15
  • syberia2
    #15
    Iszonyat. Tegnap még azt tanították a robotoknak, hogy fogd meg a tojást, ma az emberek az életüket bízzák egy robotra, mi lesz holnap? Megtanítják őket szaporodni???
  • Epikurosz
    #14
    Ne kattintsatok rá erre a kis bocira, mert SPAM!
  • haxoror
    #13
    "A célunk a viadallal, hogy a robotika fejlődjön" - közölte Walter Rokitansky professzor, a Welsi Szakfőiskola munkatársa."

    Ez még csak a kezdet, az első autók is csak arra voltak jók hogy tanuljon belőlük az ember.
  • idebudanemoda
    #12
    elkéstem...
  • ÉnAKisTehén
    #11
    Tovább infok: http://escapemu.com/en/?u=pety82
  • qwas
    #10
    Mai arfolyamon ez 21M forint. Eleg dragan dolgozhatnak arra fele.
  • kvp
    #9
    "Különben én csak az ízeltlábúakban, főleg a madárpókokban hiszek."

    http://en.wikipedia.org/wiki/Tachikoma

  • Sanyix
    #8
    Csak nehogyy terroristák kezébe kerüljön!!!!!!
  • Epikurosz
    #7
    Különben én csak az ízeltlábúakban, főleg a madárpókokban hiszek. Ha kell csúszik-mászik, ha kell repül, csíp, mar, behálóz, fejjel lefelé mozog stb. Természet rulez!
  • Epikurosz
    #6
    Már csak keresztezni kell a robotsebésszel. :-)
  • jaspercry
    #5
    macskafogó(kb a 1/3-átol lesz idevágó a rész)
  • kvp
    #4
    A fenti vaz egy atlagos katonai robotra hasonlit. Ez nem annyira beomlott epuletekhez, hanem harcteri hasznalatra alkalmas. Viszont ha kap ket kart, akkor egy sebesult katonat siman visszahoz a tuzvonalbol, meg akkor is ha az egy epuleten belul van.
  • toto66
    #3
    Egyébként például a csótány nagyon sok helyre bejut, tanulmányozni kellene!
  • toto66
    #2
    Szép dolog persze, hogy ilyen robotkat építenek, de ebben a formában még alkalmatlan a romok között, mert azok nem fahasábok, hanem többnyire vasbeton törmelék. Ebből adódik, hogy kusza betonvasak, szabálytalan betontömbök közé kell bejutni, tehát nem célszerű semmilyen kiálló rész, valamint a kerék vagy lánctalp nem a legalkalmasabb. Olyan futómű kellene amelybe a betonvas nem akad bele, valamint a kiegészítő karok behúzhatóak legyenek, a navigációs kamera pedig valami olyan kialakítású helyen legyen mint a vadászgépek fülkéje.
    Persze csak szerintem.
  • jaspercry
    #1
    Ez volt a tévében ,igen szar a rádioadoja! 20méter után megállt!ugye beomlott épulet csatorna nem artrol híres ,hogy jol lehet mobiltelefonálni!
    -Safranyek ,és hogy hozza ki a szajrét a lukbol?
    -őőő izé,ez nem tudtam ,hohy feledat,azt hittem ,hogy csak be kell jutni!
    -de felszerelhetunk ra egy atomtoltetet,vagy egér irtót!
    -safranyek ezt bármely diverzáns egér megcsinálja fillérekért!
    -csakugyan---maga egy zseni!
    -mennyibe kerult ez?
    -őőő 1...ill 2 millió!
    -hát maga teljesen megörült!
    -safranyek jojjon csak kozelebb!
    -ááááááááááááááááááááááááááááááááá