és mondjad neki hogy a füléből vágjon le :DD(bár nem éppen emberséges dolog ez)
  • mikiking
    #1
    Sziasztok.Most vettem egy ilyen kutyatá..azért nyitottam a tpoicot,hogy valaki ha tudna segitene sok dologban ?? Fül kupirozás meg ienek