60
  • gabo91
    #20
    igaz...
    sorry nem is figyeltem azt...
  • Calver
    #19
    csak épp nem a konzolosok fórumában. fail.
  • gabo91
    #18
    Van már ilyen topik.
  • solo
    #17
    Tudod, egy kis reklám a ladának is kell...Nacsakmár mindig a merci meg a bÍmer legyen reklámozva: C
  • highlander15
    #16
    Jó lesz ez.
  • gfreak
    #15
    látod azt már nem is figyeltem...hááát...nem elég hogy a filmmel meggyilkolták a sztorit, most még tovább gyalázzák Millar mester remekét..gratulálok
  • Atkamon
    #14
    Nézzétek meg az interview-kat gametrailers-en, ott elmondják, hogy pár órával a film sztorija után folytatódik a játék története...
  • Viktor99
    #13
    Azért lesz szar! :D
  • gfreak
    #12
    xD xD xD LadAction...de a végén amikor fejbeakasztja magát...ehh...jól kiherélték a sztorit...ha valakit érdekel akkor a co.tlof.hu-n megtalálható magyarul a képregény ;)
  • Jim Morrison
    #11
    Jónak tűnik, de nincs PS3am :)
  • R0zs0máK
    #10
    Azért amikor Angelina Jolie egy LADÁVAL beleugrat egy vonatba, az a mozifilmgyártás csúcsa :DDDD
  • gfreak
    #9
    Pont ez a lényege a fejlesztők szerint...tehát nem csak bossfightokkor, hanem folyamatosan használhatjuk (és használnunk kell) a játékban xD
  • Viktor99
    #8
    Jónak tűnik és nagyon látványos! Vicces ez a "góolómegpörgetős" dolog, de ha a legtöbb részt erre alapozzák uncsi lesz... (pl.: bossok kinyírása vagy ilyesmik)
  • gfreak
    #7
    ja a sztorira céloztam xD sikerült roppant gagyi filmet gyártani egy nagyon vad képregényből..ja a videókat meg az interjúkat megnéztem..jópofa hogy erre a pisztolyos trükkre húzzák fel az egész játékot (persze lesz minigunos rész meg pár egyéb fegyver) csak vajon a filmet kell végigjátszani? kiváncsi leszek a sztorira

    azért jobb játékoknak van sztorija, úgy néz ki azért visszahozzák az igényesebb történetvezetést ;)
  • TitaniumRR
    #6
    Ha a sztorijára céloztál, nem tudom.
    A filmet a napokban beszerzem, a képregényt nem olvastam.

    A grafika és hang a videoanyag alapján kb. Resident Evil 5 színvonalú.
    Az iránytásnál lehet még difi, de legyünk pozitívak :-)

    Én elfogult vagyok a Mátrix-stílus miatt, ezért várom nagyon.

    Sztorija manapság egyébként is kevés játéknak van.
  • immovable
    #5
    Jónak tűnik.
  • gfreak
    #4
    nem néz ki rosszul...de para hogy filmadaptáció lesz, és azokat aztán mind jól ismerjük sajnos xD

    ha a képregény alapján készülne el, az lenne az igazi móka xD

    mondjuk a Watchmen game is pozitív csalódás volt, van még esély xD
  • R0zs0máK
    #3
    nice!
  • SötétBarom
    #2
    Egész jó..
  • TitaniumRR
    #1


    Március 24-én jelenik meg a Wanted: Weapons of Fate játék, melyet a filmre alapoztak.

    A Mátrix stílust (Bullet time) új szintre (Curved bullets) emeli. Interaktív környezet: sok minden mögött elrejtőzhetünk, sok mindenen átugorhatunk, átcsúszhatunk.

    Nekem a stílus, a grafika és előzetesen bemutatott játékmenet alapján tetszik.

    Lássuk, hogy nektek is bejön-e! :-)

    Íme egy kis ízelítő:

    WWOF