12
  • gopher
    #12
    Igen, akár azokat is! :)
  • Solten
    #11
    nah, megvan a rokazo ember:



    :D
  • Tetsuo
    #10
    alapbol nem lehet felismerheto senkinek sem az arca.. azt pedig gep retusalja, nem ember.
  • B0nFire
    #9
    Hehe! Egyébként pedig így is irdatlan méretű képadathalmazt kell feldolgozniuk a StreetView-s csapatnak. Egyszer láttam valami dokfilmet, amiben az autóparkjukat mutatták, amelyeknek a tetején a 360 fokos kamera van; valami iszonyat sok autóval és emberrel dolgoznak, és ezek még csak a fotósok. Munka tehát van vele bőven. Én inkább úgy csinálnám a helyükbe, hogy csak akkor retusálnék egy-egy képet, ha azt ténylegesen szóvá is teszi valaki, egyébként nem.

    Az miért baj, ha a képen Mariska néni locsolgatja a kertjében a virágokat? Persze, aki géppuskával flangál az utcán, annak kínos lehet, na de ennyi erővel karddal az oldalán, vagy anyaszült meztelenül is mászkálhatna; csak idő kérdése hogy lekapcsolják.
  • Solten
    #8
    Tele lesz az utca "arcátlan" emberekkel... :)
  • B0nFire
    #7
    A képpel semmi baj, mert az arcot nem lehet beazonosítani rajta mindaddig, míg egy hülye el nem kezd reklamálni, hogy "én vagyok a képen".

    Egyébként pedig Fotosopp! Nem igaz, hogy 2009-ben az okoz problémát, hogy kiretusáljuk (vagy kitakarjuk) egy képen a nem kívánt részleteket, mint pl amikor XY az út közepén szaratja a kutyáját.
  • Solten
    #6
    link
  • Solten
    #5
    Hehhe.. Pont olvastam a helyi lapban (Edinburgh), hogy Glasgowban mar tiltakoznak, mert par emberke magara ismert, szemelyes jogaik csorbultak stb. Meg valakit ugy fotoztak le hogy epp rokazott...

    Kedvencem:

  • Sly9119
    #4
    Vagy Sajókazára - Sólyomtelep... ilyenek?:D
  • jaspercry
    #3
  • Sanyix
    #2
    Csak nehogy terroristák kezébe kerüljön!
  • gopher
    #1
    Király! Remélem az egész világot le tudják fényképezni egyszer, de leginkább Budapestre jöhetnének már :)