12
Achron - Time Travel is Coming
  • Zomil
    #12
    Ma jelenik meg a játék. Akik megvették korábban kaptak steam kulcsot is, szoval be lehet regelni :)

    Bár ahogy nézem rajtam kivül senkit nem érdekel itt az sg-n, ami nem tudom miért van. Csak arra tudok gondolni, h nem volt elég reklámja a játéknak, mert amugy nagyon izgalmas és taktikus játék :)
  • Zomil
    #11
    nocsak hamarosan megjelenik steam-re :)
    egy ideje nem követtem a fejlesztést, nem tudtam, h már ilyen jol állnak.
  • Zomil
    #10
    kijött egy uj trailer a játék már béta fázisban van, hamarosan egy bajnokság is indul :)
  • Zomil
    #9
    Elég jól haladnak az emberi fajnak már 3d-s modelljei vannak animácioval stb. Egyre több pálya is van már a játékhoz, és a másik 2faj is már játszhato, de azoknak még csak 2ds modelljük van.
  • Zomil
    #8
    Hétfőn jön a multi alfa, haverokkal már nagyon várjuk :)
  • Zomil
    #7
    A játékot elő lehet rendelni a honlapon: itt

    jelenleg egy alfa single player verzio letölthető, februárban jön a multi alfa, a játék jelenleg ugy néz ki 2011/1/1-jén jelenik meg :)

    jelenleg 19,99$ az ára, szvsz ennyit megér nekem nagyon tetszik a koncepció(az ár az elsö 500 pre-order-ig érvényes után 30$ lesz)
  • akyyy
    #6
    ez is egy jó időutazós játék:)
  • Aquir
    #5
    jól hangzik
  • tigeroo
    #4
    LOOOL :Ddd
    zseniális

    rusholni lehet akkor?
  • Zomil
    #3
    az még durvább amit vhol olvastam az egyik teszertöl, a lényeg nagyjábol:
    csávoka el akarta foglalni a másik bányáját, és visszament a idöben, mielött komolyabb védelem kialakult volna, nem állt tul jól ezért a jövöben kifejlesztett egy atombomba szerüséget amit a jelenben rádobott az ellenfélre, de addigra az ellenfél inkább elvitte onnan a multban az összes egységét, igy az atom csak a csávoka saját egységeire esett :DDD

    elég érdekes :D
  • Kicsikiraly
    #2
    az első videóba én olyan szinten belezavarodtam, hogy nem tudom játszani hogy kéne ezzel :D
  • Zomil
    #1
    Az Achron egy igen érdekes játéknak igérkezik ugyanis a játék RTS, de ami igazán érdekessé teszi, az az időutazás! A játékban az idöben lehet utazni, visszamenni a multba és megölni azt az egységet aki a jelenben megölte egyik egységünket. Mindezt multiban!!!
    a játék holnapja itt található, érdemes megnézni a videókat és a kommentárt meghallgatni,
    érdekesen hangzik az ötlet. :)