54
Tudod-e hogy mi ez a bűvős szám?
  • Gladiator
    #54
    esse derült ki.
  • Brightassin
    #53
    Közel jársz a tényekhez. Ha kedves a pénzetek meg az előbőrötök, kerüljétek azt a helyet!!!
  • Gladiator
    #52
    Nah, azt hiszem mehet a buntipont.
  • Rage47
    #51
    akyyy jól besz*patta a népet:D
  • Gladiator
    #50
    Februarban?:O
  • ugot2know
    #49
    havi 30 elk*rt nap
  • Fbn Lx
    #48
    eredetileg 30 fitymát akartam írni, de haragudnátok rám.
  • Rabbit20
    #47
    30?
  • Botond #46
    Na jójó, de hány éves a kapitány?:)
  • a.carkey
    #45
    Havi 30 sünt mindenkinek!
  • Fbn Lx
    #44
    havi 30 gyerek holtteste tűnik el ebben az iskolában
  • toysoldier
    #43
    #11
  • Vlala #42
    De hiszen írta.
    Egy újabb próbálkozás az egyik csatorna részéről, hogy majmolják a másik csatorna egy műsorát.

    (az első kommentből én is azthittem, "otthon végezhető, könnyű internetes munka havi 30e fizetéssel" lesz belőle.)
  • msstz
    #41
    szerintem del, mert az első pár hszben közölni kéne mi a fenéről nyitsz topikot. már 40 van, tehát fail.
  • Emmegki
    #40
    Na ide nem mennék. A honlapról eleve süt a botrányos angolszász oktatási modell, mindenki vigyorog hogy két füle van és nem szatyor :P

    ha ez reklámtopik lenne akkor lehet csukni
  • Emmegki
    #39
    Volt már egyszer régen a TV2-n egy Vitriol c. próbálkozás, ahol 8 nőt (persze mind saját futtatott sztárocska) állítottak be heti hetesnek. És szép nagy bukás lett a vége.
  • Adam II
    #38
    Elárulod még ebben az életben?
  • Adam II
    #37
    Akyyy elterjesztett egy pletykát.
  • RAZOR27
    #36
    annyira felháborodtam ezen a szaron, tovább nem is olvastam, meg hát amúgy se lepődnék meg egy ilyenen, jobb is :)
  • Gladiator
    #35
    Na, majd valaki dobjon egy privit ha mar tutira kitalaltatok...
  • Montanosz
    #34
    hát mikes kelemen jobban hangzik, amá' biztos
  • tnm #33
    áhh, nem az ottani matek meg fizika tanárok vallási hovatartozásáról volt szó, hanem akiről az iskolát elnevezték
  • Montanosz
    #32
    hát ja, havi 30 ezer azt nem sok, ha tanítanak többet kell kapniuk, biztos csak pár órát adnak havonta.
    az meg külön jó hogy vannak köztük zsidó származásuak is, bár felesleges kihangsúlyozni mert pár szellemi fogyatékos egyből harap majd itt a fórumon rá.
  • tnm #31
    most egyébként ez nem reklám? nem vagyok annyira otthon az ilyesmiben de nem ez lenne a vírusmarketing? kíváncsiságot ébresztenek az emberben vmi olyan iránt, ami amúgy abszolút hidegen hagyná.

    megnéztem amúgy a honlapot. (feltételezve, hogy valóban az lkg.hu-ról van szó) nekem ilyen szektás vonások tűntek fel, de lehet csak engem tett az élet gyanakvóvá.

    @#30: megérkezett a békés értelmiség, yeah...
  • tenkenorman
    #30
    havi harmincezret kapnak a zsidó matematikusok, fizikusok, hogyha gimnáziumba, alapítványi iskolába tanítanak.
    Gyurcsány Ferenc utolsó szava jogán vezettette be ezt az ötletet, végkielégítésként sok nullával írta alá a csekket.
  • Calver
    #29
    a celeb és lúzer szavak bizony a magyar nyelv megerőszakolása. análisan. síkosító nélkül.
  • jackcsabi
    #28
  • zeli
    #27
    Annyira rossz szó. Mikor angolban tanultam, tetszett, de így hogy áthozták magyarra, egy hányadék.
  • karajjj
    #26
    akkor miért nekem írod?
  • Dodo55
    #25
    Tök mindegy, úgy sem érted...
  • karajjj
    #24
    ez most mi?
  • Dodo55
    #23
    Mondd azt: felfogja, boldog.
    Bár rá nem azért hallgatott mindenki, mert néha így beszélt, annál több kellett hozzá. De ma már max egy más nyelven hallhatjuk ezt sajnos. AC2 te biztos érted miről beszélek...

    Amúgy nem jártam oda, csak pár ismerősöm.
  • karajjj
    #22
    nem tv műsor lesz, fogd már fel...
  • palinkasp91
    #21
    hát nem tudom öcsém, hogy te milyen suliba jársz, de jól átbasztak az egyszer biztos

    mi mindenre költhetnél annyi pénzt amit kibasztál a semmire
    gondolj csak bele
  • RAZOR27
    #20
    Istenem, van pofájuk a Heti7-es címét "átalakítva" toszni be egy ugyanolyan műsort...
  • karajjj
    #19
    akkor elment volna dolgozni a diplomájával
  • DarkHorSe
    #18
    "A zenész hozzátette, ha nem ő lenne Nagy Feró, hanem egy „egyszerű, csöves rockzenész”, akkor fogalma sincs, miből élne meg. "

    akkora epic
  • palinkasp91
    #17
    (lkg)
  • autoszimulator
    #15
    mer a nemzet csótánya vót
  • DarkHorSe
    #14
    amugy nagyfero nyugdija havi 30 ezer