54
Tudod-e hogy mi ez a bűvős szám?
  • AC2
    #1
    Adok néhány segítséget a kedves tudásra szomjazó fórumozó közösségnek


    zsidó matematikus, fizikus
    alapítványi iskola
    Gymnasium
    csekk sok nullával

    Kezdetnek elég ennyi info, várom az ötleteket
  • Ronny
    #2
    húú de izgi
  • pinnacle
    #3
    gondolom tandíj, amit azét fizetsz, mert alapitványi suliba jársz.

    járjál államiba és nem kell fizetned...
  • Gladiator
    #4
    ez vmi felvagos hulyesegessesg lenne?
  • akyyy
    #5
    tv2 új talkshowja, mely havonta fog jelentkezni sztárokkak, celebekkek, hírességekkel.
    Vasárnap este lesz látható minden hónapban legalább egyszer. 28 vendég lesz benne meghívva, és 2 műsorvezető.

    Olyasmi lesz mint a konkurens csatornán a Heti 7-es.
  • Gladiator
    #6
    es mi koze ennek a gimnaziumhoz, meg zsido matematikushoz?:D
  • geo91
    #7
    meg akkor miért az általánosba nyitotta?
  • MR ME
    #8
    húúúdejó mégtöbb celebes műsor, mikor lesz? már állítom is be a dvd felvevőt, mert ezt videóra nem lesz eelég rögzíteni, már nagyon várom h nyáladzhassak a CELEBEKRE (kedvenc szavam)
  • Vlala #9
    Az összes celebnek kívánom, éljenek havi harmincból. :)
  • n3whous3
    #10
    nekem is kedvenc szavam AS:DSASADadsadsdasdas -.- blőőeh
  • akyyy
    #11
    én csak ezt kitaláltam, nem komoly:D
  • karajjj
    #12
    ez most mi a halál?
  • DarkHorSe
    #13
    :D
  • DarkHorSe
    #14
    amugy nagyfero nyugdija havi 30 ezer
  • autoszimulator
    #15
    mer a nemzet csótánya vót
  • palinkasp91
    #17
    (lkg)
  • DarkHorSe
    #18
    "A zenész hozzátette, ha nem ő lenne Nagy Feró, hanem egy „egyszerű, csöves rockzenész”, akkor fogalma sincs, miből élne meg. "

    akkora epic
  • karajjj
    #19
    akkor elment volna dolgozni a diplomájával
  • RAZOR27
    #20
    Istenem, van pofájuk a Heti7-es címét "átalakítva" toszni be egy ugyanolyan műsort...
  • palinkasp91
    #21
    hát nem tudom öcsém, hogy te milyen suliba jársz, de jól átbasztak az egyszer biztos

    mi mindenre költhetnél annyi pénzt amit kibasztál a semmire
    gondolj csak bele
  • karajjj
    #22
    nem tv műsor lesz, fogd már fel...
  • Dodo55
    #23
    Mondd azt: felfogja, boldog.
    Bár rá nem azért hallgatott mindenki, mert néha így beszélt, annál több kellett hozzá. De ma már max egy más nyelven hallhatjuk ezt sajnos. AC2 te biztos érted miről beszélek...

    Amúgy nem jártam oda, csak pár ismerősöm.
  • karajjj
    #24
    ez most mi?
  • Dodo55
    #25
    Tök mindegy, úgy sem érted...
  • karajjj
    #26
    akkor miért nekem írod?
  • zeli
    #27
    Annyira rossz szó. Mikor angolban tanultam, tetszett, de így hogy áthozták magyarra, egy hányadék.
  • jackcsabi
    #28
  • Calver
    #29
    a celeb és lúzer szavak bizony a magyar nyelv megerőszakolása. análisan. síkosító nélkül.
  • tenkenorman
    #30
    havi harmincezret kapnak a zsidó matematikusok, fizikusok, hogyha gimnáziumba, alapítványi iskolába tanítanak.
    Gyurcsány Ferenc utolsó szava jogán vezettette be ezt az ötletet, végkielégítésként sok nullával írta alá a csekket.
  • tnm #31
    most egyébként ez nem reklám? nem vagyok annyira otthon az ilyesmiben de nem ez lenne a vírusmarketing? kíváncsiságot ébresztenek az emberben vmi olyan iránt, ami amúgy abszolút hidegen hagyná.

    megnéztem amúgy a honlapot. (feltételezve, hogy valóban az lkg.hu-ról van szó) nekem ilyen szektás vonások tűntek fel, de lehet csak engem tett az élet gyanakvóvá.

    @#30: megérkezett a békés értelmiség, yeah...
  • Montanosz
    #32
    hát ja, havi 30 ezer azt nem sok, ha tanítanak többet kell kapniuk, biztos csak pár órát adnak havonta.
    az meg külön jó hogy vannak köztük zsidó származásuak is, bár felesleges kihangsúlyozni mert pár szellemi fogyatékos egyből harap majd itt a fórumon rá.
  • tnm #33
    áhh, nem az ottani matek meg fizika tanárok vallási hovatartozásáról volt szó, hanem akiről az iskolát elnevezték
  • Montanosz
    #34
    hát mikes kelemen jobban hangzik, amá' biztos
  • Gladiator
    #35
    Na, majd valaki dobjon egy privit ha mar tutira kitalaltatok...
  • RAZOR27
    #36
    annyira felháborodtam ezen a szaron, tovább nem is olvastam, meg hát amúgy se lepődnék meg egy ilyenen, jobb is :)
  • Adam II
    #37
    Akyyy elterjesztett egy pletykát.
  • Adam II
    #38
    Elárulod még ebben az életben?
  • Emmegki
    #39
    Volt már egyszer régen a TV2-n egy Vitriol c. próbálkozás, ahol 8 nőt (persze mind saját futtatott sztárocska) állítottak be heti hetesnek. És szép nagy bukás lett a vége.
  • Emmegki
    #40
    Na ide nem mennék. A honlapról eleve süt a botrányos angolszász oktatási modell, mindenki vigyorog hogy két füle van és nem szatyor :P

    ha ez reklámtopik lenne akkor lehet csukni
  • msstz
    #41
    szerintem del, mert az első pár hszben közölni kéne mi a fenéről nyitsz topikot. már 40 van, tehát fail.