23
  • szlmcl
    #23
    "Az összes kórházas sorozatot meg kéne szüntetni.. Beleértve a Doctor Houset is." Igazad van!
  • Zoliz
    #22
    Végre vége!
    Ez persze úgy ahogy van hazugság, csak pár éves pihenőre teszik, hogy amikor bejelentik a folytatást nagymértékben rácuppanjank a szappanopearimádó agymosottak.
  • Molnibalage
    #21
    Lám butuskának nem megy.
  • Justil
    #20
    inkább akkor talán kapcsold ki a tévékészülékedet...
  • tntmax
    #19
    Ha te mondod..
  • Line
    #18
    Az összes kórházas sorozatot meg kéne szüntetni.. Beleértve a Doctor Houset is.
  • Line
    #17
  • Line
    #16
    ???
  • 05lampard
    #15
    Ne veszekedjetek! Szekeres Viktor hatalma egyre csak nő!A széthúzás köztünk, ami erőssé teszi! El kell pusztítanunk a billentyűzetét!
  • Atisz #14
    A cikk címére csak egy tőmondattal reagálnék.

    "Hála az égnek."
  • cateran
    #13
    Hir? Itt vannak hirek? Mér régesrég csak a kommenteket olvasom:D
  • Justil
    #12
    hogy ti hogy kivagytok :D:D:D
    a hír maga semmi ahhoz képest, amit levágtok a kommentek között :)
  • winnie
    #11
    szerintem próbáld értelmezni a sorokat. olvasd lassabban, az nekem mindig segít. akkor más lesz a rakciód.

    segítek.

    ő azt írta: "Valaki a sorozatTAL nőtt fel."

    te ezt olvastad: "tv sorozatokON nő fel."

    egy rag, mégis micsoda különbség. az egyik azt jelenti, hogy valaki egy idős a sorozattal, a másik, hogy gyerekkorában szinte sorozatokat nézett.

    (a helyesírási hibákon való lovaglás nem gáz (én is ezt teszem, gyia!), ha nem szándékos írásmódról van szó - az viszont valahol ciki, hogy épp abban a mondatban követsz el 6 hibát is ("de" előtt vessző, "hogy" előtt vessző, mondat nagy kezdőbetűvel, "írok" helyett "írók", az utaolsó tagmondatot nem válaszottad el vesszővel, mondatvégi pont).
  • butuska66
    #10
    Drága Winnie bácsi!

    Senki sem vonta kétségbe a koroddal járó tenkintélyed.
    De ha egy ártatlan megjegyzés ilyen hirtelen rakciót váltott ki belőled, akkor bizonyára ösztönösen érzed hogy nincs rendben azzal az emberrel aki a tv sorozatokon nő fel.

    P.S: helyesírási hibákon ugyen nem szoktam 'lovagolni' de 15 éves korodra megtanulhattad volna hogy mondatok nagy betűvel kezdődnek, de ha nem is tanultad meg láthattad az előtted írok így teszik
  • winnie
    #9
    mióta szánalmas az, ha valaki 15-18 éves? te is leszel egyszer.
  • butuska66
    #8
    Én inkább siralmasnak/szánalmasnak mondanám.....
  • Molnibalage
    #7
    Azért ez elképesztő. Valaki a sorozattal nőtt fel.
  • smaszi
    #6
    Elfelejtettem megnyomni: "válasz erre", vagyis: Válasz 'winnie' üzenetére (#3)
  • smaszi
    #5
    Számomra a "Rém rendes család Bp-n" egy rendkívül gyenge utánzásnak számított csak, és tudom, h. más országokban is csináltak hasonló próbálkozásokat (sikeresebbeket is), de nálunk(szvsz)nem csak a konkurens Vészhelyzet miatt bukott meg, hanem a valóban gyenge, erőltetett poénok, és talán a 'másolás érzete' miatt ment a süllyesztőbe sokaknál...
  • ssdb
    #4
    Hiányozni fog :) Vele szerettem meg a kórházakat!
  • winnie
    #3
    bár így lenne, de szerintem a marketing sokkal fontosabb a siker esetében, mint az, hogy valami ötletes. rengeteg ötletes film bukik meg, rengeteg "rakás sz*r" lesz siker (bele sem merek gondolni, hogy hány ötletes, ász tavaly filmet nem láttál/láttam, mert nem volt marketingje, nem jutott el hozzánk a híre. akkor hiába az ötletesség.)

    (zombee írja, hogy a minőség a bukás oka, utána meg magának mond ellent. az egyéni ízlésből a tömegízlést nem nagyon lehet leképezni. a győzike is addig volt siker, míg ellene a másik csatorna nem tudott olyat bevetni, amit inkább választottak a nézők, de ehhez is évek kellettek. és, a rém rendes így is több százezren nézték, többen, mint most a lostot vagy sok amerikai sorozatot. egy a mázli, hogy a konkurenciát még többen látták.)
  • Luise
    #2
    egyetértek. 1 jó film sikere a frappáns, ötletes történet, és a jó kivitelezés. és nem feltétlen a lóvé kérdése. lásd pl az üvegtigrist...
  • Zombee
    #1
    Az "Egy rém rendes család Budapesten" azért bukott meg, mert egy rakás szar volt. Fölösleges másra fogni, ami szar, az szar. Mondanám, hogy van, amit már a magyar néző gyomra sem vesz be, de sajnos nem így van, mert a győzike kaliberű műsorok virágzanak.